Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711172 вiд 2025-01-03 16:51:59В Штатах якась дивна історія з терактами - виконавці американські військові. Чиновники намагалися приховати подробиці, але журналісти все розкопали. Один - колишній військовий з 10-річним стажем, інший - діючий «зелений берет», який служив у Німеччині і приїхав до США у відпустку на свята. Перший мав мусульманське походження, народився в США, служив в Іраку, Афганістані, після звільнення з армії мав проблеми з алкоголем - його кілька разів ловили за водіння в нетверезому стані. Однак працював в сфері нерухомості, мав стабільне джерело доходу. А на Різдво арендував автомобіль через застосунок, встановив на ньому прапор ІГІЛ, сів в автомобіль, встановивши у ньому вибухові пристрої, взяв рушницю і пістолет, і поїхав по пішохідній вулиці у Новому Орлеані, вбивши 15 людей. А потім вийшов з машини і вів бій з поліцією, поранивши двох поліціантів, аж поки його не вбили. Родичі сказали, що останнім часом зійшов з розуму і казав, що до нього нібито вночі уві сні приходять лідери ІГІЛ і розмовляють з ним. Другий фігурант - щирий американець за походженням, служив у зелених беретах, був на доброму рахунку на службі. Підтримував Україну. В соцмережах розмістив своє фото у футболці з червоно-чорним прапором і написом «Слава Україні». Служив у Німеччині, приїхав на свята у відпустку, арендував через застосунок автомобіль «Тесла», потім у Нью-Йорку під'їхав до готелю, що належить Трампу і розташований поблизу резиденції Трампа, і там підірвався разом з автомобілем. В результаті вибуху загинув тільки він, є поранені на вулиці. Між обома терактами пройшло лише кілька годин. Журналісти дізналися, що обидва фігуранти раніше служили на одній військовій базі. В Штатах розгорається політичний скандал. Трамп навіть встиг звинуватити мігрантів, не знаючи ще подробиць, потім відреагував пост. Роман Безсмертний за посиланням розповідає в подробицях. Дуже дивна історія, всі детективи, шпигунські романи це якась посна хуйня порівняно з реальністю. ? si=jVhvhc3RoUyC8oEz
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711171 вiд 2025-01-03 16:45:30Красноє Пріфуйловʼє щоб заплатило за хаз? Це проти принципів развітОго соціалізма.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711170 вiд 2025-01-03 16:43:52Energocom и Moldovagaz протестировали импорт газа по Трансбалканскому коридору замерзающей после истечения договора транзита газа Транснистрии предложен газ с европейского рынка, но по рыночной цене и с обязательной оплатой сейчас сепары выясняют, что такое «платить за газ»..
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711169 вiд 2025-01-03 15:49:13Буданов порадував вью: «Чи маємо ми відношення до подій у Сирії? Ну, можливо. Турція точно там попрацювала, може і ми теж десь там поряд проходили. Все може бути». І вью дає сцуко з машини, яка, таке враження, що десь там припаркована за гаражами у підмосков "ї :-)).
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711168 вiд 2025-01-03 15:37:14Можу розвернути: у моєму районі всі роки всі жителі виходили о 00:00 на головну площі і спрямовували всі свої петарди у небо. Цього разу на площі зявились якісь нові персонажі, немісцевої зовнішності у великій кількості, які своїми петардами стали цілеспрямовано херачити по будівлям, вікнам і людям. Стріляти просто у небо їм було не цікаво. Наслідки того що вони роблять їм теж були нецікаві. В мешок, і с моста.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711167 вiд 2025-01-03 15:20:16Vichny № 1711156 На трансляціях зі стадіо там не тільки жіночки і діточки. Хоча я розумію, що у всіх обставини різні. ´´´´´´´´´´´´´´´´´´ З 1,2 млн українців у Німеччині - біля 0,2 млн це чоловіки, виїхавші цілком легально. На матчах на стадіо присутні не лише вони, але й ті, хто підтягується з інших країн. Їх ти і бачиш по ящику. che7 № 1711166 не знаю. Чітка позиція федеральної (sic) влади останні 40 років - це святкування у межах здорового ґлузду. Так і святкували. І лише зараз відбувається нездорова херня, коли з петардами на вулиці почала виходити мразота і обкурені абізяни, яких стало забагато. куди воно йде? Буде з кожним роком лише гірше. Аж до того часу, поки влада не наведе лад у цьому питанні.
