Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711332 вiд 2025-01-05 19:54:02Фарадж - це те гівно, яке агітувало за Брекзіт, а після Брекзіту десь затихарилось так, що і чутно не було про підара кілька років.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711331 вiд 2025-01-05 19:53:27https://nv.ua/ukr/world/geopolitics/volinske-pitannya-yak-v-1930-h-voyevoda-yuzevskiy-oblashtovuvav-spilne-zhittya-polyakiv-ta-ukrajinciv-50475975.html. Highly recommend!
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711330 вiд 2025-01-05 19:42:22Марк Катон старший :)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711329 вiд 2025-01-05 19:30:50Вчора тут обговорювали сотні тисяч звгіалтованих пакистанцями білих дівчат у трусиках. А зараз це російське гімно розганяє виблядок Ілон Маск, агітуючи за Найджела Фаража і вимагаючи нових виборів. Маск дзюрить на обличчя старим європейським демократіям а ті бздять навіть відповісти. Ще є чутки що Маск збирається купити Тік-Ток. Маючи такі інструменти, він взагалі буде у всьому світі робити те, що йому заманеться. Отакий ганебний кінець західної ліберальної демократії.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711328 вiд 2025-01-05 18:04:47Я так зрозумів, наші там зараз діють не стільки за контроль території, там на жаль, на південь від річки два великих посьолка і Суджа, одні ліси і болота, а скільки для того, щоб русня зняла війська з Донбасу і кинула на Курщину. Генштаб русні зрештою дуже мудро, кинув корейців там, щоб не забирати сили з інших регіонів.
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711327 вiд 2025-01-05 17:57:33Хтось казв, що на Курщині наших 10 тисяч проти 60 кацапо-корейців. Не знаю чи могли наші нишком підкріплення туди завести. Може то просто наступ не найслабшу ділянку кацапів? Хай кацапи туди підкріплення перетягують з інших місць.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711326 вiд 2025-01-05 17:50:40Короче, може і так, але Курчатов там за річкою, до нього не дістати, тому нам невідомо наразі що і як, але АЕС варто було брати в перші дні Курської операції. Зараз ця станція є найменш ймовірною ціллю. Але мене здивували повідомлення в мережі, що з одного боку русня заходе і тисне, а в інший бік Україна піщла в контрнаступ.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711325 вiд 2025-01-05 17:42:27olma № 1711324 я все подивився, перед тим як написати. ЗСУ пігли на В. Солдатське, далі по трасі - перехрестя, направо - Курськ, наліво - Курська АЕС м. Курчатов.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711324 вiд 2025-01-05 17:37:27PEPSI (Merkury) № 1711322 Ні, не АЕС, подивись на мапу де цей йобаний Курчатов розташований. Наші пішли колоною на Солдацьке на північний схід. А русня контратакує Суджу з Північного заходу. Там по ходу дуже активні контрудари пішли. Переживаймо за наших
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711323 вiд 2025-01-05 17:35:20Свідчення Наталії Власової в Російському суді про ДНР і Ізоляцію в 2018-19 роках https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid0gJAAQf3mPahDc9YQwGerk9SDCVcujJ3CcXrDUo6RKJpfPHErUuBvz4QRdQJt6Sw9l&id=100045812423185 З процесу https://memopzk.org/news/sudy-nad-ukrainczami-proczess-protiv-shesteryh-po-delu-o-terrorizme/
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711322 вiд 2025-01-05 17:29:33Цікаво що задумав Сирський цього разу. ЗСУ вирушили в сторону В. Солдатське, це напрямок на Курськ і АЕС. Атакувальні дії підтвердили у ОП. Схоже на якісь сполучені сосуди - ви просуваєтусь на Покровському напрямку, ми просунемось на Курському.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711321 вiд 2025-01-05 17:17:35ЗСУ пішли в наступ на Курщині yagshamash звідки ти взяв, шо всі абізяни? Інтегрованим і пристойним справжнім біженцім - велкам. Абізянам - тюрма або депортація. Свої вологі уявлення альтернативно обдарованого залиш при собі.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711320 вiд 2025-01-05 17:10:49Прочитав щойно все. Окей, що сказати? На загал, сприйняття Західної реальности у Вас викривлене. Вам масковий лай серйозно засер мізки. У нього смаки у політології подібні до музичних. Бачу, що чомусь українцям подобається бути расистами. Тобто вони не сприймають, що кожна людина - індивід. Всі абізяни. Ну-ну. Українці можуть теж стати стадом обізян без розбору теж за певної ситуації. Мене ошелешило, що люди під час війни не мають жодної симпатії до інших у такій самій ситуації. Так, уся Європа допомагає Українцям, а сирійським абізянам хуй на рило. Симпатичний расистський сайт. З політикою зась іще сперечатися. Максимально зрозумів шановних дописувачів, і навіть недописувачів :) Каламбур. Україна в ЄС? Нахуя мати ще одну Угорщину і Словаччину?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711319 вiд 2025-01-05 16:43:45che7 [Останнi 20 месаг]№ 1711313 вiд 2025-01-05 15:42:10Взято було звідси:«…One of the cases they cite is Zvi Yehezkeli, commentator on Arab affairs for channel 13, who said on air that Israel should have started the war by killing 100,000 Gazans. “I know that those 100,000 will not all be Hamas members, ” he said, after estimating the armed group at 20,000 strong».(https://www.theguardian.com/world/2024/jan/06/journalists-see-their-role-as-helping-to-win-how-israeli-tv-is-covering-gaza-war)Якщо журнопідари навмисно чи ненавмисно ввели в оману, то так і запишемо: поважна ліберальна газета 3.143дИть.У нашому випадку очевидно слід говорити про 1 млн. дохлих кацапів. Якщо це будуть військовики, то я готовий пристати на таку пропозицію. З цивільними питання дещо складніше.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711318 вiд 2025-01-05 16:13:59Я читаю російськомовних ізраїльтян. Вони охуївають від місцевих релігійних фанатиків. В Ізраїлі якщо в суботу не в той район заїхав - можуть камінням машину закидати. З кожним роком цієї публіки усе більше. Вони переважно не працюють і в армії не служать. Тору вчать. Але голосують на виборах.
