sk(Acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747055 вiд 2026-05-01 00:13:45тенісну ще є сет…щось видно сказала тренерші щоб не підказувалатому що та сказала, якщо потрібно - я тутправильно коментатори кажуть - потрібно боротись за кожен м'яч. навіть сет програєш, але знайдеш свою гру і з нею увійдеш в третій сет…ситуація хуй-ова. перший програний сет в турнірі. при чому все програно «головою»потапова стала краще грати. але все що вона може робити - просто повертати м'яч назад. ну і перша подача у потапової пішла
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747054 вiд 2026-05-01 00:13:421 6. Дві свої останні подачі - під нуль. Харошая тенісістка. Дура пиздувата. І це з кацапською кваліфаєркою.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747053 вiд 2026-05-01 00:07:350 5, байбай, Мартусю. Дві кацапки у фіналі будуть.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747052 вiд 2026-05-01 00:06:16Колапс повний з нічого. Я вже давно такої ганьби не бачив.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747051 вiд 2026-05-01 00:04:410 4, я хуїю. І 0-30.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747050 вiд 2026-05-01 00:01:24Другий сет 0-3 уже, причому кацапка два брейки зробила. Марта знову їбонулася мізками, як завжди.
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747049 вiд 2026-04-30 23:59:44Valeriy № 1747041 та мені так видається, шо він і позиційно обирає не найкраще рішення
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747048 вiд 2026-04-30 23:59:20Шахтар у мирне життя не дуже приємний клуб, а власник - то взагалі данєцкій підор-вбивця.Але.Усім довбойобам, що радіють просеру українського клубу в єврокубках під час війни, треба пам'ятати головне - перемогам українських команд та збірної радіють сотні тисяч простих українців, задрочених війною та тривогами, але, що найголовніше - радіють тисячі простих українських пацанів та мужиків в ЗСУ, які дивляться при першій ліпшій можливості в окопах та бліндажах та наметах матчі на телефонах, планшетах і щиро радіють будь-якому успіху. В ЗСУ багато фанатів футболу. І перемоги роблять їхнє непросте життя хоча б на один вечір краще та світліше. Пам'ятайте про це, ситі жирні гладкі непугані підараси на диванчиках та закордончиках. У яких все добре у житті настільки, що можна морщити сракою про «кротів». Люди, як атланти, тримають фронт, щоб ми тут всі солодко жерли та пизділи в інтернетиках. І нехай хоча б деяка частка тих людей, які цікавляться футболом, порадіє зайвий вечір перемогам України хоча б на футбольному полі. І похуй, скільки там бразильців на полі.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747047 вiд 2026-04-30 23:57:062 OG№ 1747045Щось я навіть і не думав, що ти такий тугий. Ну, буває.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747046 вiд 2026-04-30 23:56:15Ахмєтов - пітух
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747045 вiд 2026-04-30 23:55:382 LAZY№ 1747039Ну якщо ти можеш у четвер вболівати за команду, а за 3 дні проти неї, то нема питань.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747044 вiд 2026-04-30 23:55:26Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)№ 1747038Не є адвокатом кротів, але це питання не раз піднімали в 2022 і 2023 роках. На той час кроти свої трансфери перекривали доходами від єврокубків. Як в цьому сезоні, не знаю.Стверджувати що Рінатка щось смокче з України на свою цяцьку не можно. Але не виключаю що його хитровиєбані юристи задіють схеми, які дозволяють виводити кошти за кордон, на його особисте збагачення. Але наврядчі це наказуємо навіть в умовах військового стану. Скоріше за все це питання моралі.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747043 вiд 2026-04-30 23:55:10Tennis Мартуся серйозно зайобує. Впевнено виграла перший сет. Ну нахуя, Марто, ти відразу програєш у 2 сеті свою подачу, віддаєш брейк? Це - до психіатра, а не психолога, бля!
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747042 вiд 2026-04-30 23:55:09Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1747038 ну в нас же не воєнний комунізм. Приватні особи можуть робить все шо їм дозволяє закон і фінансовий достаток. Питання етичності і пр, то вже таке, у кожного своя міра.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747041 вiд 2026-04-30 23:47:23Матвієнко не дивний …він повільний.
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747040 вiд 2026-04-30 23:45:04Матвієнко якийсь дивний захисник
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747039 вiд 2026-04-30 23:41:122 PEPSI№ 1747036Бггг :), от і вскрився гнойний кротячий підар на О. Кансєрва.…Я ж кажу, тупєйший підар-свинойоб. Як він служив в очісткє?!
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747038 вiд 2026-04-30 23:39:11От є країна, де промисловість та інфраструктура значною мірою зруйновані, громадяни виїздять за кордон, і яка ходить по світу з простягнутою рукою, щоб отримати кошти на оборону.А в одному з футбольних єврокубків цю країну представляє команда, складена майже цілком з легіонерів, за яких її власник, громадянин тієї ж країни, заплатив десятки, а можливо й сотні мільйонів доларів чи євро.Ніщо у цій картинці не видається дивним?
