Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711252 вiд 2025-01-04 15:14:57Думаєцца, що такі матеріали компілюють кацапи на основі якихось сенсаційних повідомлень у західній пресі чи в Інтернеті. Робиться це за рецептами доброго доктора Геббельса - тобто окремі факти подаються як системне явище, а до якоїсь дрібки правди додається ціле відро брехні. Мета - також зрозуміла: розʼєднання західного суспільства, налаштування всіх проти всіх, та зрештою прихід до влади кацапської агентури.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711251 вiд 2025-01-04 14:44:08Це «продающие тексты», які продають не товар в інтернеті, а ненависть, і політичну ідеологію. Ці тексти ніколи не мають на меті пошук справедливості, або знайдення рішення в соціальних проблемах. Зате ці тексти дуже швидко заселяються в мізкі людей, які не перевіряють двічі джерело походження інфи.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711250 вiд 2025-01-04 14:40:34 PEPSI (Merkury) № 1711199 "В Великобритании в течении 10 лет пакистанские банды насиловали белых британских девочек. Подверглись многократным изнасилованиям как минимум 1400 детей (вопиющие зарегистрированные случаи, многие стерпели и промолчали). Девочек избивали, обливали бензином и угрожали расправой, многие были проданы в сексуальное рабство. На территории Великобритании существовали даже гаремы из белых христианских детей от 11 до 18 лет. Британская полиция об этом знала и «замалчивала» чтобы не показаться расистами. Городской совет города Ротрем тоже боялся и затыкал рот родителям пострадавших детей. " А я скажу, що це ПОВНА і ЦІЛКОВИТА хуйня! (І yagshamash тут абсолютно правий) Але хуйня не проста, але дуже талановито скомпонована, талановито перекладена чи написана російською мовою, на спеціальне замовлення. Це так звана пост-правда. Деякі окремі факти згвалтування, сексу з малолєтками, знущання з малолітніх дітей з неблагополучних родин, залежних від наркоти без документів - Ці окремі факти мали місце, і це було не тільки в пресі, але знайщло відображення в кіно, в серіалах. Але подавати це як гарем, і подавати що поліція замовчувала, і затикали рота родітелям пострадавших детей.. це повна медійна хуйня. Промивка мозгів. Це все підготовлено і написано спеціально з політичною, інформаційно мізко-промивною метою. АЛЕ, Це так з
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711249 вiд 2025-01-04 14:22:17блять, да даже в нашей прессе есть про те згвалтування со сцылками.. Читал утром седня до Пепса еще..
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711248 вiд 2025-01-04 14:16:3568 відсотків біженців, що прибули до Німеччини 2015 року, працевлаштовані. Статистика із працевлаштування біженців, починаючи із 2015, якщо цікаві факти. https://www.infomigrants.net/en/post/56857/germany-employment-of-refugees-eight-years-after-their-arrival-reaches-68-percent#:~:text=The%20employment%20rates%20of%20refugees,percent%20eight%20years%20after%20arrival.&text=For%20the%20cohort%20that%20arrived,in%202022%20was%2064%20percent.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711247 вiд 2025-01-04 14:00:02PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг]№ 1711218 вiд 2025-01-04 12:00:39Так а звідки вони реально приїхали - з цим хтось розбирався?
