🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 11.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750616 вiд 2026-06-22 19:12:33

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https%3A%2F%2Fwww.picture-alliance.com%2Fen%2Fwebseries%2Fbohlen-dieter-born-07-feb-1954-w399139&ved=0CBUQjRxqFwoTCNDmmrKdm5UDFQAAAAAdAAAAABAg&opi=89978449

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750615 вiд 2026-06-22 19:11:43

LAZY
№ 1750613

Хто з них Дітер Болен: той що з пиздуватую посмішкою тримав гітару ніби він на ній грає чи той засмаглий чорнявий хлопак з довгим волоссям якого дівчата любили?

sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750614 вiд 2026-06-22 19:06:28

теніс
Колишня шоста ракетка світу та чемпіонка Вімблдону-2023 Маркета Вондроушова відсторонена від тенісу на чотири роки за порушення антидопінгової програми
-------
пару раз, коли до неї ввечері приходили взяти пробу на допінг - не відкрила двері. сказала що у неї панічні атаки. особлико коли ман'як увірвався до квітової і поранив її
але правила є правила

сьогодні ісборн-250 - українське дербі: калініна - снігур. калініна виграла

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750613 вiд 2026-06-22 18:42:23

? Ексучасник Modern Talking Дітер Болен заявив, що боїться перемоги України та вважає її «найгіршим сценарієм».

За його словами, перемога України може призвести до світової війни, оскільки росія є ядерною державою і не здасться без боротьби.

Болен також заявив, що росію надто ізолюють і чинять на неї надмірний тиск, а виступи в рф могли б зашкодити його кар’єрі.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750612 вiд 2026-06-22 18:25:59

Шкода, що в нас нема такого гуцульського мольфара, щоб насилав би прокляття на футбольних суперників синьо-жовтих. Хоч би в стиках плей-оффах допомогло))

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750611 вiд 2026-06-22 17:41:05

Шаман із Гани прокляне Кейна перед матчем з Англією на ЧС. 2014-го він обіцяв вивести Роналду з ладу – португалець забив переможний гол ганцям.

оце вже нормальна тема на ЧС пішла.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750610 вiд 2026-06-22 17:38:07

Копнув трохи, дід і баба Nathan і Anna Goldsmith народилися на території Польщі, і мали прізвище Toluchko - Толочко тобто. Скоріше за все це Польсько-Українське-Білоруське пограниччя, Холмщина, Підляшшя, Волинь 19 ст. належали до РОсійської імперії.

https://archive.nytimes.com/www.nytimes.com/books/first/m/martin-greenspan.html?_r=1

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750609 вiд 2026-06-22 17:25:36

Greenspan was born on March 6, 1926, in the Washington Heights neighborhood of New York City. [12] His father, Herbert Greenspan, was of Romanian Jewish descent, and his mother, Rose Goldsmith, was of Hungarian Jewish descent. [13] After his parents divorced, Greenspan grew up with his mother in the household of his maternal grandparents who were born in Russia. [14] His father worked as a stockbroker and consultant in New York City. [15]

Пише, що мати Алена Грінспена єврейка Угорського походження.
А дід і баба з материнської сторони народилися в Росії. Мабуть якісь євреї з України. Цікаво би копнути.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750608 вiд 2026-06-22 17:09:00

olma
№ 1750602

смoг чaсу в вeликих бaнкaх були aнaлiсти якi нaмaгaлися пo тoвщинi йoгo пoртфeля визнaчити чи стaвки ють угoру, чи вниз… :)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750607 вiд 2026-06-22 17:00:58

Przewodzik
@Przewodzik

Мова оригіналу: польська

Przewodzik Językowy

Чи могла б Комісія зі стандартизації географічних назв установити, що польським відповідником назви Curaçao є КУРАСАЛО? Дуже прошу, це б допомогло, особливо спортивним коментаторам, які мусять ламати собі язика різними, часто дуже оригінальними формами, а так — справа була б проста ;-)

-----
Поляки жартують зі своєї літери Ł/ł Kurasało

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750606 вiд 2026-06-22 16:37:25

https://x.com/Buckarobanza/status/2069031048688681378

Норги-фани на таймз-сквер в НЙС

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750605 вiд 2026-06-22 16:29:55

Ральф Рангнік: «Якщо хоче виграти багато грошей, ви повинні зробити ставку на перемогу Австрії у матчі з Аргентиною»
------------------------
сміливо, Ральф! Ось увечері і подивимось.
_____________________________

Ігор Костюк: «Університатя» — міцна, добре організована команда з хорошими виконавцями»

Вже відмазки ліпить? Скажіть там Костюку, що неміцних і погано організованих суперників уже не залишилось. Більше того - їх не існує. Грати вміють усі.

