Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710852 вiд 2024-12-29 18:56:34коли ти потримав в руках заблоковий айпад, куплений десь за кордоном і на який дитина тричі ввела неправильний пароль … і все. Жопа. Гарна цяцька, працює, але рівно до ввода пароля :) Одного знаю, в нього якимсь дивом зберігся чек, він писав листи кудись в підтримку еппел, довго слав усі документи, але зрештою відновив доступ. Але з декількох випадків це такий один :(
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710851 вiд 2024-12-29 18:49:01olma № 1710847 Все саме так. Просто чудово для всього підходить. Більше в житті ніколи не повернусь до звичайних нудних «лопат».
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710850 вiд 2024-12-29 18:48:50ну колись, у давні часи Андроіда 2.7 чи навіть 3.1 (хоча тут уже спорно) :) Еплл дійсно працював стабільніше і був краще. Принаймі айпад тоді, на відміну від аналогів був точно цікавіше. Але зараз це один із.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710849 вiд 2024-12-29 18:20:53Хуйфон - йобана переоцінена хуйня. Але маркетологи молодці - створили цілу секту. Ну і іміджева хуйня також - губастеньку тьолочку чи модного пацанчика без хуйфону навіть нереально уявити зараз
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710848 вiд 2024-12-29 18:18:42Nokia 3310
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710847 вiд 2024-12-29 17:47:22Розкажи Лейзі, чим підкупили тебе Самсунги Фолд? Від себе припускаю, що Айфон дуже добрий в створенні контента: фотки, відео, дуже легко редагує, покращує, публікує. своя софтверна екосистема. А Самсунг Фолд тут мабуть для споживання контенту, дивитися відео, ютуб, нетфлікс, мегого футбол, а також персональний компутерь по роботі там емейли, всякі месенджери, слак, тімз тощо. типа як планшет-таблет, але якби компактніший. Можна в кишеню покласти. Я правий?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710846 вiд 2024-12-29 17:37:22LAZY № 1710843 ---- Фолд це такий як книжечка розкладається, і брюкі прєвращаюцца…, превращаюцца в повноцінний планшет. А ти юзаєш, чи плануєш купити?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710845 вiд 2024-12-29 17:29:09Геть (Геть) № 1710844 --- Нам, мешканцям України не перепаде з цього нічого. Світові компанії алкогольні будуть тримати ціну до кінця. Знаєш, 2023 рік означався високими цінами на оливкову олію через попередні неврожаї через спеку в Іспанії. Іспанський уряд дотував виробників, отримали непоганий врожай, дефіцити зменшилися, пропозиція збільшилася. А шо в Україні, та дороге як холера. Ніхто не думає зкидати ціну.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710844 вiд 2024-12-29 16:57:55https://www.msn.com/en-gb/money/other/falling-demand-leaves-mexico-with-a-500mn-litre-tequila-lake/ar-AA1wDJNz Пів мільярда літрів текіли у Мексиці, продажі впали
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710843 вiд 2024-12-29 16:55:07Айфон бгг. Немає нічого кращого за лінійку Самсунг Фолд. Це просто геніальні девайси.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710842 вiд 2024-12-29 16:50:13Якби Вам Санта Миколай сказав, що принесе смартфон, тільки скажи який, який би ви вибрали?
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710841 вiд 2024-12-29 16:47:35Batyj № 1710840 +1 тільки десь після 2000. Телевізор пару разів включав на парковці, коли когось чекав та одного разу футбол дивився
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710840 вiд 2024-12-29 16:34:35де-то с 72 года радио слушаю исключительно в авто..Зы. Ну не телевизор же там смотреть?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710839 вiд 2024-12-29 15:55:31Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1710838 я так розумію, шо після закриття крот-футболів він вольноопредєляющійся. Збирає плітки по інтернету. Такі як він журналісти ми тут усі :)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710838 вiд 2024-12-29 15:48:04Щодо Мудрика та корови, пишуть, b що це «колишній журналіст Ігор Бурбас поділився інформацією». А хто того Бурбаса вигнав із журналістів, чи він самовиїбався з цієї прохвесії?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710837 вiд 2024-12-29 15:04:27Nycolas № 1710824 вiд 2024-12-29 12:19:30 olma № 1710823 --- Там інші члени родини теж користуються радіо на кухні, слухають також новини Українські, наприклад, Суспільне радіо. Можна зберегти в памяті кожну радіостанцію і на екрані відповідно написано, що за радіостанція.
