🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 101.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747015 вiд 2026-04-30 20:59:34

Один мій хороший знайомий працював по єбєнях Росії свого часу. І був у відрядженні в Пермі. Так каже там магазин бачив називався «Бензопилы Урала!»

Це як в Україні був на Красноармійській магазин фірмовий якоїсь фабрики хутра із західно-українського містечка. Чи Городенка чи ще щось, там де чорнобурих лисиць вирощували а хутро.
Так потім в ліхіє дєвяностиє зробили з цього магазин Империя Мєха. саме так російською в 2000-х ця імперія вже згинула.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747014 вiд 2026-04-30 20:50:51

Міндіч позивається до Железняка через заяви про причетність до «злочинної організації»

Нажаль пригадати не можу, коли такі позивання чимось реальним закінчувались, а не 1 грн моральної шкоди.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747013 вiд 2026-04-30 20:29:24

Тим паче, що сама Марта казала, що не може налаштуватися на кацапок належним чином.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747012 вiд 2026-04-30 20:25:31

2 Perfect Stranger
№ 1746893
Мiндiч нe прoстo прoбiгaв, a вoлoдiє знчнoю чaстинoю…
------------------
Отут https://x.com/DenShtilierman/status/2049828618910441927 многабуков, де керівник Файр Пойнту це спростовує.
Також називає цифри фінансування компанії і результати аудиту Делойтом. Все нібито з офіційного листа до НАБУ.
Почекаємо, чим відповідатимуть обвинувачі.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747011 вiд 2026-04-30 20:22:19

Що краще: програти австрокацапці сьогодні чи кацапосцикусі у фіналі? Думаю, 2й варіянт болючіший.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747010 вiд 2026-04-30 20:20:53

2 sk
№ 1746849
2 olma
№ 1746845
нажаль ні на що не вплине. багато таких промов було. всі вставали, аплодували, зе ж теж там виступав. і досить красиво
рижий клоун на завтра знову напише що нато - паперовий тигр, не допомагають штатам
і єс нехай саме захищається від його друга хуйла…
амеріка - фьорст, грейт-агейн!
і взагі він болл-рум будує - не відволікайте дідуся…


США розблокували $400 млн військової допомоги для України

https://delo.ua/news/ssa-rozblokuvali-400-mln-viiskovoyi-dopomogi-dlya-ukrayini-464747/

sk(Acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747009 вiд 2026-04-30 20:20:36

теніс
так. американка 6 матчболів відіграла у бульбадури
забагато нервів спалила
сподіваюсь що у фіналі хуйло-андрєєва не раз скаже своє любиме «фак-ю-олл»

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747008 вiд 2026-04-30 20:07:34

Уйобищна дєржихуйбодрєєва - у фіналі.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747007 вiд 2026-04-30 18:59:09

Марта - потапова ввечері

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747006 вiд 2026-04-30 18:58:43

Таки андреева переграла Баптісте 2:0

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747005 вiд 2026-04-30 18:46:15

Як передає Укрінформ, про це в інтерв'ю «Українській правді» повідомив заступник командувача Повітряних сил полковник Павло Єлізаров.

«Взяли всі екіпажі, які були під нами - їх понад 300. Із них 66 збили більше ніж 10 » Шахедів «, інші - менше 10. А 170 екіпажів за рік не збили жодного», - зазначив Єлізаров.
---------------------------
Мазіли :)

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747004 вiд 2026-04-30 17:22:19

Це зараз в усіх питаннях так, не тільки в армії. Чиновники, контролюючі органи, всяка хуйня.
Ось тут якісь кабінетні мудаки розповідають людям які збивають шахеди що їм робити.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747003 вiд 2026-04-30 16:31:22

Йобаний совок та деградація. Страх перед доганою потужніше ніж не збитий шахед



Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747002 вiд 2026-04-30 16:26:08

