🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 997.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1711172 вiд 2025-01-03 16:51:59

В Штатах якась дивна історія з терактами - виконавці американські військові. Чиновники намагалися приховати подробиці, але журналісти все розкопали.
Один - колишній військовий з 10-річним стажем, інший - діючий «зелений берет», який служив у Німеччині і приїхав до США у відпустку на свята.
Перший мав мусульманське походження, народився в США, служив в Іраку, Афганістані, після звільнення з армії мав проблеми з алкоголем - його кілька разів ловили за водіння в нетверезому стані. Однак працював в сфері нерухомості, мав стабільне джерело доходу. А на Різдво арендував автомобіль через застосунок, встановив на ньому прапор ІГІЛ, сів в автомобіль, встановивши у ньому вибухові пристрої, взяв рушницю і пістолет, і поїхав по пішохідній вулиці у Новому Орлеані, вбивши 15 людей. А потім вийшов з машини і вів бій з поліцією, поранивши двох поліціантів, аж поки його не вбили. Родичі сказали, що останнім часом зійшов з розуму і казав, що до нього нібито вночі уві сні приходять лідери ІГІЛ і розмовляють з ним.
Другий фігурант - щирий американець за походженням, служив у зелених беретах, був на доброму рахунку на службі. Підтримував Україну. В соцмережах розмістив своє фото у футболці з червоно-чорним прапором і написом «Слава Україні». Служив у Німеччині, приїхав на свята у відпустку, арендував через застосунок автомобіль «Тесла», потім у Нью-Йорку під'їхав до готелю, що належить Трампу і розташований поблизу резиденції Трампа, і там підірвався разом з автомобілем. В результаті вибуху загинув тільки він, є поранені на вулиці.
Між обома терактами пройшло лише кілька годин. Журналісти дізналися, що обидва фігуранти раніше служили на одній військовій базі. В Штатах розгорається політичний скандал. Трамп навіть встиг звинуватити мігрантів, не знаючи ще подробиць, потім відреагував пост.
Роман Безсмертний за посиланням розповідає в подробицях. Дуже дивна історія, всі детективи, шпигунські романи це якась посна хуйня порівняно з реальністю.

? si=jVhvhc3RoUyC8oEz

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1711171 вiд 2025-01-03 16:45:30

Красноє Пріфуйловʼє щоб заплатило за хаз? Це проти принципів развітОго соціалізма.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1711170 вiд 2025-01-03 16:43:52

Energocom и Moldovagaz протестировали импорт газа по Трансбалканскому коридору

замерзающей после истечения договора транзита газа Транснистрии предложен газ с европейского рынка, но по рыночной цене и с обязательной оплатой

сейчас сепары выясняют, что такое «платить за газ»..

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1711169 вiд 2025-01-03 15:49:13

Буданов порадував вью:
«Чи маємо ми відношення до подій у Сирії? Ну, можливо. Турція точно там попрацювала, може і ми теж десь там поряд проходили. Все може бути».

І вью дає сцуко з машини, яка, таке враження, що десь там припаркована за гаражами у підмосков "ї :-)).

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1711168 вiд 2025-01-03 15:37:14

Можу розвернути:
у моєму районі всі роки всі жителі виходили о 00:00 на головну площі і спрямовували всі свої петарди у небо.
Цього разу на площі зявились якісь нові персонажі, немісцевої зовнішності у великій кількості, які своїми петардами стали цілеспрямовано херачити по будівлям, вікнам і людям. Стріляти просто у небо їм було не цікаво. Наслідки того що вони роблять їм теж були нецікаві.
В мешок, і с моста.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1711167 вiд 2025-01-03 15:20:16

Vichny
№ 1711156
На трансляціях зі стадіо там не тільки жіночки і діточки.
Хоча я розумію, що у всіх обставини різні.
´´´´´´´´´´´´´´´´´´
З 1,2 млн українців у Німеччині - біля 0,2 млн це чоловіки, виїхавші цілком легально. На матчах на стадіо присутні не лише вони, але й ті, хто підтягується з інших країн. Їх ти і бачиш по ящику.