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710836 вiд 2024-12-29 14:20:002 Voxa№ 1710825не зря найняв круту контору. Вигадали красиве пояснення і тепер будуть судитися до КАС
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710835 вiд 2024-12-29 13:35:29yagshamash № 1710832 вiд 2024-12-29 13:22:36 Я користуюсь vradio та replaio
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710834 вiд 2024-12-29 13:33:57Хтось знову перекинув Мудрика з Челсі в збірну України
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710833 вiд 2024-12-29 13:24:29Корова на фронті з'їла кацапа. Кацап був наколотий мельдонієм. З корови зробили стовбурові клітини і вкололи Мудрику.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710832 вiд 2024-12-29 13:22:36Olma, Vichny, Є такий ап radio. net. Там радіо, яке лише хочеш з усього світу. Там я завантажив radio złote przeboje i radio z. Також колумбійське, де лише сальса. Бразилійське o dia, італійське radio italia solo musica italiana і багато всього іншого.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710831 вiд 2024-12-29 13:03:16Добре хоч корова не нюхала кокаїн
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710830 вiд 2024-12-29 13:01:25Vichny № 1710828 вiд 2024-12-29 12:34:32 Вони вже 15 модель випустили з USB C
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710829 вiд 2024-12-29 12:58:38Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1710827 вiд 2024-12-29 12:33:07 А корова паслась на пасовиську де срали якісь москалі, що жеруть мельдоній безконтрольно, от вона гівна й наїлася.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710828 вiд 2024-12-29 12:34:32sk (win11) № 1710810 вiд 2024-12-29 10:22:29 І шо, тепер і в хуйфонах буде USB Type C? І лайтнінг свій задрочений вони засунуть тепер в сраку, чи в хуйфоні буде 2 роз'єма?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710827 вiд 2024-12-29 12:33:07Так а яке падло нагодувало корову мельдонієм?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710826 вiд 2024-12-29 12:32:39Batyj № 1710809 вiд 2024-12-29 10:20:23 Все є. Буде тобі коньячок на новий рік :)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710825 вiд 2024-12-29 12:26:31"За даними джерела, у таборі національної команди футболіст відчув дискомфорт, який заважав нормально грати. Мудрику поставили ін'єкцію стовбурових клітин, які допомагають відновлювати пошкоджені частини організму. Ці стовбурові клітини були взяті з корови, в організмі якої міг бути мельдоній. Саме цей заборонений препарат виявили в організмі футболіста. Ін'єкцію проводив фізіотерапевт збірної України Ігор Поробія. " ця історія нагадує розслідування початку епідемії короновіруса
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710824 вiд 2024-12-29 12:19:30olma № 1710823 Краще купити якісну колонку jbl або marshall і слухати зі смартфона --- Звук буде краще в рази
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710823 вiд 2024-12-29 11:58:00Vichny № 1710801 --- Не знав. Ти, бачу, серйозно польською музикою зацікавився. Зокрема Казіка підняв всю дискографію ;) У мене знайомий купив собі на кухню інтернет-радіо (прикольний дизайн), так я йому порадив включити польську станцію Rock Radio https://myradioonline.pl/rock-radio І шо ти думаєш, - він не слухає відтепер наше Радіо Рокс, а слухає це польське. При чому там половина треків це треки польські рокгрупи різних рок-стилів. А польської мови він не знає. Просто редактори там класні, ставлять круту музику.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710822 вiд 2024-12-29 11:57:47Яку ще піхву, лайтнінг це стандарт Епла, отже член заходить у чоловічу сраку строго!
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710821 вiд 2024-12-29 11:46:04sk (win11) № 1710810 Стандартизація це чудово, але кажуть, лайтнинг було б кращим рішенням. Але мабуть воно запатентоване. Юсб-с це піхва сідає на член, а лайтнинг це член заходить в піхву. Так ось кажуть, що той зарядний член в телефоні може частіше ломатися, коли на нього сідає юсб-с
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710820 вiд 2024-12-29 11:37:03В цивілізованих країнах миротворчі війська не потрібні. Тому що там немає війни. Новий «Мінськ» з миротворцями буде виконувати лише Україна, тому що Захід може примусити Україну щось робити чи не робити. Але Захід не може примусити Росію, немає такої опції взагалі. Створення коридору дорівнює передачі Росії ще частини української території шириною в кілька десятків кілометрів.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710819 вiд 2024-12-29 11:36:06Але від цього у ніжнєму тагілі не перестане смердіти гівном ;)
sk(win11) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710818 вiд 2024-12-29 11:32:35olma № 1710761 от той турнір з якого карлсен знявся (дискваліфікували), виграв москаль з ніжнєго тагіла…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710817 вiд 2024-12-29 11:18:19Enot № 1710814 ну звичайно шо коли вводять миротворчі сили, то усі сторони мають на увазі, шо ніяких обстрілів і наступів вже не буде. Домовляються. Тому і поляки і німці оговорюють можливість прислати війська лише за згодою кацапів. Шо буде якшо кацапи сбрешуть і обстріляють? я не знаю, ніхто не знає. Це ж схема придумана цівілізованими країнами для цивілізованих. Але ж там теж напевно не так просто, бо напевно шо перед вводом домовляються про якийсь багато кілометровий коридор, який унеможливіть отакі «несподівані» обстріли.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710816 вiд 2024-12-29 11:08:54…запрошувати на інавгурацію посадовців з іноземних країн.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710815 вiд 2024-12-29 11:07:39sk (win11) № 1710785 вiд 2024-12-28 22:05:26 З запрошенням на інавгурацію не все так просто. Якийсь конгресмен написав у фуїттері чи ще десь, що запросив Зурабішвілі, але штука в тому, що конгресмени не мають права офіційно запрошувати на інавгурацію
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710814 вiд 2024-12-29 11:06:49Voxa (м. Запоріжжя) № 1710812 вiд 2024-12-29 10:53:50 Росіяни обстріляли Україну, що робитимуть «миротворці»? Утримуватимуть Україну від «порушення перемир'я»? Росіяни підуть у наступ, що робитимуть миротворці? Заявлять що війна з Росією не входить в їх мандат і «зберігатимуть нейтралітет», як це було, наприклад, у Руанді? Навіщо вони? Вони нічого не вирішать.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710813 вiд 2024-12-29 11:00:41А що миротворчий контингент вводиться за згодою обох (чи скільки там) воюючих сторін - тут шольци з мерцами та інша європузота таки праві.