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750604 вiд 2026-06-22 16:22:35

Знайшов для Полісся нового Серхіо Рамоса.
Нада брать!



Перешлю відео Буткевичу.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750603 вiд 2026-06-22 16:03:03

olma
№ 1750602

Ну ясенхуй, рептилоїдом був.
Ротшільди та Моргани теж помирають коли їм за сто

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750602 вiд 2026-06-22 15:59:03

Alan Greenspan, economist and longtime head of the Federal Reserve, dies at 100

Ото був сидів дядько на Федрезерві!

PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750601 вiд 2026-06-22 15:45:27

партагас! партагас! Це точно був партагас.
У 6 класі за гаражами цю термоядерку спробував покурити однокласник, втратив свідомість і впав :-).
Принесли додому.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750600 вiд 2026-06-22 15:34:36

Що лігерос, що партагас - термоядерна була фуйня.

Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750599 вiд 2026-06-22 15:33:44

«цигарки Легеро», ligeros, в пeрeклaдi - не міцні. Я нe пaлю, aлe здaeться всe шo з Куби - тo прoшaвaй лeгeнi.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750598 вiд 2026-06-22 15:23:31

колись до окупації лазурного, я бачив на місцевому базарі продавали табак. і машинку-самокрутку :)
потім те саме бачив на базарі в невеличкому місті вінницької обл на кордоні з молдовою…
так що оті всі «круті» цигарки в пачках - то сильно «модно» :)
сусід по дачі минулого року щось собі скручував і курив. казав що йому табак подарували. і довго мені розказував що то набагато смачніше і корисніше :)
не міг оцінити так як сам не палю :)

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750597 вiд 2026-06-22 15:02:01

Як казав один мій знайомий курець - немає нічого кращого для здоровя і куріння ніж домашній табак з базару у Батумі/грузія.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750596 вiд 2026-06-22 14:46:59

2Olma

Магазин тютюну «HabanA»

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750595 вiд 2026-06-22 14:45:24

- Перепрошую а що пан палить: Верховину чи Ватру?
- Верховину
- Прошу пана, а чому?
- Бо Верховина 16 копійок а Ватра 25
- А що буде пан палити якщо Верховина теж буде 25 копійок?
- Сільраду
- Пан має рацію
- Пан має кулемет. Рація в сусіда.

Якщо вже про ціни на цигарки :)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750594 вiд 2026-06-22 14:16:23

Batyj
№ 1750593
------
Крута стратегія. Там дійсно. Коли вперше був у Києві в березні 1986 на матч з Рапідом. То обійшли весь центр. Ну і звісно на Красноармійський неподалік Республіканського був магазин Кубинские Сигари шось таке і продавалися там Partagas i Ligeros, а у вітринах викладені були сигари, такі тубуси алюмінієві чохли. Антураж був незвичний.

А цигарки Лігерос так чули про них, що то неможливо було курити. Міцні. Я хіба один раз затягувався тою хернею для експеримента - не раджу))

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750593 вiд 2026-06-22 13:45:54

один мій друг курив виключно цигарки Легерос. Кубинські, сигаровий тютюн. Купував на розі Червоноармійської та Саксаганського. На моє запитання чого так? відповів - а такі ніхто не стріляє. І мав рацію.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750592 вiд 2026-06-22 13:41:07

Клуб курців :)))

Я знаю на смак лише Біломорканал.
Безкоштовно. У шкільні роки.
Ми ввечері лазили на тракторний стан, і крали папіроси у кабінах тракторів.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750591 вiд 2026-06-22 13:37:19

Final ЧМ 2026

Кабо-Верде - Кюрасао

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750590 вiд 2026-06-22 13:37:02

ще Наша марка папіроси по 25 коп. Но були ще і сігарети по 30 коп.