che7
№ 1711166
не знаю. Чітка позиція федеральної (sic) влади останні 40 років - це святкування у межах здорового ґлузду. Так і святкували. І лише зараз відбувається нездорова херня, коли з петардами на вулиці почала виходити мразота і обкурені абізяни, яких стало забагато.
куди воно йде?
Буде з кожним роком лише гірше. Аж до того часу, поки влада не наведе лад у цьому питанні.

che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1711166 вiд 2025-01-03 14:33:40

у мене знов питання до Pepsi
перепрошую, що не про дохлу русню

Pepsi, а чи є у Німеччині чітка позиція федеральної (sic) влади щодо фаєрів/петард? ну там стріляти без попередження, якщо бачать що хтось запалює петарду у забороненому місці, чи ввічливо вклонитися та прохати чи не буде вашої ласки припинити запалювати оце усе та 1000 раз вибачатися?
куди воно йде?

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1711165 вiд 2025-01-03 11:37:10

Vichny
№ 1711158

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1711164 вiд 2025-01-03 11:36:20

о, совки циганами навіть іспанців називають. вєлікая болотяна нація. пиздець блядь, арістократія на бразі квашена.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1711163 вiд 2025-01-03 09:32:09

Це цілком імовірна версія. А як спецслужби контролюють мігрантів? От так і контролюють. Внутрішня розвідка. Ну і він не просто відмовився, він їх, здається, нафуй післав)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1711162 вiд 2025-01-03 09:26:44

З Федею, за описом - дуже сумний випадок, але слід розуміти, що громадяни далеко не завжди правдиво розповідають про те, за що саме їх депортували.

fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1711161 вiд 2025-01-03 09:26:39

Sauron
№ 1711160

Відписав

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1711160 вiд 2025-01-03 08:21:08

fofonov
№ 1711120

Стукни плз на моє мило.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1711159 вiд 2025-01-03 00:40:38

Kaizer
№ 1711151 вiд 2025-01-02 23:11:28
Це ж він, здається, відмовився стучати і тому його депортували?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1711158 вiд 2025-01-03 00:26:35

m1919(Київ - чемпіон!)
№ 1711147 вiд 2025-01-02 22:05:39

Упосліджена кацапня, або ж совєцькі люди, які звикли до того як кагдата харашо било, називають циганами молдован, румунів, та і всіх балканців за компанію
Бо ті не такі як совєцькі люди

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1711157 вiд 2025-01-03 00:20:18

yagshamash
№ 1711134 вiд 2025-01-02 15:20:18

19 - це дуже дохуя для цих путінососів, які експлуатують ксенофобську тему, на якій класична ліво-право-центристська влада обісралася, і резидент Пепсі це підтверджкє

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1711156 вiд 2025-01-03 00:17:51

PEPSI (Merkury)
№ 1711133

На трансляціях зі стадіо там не тільки жіночки і діточки.
Хоча я розумію, що у всіх обставини різні

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1711155 вiд 2025-01-03 00:08:32

m1919(Київ - чемпіон!)
№ 1711149

От незгоден категорично!
В останні роки з відомих причин інколи хочеться їбанути алкоголю наодинці, і навіть не трохи-трохи.
Але ні в якому разі алкогол заради алкоголю, воно має бути смачне.
А при зустрічах «важливо з ким, неважливо що» - у мене не так. Дехто в компанії, яка збирається, п'є, наприклад віскі під борщ, як горілку.
Я манав такі варіанти, я краще то віскі відставлю і буду сьорбати в перервах.
Ну і таке - комусь пиво аби пивний смак, а хтось любить солоденьке пиво. А моє - гірке.
Тож при таких зустрічах п'є кожен своє і всі хеппі

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1711154 вiд 2025-01-03 00:03:25

Kaizer
№ 1711151

Був знайомий з ним, спочатку по переписці, а потів розвіртуалізувались, коли він в Києві опинився.
Насправді звали його Юра. «Федя» - то похідне від прізвища було.
Пили з ним пивко, пизділи за життя, ну так що от прям алкоголізм - такого не помічав.
Світла людина була, ех…

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1711153 вiд 2025-01-02 23:56:19

Kaizer
№ 1711151
заблукавший турист і біженці від війни - це різні права, статуси і захист. Поки біженці сидять тихо - їм нічого не загрожує.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1711152 вiд 2025-01-02 23:53:36

фіцо пригрозив Україні, що якщо не пропустять газ, то він буде знущатись над укр. біженцями у Словакії і вони на собі відчують всі прлесті голоду і холоду.

Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1711151 вiд 2025-01-02 23:11:28

Був тут дoписувaч, Фeдя («…нo думaй!»). Людинa прийiхaлa в Штaти нa пoчaтку 90-х з туристичнoю вiзoю i нe зaхoтiлa пoвeртaтись. З мoмeнту приiiзду вiн i вивчився в Штaтiвских шкoлaх, i рoбoту знaйшoв. Aлe для лiгaлiзaцїi трeбa булo рaз в пiв рoку прихoдити i прoдoвжувaти свoe тимчaсoвe пeрeбувaння. Кoли зустрiвся з ним в Philadelphia дeсь в 2003-му вiн кaзaв, шo цe вжe як рiтуaл. I oсь прийшoв v 2006-mu? прoдoвжити свoe пeрeбувaння i… кaмeрa, шнурки зняли, i чeрeз дoбу пoвeзли нa рeйс дo Києвa з «брaслeтaми» нa рукaх. A ти кaжeш «2 драки, три пограбування і 2 вбивства».

Бухaл чувaк. A як пoвeрнувся дo Кєвa здaeться зiрвaвся. Я йoгo випaдкoвo зустрiв, кoли вихoдив зi стaдioнy Динaмo пiсля мaтчу з Мeтaлургoм Дoнeцьк (Ззaпaмятaлoсь чoмусь…). Дoмoвились зустрiтись нaзaвтрa дeсь oб 11-й рaнку. Вiн прийшoв, aлe був дoбрe нaкaчaний. Дoрeчi, тoди вiн i рoзпoвiв прo «шнурки».

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1711150 вiд 2025-01-02 22:39:21

Феєрверки кажете?
Сколупуєш сірку з сірників. Потім напилком з невідомо коли, де і ким поцупленого літакового колеса нашкрябуєш магнію. Перемішуєш, обмотуєш ізолентою. Пробиваєш дірку, яку теж натоптуєш сіркою. Примотуєш до дірки пару сірників. Далі чирк і у темне небо.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1711149 вiд 2025-01-02 22:12:50

2 Vichny
№ 1711095
Згоден!
Джентельмени пʼють з горлА! :)

З. І. Я давно вже на стадії «не важливо з чого, важливо що і з ким»

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1711148 вiд 2025-01-02 22:09:29

Вони поїхали до Pepsi в гості)

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1711147 вiд 2025-01-02 22:05:39

2 Vichny
№ 1711081
До речі, про циган.
Вже забув, коли їх у Києві бачив.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1711146 вiд 2025-01-02 19:58:19

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1711138
основний критерій - загроза для нац. безпеки самої Німеччини та населенню Німеччини. Це стосується як терористів, так і бандитів. Тепер.
Тобто наприклад 2 драки, три пограбування і 2 вбивства - і тебе депортують туди, звідки приїхав.
Причина: ти довів, що ти загроза населенню Німеччини.

sk (chromebook acer 14)
№ 1711142
саме так і депортують - літак, (за потреби) кандали і в Дамаск. Наприклад.
Правда є варіанти як ухилитись від депортації, але і ці варіанти все менше допомагають.

Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1711145 вiд 2025-01-02 19:14:30

2 yagshamash
№ 1711114
Наскільки я зрозумів, німці петардами проводжають рік, така в них традиція. А підлітки вже шмаляють, куди можуть - у вікна, машини й т. д.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1711144 вiд 2025-01-02 18:45:31

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1711140 вiд 2025-01-02 18:13:33

Та повір вже що й наш діпстейт з МінО щось добре зробив. Не тільки ната одна. Аби танцювати танго потрібно 2 бажаючих ;)

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1711143 вiд 2025-01-02 18:45:26

Колишній уряд щось таке приймав, але не повідомляли чи хоча б одну людину депортували в Ліберію.

