🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1008.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710732 вiд 2024-12-28 01:28:41

Ну шо, скучили за олдовим польським рокєм?
То я ще вам Бегемота чи Батюшку не ставив ггг



Shmyg [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710731 вiд 2024-12-28 00:57:37

sk (Samsung galaxy)
№ 1710728
Хуїтер не читаю, оскільки мене не цікавить пропаганда божевільних неповносправних грошових мішків та їхніх слуг, які зараз керують Штатами.
З приводу аргентинської економіки - так, більшість економістів бачать якраз швидкі результати, які потім можуть привести до повного колапсу. Якщо завтра знайду статтю - кину посилання.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710730 вiд 2024-12-28 00:29:58

Feodorit
№ 1710688
а піду но я у ліс, надеру берести, і понаписую фоліанти про те що Полісся вигравало ЧУ і ЛЧ десять раз підряд, а Назаренко тримав ЗМ.
І нехай через років 500 історики і аналітики перегризуться хто правий.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710729 вiд 2024-12-28 00:17:03

Але в Туреччині (в простонародді Турції) економічного дива так і нема, хоча географічно і демографічно там просто афуєнні як каже Недописувач умови.

ПРоєбав Ердоган економічне диво зі своїм баченням ліри і турецької економіки по ходу.

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710728 вiд 2024-12-28 00:01:22

Shmyg
№ 1710725
Інколи х-уїтер підсовує статєйки про школу номічні реформи мілея
Рік назад аналітеги топ видань писали що пропоновані реформи дадуть ефект на 3-6 міс, і далі ступор… Тепер пишуть про супер успіх…
Звичайно, якщо писати статєйки «я не знаю, »50-на-50"
Ніхто читати не буде… Тому всі статті, або зрада, або перемога)
Але один рік - дуже мало…
Ердоган теж сам рулить фінансами… Аналітеги перші 10 років писали що скоро колапс фінансової системи, а потім втомились і вже мовчать…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710727 вiд 2024-12-27 23:59:23

Realtek
@realtek12345
Nie każdy wie, ale w Brazylii są dwa napięcia prądu - 110 i 220 volt.

Dzisiaj w Sao Paulo najpierw wyłączono w niektórych osiedlach prąd, a później połączono… za wysokie napięcie. Zamiast 110 mieszkańcy bez ostrzeżenia otrzymali 220.

W rezultacie popaliło im większość urządzeń?
Мова оригіналу – польська, переклад від
Не всі знають, але в Бразилії існує дві напруги - 110 і 220 вольт.

Сьогодні в Сан-Паулу в деяких житлових масивах спочатку відключили електрику, а потім підключили… надто високу напругу. Замість 110 мешканці без попередження отримали 220.

В результаті більшість їхніх пристроїв згоріли?

-----
Викликаю дух Гетя, щоб надав пруфи!

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710726 вiд 2024-12-27 23:55:22

klirik
№ 1710723
Вже ж тонув «лошарик», наукова підводна лодка
Правда з десяток кап 2 рангу утонули
Що вони робили на науковому судні, ніхто «не розуміє»
І ще ж був скандал, наукове судно наркоту перевозило, якщо не помиляюсь…

Взагалі, наскільки розумію, є ж конвенції про вільне судноплавство. Ніхто порушувати не буде…
Про хуйло танкери придумали обов'язкову страховку…
Але таке собі. Об'єм продажі нафти не падає…

Shmyg [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710725 вiд 2024-12-27 23:53:08

sk (Samsung galaxy)
№ 1710722
Ти не плутай. Вони фактично замінили власну валюту доларом, у нас такого навіть і близько немає.
Читав дуже непогану статтю про все, що Мілей робить, на Лінкедіні, але зараз не знайду. Якщо цікаво - пошукай по ключових словах. «Економіка», «Аргентина», «долар» :).
Можливо, він провидець, але це трохи сумнівно.

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710724 вiд 2024-12-27 23:50:13

olma
№ 1710721 вiд 2024-12-27 23:43:23
Shmyg
№ 1710718
Мілей показав гарні результати. Але «з нуля» всі гарно стартують… Потрібно далі дивитись… Зона вільної торгівлі із штатами… Хз… Пиздець аргентинським фермерам і м'ясу?
Ну і по мілею чи не втомиться нарід від швидких змін? Те що пройшла Грузія…
Звичайно мілей-у й Аргентині успіхів…
Але до «перемоги» ще далеко…

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710723 вiд 2024-12-27 23:43:51

Там у кацапів таких танкерів зі шпигунським обладнанням мабуть половина якщо не більша. Це ж славнозвісна «руська смєкалочка» і наєбалово. Там тільки допоможе повна заборона на рух незастрахованих кораблів.
Але ж це ескалація!