Та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750589 вiд 2026-06-22 13:34:27

В армії (хто за кордоном служив) нам видавали по 18 пачок гуцульських, або печерних. перші були байтові. коли діставав зп по купляв пряму дукат по 3 чеські комуни (30 коп)

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750588 вiд 2026-06-22 13:30:46

але найкращими цигарками вважалися Герцеговина флор. Скільки коштували не пригадую, сам ніколи не купував. Але пару разів курив батіни. Теж, до олімпіади..

Та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750587 вiд 2026-06-22 13:27:08

Папіроси Друг 30 коп.?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750586 вiд 2026-06-22 13:15:26

Прима до олімпиади - 14 коп..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750585 вiд 2026-06-22 13:13:39

шо казбек, шо сальве, адин хуй..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750584 вiд 2026-06-22 13:12:39

Беломорканал фабр. ім Уріцького буди краще..

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750583 вiд 2026-06-22 12:36:26

В дитинстві пам'ятаю папіроси Сальве в жовтій пачці, бачив у дорослих. Це було норм чи гівно?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750582 вiд 2026-06-22 12:26:02

yagshamash
№ 1750580
----
Ок. Дякую. Глобалізація з місцевим колоритом.

Щодо сидрів, то смаки туристів, які бувають в Іспанії чи Франції поділені. Хто каже що найкращі сидри в Нормандії, а хто каже, що в Астурії та Країні Басків.
Воно все думаю, класне. При чому натуральне сухе, без додатків цукру і якогось експедицийного лікеру - сиропу заводського.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750581 вiд 2026-06-22 12:19:09

yagshamash
№ 1750579
----
Дякую. іде глобалізація, і звісно я з аперолем знайомий давно 18 років тому в 2008 коли був чемп Європи Австрія Швайцарія, щоправда я був не на матчах, а просто заїхав з Братислави у Відень.
І йдемо з братом по центру Відня недалеко від катедрального собору Штефансдом. І бачимо на столиках у одному кафе величезний келих круглий винний і там світло-червоно невідомо якого коліру напій, і там лід плаває, друге кафе на вулиці, третє. Чорт забирай, пішли сіли замовили, і питаємо що то таке, розповіла, що це з Італії мегамодний коктейль. На смак він мене не вразив, але приємний літній коктейль, вдало зайшов під глобальний тріум проссеко. Сам апероль біттер схожий на Кампарі тільки легший і не такий щільний і гіркий як кампарі. (я до речі шаную кампарі оранж, або кампарі сансет. його подають в шклянках хайболл)

АЛе що мене вразило в апероль-шпрітц - так це його візуальна привабливість. Це маркетинг високого рівня! Щось ясно червоне красиве у винних келихах.

Ну то таке.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750580 вiд 2026-06-22 12:15:46

Olma

Це не йде за реґіонами, хоча на півночі (Лілль) більша тенденція пити бельгійське пиво. Сидр не лише в Нормандії. Навіть на Ліонщині в Перужі - це місцевий напій. 1664 у Франції не називають Кроненбурґом, хоча ті його випускають. Називають його просто сез суасан катр (шістнадцять шістдесят чотири). А Кроненбур це з червоно-білою лейбою слабше пиво. Кір п'ють, Монако п'ють. Монако це пиво з лимонадом і ґранатовим сиропом. Панаше - пиво з лимонадом. Різні коктейлі: неґроні, палома, кайпірінья тощо. Тобто вибір є.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750579 вiд 2026-06-22 12:07:39

Olma

Пастіс, як правило, подають у високій склянці з парою кубиків льоду й окремо карафкою простої води з-під крану. Потім сам собі додаєш воду за смаком. Дуде освіжає. Багато хто любить спріц. Це біле вино з ґазованою водою, або італійський апероль спріц. Це просеко з сиропом апероль (15% алко) і ґазована вода. Кожного по третині. Лід і скибка помаранчу. А так хтось любить міцніше запити на діжесив: коньяк чи кальвадос. Шампанське люблять теж, але це для багатьох задорого.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750578 вiд 2026-06-22 12:00:57

Кроненбург шішнадцять шиісят чотири в синій пляшці. Французький глобал пивний бренд

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1750577 вiд 2026-06-22 11:56:20

Підозрюю, що в Бургундії пьють кір, у Провансі пастіс, в Нормандії сидр, в Ельзасі якийсь шпрітц "вайн-шпрітц, апфельзафт-шпрітц. А в Парижі все разом і запивають пивом 1664 в синіх пляшках?


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.