Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750616 вiд 2026-06-22 19:12:33https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https%3A%2F%2Fwww.picture-alliance.com%2Fen%2Fwebseries%2Fbohlen-dieter-born-07-feb-1954-w399139&ved=0CBUQjRxqFwoTCNDmmrKdm5UDFQAAAAAdAAAAABAg&opi=89978449
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750615 вiд 2026-06-22 19:11:43LAZY № 1750613 Хто з них Дітер Болен: той що з пиздуватую посмішкою тримав гітару ніби він на ній грає чи той засмаглий чорнявий хлопак з довгим волоссям якого дівчата любили?
sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750614 вiд 2026-06-22 19:06:28тенісКолишня шоста ракетка світу та чемпіонка Вімблдону-2023 Маркета Вондроушова відсторонена від тенісу на чотири роки за порушення антидопінгової програми-------пару раз, коли до неї ввечері приходили взяти пробу на допінг - не відкрила двері. сказала що у неї панічні атаки. особлико коли ман'як увірвався до квітової і поранив їїале правила є правиласьогодні ісборн-250 - українське дербі: калініна - снігур. калініна виграла
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750613 вiд 2026-06-22 18:42:23? Ексучасник Modern Talking Дітер Болен заявив, що боїться перемоги України та вважає її «найгіршим сценарієм». За його словами, перемога України може призвести до світової війни, оскільки росія є ядерною державою і не здасться без боротьби.Болен також заявив, що росію надто ізолюють і чинять на неї надмірний тиск, а виступи в рф могли б зашкодити його кар’єрі.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750612 вiд 2026-06-22 18:25:59Шкода, що в нас нема такого гуцульського мольфара, щоб насилав би прокляття на футбольних суперників синьо-жовтих. Хоч би в стиках плей-оффах допомогло))
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750611 вiд 2026-06-22 17:41:05Шаман із Гани прокляне Кейна перед матчем з Англією на ЧС. 2014-го він обіцяв вивести Роналду з ладу – португалець забив переможний гол ганцям. оце вже нормальна тема на ЧС пішла.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750610 вiд 2026-06-22 17:38:07Копнув трохи, дід і баба Nathan і Anna Goldsmith народилися на території Польщі, і мали прізвище Toluchko - Толочко тобто. Скоріше за все це Польсько-Українське-Білоруське пограниччя, Холмщина, Підляшшя, Волинь 19 ст. належали до РОсійської імперії. https://archive.nytimes.com/www.nytimes.com/books/first/m/martin-greenspan.html?_r=1
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750609 вiд 2026-06-22 17:25:36Greenspan was born on March 6, 1926, in the Washington Heights neighborhood of New York City. [12] His father, Herbert Greenspan, was of Romanian Jewish descent, and his mother, Rose Goldsmith, was of Hungarian Jewish descent. [13] After his parents divorced, Greenspan grew up with his mother in the household of his maternal grandparents who were born in Russia. [14] His father worked as a stockbroker and consultant in New York City. [15] Пише, що мати Алена Грінспена єврейка Угорського походження. А дід і баба з материнської сторони народилися в Росії. Мабуть якісь євреї з України. Цікаво би копнути.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750608 вiд 2026-06-22 17:09:00olma № 1750602 смoг чaсу в вeликих бaнкaх були aнaлiсти якi нaмaгaлися пo тoвщинi йoгo пoртфeля визнaчити чи стaвки ють угoру, чи вниз… :)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750607 вiд 2026-06-22 17:00:58 Przewodzik @Przewodzik Мова оригіналу: польська Przewodzik Językowy Чи могла б Комісія зі стандартизації географічних назв установити, що польським відповідником назви Curaçao є КУРАСАЛО? Дуже прошу, це б допомогло, особливо спортивним коментаторам, які мусять ламати собі язика різними, часто дуже оригінальними формами, а так — справа була б проста ;-) ----- Поляки жартують зі своєї літери Ł/ł Kurasało
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750606 вiд 2026-06-22 16:37:25https://x.com/Buckarobanza/status/2069031048688681378 Норги-фани на таймз-сквер в НЙС
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750605 вiд 2026-06-22 16:29:55Ральф Рангнік: «Якщо хоче виграти багато грошей, ви повинні зробити ставку на перемогу Австрії у матчі з Аргентиною» ------------------------ сміливо, Ральф! Ось увечері і подивимось. _____________________________ Ігор Костюк: «Університатя» — міцна, добре організована команда з хорошими виконавцями» … Вже відмазки ліпить? Скажіть там Костюку, що неміцних і погано організованих суперників уже не залишилось. Більше того - їх не існує. Грати вміють усі.
