klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710892 вiд 2024-12-29 23:05:24Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1710891 )) Ну так, літак забрав Арестовича і повіз його до хуйла і дугіна в бункер, де вони підпишуть сепаратні домовленості. Все сходиться
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710891 вiд 2024-12-29 22:57:12Щось між собою підпишуть дімогандон і люся абдрістовічь.
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710890 вiд 2024-12-29 22:56:17https://x.com/ZoryaLondonsk/status/1873463371313623236 Асист довбика п`яткою
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710889 вiд 2024-12-29 22:56:00Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1710883 саме так, є як повна підтримка України, так і проросійська позиція. Є і нейтральна.
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710888 вiд 2024-12-29 22:54:27Batyj № 1710886 Не Гордон розганяє? Бо він клянеться лисою башкою що щось підпишуть до 31.12
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710887 вiд 2024-12-29 22:54:03Справа в тому, що «нємого кіно уже нєт, а звукового кіно ісчо нєт» - тобто домовлятися з Байденом вже пізно, а з Трампом - ще зарано ;)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710886 вiд 2024-12-29 22:50:25оне уже обо всем договорились..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710885 вiд 2024-12-29 22:45:55Эксперты отмечают, что такие визиты могут быть связаны с обсуждением ключевых вопросов двусторонних отношений, включая безопасность, контроль над вооружениями и региональные конфликты. В условиях текущей геополитической напряженности подобные встречи могут способствовать снижению рисков и поиску компромиссных решений.Маршрут самолета из специального летного отряда «Россия» указывает на то, что кто-то из руководства РФ, возможно, провел два дня в Вашингтоне на этой неделе. Это может указывать на тайные переговоры, итоги которых могут стать известны в ближайшие дни.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710884 вiд 2024-12-29 22:42:06Российский самолет специального летного отряда «Россия» совершил рейс в столицу США, Вашингтон. По данным сервиса отслеживания полетов Flightradar24, самолет Ил-96-300ПУ с бортовым номером RA-96019 вылетел из Москвы и приземлился в международном аэропорту имени Джона Кеннеди в Нью-Йорке, после чего направился в Вашингтон.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710883 вiд 2024-12-29 22:36:18Тобто одні хорвати висловлюють одну позицію, а інші хорвати - іншу позицію, чи всі хорвати висловлюють підарську позицію?
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710882 вiд 2024-12-29 22:21:59наслідком цього є той факт, що хорвати, які живуть у Німеччині, коли з ними спілкуєшся, виловлюють часто діаметрально протилежну позицію щодо війни в Україні.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710881 вiд 2024-12-29 21:27:162 yagshamash, дякую за інфу. Отже ж падлюка їбуча цей Міланович.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710880 вiд 2024-12-29 21:07:58Президент має вплив на зовнішню політику. Він уже блокував участь Хорватії у навчальній місії ЄС для ЗСУ.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710879 вiд 2024-12-29 21:04:57Єблан Міланович - це чинний президент. Це вже другий термін буде.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710878 вiд 2024-12-29 21:01:17Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1710876 вiд 2024-12-29 20:32:29 це не змінює того факту, що дохуя хорватських їбланів за нього голосують.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710877 вiд 2024-12-29 20:36:00стрілецькі бої на дистанції 1,5 - 3,0 метра це лютий песець… https://censor.net/ua/videonews/3527320/striletskyyi-biyi-na-korotkiyi-dystantsiyi
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710876 вiд 2024-12-29 20:32:29У хорватів парламентська республіка, де прем'єр-міністр має значно більше повноважень, ніж президент - тому про цього прокацапського муділу майже ніхто не чув ;)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710875 вiд 2024-12-29 20:30:25В такій маленькій країні як Хорватія мабуть і бабла небагато треба для виборчої компанії. В одній валізі можна привезти.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710874 вiд 2024-12-29 20:27:33Проросійський президент Хорватії Зоран Міланович може перемогти вже у першому турі, оскільки за результатами екзит-полів він набирає понад 50% голосів виборців. --- І тут бабла закинула русня цьому довбойобу, як в Болгарії? Як в Хорватії може бути взагалі проросійський кандидат?
