🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 100.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

sk(Acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747055 вiд 2026-05-01 00:13:45

теніс
ну ще є сет…
щось видно сказала тренерші щоб не підказувала
тому що та сказала, якщо потрібно - я тут
правильно коментатори кажуть - потрібно боротись за кожен м'яч. навіть сет програєш, але знайдеш свою гру і з нею увійдеш в третій сет…
ситуація хуй-ова. перший програний сет в турнірі. при чому все програно «головою»
потапова стала краще грати. але все що вона може робити - просто повертати м'яч назад. ну і перша подача у потапової пішла

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747054 вiд 2026-05-01 00:13:42

1 6. Дві свої останні подачі - під нуль. Харошая тенісістка. Дура пиздувата. І це з кацапською кваліфаєркою.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747053 вiд 2026-05-01 00:07:35

0 5, байбай, Мартусю. Дві кацапки у фіналі будуть.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747052 вiд 2026-05-01 00:06:16

Колапс повний з нічого. Я вже давно такої ганьби не бачив.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747051 вiд 2026-05-01 00:04:41

0 4, я хуїю. І 0-30.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747050 вiд 2026-05-01 00:01:24

Другий сет 0-3 уже, причому кацапка два брейки зробила. Марта знову їбонулася мізками, як завжди.

Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747049 вiд 2026-04-30 23:59:44

Valeriy
№ 1747041
та мені так видається, шо він і позиційно обирає не найкраще рішення

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747048 вiд 2026-04-30 23:59:20

Шахтар у мирне життя не дуже приємний клуб, а власник - то взагалі данєцкій підор-вбивця.
Але.
Усім довбойобам, що радіють просеру українського клубу в єврокубках під час війни, треба пам'ятати головне - перемогам українських команд та збірної радіють сотні тисяч простих українців, задрочених війною та тривогами, але, що найголовніше - радіють тисячі простих українських пацанів та мужиків в ЗСУ, які дивляться при першій ліпшій можливості в окопах та бліндажах та наметах матчі на телефонах, планшетах і щиро радіють будь-якому успіху. В ЗСУ багато фанатів футболу. І перемоги роблять їхнє непросте життя хоча б на один вечір краще та світліше. Пам'ятайте про це, ситі жирні гладкі непугані підараси на диванчиках та закордончиках. У яких все добре у житті настільки, що можна морщити сракою про «кротів». Люди, як атланти, тримають фронт, щоб ми тут всі солодко жерли та пизділи в інтернетиках. І нехай хоча б деяка частка тих людей, які цікавляться футболом, порадіє зайвий вечір перемогам України хоча б на футбольному полі. І похуй, скільки там бразильців на полі.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747047 вiд 2026-04-30 23:57:06

2 OG
№ 1747045

Щось я навіть і не думав, що ти такий тугий. Ну, буває.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747046 вiд 2026-04-30 23:56:15

Ахмєтов - пітух

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747045 вiд 2026-04-30 23:55:38

2 LAZY
№ 1747039

Ну якщо ти можеш у четвер вболівати за команду, а за 3 дні проти неї, то нема питань.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747044 вiд 2026-04-30 23:55:26

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1747038

Не є адвокатом кротів, але це питання не раз піднімали в 2022 і 2023 роках. На той час кроти свої трансфери перекривали доходами від єврокубків. Як в цьому сезоні, не знаю.
Стверджувати що Рінатка щось смокче з України на свою цяцьку не можно. Але не виключаю що його хитровиєбані юристи задіють схеми, які дозволяють виводити кошти за кордон, на його особисте збагачення. Але наврядчі це наказуємо навіть в умовах військового стану. Скоріше за все це питання моралі.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747043 вiд 2026-04-30 23:55:10

Tennis

Мартуся серйозно зайобує. Впевнено виграла перший сет. Ну нахуя, Марто, ти відразу програєш у 2 сеті свою подачу, віддаєш брейк? Це - до психіатра, а не психолога, бля!

Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747042 вiд 2026-04-30 23:55:09

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1747038
ну в нас же не воєнний комунізм.
Приватні особи можуть робить все шо їм дозволяє закон і фінансовий достаток.
Питання етичності і пр, то вже таке, у кожного своя міра.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747041 вiд 2026-04-30 23:47:23

Матвієнко не дивний …він повільний.

Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747040 вiд 2026-04-30 23:45:04

Матвієнко якийсь дивний захисник

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747039 вiд 2026-04-30 23:41:12

2 PEPSI
№ 1747036
Бггг :), от і вскрився гнойний кротячий підар на О.

Кансєрва.


Я ж кажу, тупєйший підар-свинойоб. Як він служив в очісткє?!

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747038 вiд 2026-04-30 23:39:11

От є країна, де промисловість та інфраструктура значною мірою зруйновані, громадяни виїздять за кордон, і яка ходить по світу з простягнутою рукою, щоб отримати кошти на оборону.