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750604 вiд 2026-06-22 16:22:35Знайшов для Полісся нового Серхіо Рамоса. Нада брать! Перешлю відео Буткевичу.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750603 вiд 2026-06-22 16:03:03olma№ 1750602Ну ясенхуй, рептилоїдом був.Ротшільди та Моргани теж помирають коли їм за сто
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750602 вiд 2026-06-22 15:59:03Alan Greenspan, economist and longtime head of the Federal Reserve, dies at 100 Ото був сидів дядько на Федрезерві!
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750601 вiд 2026-06-22 15:45:27партагас! партагас! Це точно був партагас. У 6 класі за гаражами цю термоядерку спробував покурити однокласник, втратив свідомість і впав :-). Принесли додому.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750600 вiд 2026-06-22 15:34:36Що лігерос, що партагас - термоядерна була фуйня.
Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750599 вiд 2026-06-22 15:33:44«цигарки Легеро», ligeros, в пeрeклaдi - не міцні. Я нe пaлю, aлe здaeться всe шo з Куби - тo прoшaвaй лeгeнi.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750598 вiд 2026-06-22 15:23:31колись до окупації лазурного, я бачив на місцевому базарі продавали табак. і машинку-самокрутку :)потім те саме бачив на базарі в невеличкому місті вінницької обл на кордоні з молдовою…так що оті всі «круті» цигарки в пачках - то сильно «модно» :)сусід по дачі минулого року щось собі скручував і курив. казав що йому табак подарували. і довго мені розказував що то набагато смачніше і корисніше :)не міг оцінити так як сам не палю :)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750597 вiд 2026-06-22 15:02:01Як казав один мій знайомий курець - немає нічого кращого для здоровя і куріння ніж домашній табак з базару у Батумі/грузія.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750596 вiд 2026-06-22 14:46:592Olma Магазин тютюну «HabanA»
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750595 вiд 2026-06-22 14:45:24- Перепрошую а що пан палить: Верховину чи Ватру? - Верховину - Прошу пана, а чому? - Бо Верховина 16 копійок а Ватра 25 - А що буде пан палити якщо Верховина теж буде 25 копійок? - Сільраду - Пан має рацію - Пан має кулемет. Рація в сусіда. Якщо вже про ціни на цигарки :)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750594 вiд 2026-06-22 14:16:23Batyj № 1750593 ------ Крута стратегія. Там дійсно. Коли вперше був у Києві в березні 1986 на матч з Рапідом. То обійшли весь центр. Ну і звісно на Красноармійський неподалік Республіканського був магазин Кубинские Сигари шось таке і продавалися там Partagas i Ligeros, а у вітринах викладені були сигари, такі тубуси алюмінієві чохли. Антураж був незвичний. А цигарки Лігерос так чули про них, що то неможливо було курити. Міцні. Я хіба один раз затягувався тою хернею для експеримента - не раджу))
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750593 вiд 2026-06-22 13:45:54один мій друг курив виключно цигарки Легерос. Кубинські, сигаровий тютюн. Купував на розі Червоноармійської та Саксаганського. На моє запитання чого так? відповів - а такі ніхто не стріляє. І мав рацію.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750592 вiд 2026-06-22 13:41:07Клуб курців :))) Я знаю на смак лише Біломорканал. Безкоштовно. У шкільні роки. Ми ввечері лазили на тракторний стан, і крали папіроси у кабінах тракторів.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750591 вiд 2026-06-22 13:37:19Final ЧМ 2026 Кабо-Верде - Кюрасао
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750590 вiд 2026-06-22 13:37:02ще Наша марка папіроси по 25 коп. Но були ще і сігарети по 30 коп.