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1711142 вiд 2025-01-02 18:37:56

PEPSI (Merkury)
№ 1711137
про депортацію - цікаве питання
як це фізично відбувається?
брити наче теж закон прийняли. домовились з якоюсь африканською країною (забув, лінь рити, ліберія?), що всіх нелегалів, якщо суд вирішить - нах туди…
там домовленість з державою є
а німці куди депортують. ну умовно якийсь сирієць в німеччині становить загрозу нац безпеці. якйого депортувати в сирію? в кандали і звичайний пасажирський рейс на дамаск? його там приймуть? «таможня» скаже що от таких чуваків без документів не приймаємо. нехай нах летить назад…
я чув що албанія наче готова приймати мусульман що під депортацію попадають але хз…
виглядає як більше пі-ар про депортацію…

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1711141 вiд 2025-01-02 18:33:26

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1711135 вiд 2025-01-02 16:39:02

В інтервʼю соціолога чудова фраза: «Громадська думка - це усереднена точка зору некомпетентних людей».
--------
ну ось ця «усереднена точка зору» вибирає президентів-парламентарів…
ще 150+ років назад, вибрали ідіотів - сусіди прийшли, і ти вже ні-хуй-я не незалежна держава, а частина імперії без права ходити на вибори (в найкращому варіанті) …

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1711140 вiд 2025-01-02 18:13:33

"Міноборони України вдалося скоротити терміни підготовки пілотів на винищувачах F-16 майже на три місяці. Про це в інтервʼю для АрміяІнформ повідомив заступник міністра оборони Сергій Мельник.

Мельник пояснив, що цього досягнули завдяки оптимізації процесу отримання курсантами свідоцтва приватного пілота у межах програми НАТО DEEP.

«Процес отримання курсантами свідоцтв приватного пілота був оптимізований, що дозволяє зменшити терміни підготовки пілотів на F-16 майже на три місяці. Це забезпечує важливу оперативну перевагу в повітрі», - додав представник Міноборони ".
-----------------
Воно може і позитивно вражає, але навряд чи можна стверджувати, що це саме «Міноборони вдалося», бо мабуть те ж саме НАТО також якось було задіяне.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1711139 вiд 2025-01-02 18:00:47

Р “еть (Геть) [Останнi 20 месаг]
№ 1711136 вiд 2025-01-02 17:02:07

Глибинна держава врятує ;)

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1711138 вiд 2025-01-02 18:00:20

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг]
№ 1711137 вiд 2025-01-02 17:18:16

Якщо основний критерій - загроза для нац. безпеки самої Німеччини, то очевидно тут йдеться про терористів чи про тих, хто, на основі наявної інформації, вважається схильним до терористичної діяльності. А що коли це просто бандит, як ті підараси, що зарізали українських підлітків?

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1711137 вiд 2025-01-02 17:18:16

yagshamash
№ 1711134
маячня. Ти не в курсі про нові зміни у законодавстві ЄС і НІмеччини. Згідно нового положення іноземців у Німеччині депортують у країни де йде війна, і таких осіб вже більше 600.
Формулювання законодавці вивели наступне: «Перебування даної особи у Німеччині створює більше шкоди і ризиків національній безпеці країни, ніж ризики від депортації даної особи на його батьківщину, навіть якщо там йде війна і є небезпека».

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1711136 вiд 2025-01-02 17:02:07

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1711135 вiд 2025-01-02 16:39:02

100% правда, як і те, що за демократії саме громадська думка формує задекларовані держ пріоритети і результати голосування на виборах.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1711135 вiд 2025-01-02 16:39:02

В інтервʼю соціолога чудова фраза: «Громадська думка - це усереднена точка зору некомпетентних людей».

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1711134 вiд 2025-01-02 15:20:18

За законодавством ЄС депортувати іноземців можна лише до країн, які вважаються безпечними, незалежно від того, мають вони карні правопорушення чи ні. Якщо Сирію буде визнано безпечною, то це теоретично можливо. У випадку з Україною наразі ні. Партія Мерца за всіма опитуваннями має понад 30 відсотків, Шольца - 15-16, зелені 10-12. АдН максимум 19. Казати на підставі використання петард (які білі німці так само часто використовують небезпечно для інших), що АдН тепер виграє вибори, це - суцільний брєд божевільного. Це неможливо навіть теоретично. Навіть, якщо з якогось дива вони подолають 15 відсотків відставання, шансів сформувати уряд - нуль. На нац рівні з ними ніхто не погодиться на коаліцію.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1711133 вiд 2025-01-02 14:57:38

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1711131
звичайно, це стосується всіх, і українців теж. Хоча саме укр. біженці (це жінки і діти в основному) є найменш проблемними серед усіх.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.