che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711317 вiд 2025-01-05 15:59:38olma № 1711316 вiд 2025-01-05 15:52:04 вникають… не те слово. ти ж знаєш, ми тут плануємо новий Ізраїль десь на півдні України.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711316 вiд 2025-01-05 15:52:04che7 № 1711314 ---- Ти скажи спасибі, що хоч небайдужі люди є, які вникають у ваші проблеми (шютка)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711315 вiд 2025-01-05 15:50:53Трошки про кацапів і донецьких виродків совкового гулагівського розливу від Стаса Асєєва: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid0gJAAQf3mPahDc9YQwGerk9SDCVcujJ3CcXrDUo6RKJpfPHErUuBvz4QRdQJt6Sw9l&id=100045812423185
che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711314 вiд 2025-01-05 15:49:41я тут бачу, що із України воно добре видно, куди їде чи котиться Ізраїль, точний напрямок, прогнози на майбутнє та хто винен. що видно у кришталевій сфері? чи то шкіряна? у нас повно своїх проблем та ідіотів. чимало їх і в Україні.
che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711313 вiд 2025-01-05 15:42:10Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1711306 вiд 2025-01-05 14:39:47 я розумію, що всі китайці здаються однаковими на обличчя для 'європеців'. заклиуав вбити - то Еліяху Юсіан, майор елітного підрозділу розвідки (яйцеголові), який знає декілька речей про Іран та персів/арабів тощо. дуже розумний. а ти не зочеш 100к дохлої русні? тільки чесно.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711312 вiд 2025-01-05 15:38:20Але треба підтримувати всіма силами тих хто в шанцях, на Донбасі, в окопах під Торецьком і на Курщині. Брат дружини розвідник з набору Тероборони весни 2022 року після поранення під Очеретино, пройшов реабілітацію і ВЛК і признали придатним, але обмежено. Тим не менше його в офіс не відбускають. Сидить зараз в бункері під Покровськом, моніторить інфу з розвіддронів.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711311 вiд 2025-01-05 15:28:55Дістає трохи життя в режимі війни, і перманентному розбрату в медіах. За шо я шаную Нетфлікс, так за те що він не тільки американський, а міжнародний - спонсорує і крутить фільми різних країн. Теоретично і практично можна знайти і зацінувати там цікаве кіно чи серіали виробництва України, Індонезії, Португалії, Німеччини. Ось почав дивитися грецький драматичний серіал Маestro in Blue. Дууже непогано. історія цікава, сценерія і камера - просто в стилі Паоло Сорентіно. Діалоги і історії родин. Perfect. https://www.imdb.com/title/tt16447750/?
Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711310 вiд 2025-01-05 14:58:53Побачив анонс - Лекс Фрідман: інтервʼю з Зеленським. Купрін в оригіналі: «…и на следующий день на всех заборах наклеены плакаты: «Случайно проездом через этот город лейбмаг царя Персидского и придворный предсказатель абиссинского короля Тер-Абрам-Хохарианц даст несколько сеансов чревовещания, ясновидения по способу известной хиромантки Ленорман, а также Мадам Тебу и Метра Папюса. На картах, на бобах, по линиям рук рассказывает и будущее, и настоящее и прошедшее. От многих коронованных особ, личные похвалы, факсимиле. Частные приемы от 11 утра до 3 часов по полудни. Трудящемуся народу и нижним чинам и ученикам значительная скидка. Замечательно, редко . Единственный шанс увидеть свою жизнь в стакане воды.»! «Душка, штатский, дозвольте прикуриться.»