sk(win11) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711246 вiд 2025-01-04 13:47:34PEPSI (Merkury) № 1711244 вiд 2025-01-04 13:27:19 Enot № 1711242 мені здається що десь якийсь контекст ми упускаємо можливо Пепсі розгорне це так само як гарантований мінімальний дохід - Guaranteed minimum income якщо комьюніті досить розвинене - то це призведе до того що в середньому люди почнуть більше вчитись, краще слідкувати за здоров'ям, і все рівно будуть працювати, тільки зможуть заробляти більше, відповідно податками компесувати те що витрачається на цей базовий дохід… звичайно, зробити те саме в комьюніті де переважно всі бухають-наркоманять - то «все пропьють, но флот нє апазорят» … важке запитання… наскільки я розумію, німці дають велику соціалку, у сподіванні на те що «новенькі» краще вивчать німецьку, краще адаптуються, і першу роботу отримають більш високооплачувану… тобто кар'єрний старт кращий… бо якщо почнеш «двірником» - так можеш і до пенсії залишитись… знову ж таки… можливо це набагато краще працює для євро-мігрантів (українців-поляків в німеччині), і зовсім не працює для сирійців-афганців-і-ко) …
sk(win11) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711245 вiд 2025-01-04 13:36:49Polish farmers marched in central Warsaw on January 3 to voice their opposition to European Union policies toward imports from Ukraine ahead of a gala to mark Poland taking the rotating EU presidency for the next six months. https://www.rferl.org/a/ukraine-poland-farmers-protest-european-union-hungary-gala/33262682.html --------- поляки дуже довго морочили голову при вступі в єс. щоб при вступі був захист їх фермерам… пройшло 20 років… знову просять «захисту» …
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711244 вiд 2025-01-04 13:27:19Enot № 1711242 давно пора.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711243 вiд 2025-01-04 13:19:22Соціальна система яка заохочує паразитичний спосіб життя є руйнівною для суспільства
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711242 вiд 2025-01-04 13:17:56Може змінити соціальну систему? А не лишати цю, когось демонстративно депортуючи. З системними проблемами треба боротися системними рішеннями
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711241 вiд 2025-01-04 13:09:25Enot № 1711240 можна і під іншим кутом подивитись - абізяни всього світу зірвали джек-пот, побачили як можна наїбати толерантну соціальну систему, приїхали, знущаються з країни і населення. Це називається: «Нахер з пляжу»
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711240 вiд 2025-01-04 12:58:46Впустили людей в країну поселили в контейнери, заборонили працювати, злякалися результату, назвали абізянами, проголосували за AfD. Це називається: «Самонаєбнувсь»
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711239 вiд 2025-01-04 12:58:20Салах: «Це мій останній сезон у «Ліверпулі». Я хочу дати щось особливе клубу перед відходом» ------------------ ау, Суркіс :-). Непоганий гравець вільний.
Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711238 вiд 2025-01-04 12:54:352 che7№ 1711166Ну, воно в них набуло вже якогось нездорового градусу. Вангую заборону.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711237 вiд 2025-01-04 12:48:42yagshamash № 1711235 пиздець ти уєбан. От як ти можеш перевірити існування у мене на німецькому районі кварталу з контейнерів з абізянами, який зявився 4 роки тому, і де процвітає наркота, торгівля неповнолітніми, с содом і гомора. А воно є. І всі все бачать. І поліція і влада не може нічого вдіяти. Мого сина вкусила за обличчя абізяна з контейнеру. Тому ти йдеш нахуй.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711236 вiд 2025-01-04 12:43:07пруфи The Telegraf Labour blocks grooming gang inquiry into Starmer "s conduct as GPS head The Mirror Horrific betrayal of 1400 children
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711235 вiд 2025-01-04 12:40:34Ясно, тобто жодних підтверджених фактів нема? Ну, що ж повіримо на слово. Щоправда, я багато років мав справу з перевіркою фейк ньюз і знаю, як це працює. Але тобі довіряю.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711234 вiд 2025-01-04 12:36:11yagshamash № 1711232 шукай сам. ТБ сюжети ЦДФ і АРД бачив особисто.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711233 вiд 2025-01-04 12:34:13Про пакистанців кілька років тому повідомляли в російськомовних соцмережах. Але чи є в цьому щось дотичне до реальності мені не відомо