ну судячи з того, шо у нас усі відомі і стаціонарні склади ГСМ знищенні, оті подвійні дахи від ракет не захищають.
Думаю шо і не кожен дрон той підвійний дах пробьє …
Хоча, от є у нас в місті такий собі склад резева гсм «Звєзда». Він досить давно стоїть (стояв вірніше) порожній, бо переділ прав власноті і т. д. Так от туди налітали шахеди раза три. Мені добре видно з вікна той бік. Летіли чітко, всі попадали, влучання, підрив. добре шо так не горіло як Туапсе, бо пусте.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747001 вiд 2026-04-30 15:53:58

у південних регіонах совдепії передбачалося, принаймні на резервуарах на складах ГСМ аеропортів, подвійний дах. Вірніше, верхня покрівля, також металева над стандартною кришкою резервуара с зазором 10-20 см - створення тіні та природна вентиляція

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1747000 вiд 2026-04-30 15:49:13

На Мозирському НПЗ більшу частину резервуарного парку складають залізобетонні резервуари, напівзакопані, верх обвалований насипом. Ось їх важко розбомбити. Будувалися з розрахунком на можливі бойові дії у європах.
Я їх обстежив..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1746999 вiд 2026-04-30 15:48:34

металеві резервуари для нафти і нафтопродуктів не розраховані ні на які впливи, крім як на тиск зсередини на стіни і днище від нафти і нафтопродуктів, що містяться. Для локалізації аварійної ситуації майданчик кожного резервуара обваловується. Обсяг всередині обвалування повинен дорівнювати обсягу резервуара..

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1746998 вiд 2026-04-30 15:14:34

2 ironbelly
№ 1746997
ну я з логіки здорового глузду
вангую що ті бочки проектуються щоб витримувати температуру горіння *10 на протязі *** днів-тижнів…
тобто не повинна лопатись. а тут два випадка підряд коли ті бочки в туапсе і пермі лопаються
нафта горить, розтікається… хоч «файнал-дестінейшин» кіно знімай

ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1746997 вiд 2026-04-30 14:41:22

sk (здалеку…) № 1746996
Зараз Батий тобі лекцію з сопромату прочитає.
Там багато фаткорів треба враховувати. Не тільки величину заряду, що прилетів, але й рівень заповнення бочки, чим бочка заповнена, як іде процес горіння, як бочка збудована. Коротше, або до Батия, або до ШІ йти треба.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1746996 вiд 2026-04-30 14:18:26

до речі
про добрі днони і «нєфтянка»
раніше коли прилітало. ті цистерни здорові горіли, вигорали і все…
а тут пишуть що вони лопаються. як в туапсе і пермі…
можливо щось трохи інше і більш «добре» долітало…

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1746995 вiд 2026-04-30 13:58:17

2che7
так може ти своє невдоволення блогерами-дебілами висловлюватимеш на тих форумах, де ці блогери дебіли виступають? І не будеш тягти сюди клубок фраз, що сплуталися, з яких взагалі мало що зрозуміло..

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1746994 вiд 2026-04-30 13:57:07

ядєрка
прарад на 9 травня…
хтось згадав про парад рік назад. прямо сам сі приїхав, поруч з хуйлом стояв…
а зараз вже потрібно просити трампа щоб попросив про перемир'я на деньок
-----------
Окрім Сі, рік тому на трибунах були:
Лула да Сілва (президент Бразилії);Роберт Фіцо (прем'єр Словаччини — він був єдиним лідером країни-члена ЄС);Александр Вучич (президент Сербії); Лідери Казахстану, Білорусі та інших країн СНД.

ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1746993 вiд 2026-04-30 13:53:20

m1919(Київ - чемпіон!) № 1746989
Останній раз в трамваї від Шкода їздив. Від Кириліської церкви до метро Оболонь. А про тролейбус і не згадає ковбасник.

ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1746992 вiд 2026-04-30 13:51:42

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1746977
Він Іран мав на увазі. Що не відміняє факту, що підсвідомо для нього Україна - ворог. Ну то таке, все проходило, і цей пройде.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1746991 вiд 2026-04-30 13:49:36

на № 1746985
я так розумію, запитальний знак № 1746985 пов'язаний із сумнівами, чи українське зерно, вірніше, зерно зібране на тимчасово окупованих українських територіях, було навантажено на балкери в портах Бердянськ та Маріуполь? Це тільки на перший погляд зрозуміло, що зібране на експорт зерно вантажать у найближчих до місця збору портах. Але, при подальших роздумах може виявитися, що зерно з Кубані, ростовської області могли везти машинами або по залізниці в зазначені порти через крайню завантаженість портів Ростов на Дону і Таганрог.
Так, Чека, ти це хотів сказати?

che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1746990 вiд 2026-04-30 13:21:08

sk (здалеку…)
№ 1746986 вiд 2026-04-30 12:03:51

я не критикую Зе, бо не сплачую/вав податки в Україні, Зе президент воюючої із кацапами країни, та Зе напряму не 'атакував' Ізраїль, із того, що мені відомо. голосування в ООН мене не цікавлять. щоб ти зрозумів, докуди блогери середньої величини (sic! - не якісь невідомі експерти по всьому) дійшли- Укр. голосує проти нас в оон, так а чого це нам не купляти оце збіжжя. а ви докажіть! десять лєт домбили нас в оон! бляді, сер- у мене немає інших дефіницій. український підполковник, забув як призвіще, відомий-такий самий мудак, тільки з іншого боку

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1746989 вiд 2026-04-30 12:36:47

2 ironbelly
№ 1746935
Я вибачаюсь, але Міндіч гірший за Свинарчуків, чи ні?
--------------
Ти у тролейбусі від Міндича коли їздив?
От тобі і відповідь.
Але попіл КрАЗу…

2 та ж не москаль
№ 1746940
і хто ж має рішення приймати?
-------------------------
Так суди ж.
Знаю :) Але, це вже інше питання

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1746988 вiд 2026-04-30 12:12:50

2 olma
№ 1746895
ЧОмусь фінансування отримало не КБ Луч, чи ЮЖмаш, а свої люде.
-------------------------------
За Южмаш нічого не скажу, а Коростильов фінансування собі регулярно вигризав, шантажем у т. ч.
За багато років життєздатного Луч видав лише Стугну і (умовно) Нептун. А де його Вільха? Де зенітні комплекси? У це одоробало БПЛА Сокіл-300 вони нащо полізли?
Я так бачу, що для ефективної роботи Коростильових треба пиздити, а цього з якихось причин керівництво держави не може, тому й обрали шлях не мати з ними справи.
А на Ан-196 Лютий фінансування знаходиться.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1746987 вiд 2026-04-30 12:09:17

я ж кажу… до футбола теж дійде. точніше гроші перестануть «доходити»
----------
Saudi Arabia will withdraw its multi-billion dollar backing of LIV Golf at the end of the season, plunging the future of the series into further doubt.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1746986 вiд 2026-04-30 12:03:51

2 che7
№ 1746985

там же вже 2 судна у цьому помічені
навіть зе написав що ай-йай-йай
щось там в бекграунді явно фігове у стосунках україна-ізраїль
можливо сов-падєніе. після поїздок зе по країнам затоки, в туреччину, з ними в сирію - ось «все це» почалося…

che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1746985 вiд 2026-04-30 11:26:55

ну шо, крадене (?) укр. збіжжя наче Ізраїль купляти не буде. можливо. одне судно відмовились приймати. побачимо, чи буде продовження.
але почитавши дописи на цю тему деяких блогерів, середньої 'ваги', що укр/рос. мовних ізраїльтян, що українців (різного походження) - дуже погане відчуття. кончені дебіли, що не розуміють елементарні речі. не всі, але більшість у тому, що передивився.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1746984 вiд 2026-04-30 11:23:45

Starik
№ 1746980

Але тут також цікавий психологічний момент - для нього підсвідомо США та кацапія - на одному боці, а Україна та Іран - на іншому.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1746983 вiд 2026-04-30 10:48:49

