olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747015 вiд 2026-04-30 20:59:34Один мій хороший знайомий працював по єбєнях Росії свого часу. І був у відрядженні в Пермі. Так каже там магазин бачив називався «Бензопилы Урала!» Це як в Україні був на Красноармійській магазин фірмовий якоїсь фабрики хутра із західно-українського містечка. Чи Городенка чи ще щось, там де чорнобурих лисиць вирощували а хутро. Так потім в ліхіє дєвяностиє зробили з цього магазин Империя Мєха. саме так російською в 2000-х ця імперія вже згинула.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747014 вiд 2026-04-30 20:50:51Міндіч позивається до Железняка через заяви про причетність до «злочинної організації»Нажаль пригадати не можу, коли такі позивання чимось реальним закінчувались, а не 1 грн моральної шкоди.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747013 вiд 2026-04-30 20:29:24Тим паче, що сама Марта казала, що не може налаштуватися на кацапок належним чином.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747012 вiд 2026-04-30 20:25:312 Perfect Stranger№ 1746893Мiндiч нe прoстo прoбiгaв, a вoлoдiє знчнoю чaстинoю…------------------Отут https://x.com/DenShtilierman/status/2049828618910441927 многабуков, де керівник Файр Пойнту це спростовує.Також називає цифри фінансування компанії і результати аудиту Делойтом. Все нібито з офіційного листа до НАБУ.Почекаємо, чим відповідатимуть обвинувачі.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747011 вiд 2026-04-30 20:22:19Що краще: програти австрокацапці сьогодні чи кацапосцикусі у фіналі? Думаю, 2й варіянт болючіший.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747010 вiд 2026-04-30 20:20:532 sk№ 17468492 olma№ 1746845нажаль ні на що не вплине. багато таких промов було. всі вставали, аплодували, зе ж теж там виступав. і досить красиворижий клоун на завтра знову напише що нато - паперовий тигр, не допомагають штатамі єс нехай саме захищається від його друга хуйла…амеріка - фьорст, грейт-агейн!і взагі він болл-рум будує - не відволікайте дідуся…США розблокували $400 млн військової допомоги для Україниhttps://delo.ua/news/ssa-rozblokuvali-400-mln-viiskovoyi-dopomogi-dlya-ukrayini-464747/
sk(Acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747009 вiд 2026-04-30 20:20:36теністак. американка 6 матчболів відіграла у бульбадуризабагато нервів спалиласподіваюсь що у фіналі хуйло-андрєєва не раз скаже своє любиме «фак-ю-олл»
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747008 вiд 2026-04-30 20:07:34Уйобищна дєржихуйбодрєєва - у фіналі.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747007 вiд 2026-04-30 18:59:09Марта - потапова ввечері
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747006 вiд 2026-04-30 18:58:43Таки андреева переграла Баптісте 2:0
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747005 вiд 2026-04-30 18:46:15Як передає Укрінформ, про це в інтерв'ю «Українській правді» повідомив заступник командувача Повітряних сил полковник Павло Єлізаров. «Взяли всі екіпажі, які були під нами - їх понад 300. Із них 66 збили більше ніж 10 » Шахедів «, інші - менше 10. А 170 екіпажів за рік не збили жодного», - зазначив Єлізаров. --------------------------- Мазіли :)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747004 вiд 2026-04-30 17:22:19Це зараз в усіх питаннях так, не тільки в армії. Чиновники, контролюючі органи, всяка хуйня. Ось тут якісь кабінетні мудаки розповідають людям які збивають шахеди що їм робити.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747003 вiд 2026-04-30 16:31:22Йобаний совок та деградація. Страх перед доганою потужніше ніж не збитий шахед
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747002 вiд 2026-04-30 16:26:08ну судячи з того, шо у нас усі відомі і стаціонарні склади ГСМ знищенні, оті подвійні дахи від ракет не захищають. Думаю шо і не кожен дрон той підвійний дах пробьє … Хоча, от є у нас в місті такий собі склад резева гсм «Звєзда». Він досить давно стоїть (стояв вірніше) порожній, бо переділ прав власноті і т. д. Так от туди налітали шахеди раза три. Мені добре видно з вікна той бік. Летіли чітко, всі попадали, влучання, підрив. добре шо так не горіло як Туапсе, бо пусте.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747001 вiд 2026-04-30 15:53:58у південних регіонах совдепії передбачалося, принаймні на резервуарах на складах ГСМ аеропортів, подвійний дах. Вірніше, верхня покрівля, також металева над стандартною кришкою резервуара с зазором 10-20 см - створення тіні та природна вентиляція
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1747000 вiд 2026-04-30 15:49:13На Мозирському НПЗ більшу частину резервуарного парку складають залізобетонні резервуари, напівзакопані, верх обвалований насипом. Ось їх важко розбомбити. Будувалися з розрахунком на можливі бойові дії у європах. Я їх обстежив..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746999 вiд 2026-04-30 15:48:34металеві резервуари для нафти і нафтопродуктів не розраховані ні на які впливи, крім як на тиск зсередини на стіни і днище від нафти і нафтопродуктів, що містяться. Для локалізації аварійної ситуації майданчик кожного резервуара обваловується. Обсяг всередині обвалування повинен дорівнювати обсягу резервуара..