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711232 вiд 2025-01-04 12:29:38Із цим зрозуміло. Конфіденційність. Довірився значить тобі, що ти з Affen не закладеш. Дай ще лінки, прошу, про групові зґвалтування пакистанцями білих дівчат у Британії і про СтаЛмера, аби зняти всі питання. Дякую.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711231 вiд 2025-01-04 12:29:29Якщо їм заборонено працювати, чого від них чекати? Їх годують, і забороняють працювати. Апостол Павло в таких випадках казав: «Хто не хоче працювати той нехай і не їсть». Це ж він не просто так сказав, були халявщики і серед перших християн.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711230 вiд 2025-01-04 12:29:19Депутат у медія каже «Треба переглянути наші закони по біженцях». У приватній розмові цей же депутат каже «Абізяни заїбали вже». Тому йди нахуй, ягшамаше, коли не шариш і не в темі.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711229 вiд 2025-01-04 12:25:48Політкоректність у німецьких масмедія - звичайно вона є. Але це не стосується приватних розмов і ситуацій на місті, там говорять більш прямо і по суті.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711228 вiд 2025-01-04 12:20:47yagshamash № 1711225 вiд 2025-01-04 12:12:24 Як він сказав слово 'абізяни' німецькою? … Affen. Affenscheiße. По різному.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711227 вiд 2025-01-04 12:18:50yagshamash № 1711225 це приватна розмова. Там так і кажуть. Скажу більше - у приватній розмові з керівником житлового Соцзабезпечення м. Ульм він мені показував відрізані голови, які йому скидали кандидати у біженці (Asyl) з Сирії і Афганістану. Це приватні розмови і приватні обиіни інформацією. Окрім того я більше 40 разів був на допитах і судах у якості перекладача, і що я там чув не можна розказувати навіть на О.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711226 вiд 2025-01-04 12:13:41yagshamash № 1711222 шукай сам yagshamash № 1711223 партія зелених Ландестаг БВ.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711225 вiд 2025-01-04 12:12:24Як він сказав слово 'абізяни' німецькою? Я тобі скажу, що жоден депутат, навіть расист, ніколи не скаже подібне слово, якщо він не повний ідіот, що хоче сісти до в'язниці.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711224 вiд 2025-01-04 12:11:07Enot № 1711220 вiд 2025-01-04 12:03:09 Біженці мають право працювати чи ні? В чому полягає вищий статус? ----------------------------------- це довно пояснювати. Є §24 - тимчасовий захист укр. біженців з автоматичним правом на роботу і соцзахист/соцпакет. І є Asylrecht - право на притулок для всіх кому загрожує ситуація у його країні походження. І там купа обмежень у правах і захисті. Спочатку твою справу і заявку розглядають, це може тривати місяцями і роками.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711223 вiд 2025-01-04 12:09:11І ім'я депутата дай, будь ласка. З якої він партії?
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711222 вiд 2025-01-04 12:06:12Pepsi, посилання дай на публікації в німецьких виданнях, будь-ласка, а не на маячню кацапською. Бо я, якраз, знаю, про що йдеться.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711221 вiд 2025-01-04 12:05:54Як сказав депутат «90% абізян приїхало до Німеччини не працювати, а продавати наркоту, сидіти на соціалі і ґвалтувати неповнолітніх німок. І ми не знаємо що з цим робити. Дякуючи Меркель і Ко.».
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711220 вiд 2025-01-04 12:03:09Біженці мають право працювати чи ні? В чому полягає вищий статус?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711219 вiд 2025-01-04 12:00:59Я чув що місцеві доносили на наших жінок за те, що вони когось там стригли підпільно. А інші, якісь чиновники, вимагали звітів щодо витрачених грошей щоб не дай бог вони не заробили щось самі
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711218 вiд 2025-01-04 12:00:39Прекрасний приклад - сирійці, 1,1 млн. Під виглядом сирійців до Німеччини прибуло 10% сирійців і 90 % абізян, які закосили під «сирійців». 10% сирійців - працюють (переважно у медицині). 90% абізян - хуя клали на все і всіх. Так зрозуміло?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711217 вiд 2025-01-04 11:58:11До речі звідси і тероризм підживлюється. Людям яким немає чого робити, немає чого втрачати. Навіщо жити? Можна принести себе в жертву заради Аллаха і попасти у рай. А в цьому житті немає жодної радості, жодного сенсу існування і жодних перспектив.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711216 вiд 2025-01-04 11:57:30Enot № 1711214 Ні. Нижчий статус - це не перешкода для бажаючих працювати і рости. Проблема що бажаючих працювати серед абізян - немає.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711215 вiд 2025-01-04 11:54:55Enot № 1711212 хто не працює - поїде додому. Це нормально. Паразитів не люблять ніде. Поїдуть додому у першу чергу не українці, а абізяни і цигани. Як повідомив мені депутат Ландестагу землі БВ - «Ми українцями дуже задоволені. 2022 - працюючих 7%, 2023 - 29%, 2024 - 42%»
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711214 вiд 2025-01-04 11:53:36Українцям надано вищий статус. А цим біженцям - нижчий. Якщо людині нема чого робити вона деградує, це закон. Людина має працювати, або вона має мати якусь справу. Якщо вона тільки жере і сре, це піздець їй. Німецька влада сама породжує деградантів і наркоманів. Це не залежить від раси.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711213 вiд 2025-01-04 11:51:20Українці мають 24 §, такого не має ніхто. Це привілейований статус.