зе тонко натякає що хуйло парад може подивитись в бункері по телевізору
------------
Доручив нашим представникам зв’язатись із командою Президента Сполучених Штатів і з’ясувати деталі російської пропозиції про короткострокову тишу. Україна прагне миру й забезпечує необхідну дипломатичну роботу для реального закінчення цієї війни. З’ясуємо, про що конкретно йдеться: про кілька годин безпеки для параду в Москві чи про щось більше. Наша пропозиція – припинити вогонь довгостроково, гарантувати надійну безпеку для людей і довготривалий мир. Україна готова працювати заради цього в будь-якому достойному та ефективному форматі.

Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1746982 вiд 2026-04-30 10:43:15

sk (здалеку…)
№ 1746978
в тому то і справа.
за чутками 2/3 всього бюджета пішло на цю компанію. Якісь у них успіхи є, але нам потрібні ракети. А їх поки шо нема :( Вірніше є у іншого виробника, але вони «чомусь» не фінансуються.
Дрони це звісно добре, але фізику не надуриш, шоб спричинити серйозні руйнування потрібна відповідна кількість БЧ.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1746981 вiд 2026-04-30 10:26:56

о. виявляється в рузькіє йєбєня, тобто перм по фіно-угорську, другий раз сьогодні прилетіло
--------
Две пермские башни. Вчера ЛПДС, а сегодня - НПЗ Пермский НПЗ - №7 в России.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1746980 вiд 2026-04-30 10:26:01

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1746977

так, переплутав нас з Іраном.
буває, 80 рочків вже :)

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1746979 вiд 2026-04-30 10:25:37

теніс
по вчорашньому матчу
дивився 1й сет. не дивлячись на рахунок - марта була кращою на 1.5 голови
в середині сету марті дали кофту в якій вона розминалась. холодно було, що навіть у грі марта не могла «нагрітись»
сильний вітер. носкова погано подавала. через те що марта майже кожну 2гу подачу вбивала - видала купу подвійних
в простих м'ячах обидві багато помилялись…
ну перемогла і перемогла. тим більше 6-0 над гравчинею топ-15, залишиться в історії. лінда була в 1-4й у штутгарті. тобто зараз в гарній формі
на папері марта повинна брати мадрид-1000. думаю що вона краща і за андрєєву і за баптіст 60 на 40. але багато нюансів. спочатку нехай потапову пройде 6-2 6-1, десь так…

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1746978 вiд 2026-04-30 10:20:28

2 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1746975

фп-2 наче багато «працюють»
а от фламінго - буквально пару вдалих до-льотів за пів-року (і то разом з нептунами, якщо я не помиляюсь)
балістика тільки на словах…
але, зараз не той час щоб «розкидатись» компаніями які роблять корисні речі
якщо там є ознаки корупції, «наганяння» грошей держ-замовлень і т. п… - то ті хто був причетний - повинні бути покарані
а компанія нехай собі працює.
штілерман розказував про свої плани - ок, нехай реалізують

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1746977 вiд 2026-04-30 10:17:46

дєдушко зовсім плохий став:
-----------------------------
Президент Сполучених Штатів Дональд Трамп заявив, що Україна вже нібито програла у «військовому плані». Про це він сказав 29 квітня під час брифінгу у Білому домі.

…Після цього він заявив, що Україна «у воєнному плані вже зазнала поразки». Трамп сказав, що Київ нібито мав 159 кораблів, «і зараз кожен корабель – під водою».

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1746976 вiд 2026-04-30 10:13:29

нафта поступово підбирається до 125
видно резерви, які країни накопичили, потроху «розсасуються»

а що там по майбутнім «геополітичним» новинам?
15го травня трам в гості до сі
14го червня рижий клоун святкує день народження, з фестивалями-феєрверками, що навіть ин з пн кореї повинен а-хуй-іти?

так що вангую що війни з іраном не буде. світ поживе без нафти поки дідусь свої ритуали не відбуде…


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.