che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711166 вiд 2025-01-03 14:33:40у мене знов питання до Pepsi перепрошую, що не про дохлу русню Pepsi, а чи є у Німеччині чітка позиція федеральної (sic) влади щодо фаєрів/петард? ну там стріляти без попередження, якщо бачать що хтось запалює петарду у забороненому місці, чи ввічливо вклонитися та прохати чи не буде вашої ласки припинити запалювати оце усе та 1000 раз вибачатися? куди воно йде?
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711165 вiд 2025-01-03 11:37:10Vichny № 1711158
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711164 вiд 2025-01-03 11:36:20о, совки циганами навіть іспанців називають. вєлікая болотяна нація. пиздець блядь, арістократія на бразі квашена.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711163 вiд 2025-01-03 09:32:09Це цілком імовірна версія. А як спецслужби контролюють мігрантів? От так і контролюють. Внутрішня розвідка. Ну і він не просто відмовився, він їх, здається, нафуй післав)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711162 вiд 2025-01-03 09:26:44З Федею, за описом - дуже сумний випадок, але слід розуміти, що громадяни далеко не завжди правдиво розповідають про те, за що саме їх депортували.
fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711161 вiд 2025-01-03 09:26:39Sauron № 1711160 Відписав
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711160 вiд 2025-01-03 08:21:08fofonov № 1711120 Стукни плз на моє мило.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711159 вiд 2025-01-03 00:40:38 Kaizer № 1711151 вiд 2025-01-02 23:11:28 Це ж він, здається, відмовився стучати і тому його депортували?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711158 вiд 2025-01-03 00:26:35m1919(Київ - чемпіон!) № 1711147 вiд 2025-01-02 22:05:39 Упосліджена кацапня, або ж совєцькі люди, які звикли до того як кагдата харашо било, називають циганами молдован, румунів, та і всіх балканців за компанію Бо ті не такі як совєцькі люди
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711157 вiд 2025-01-03 00:20:18yagshamash № 1711134 вiд 2025-01-02 15:20:18 19 - це дуже дохуя для цих путінососів, які експлуатують ксенофобську тему, на якій класична ліво-право-центристська влада обісралася, і резидент Пепсі це підтверджкє
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711156 вiд 2025-01-03 00:17:51PEPSI (Merkury) № 1711133 На трансляціях зі стадіо там не тільки жіночки і діточки. Хоча я розумію, що у всіх обставини різні
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711155 вiд 2025-01-03 00:08:32m1919(Київ - чемпіон!) № 1711149 От незгоден категорично! В останні роки з відомих причин інколи хочеться їбанути алкоголю наодинці, і навіть не трохи-трохи. Але ні в якому разі алкогол заради алкоголю, воно має бути смачне. А при зустрічах «важливо з ким, неважливо що» - у мене не так. Дехто в компанії, яка збирається, п'є, наприклад віскі під борщ, як горілку. Я манав такі варіанти, я краще то віскі відставлю і буду сьорбати в перервах. Ну і таке - комусь пиво аби пивний смак, а хтось любить солоденьке пиво. А моє - гірке. Тож при таких зустрічах п'є кожен своє і всі хеппі
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711154 вiд 2025-01-03 00:03:25Kaizer № 1711151 Був знайомий з ним, спочатку по переписці, а потів розвіртуалізувались, коли він в Києві опинився. Насправді звали його Юра. «Федя» - то похідне від прізвища було. Пили з ним пивко, пизділи за життя, ну так що от прям алкоголізм - такого не помічав. Світла людина була, ех…
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711153 вiд 2025-01-02 23:56:19Kaizer № 1711151 заблукавший турист і біженці від війни - це різні права, статуси і захист. Поки біженці сидять тихо - їм нічого не загрожує.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711152 вiд 2025-01-02 23:53:36фіцо пригрозив Україні, що якщо не пропустять газ, то він буде знущатись над укр. біженцями у Словакії і вони на собі відчують всі прлесті голоду і холоду.
Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711151 вiд 2025-01-02 23:11:28Був тут дoписувaч, Фeдя («…нo думaй!»). Людинa прийiхaлa в Штaти нa пoчaтку 90-х з туристичнoю вiзoю i нe зaхoтiлa пoвeртaтись. З мoмeнту приiiзду вiн i вивчився в Штaтiвских шкoлaх, i рoбoту знaйшoв. Aлe для лiгaлiзaцїi трeбa булo рaз в пiв рoку прихoдити i прoдoвжувaти свoe тимчaсoвe пeрeбувaння. Кoли зустрiвся з ним в Philadelphia дeсь в 2003-му вiн кaзaв, шo цe вжe як рiтуaл. I oсь прийшoв v 2006-mu? прoдoвжити свoe пeрeбувaння i… кaмeрa, шнурки зняли, i чeрeз дoбу пoвeзли нa рeйс дo Києвa з «брaслeтaми» нa рукaх. A ти кaжeш «2 драки, три пограбування і 2 вбивства». Бухaл чувaк. A як пoвeрнувся дo Кєвa здaeться зiрвaвся. Я йoгo випaдкoвo зустрiв, кoли вихoдив зi стaдioнy Динaмo пiсля мaтчу з Мeтaлургoм Дoнeцьк (Ззaпaмятaлoсь чoмусь…). Дoмoвились зустрiтись нaзaвтрa дeсь oб 11-й рaнку. Вiн прийшoв, aлe був дoбрe нaкaчaний. Дoрeчi, тoди вiн i рoзпoвiв прo «шнурки».
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711150 вiд 2025-01-02 22:39:21Феєрверки кажете?Сколупуєш сірку з сірників. Потім напилком з невідомо коли, де і ким поцупленого літакового колеса нашкрябуєш магнію. Перемішуєш, обмотуєш ізолентою. Пробиваєш дірку, яку теж натоптуєш сіркою. Примотуєш до дірки пару сірників. Далі чирк і у темне небо.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711149 вiд 2025-01-02 22:12:502 Vichny№ 1711095Згоден!Джентельмени пʼють з горлА! :)З. І. Я давно вже на стадії «не важливо з чого, важливо що і з ким»
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711148 вiд 2025-01-02 22:09:29Вони поїхали до Pepsi в гості)
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711147 вiд 2025-01-02 22:05:392 Vichny№ 1711081До речі, про циган.Вже забув, коли їх у Києві бачив.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711146 вiд 2025-01-02 19:58:19Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1711138 основний критерій - загроза для нац. безпеки самої Німеччини та населенню Німеччини. Це стосується як терористів, так і бандитів. Тепер. Тобто наприклад 2 драки, три пограбування і 2 вбивства - і тебе депортують туди, звідки приїхав. Причина: ти довів, що ти загроза населенню Німеччини. sk (chromebook acer 14) № 1711142 саме так і депортують - літак, (за потреби) кандали і в Дамаск. Наприклад. Правда є варіанти як ухилитись від депортації, але і ці варіанти все менше допомагають.
Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711145 вiд 2025-01-02 19:14:302 yagshamash№ 1711114Наскільки я зрозумів, німці петардами проводжають рік, така в них традиція. А підлітки вже шмаляють, куди можуть - у вікна, машини й т. д.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711144 вiд 2025-01-02 18:45:31Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1711140 вiд 2025-01-02 18:13:33 Та повір вже що й наш діпстейт з МінО щось добре зробив. Не тільки ната одна. Аби танцювати танго потрібно 2 бажаючих ;)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711143 вiд 2025-01-02 18:45:26Колишній уряд щось таке приймав, але не повідомляли чи хоча б одну людину депортували в Ліберію.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711142 вiд 2025-01-02 18:37:56PEPSI (Merkury) № 1711137 про депортацію - цікаве питання як це фізично відбувається? брити наче теж закон прийняли. домовились з якоюсь африканською країною (забув, лінь рити, ліберія?), що всіх нелегалів, якщо суд вирішить - нах туди… там домовленість з державою є а німці куди депортують. ну умовно якийсь сирієць в німеччині становить загрозу нац безпеці. якйого депортувати в сирію? в кандали і звичайний пасажирський рейс на дамаск? його там приймуть? «таможня» скаже що от таких чуваків без документів не приймаємо. нехай нах летить назад… я чув що албанія наче готова приймати мусульман що під депортацію попадають але хз… виглядає як більше пі-ар про депортацію…
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711141 вiд 2025-01-02 18:33:26Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1711135 вiд 2025-01-02 16:39:02 В інтервʼю соціолога чудова фраза: «Громадська думка - це усереднена точка зору некомпетентних людей». -------- ну ось ця «усереднена точка зору» вибирає президентів-парламентарів… ще 150+ років назад, вибрали ідіотів - сусіди прийшли, і ти вже ні-хуй-я не незалежна держава, а частина імперії без права ходити на вибори (в найкращому варіанті) …
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711140 вiд 2025-01-02 18:13:33"Міноборони України вдалося скоротити терміни підготовки пілотів на винищувачах F-16 майже на три місяці. Про це в інтервʼю для АрміяІнформ повідомив заступник міністра оборони Сергій Мельник.Мельник пояснив, що цього досягнули завдяки оптимізації процесу отримання курсантами свідоцтва приватного пілота у межах програми НАТО DEEP.«Процес отримання курсантами свідоцтв приватного пілота був оптимізований, що дозволяє зменшити терміни підготовки пілотів на F-16 майже на три місяці. Це забезпечує важливу оперативну перевагу в повітрі», - додав представник Міноборони ".-----------------Воно може і позитивно вражає, але навряд чи можна стверджувати, що це саме «Міноборони вдалося», бо мабуть те ж саме НАТО також якось було задіяне.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711139 вiд 2025-01-02 18:00:47Р “еть (Геть) [Останнi 20 месаг]№ 1711136 вiд 2025-01-02 17:02:07Глибинна держава врятує ;)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711138 вiд 2025-01-02 18:00:20PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг]№ 1711137 вiд 2025-01-02 17:18:16Якщо основний критерій - загроза для нац. безпеки самої Німеччини, то очевидно тут йдеться про терористів чи про тих, хто, на основі наявної інформації, вважається схильним до терористичної діяльності. А що коли це просто бандит, як ті підараси, що зарізали українських підлітків?
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711137 вiд 2025-01-02 17:18:16yagshamash № 1711134 маячня. Ти не в курсі про нові зміни у законодавстві ЄС і НІмеччини. Згідно нового положення іноземців у Німеччині депортують у країни де йде війна, і таких осіб вже більше 600. Формулювання законодавці вивели наступне: «Перебування даної особи у Німеччині створює більше шкоди і ризиків національній безпеці країни, ніж ризики від депортації даної особи на його батьківщину, навіть якщо там йде війна і є небезпека».
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711136 вiд 2025-01-02 17:02:07Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1711135 вiд 2025-01-02 16:39:02 100% правда, як і те, що за демократії саме громадська думка формує задекларовані держ пріоритети і результати голосування на виборах.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711135 вiд 2025-01-02 16:39:02В інтервʼю соціолога чудова фраза: «Громадська думка - це усереднена точка зору некомпетентних людей».
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711134 вiд 2025-01-02 15:20:18За законодавством ЄС депортувати іноземців можна лише до країн, які вважаються безпечними, незалежно від того, мають вони карні правопорушення чи ні. Якщо Сирію буде визнано безпечною, то це теоретично можливо. У випадку з Україною наразі ні. Партія Мерца за всіма опитуваннями має понад 30 відсотків, Шольца - 15-16, зелені 10-12. АдН максимум 19. Казати на підставі використання петард (які білі німці так само часто використовують небезпечно для інших), що АдН тепер виграє вибори, це - суцільний брєд божевільного. Це неможливо навіть теоретично. Навіть, якщо з якогось дива вони подолають 15 відсотків відставання, шансів сформувати уряд - нуль. На нац рівні з ними ніхто не погодиться на коаліцію.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1711133 вiд 2025-01-02 14:57:38Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1711131 звичайно, це стосується всіх, і українців теж. Хоча саме укр. біженці (це жінки і діти в основному) є найменш проблемними серед усіх.