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747037 вiд 2026-04-30 23:28:41«Гол Ісмаїли Сарра став найшвидшим в історії Ліги конференцій. ірники» пропустили гол від вінгера «орлів» Ісмаїли Сарра після 21 секунди гри.» історія
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747036 вiд 2026-04-30 23:27:32Бггг :), от і вскрився гнойний кротячий підар на О. Кансєрва.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747035 вiд 2026-04-30 23:25:42*запитання
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747034 вiд 2026-04-30 23:23:30OG№ 1747032На диво дурнувате питання, вітаю. Навіть не знаю, що відповісти. А який, блядь, єврокубок буде гратись у неділю?
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747033 вiд 2026-04-30 23:20:19OG № 1747032 А лейзік далбайоб-імбецил, він не зможе тобі внятно відповісти. Бггг :))
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747032 вiд 2026-04-30 23:01:182 LAZY№ 1747027А у неділю ти теж цю команду будеш підтримувати?
sk(Acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747031 вiд 2026-04-30 22:57:032 m1919№ 1747029це ще 5 коп що у нас фламінго розрекламоване до режиму «мемів» … як колись байрактар. але з нього у свій час толку було набагато більше ніж від фламінко заразхоча, можливо, час покаже…
sk(Acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747030 вiд 2026-04-30 22:56:01теністрохи новин з «паралельного» матчузвєрєв закінчив, за 15 хв +- марта з болотною австріячкою, поціновувачкою свинячого футбольного клубусама з саратову. центру німців поволжжя…постійно пригадую як в школі нас навчали що волга -іскона рузькая ріка, не даючи контекст. вдовж волги розташовані татарстан, калмикія, чувашія, і навіть саратов - центр німців поволжжя
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747029 вiд 2026-04-30 22:42:462 sk№ 1746978фламінго - буквально пару вдалих до-льотів за пів-року -------------------------Сьогодні натрапив по цій темі.- Наші по Туапсе влупили- По ходу, трохи на Перьм занесло- Ну так попереджали ж шо фламінго не дуже точні
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747028 вiд 2026-04-30 22:37:452 klirik№ 1747021Оце ж у тебе «не знаю, але відчуваю!»У НАБУ є всі можливості довести у суді злочинну діяльність всіх тих міндичей.Не можуть? Чи я за них повинен це робити?То нащо тоді їх фінансувати?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747027 вiд 2026-04-30 22:18:23Ссука, український клуб у кроці від фіналу єврокубку, а може і трофея, і це під час війни, а йобане чмо пєтросяніт "хватіт ачьков, пара дамой :-)))" Кретин йобаний блядь.
sk(Acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747026 вiд 2026-04-30 22:16:06якби шахті везло в перші 12 хв як пеласу в перші 25 сек, то шахта могла б три забити
sk(Acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747025 вiд 2026-04-30 22:14:52у мене два питання:рука. пенальті було?отой вихід різника в центр поля - його барса до себе запрошує? :)
sk(Acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747024 вiд 2026-04-30 22:10:17поки шахта - пелас «розминаються»інфантіно сказав що все - хуй-ня. потрібно об'єднувати світ. тому збірна ірану приїде в сша на чс
sk(Acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747023 вiд 2026-04-30 22:09:01тенісмарта зараз в гарній формі. в тому числі і ментальнійпотопова - ноунеймандрєєва наче спеціально пропускала якісь хардові турніри щоб підлікувати голову. зараз на грунті гарно виступає, але на папері 60 на 40 на мартуале це я дуже далеко вперед «забіг»
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747022 вiд 2026-04-30 22:08:12на кротів :-)
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747021 вiд 2026-04-30 22:07:51m1919№ 1747014Міндіч з Цукерманом витащать з твоєї кишені останню гривню собі на маєтки, а ти все рівно будеш приходити сюди доводити що це на фламінгу, а Зедуче нічого не знаєПросто бридко.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747020 вiд 2026-04-30 22:07:49Абсолютно пох не кротів. Очки вони вже заробили, пора і додому :-)
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747019 вiд 2026-04-30 22:04:0340 секунда
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747018 вiд 2026-04-30 22:03:38Шахта пропускає на 25-й секунді.
Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747017 вiд 2026-04-30 21:16:52m1919(Київ - чемпіон!) № 1747014 вiд 2026-04-30 20:50:51 цей підар не хоче в Україну приїхати, щоб захистити своє «чесне» ім'я? Хоча на прикладі чернишова шмаркля може йому це легко організувати.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747016 вiд 2026-04-30 21:14:06Згадав. Хутро-фабрика була в Тисмениці, Івано-Франківська обл.