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746998 вiд 2026-04-30 15:14:342 ironbelly№ 1746997ну я з логіки здорового глуздувангую що ті бочки проектуються щоб витримувати температуру горіння *10 на протязі *** днів-тижнів…тобто не повинна лопатись. а тут два випадка підряд коли ті бочки в туапсе і пермі лопаютьсянафта горить, розтікається… хоч «файнал-дестінейшин» кіно знімай
ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746997 вiд 2026-04-30 14:41:22sk (здалеку…) № 1746996 Зараз Батий тобі лекцію з сопромату прочитає. Там багато фаткорів треба враховувати. Не тільки величину заряду, що прилетів, але й рівень заповнення бочки, чим бочка заповнена, як іде процес горіння, як бочка збудована. Коротше, або до Батия, або до ШІ йти треба.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746996 вiд 2026-04-30 14:18:26до речіпро добрі днони і «нєфтянка»раніше коли прилітало. ті цистерни здорові горіли, вигорали і все…а тут пишуть що вони лопаються. як в туапсе і пермі…можливо щось трохи інше і більш «добре» долітало…
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746995 вiд 2026-04-30 13:58:172che7 так може ти своє невдоволення блогерами-дебілами висловлюватимеш на тих форумах, де ці блогери дебіли виступають? І не будеш тягти сюди клубок фраз, що сплуталися, з яких взагалі мало що зрозуміло..
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746994 вiд 2026-04-30 13:57:07ядєркапрарад на 9 травня…хтось згадав про парад рік назад. прямо сам сі приїхав, поруч з хуйлом стояв…а зараз вже потрібно просити трампа щоб попросив про перемир'я на деньок-----------Окрім Сі, рік тому на трибунах були:Лула да Сілва (президент Бразилії);Роберт Фіцо (прем'єр Словаччини — він був єдиним лідером країни-члена ЄС);Александр Вучич (президент Сербії); Лідери Казахстану, Білорусі та інших країн СНД.
ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746993 вiд 2026-04-30 13:53:20m1919(Київ - чемпіон!) № 1746989 Останній раз в трамваї від Шкода їздив. Від Кириліської церкви до метро Оболонь. А про тролейбус і не згадає ковбасник.
ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746992 вiд 2026-04-30 13:51:42Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1746977 Він Іран мав на увазі. Що не відміняє факту, що підсвідомо для нього Україна - ворог. Ну то таке, все проходило, і цей пройде.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746991 вiд 2026-04-30 13:49:36на № 1746985 я так розумію, запитальний знак № 1746985 пов'язаний із сумнівами, чи українське зерно, вірніше, зерно зібране на тимчасово окупованих українських територіях, було навантажено на балкери в портах Бердянськ та Маріуполь? Це тільки на перший погляд зрозуміло, що зібране на експорт зерно вантажать у найближчих до місця збору портах. Але, при подальших роздумах може виявитися, що зерно з Кубані, ростовської області могли везти машинами або по залізниці в зазначені порти через крайню завантаженість портів Ростов на Дону і Таганрог. Так, Чека, ти це хотів сказати?
che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746990 вiд 2026-04-30 13:21:08sk (здалеку…) № 1746986 вiд 2026-04-30 12:03:51 я не критикую Зе, бо не сплачую/вав податки в Україні, Зе президент воюючої із кацапами країни, та Зе напряму не 'атакував' Ізраїль, із того, що мені відомо. голосування в ООН мене не цікавлять. щоб ти зрозумів, докуди блогери середньої величини (sic! - не якісь невідомі експерти по всьому) дійшли- Укр. голосує проти нас в оон, так а чого це нам не купляти оце збіжжя. а ви докажіть! десять лєт домбили нас в оон! бляді, сер- у мене немає інших дефіницій. український підполковник, забув як призвіще, відомий-такий самий мудак, тільки з іншого боку
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746989 вiд 2026-04-30 12:36:472 ironbelly№ 1746935Я вибачаюсь, але Міндіч гірший за Свинарчуків, чи ні?--------------Ти у тролейбусі від Міндича коли їздив?От тобі і відповідь.Але попіл КрАЗу…2 та ж не москаль№ 1746940і хто ж має рішення приймати?-------------------------Так суди ж.Знаю :) Але, це вже інше питання
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746988 вiд 2026-04-30 12:12:502 olma№ 1746895 ЧОмусь фінансування отримало не КБ Луч, чи ЮЖмаш, а свої люде.-------------------------------За Южмаш нічого не скажу, а Коростильов фінансування собі регулярно вигризав, шантажем у т. ч.За багато років життєздатного Луч видав лише Стугну і (умовно) Нептун. А де його Вільха? Де зенітні комплекси? У це одоробало БПЛА Сокіл-300 вони нащо полізли?Я так бачу, що для ефективної роботи Коростильових треба пиздити, а цього з якихось причин керівництво держави не може, тому й обрали шлях не мати з ними справи.А на Ан-196 Лютий фінансування знаходиться.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746987 вiд 2026-04-30 12:09:17я ж кажу… до футбола теж дійде. точніше гроші перестануть «доходити»----------Saudi Arabia will withdraw its multi-billion dollar backing of LIV Golf at the end of the season, plunging the future of the series into further doubt.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746986 вiд 2026-04-30 12:03:512 che7№ 1746985там же вже 2 судна у цьому поміченінавіть зе написав що ай-йай-йайщось там в бекграунді явно фігове у стосунках україна-ізраїльможливо сов-падєніе. після поїздок зе по країнам затоки, в туреччину, з ними в сирію - ось «все це» почалося…