А в одному з футбольних єврокубків цю країну представляє команда, складена майже цілком з легіонерів, за яких її власник, громадянин тієї ж країни, заплатив десятки, а можливо й сотні мільйонів доларів чи євро.

Ніщо у цій картинці не видається дивним?

Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747037 вiд 2026-04-30 23:28:41

«Гол Ісмаїли Сарра став найшвидшим в історії Ліги конференцій. ірники» пропустили гол від вінгера «орлів» Ісмаїли Сарра після 21 секунди гри.»

історія

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747036 вiд 2026-04-30 23:27:32

Бггг :), от і вскрився гнойний кротячий підар на О.
Кансєрва.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747035 вiд 2026-04-30 23:25:42

*запитання

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747034 вiд 2026-04-30 23:23:30

OG
№ 1747032

На диво дурнувате питання, вітаю. Навіть не знаю, що відповісти. А який, блядь, єврокубок буде гратись у неділю?

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747033 вiд 2026-04-30 23:20:19

OG
№ 1747032
А лейзік далбайоб-імбецил, він не зможе тобі внятно відповісти.
Бггг :))

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747032 вiд 2026-04-30 23:01:18

2 LAZY
№ 1747027

А у неділю ти теж цю команду будеш підтримувати?

sk(Acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747031 вiд 2026-04-30 22:57:03

2 m1919
№ 1747029
це ще 5 коп що у нас фламінго розрекламоване до режиму «мемів» … як колись байрактар. але з нього у свій час толку було набагато більше ніж від фламінко зараз
хоча, можливо, час покаже…

sk(Acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747030 вiд 2026-04-30 22:56:01

теніс
трохи новин з «паралельного» матчу
звєрєв закінчив, за 15 хв +- марта з болотною австріячкою, поціновувачкою свинячого футбольного клубу
сама з саратову. центру німців поволжжя…
постійно пригадую як в школі нас навчали що волга -іскона рузькая ріка, не даючи контекст. вдовж волги розташовані татарстан, калмикія, чувашія, і навіть саратов - центр німців поволжжя

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747029 вiд 2026-04-30 22:42:46

2 sk
№ 1746978
фламінго - буквально пару вдалих до-льотів за пів-року
-------------------------
Сьогодні натрапив по цій темі.
- Наші по Туапсе влупили
- По ходу, трохи на Перьм занесло
- Ну так попереджали ж шо фламінго не дуже точні

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747028 вiд 2026-04-30 22:37:45

2 klirik
№ 1747021
Оце ж у тебе «не знаю, але відчуваю!»
У НАБУ є всі можливості довести у суді злочинну діяльність всіх тих міндичей.
Не можуть? Чи я за них повинен це робити?
То нащо тоді їх фінансувати?

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747027 вiд 2026-04-30 22:18:23

Ссука, український клуб у кроці від фіналу єврокубку, а може і трофея, і це під час війни, а йобане чмо пєтросяніт "хватіт ачьков, пара дамой :-)))"

Кретин йобаний блядь.

sk(Acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747026 вiд 2026-04-30 22:16:06

якби шахті везло в перші 12 хв як пеласу в перші 25 сек, то шахта могла б три забити

sk(Acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747025 вiд 2026-04-30 22:14:52

у мене два питання:
рука. пенальті було?
отой вихід різника в центр поля - його барса до себе запрошує? :)

sk(Acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747024 вiд 2026-04-30 22:10:17

поки шахта - пелас «розминаються»
інфантіно сказав що все - хуй-ня. потрібно об'єднувати світ. тому збірна ірану приїде в сша на чс

sk(Acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747023 вiд 2026-04-30 22:09:01

теніс
марта зараз в гарній формі. в тому числі і ментальній
потопова - ноунейм
андрєєва наче спеціально пропускала якісь хардові турніри щоб підлікувати голову. зараз на грунті гарно виступає, але на папері 60 на 40 на марту
але це я дуже далеко вперед «забіг»

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747022 вiд 2026-04-30 22:08:12

на кротів
:-)

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747021 вiд 2026-04-30 22:07:51

m1919
№ 1747014

Міндіч з Цукерманом витащать з твоєї кишені останню гривню собі на маєтки, а ти все рівно будеш приходити сюди доводити що це на фламінгу, а Зедуче нічого не знає
Просто бридко.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747020 вiд 2026-04-30 22:07:49

Абсолютно пох не кротів.
Очки вони вже заробили, пора і додому :-)

Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747019 вiд 2026-04-30 22:04:03

40 секунда

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747018 вiд 2026-04-30 22:03:38

Шахта пропускає на 25-й секунді.

Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747017 вiд 2026-04-30 21:16:52

m1919(Київ - чемпіон!)
№ 1747014 вiд 2026-04-30 20:50:51

цей підар не хоче в Україну приїхати, щоб захистити своє «чесне» ім'я? Хоча на прикладі чернишова шмаркля може йому це легко організувати.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747016 вiд 2026-04-30 21:14:06

Згадав. Хутро-фабрика була в Тисмениці, Івано-Франківська обл.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.