Та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750589 вiд 2026-06-22 13:34:27В армії (хто за кордоном служив) нам видавали по 18 пачок гуцульських, або печерних. перші були байтові. коли діставав зп по купляв пряму дукат по 3 чеські комуни (30 коп)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750588 вiд 2026-06-22 13:30:46але найкращими цигарками вважалися Герцеговина флор. Скільки коштували не пригадую, сам ніколи не купував. Але пару разів курив батіни. Теж, до олімпіади..
Та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750587 вiд 2026-06-22 13:27:08Папіроси Друг 30 коп.?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750586 вiд 2026-06-22 13:15:26Прима до олімпиади - 14 коп..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750585 вiд 2026-06-22 13:13:39шо казбек, шо сальве, адин хуй..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750584 вiд 2026-06-22 13:12:39Беломорканал фабр. ім Уріцького буди краще..
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750583 вiд 2026-06-22 12:36:26В дитинстві пам'ятаю папіроси Сальве в жовтій пачці, бачив у дорослих. Це було норм чи гівно?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750582 вiд 2026-06-22 12:26:02yagshamash № 1750580 ---- Ок. Дякую. Глобалізація з місцевим колоритом. Щодо сидрів, то смаки туристів, які бувають в Іспанії чи Франції поділені. Хто каже що найкращі сидри в Нормандії, а хто каже, що в Астурії та Країні Басків. Воно все думаю, класне. При чому натуральне сухе, без додатків цукру і якогось експедицийного лікеру - сиропу заводського.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750581 вiд 2026-06-22 12:19:09yagshamash № 1750579 ---- Дякую. іде глобалізація, і звісно я з аперолем знайомий давно 18 років тому в 2008 коли був чемп Європи Австрія Швайцарія, щоправда я був не на матчах, а просто заїхав з Братислави у Відень. І йдемо з братом по центру Відня недалеко від катедрального собору Штефансдом. І бачимо на столиках у одному кафе величезний келих круглий винний і там світло-червоно невідомо якого коліру напій, і там лід плаває, друге кафе на вулиці, третє. Чорт забирай, пішли сіли замовили, і питаємо що то таке, розповіла, що це з Італії мегамодний коктейль. На смак він мене не вразив, але приємний літній коктейль, вдало зайшов під глобальний тріум проссеко. Сам апероль біттер схожий на Кампарі тільки легший і не такий щільний і гіркий як кампарі. (я до речі шаную кампарі оранж, або кампарі сансет. його подають в шклянках хайболл) АЛе що мене вразило в апероль-шпрітц - так це його візуальна привабливість. Це маркетинг високого рівня! Щось ясно червоне красиве у винних келихах. Ну то таке.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750580 вiд 2026-06-22 12:15:46Olma Це не йде за реґіонами, хоча на півночі (Лілль) більша тенденція пити бельгійське пиво. Сидр не лише в Нормандії. Навіть на Ліонщині в Перужі - це місцевий напій. 1664 у Франції не називають Кроненбурґом, хоча ті його випускають. Називають його просто сез суасан катр (шістнадцять шістдесят чотири). А Кроненбур це з червоно-білою лейбою слабше пиво. Кір п'ють, Монако п'ють. Монако це пиво з лимонадом і ґранатовим сиропом. Панаше - пиво з лимонадом. Різні коктейлі: неґроні, палома, кайпірінья тощо. Тобто вибір є.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750579 вiд 2026-06-22 12:07:39Olma Пастіс, як правило, подають у високій склянці з парою кубиків льоду й окремо карафкою простої води з-під крану. Потім сам собі додаєш воду за смаком. Дуде освіжає. Багато хто любить спріц. Це біле вино з ґазованою водою, або італійський апероль спріц. Це просеко з сиропом апероль (15% алко) і ґазована вода. Кожного по третині. Лід і скибка помаранчу. А так хтось любить міцніше запити на діжесив: коньяк чи кальвадос. Шампанське люблять теж, але це для багатьох задорого.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750578 вiд 2026-06-22 12:00:57Кроненбург шішнадцять шиісят чотири в синій пляшці. Французький глобал пивний бренд
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750577 вiд 2026-06-22 11:56:20Підозрюю, що в Бургундії пьють кір, у Провансі пастіс, в Нормандії сидр, в Ельзасі якийсь шпрітц "вайн-шпрітц, апфельзафт-шпрітц. А в Парижі все разом і запивають пивом 1664 в синіх пляшках?