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711309 вiд 2025-01-05 14:56:04Є також ідейні (або сильно індокриновані) люди. Ідейні це лезо, яке має два гострі краї. З одного боку вони все зроблять задля ідеї, для якої живуть, віддадуть життя, присвятять весь свій час і здоров'я. А з іншого боку можуть забрати багато невинних життів за якусь апріорі тупу і пиздувату ідею.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711308 вiд 2025-01-05 14:54:02То зрозуміло) У нас мало відомо, ізраїльські праві Машиаха чекають який вирішить палестинську проблему, та і в інших питаннях мало відрізняються від свої мусульманських опонентів. Ізраїль створювали європейські євреї, носії європейської цивілізації. Саме тому Ізраїль став найрозвинутішою країною Близького Сходу. Але зараз Ізраїль поступово перетворюється на звичайну країну Близького Сходу.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711307 вiд 2025-01-05 14:52:59Тут треба розділяти журналіста, репортера, стандарти журналістики показувати дві сторони медалі, тощо і медіа-бляді, публіциста, контент-крієтора, політичну простітутку тощо, простітутку, яка втім хоче отримати Пулітцерівську премію. Всьо биваєт в жизні, і всьо то ми вже бачили і бачимо на кожному кроці.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711306 вiд 2025-01-05 14:39:47klirik № 1711304 вiд 2025-01-05 13:34:50 Ліберали пишуть, що той журналізд в ефірі закликав убити в Газі 100 тис. палестинців.
che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711305 вiд 2025-01-05 14:08:13 klirik № 1711304 вiд 2025-01-05 13:34:50 євроньюс- то лівацька/про-російська клоака? я не помиляюсь? у мене тут трохи комунізм, вільний час на оплачуваній роботі.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711304 вiд 2025-01-05 13:34:50che7 № 1711303 Зараз тобі за стандартами Євроньюс напишуть що такого не може бути. І той автор заангажований
che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711303 вiд 2025-01-05 13:16:06лібералам на О. присвячується. про втікачів від війн. хто знає американську мову. звісно, це лише одна точка зору. стандарти BBC, хулє https://www.tabletmag.com/sections/arts-letters/articles/israeli-reporter-among-europes-muslim-immigrants
che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711302 вiд 2025-01-05 13:06:58Jen № 1711286 вiд 2025-01-05 00:43:38 ++ у нас є такий собі унікум, єврей, кореспондент, розмовляє арабською, як рідною, знайомий з арафатом та іншими подібними, так він як Штірліц 10+ років тому, під легендою, приїхав до зах. Європи вивчати ісламізм. саме у Європі, що відбувається, грошові потоки, цілі, керівники/керівні країни/організації. Цві Єхезкелі, кому цікаво, є док. фільм із дубляжом на англ. кому цікаво. лютий капець
che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711301 вiд 2025-01-05 12:59:05 Fozzey № 1711296 вiд 2025-01-05 09:58:14 у мене теж.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711300 вiд 2025-01-05 12:21:07Ось відео про «святкування» нового 2025 року у Німеччині Питання: це святкування Нового Року, чи вже щось інше?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711299 вiд 2025-01-05 12:00:18Явный почерк украинских женщин с детьми.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711298 вiд 2025-01-05 11:39:38За новогоднюю ночь во Франции спалили почти тысячу автомобилей.
Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711297 вiд 2025-01-05 10:02:302 Philus№ 1711284рятуй ігнор, пліз. Або ткни пальцем.
Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711296 вiд 2025-01-05 09:58:14В одного мене ігнор лист зламався? Зробив усе наново - все одно не закриває.
Yorik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711295 вiд 2025-01-05 09:55:27yagshamash № 1711287, Тобто Бутусов мав мовчати?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711294 вiд 2025-01-05 08:54:51Загадили, заебали сцуки весь гест не хуже арабо-абизян новогоднюю ночь десь в ниметчине..
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711293 вiд 2025-01-05 05:50:13Я не думаю що нам треба оцінювати як в інший країнах наши брати - араби, турки, кавказці чи негри «ставлять себе на районі»). Якщо вони у Німеччині і Франції виконують функції чеченців в Москві, що в цьому поганого? Вони в іншій країні, якого власне хуя вони мають жаліти місцевих вирожденців? Якщо нащадки завойовників та колонізаторів бздять темношкіру людину на своїй вулиці в своїй країні, це означає лише те, що їм їх країна не потрібна. Це територія для переселенців, для нової колонізації, для шукачів кращого життя, для амбіційних авантюристів. Як колись Новий світ. Звісно, індіанців жаль, але хто ж їм доктор? Вони не змогли захистити свою землю. Тепер їх земля належить іншим, а від них, переважно, навіть пам'яті не лишилося. Так працює історія, так працює прогрес. Якщо європейці не хочуть захищати свою землю, значить вона їм не потрібна. Історично в Європі - національні держави. Це не США, не Австралія і не Бразилія. Якщо б хтось у Франції на початку 20 століття сказав що буде час, коли негри та араби з колоній складатимуть суттєву частину населення, а французи у Франції їх боятимуться, його б запроторили до дурки. Але зараз - інші часи і Європа буде іншою. Стара Європа зникає, це неуникний процес. Одне-два покоління і все.