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710873 вiд 2024-12-29 20:15:03з чого роблять ковбаси в Україні краще писати не буду, читайте самі сайт і новини Асоціації мясної галузі і Переробників мяса в Україні. Є така організація.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710872 вiд 2024-12-29 20:10:49+№ 1710866 Хоча вибачаюсь -це транзит. А по їхньому власному видобутку було навіть більше - 81%.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710871 вiд 2024-12-29 20:08:04доречі в Україні 50% свинини промислового виробництва і 50% - домашнього виробництва. Загалом свинарство країни катастрофічно занедбано, поголівя свиней в Україні наразі менше ніж у Бельгії. Прибутковим свинарством займатись ніхто не вміє і не хоче. І це у «країні салоїдів». Тож свинина в Україні на прилавках в основному імпортна, на цих потоках сидять відповідні олігархи/кримінал і нічого мінєти вони не збираються, їх все влаштовує, а людей, котрі їм мішають - тупо вивозять у ліс.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710870 вiд 2024-12-29 20:01:25смотрю футбол по сетанте.. Саллах подстригся.. Да вааще все футболеры одинаково подстрижены - кородко, без висков.. Сплошные Ким ир сены..
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710869 вiд 2024-12-29 20:00:45PEPSI (Merkury) № 1710848 Nokia ще є тільки трохи краща. Свого часу допомогла забрати деякі речі від грабіжників. Трохи поламаний корпус, тому її не вкрали
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710868 вiд 2024-12-29 19:57:11sk (win11) № 1710862 все так. Хочеш результатів - корми тварин комбікормом. Хороші привіси лише на травичці не досягти. Є промислове виробництво яловичини і свинини, а є домашнє. Промислове - комбікорм, домашнє - корми чим завгодно. Промислова свинина - це досягнення не менше 800+ г привісу на добу на відгодівлі, і втрати менше 2% голів, інкше ти неконкуретноздатний свинар і відповідно - банкрут. Все жостко :-)
sk(win11) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710867 вiд 2024-12-29 19:57:00Ілон Маск — НЕ ГЕЙМЕР, а лише використовує цю тему для піару — під його ніком грає КИТАЄЦЬ ? Маск розкрив свій нік (MonkEBiznizz), і геймери помітили, що назви вкладок та повідомлення в нього китайською мовою; ? Обліковий запис зареєстрований на сервері в Гонконзі, що дивно для американця; ? Мільярдер використовує акаунт китайського кіберспортсмена в рамках домовленості, щоб набрати популярність у Twitter; Тобто Маск стрімить із проплачених акаунтів, щоб виглядати “у темі”, або взагалі не грає, просто присвоюючи чужі досягнення. ? ♂️До топ-20 гравців світу у Diablo 4 він потрапив точно не чесним чином. https://t.me/yb_ua/7392 ------ ще були повідомлення що цукенберг в цивілізацію до сих пір грає і щось там «гарні результати» показує… можливо теж «асистенти» відпрацьовують
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710866 вiд 2024-12-29 19:53:56sk (win11) № 1710864 вiд 2024-12-29 19:46:48 По нафті - це раніше качали на новососійськ. У 2024 році 75% йшло через Баку-Тбілісі-Джейхан.
sk(win11) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710865 вiд 2024-12-29 19:50:53olma № 1710863 недавно були тизери нових розкладушок хуавей що в 3 складки складаються… на рекламних відосах - «бомба» :)
sk(win11) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710864 вiд 2024-12-29 19:46:48Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1710861 зараз багато було «інфи» про те як азербайджан «хоче» прокачати свій газ через нашу трубу на мадьяр-словаків… але прикол у тому що азери добувають 10 ярдів кубів. і ті всі ярди вже законтрактоварі. а збільшили добуток - потрібно спочатку інвестувати… алієв десь пів-року назад їзди в європу і після того був дуже «засмучений». єс не хоче довгострокові контракти підписувати. а без цього ніхто не хоче інвестувати… а от по нафті - взагалі основний маршрут на новоросійськ… і тут хз… чи є важілі наїжджати на хуйла..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710863 вiд 2024-12-29 19:37:18Для гламурастів і гламурастинь Самсунг пропонує телехвон-розкладушку Galaxy Flip, який формою нагадує портсигар. Але дами використовують його для миттєвої оцінки свого фейса швидко відкривають, і дивляться туди як в люстерко в пудрениці. Бачив у корейських серіалах модельки чи якісь багаті студентки з цим Фліпом ходють.