che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746985 вiд 2026-04-30 11:26:55ну шо, крадене (?) укр. збіжжя наче Ізраїль купляти не буде. можливо. одне судно відмовились приймати. побачимо, чи буде продовження. але почитавши дописи на цю тему деяких блогерів, середньої 'ваги', що укр/рос. мовних ізраїльтян, що українців (різного походження) - дуже погане відчуття. кончені дебіли, що не розуміють елементарні речі. не всі, але більшість у тому, що передивився.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746984 вiд 2026-04-30 11:23:45Starik№ 1746980Але тут також цікавий психологічний момент - для нього підсвідомо США та кацапія - на одному боці, а Україна та Іран - на іншому.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746983 вiд 2026-04-30 10:48:49зе тонко натякає що хуйло парад може подивитись в бункері по телевізору------------Доручив нашим представникам зв’язатись із командою Президента Сполучених Штатів і з’ясувати деталі російської пропозиції про короткострокову тишу. Україна прагне миру й забезпечує необхідну дипломатичну роботу для реального закінчення цієї війни. З’ясуємо, про що конкретно йдеться: про кілька годин безпеки для параду в Москві чи про щось більше. Наша пропозиція – припинити вогонь довгостроково, гарантувати надійну безпеку для людей і довготривалий мир. Україна готова працювати заради цього в будь-якому достойному та ефективному форматі.
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746982 вiд 2026-04-30 10:43:15sk (здалеку…) № 1746978 в тому то і справа. за чутками 2/3 всього бюджета пішло на цю компанію. Якісь у них успіхи є, але нам потрібні ракети. А їх поки шо нема :( Вірніше є у іншого виробника, але вони «чомусь» не фінансуються. Дрони це звісно добре, але фізику не надуриш, шоб спричинити серйозні руйнування потрібна відповідна кількість БЧ.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746981 вiд 2026-04-30 10:26:56о. виявляється в рузькіє йєбєня, тобто перм по фіно-угорську, другий раз сьогодні прилетіло--------Две пермские башни. Вчера ЛПДС, а сегодня - НПЗ Пермский НПЗ - №7 в России.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746980 вiд 2026-04-30 10:26:01Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1746977 так, переплутав нас з Іраном. буває, 80 рочків вже :)
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746979 вiд 2026-04-30 10:25:37теніспо вчорашньому матчудивився 1й сет. не дивлячись на рахунок - марта була кращою на 1.5 головив середині сету марті дали кофту в якій вона розминалась. холодно було, що навіть у грі марта не могла «нагрітись»сильний вітер. носкова погано подавала. через те що марта майже кожну 2гу подачу вбивала - видала купу подвійнихв простих м'ячах обидві багато помилялись…ну перемогла і перемогла. тим більше 6-0 над гравчинею топ-15, залишиться в історії. лінда була в 1-4й у штутгарті. тобто зараз в гарній форміна папері марта повинна брати мадрид-1000. думаю що вона краща і за андрєєву і за баптіст 60 на 40. але багато нюансів. спочатку нехай потапову пройде 6-2 6-1, десь так…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746978 вiд 2026-04-30 10:20:282 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)№ 1746975фп-2 наче багато «працюють»а от фламінго - буквально пару вдалих до-льотів за пів-року (і то разом з нептунами, якщо я не помиляюсь)балістика тільки на словах…але, зараз не той час щоб «розкидатись» компаніями які роблять корисні речіякщо там є ознаки корупції, «наганяння» грошей держ-замовлень і т. п… - то ті хто був причетний - повинні бути покараніа компанія нехай собі працює.штілерман розказував про свої плани - ок, нехай реалізують
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746977 вiд 2026-04-30 10:17:46дєдушко зовсім плохий став:-----------------------------Президент Сполучених Штатів Дональд Трамп заявив, що Україна вже нібито програла у «військовому плані». Про це він сказав 29 квітня під час брифінгу у Білому домі.…Після цього він заявив, що Україна «у воєнному плані вже зазнала поразки». Трамп сказав, що Київ нібито мав 159 кораблів, «і зараз кожен корабель – під водою».
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746976 вiд 2026-04-30 10:13:29нафта поступово підбирається до 125видно резерви, які країни накопичили, потроху «розсасуються»а що там по майбутнім «геополітичним» новинам?15го травня трам в гості до сі14го червня рижий клоун святкує день народження, з фестивалями-феєрверками, що навіть ин з пн кореї повинен а-хуй-іти?так що вангую що війни з іраном не буде. світ поживе без нафти поки дідусь свої ритуали не відбуде…