sk(win11) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710862 вiд 2024-12-29 19:36:49Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1710856 хто дивився серіал ферма кларксона - може багато з тобою поговорити на цю тему :) там навіть фермерів «підтрахують» що мало травички корови їдать… :) пригаладась екскурсія на ферму плай, десь на закарпатті. рекомендую. от коли нам показували корів і розказували про удої та жирність молока - перше питання було: навколо ферми купа зелених полів, чому корови стоять тут прив'язані. на нас подивились як на «першокласників» і сказали, хочеш хороший удой, жидність і якість молока - корову потрібно годувати «збагаченою» їжею. на травичці такого корова не «нагуляє» … це до «мельдонію» й інших «анаболіків» в раціоні худоби на відгодівлі чи на молочному виробництві… звичайно Пепсі може додати щось з «інсайдів» :) до речі там же нас не пустили на ферму до свиней. сказали що вони - тварюки які легко підхоплюють зарази від людей. тому до них нікого не пускають (крім персоналу і то обмежено)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710861 вiд 2024-12-29 19:35:36Наскільки розумію, Фуйло навіть не може відмовитися від прокачки айзерського газу через свою срану кацапію, бо Алієв вже качає майже весь газ через Туреччину ;)
sk(win11) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710860 вiд 2024-12-29 19:30:15Президент Ильхам Алиев рассказал о выдвинутах условиях к России из-за крушения азербайджанского авиалайнера. «Мы четко изложили свои требования к российской стороне. 27 декабря эти требования были им официально вручены. В чем они состоят? Во-первых, российская сторона должна извиниться перед Азербайджаном. Во-вторых, она должна признать свою вину. В-третьих, она должно наказать виновных, привлечь их к уголовной ответственности и выплатить компенсацию Азербайджанскому государству, пострадавшим пассажирам и членам экипажа. Это наши условия. ? Первый из них уже был предоставлен вчера. Надеюсь, что другие наши условия будут приняты дальше. ▪️ «Травмы, нанесенные пассажирам и членам экипажа осколками, проникшими в самолет, очевидны. Приписывать это каким-то птицам или описывать как взрыв газового баллона — и глупо, и нечестно», - сказал Алиев. ---- сюжет, захоплюючий… а якщо хуйло пошле алієва, то… думаю що буде як з ножем в спину і турецькими помідорами… посварились-помирились-забули…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710859 вiд 2024-12-29 19:23:23Batyj № 1710854 то ж не вчора діло було. Там не було, тіки пароль, відбики пізніше з'явились.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710858 вiд 2024-12-29 19:13:16sk (win11) [Останнi 20 месаг]№ 1710855 вiд 2024-12-29 19:11:11Як почнуть всі їх робити, то ціна ймовірно впаде. Тіліхвон-раскладушка - повернення легенди ;)
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710857 вiд 2024-12-29 19:13:09sk (win11) № 1710853 хуйова позиція. видоять трохи Мудрика та проїбуть. ну він і без них повний термін дисквалу не отримає, враховуючи всі обставини. але ж розкажуть, що то вони нев'єбєнні юристи йому скостили з 4 до 2 років+2 умовно.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710856 вiд 2024-12-29 19:11:19Ті корови, які водяться поблизу Челсі, очевидно не їдять мельдонію, бо не мають звідки його взяти. Хіба що це якась стара корова, яка свого часу нажерлася мельдонію з запасів обрамовєчя.
sk(win11) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710855 вiд 2024-12-29 19:11:11LAZY № 1710851 колись один знайомий мені «просто» пояснив чому не купує собі дорогий телейон. каже: напьюсь, випаде об асфальт, розіб'ється… для чого воно мені потрібно? :) от ті всі «фолди», мають таку ціну що дешевше купити окремо просунутий телефон + просунутий планшет… і споживати контент в залежності від потреб :) ----- до речі еппл наче хоче теж фолд-телефон зрорбити… натякаючи всім що за фолд-девайсами - майбутнє…
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710854 вiд 2024-12-29 19:07:422 Voxa№ 1710852да там же есть вход по отпечатку пальцев.. Пароль паролем, но отпечатки главнее..
sk(win11) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710853 вiд 2024-12-29 19:05:38Pryvyd Zamku (Привид Замку) № 1710836 вiд 2024-12-29 14:20:00 2 Voxa № 1710825 пригадується що хтось із спортсменів відмазувався у допінговому скандалі що з'їв м'ясо корови яку вирощували на «анаболіках» … видно юристи виграти той кейс, тепер пробують копі-пастом протягнути… але фігня що згадують збірну…