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710722 вiд 2024-12-27 23:43:31

Shmyg
№ 1710718
А де про це почитати?
Так можна сказати що й нашою фін системою штати керують
Депутат Залізняк в тг слідкує. Виконаємо такі і такі вимоги, отримаємо черговий транш…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710721 вiд 2024-12-27 23:43:23

Shmyg
№ 1710718
-----
Може бути. Мені не сподобалося, що Мілей став пропагувати успіх і результати через рік приходу до влади. Для пропаганди це якраз нормальний термін, але для серйозних структурних економічних змін це замалий термін. За 10 місяців збільшення реальної ЗП на 8% що я чув, це якось слабо віриться.

Може все наєбнутися мідним тазіком.

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710720 вiд 2024-12-27 23:40:54

Про «єврейство» Києва в часи становлення… Ну, якраз десь до 10 століття «поруч» казанський каганат з основною релігією іудаїзм… Які торгували і на захід, і Київ почав організовуватись, можливо на торгових шляхах хазарщини…
Київські князі, я так розумію до хрещення, наче теж титул каган носили…
Ну і вже розквіт Києва і Київської Русі відбувся коли каганат занепав…
Десь ще у цьому проміжку часу мадьяри промандрували зі сходу через каганат, повз Київ до Дунаю…
Десь по моєму 200 років «мандри» продовжувались…
Той же бушвакер, про якого тут згадували, розказував в одному із струмів про ті часи…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710719 вiд 2024-12-27 23:38:15

Якщо НАТО і новий cекретар Марк Рютте справді включаться в цю тему протистояння з Рашкою без ігнора і озабоченості, якщо почнуть несиметричні але цікаві акції відповіді, то по ідеї Рашці буде кепсько. Але це треба брати все «на серіо».

Shmyg [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710718 вiд 2024-12-27 23:36:19

olma
№ 1710704

Позитивні результати в Аргентині - досить сумнівна штука, враховуючи, що вони фактично віддали керівництво своєю фінансовою системою Штатам.

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710717 вiд 2024-12-27 23:18:41

Lloyd’s List reports that the , the #Russia-linked tanker suspected of cutting the Estlink2 electricity & nearby telecoms cables between #Finland & #Estonia on #Christmas Day, was found with advanced equipment installed allowing it to operate as a “spy ship” for Russia.

Full story: https://lloydslist.com/LL1151955/Russia-linked-cable-cutting-tanker-seized-by-Finland-was-loaded-with-spying-equipment

Багато цікавого можемо взнати про той звичайний танкер що пошкодив силові кабелі в балтиці…
Ну і майже риторичне запитання чи буде щось більше ніж глибоке занепокоєння..

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansocccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710716 вiд 2024-12-27 23:12:18

В истории со сбитым самолетом появился отчетливый украинский след. Погибший герой- пилот Александр Кальяннов, спасший ценой своей жизни, пассажиров и доказательства преступления РФ, учился на летчика в Украине, в летной академии города Кропивницкий.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710715 вiд 2024-12-27 23:10:19

Осаму Сузукі поставив на ринок Індії і виграв.

"Suzuki є найбільшим виробником автомобілів в Індії
У 1982 році Suzuki Motor вирішила купити 26 відсотків. у Маруті Удьонг. Через рік з заводу Maruti вийшов перший крихітний Maruti 800, на його покупку вишикувалася черга, що забезпечило збір всіх випущених машин на наступні три роки. Сьогодні Maruti інтегрована з Suzuki Motor і залишається найбільшим виробником автомобілів в Індії з найбільшою часткою ринку, хоча за нею переслідують Hyundai Motor Co і Tata Motors Ltd. Сама Suzuki сьогодні є одним із найбільших світових виробників мотоциклів, продавши 1 з них за останній фінансовий рік 0,9 мільйона штук. Бренд відомий насамперед своїми гоночними змаганнями. "

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710714 вiд 2024-12-27 23:06:59

Любителям cучасної історії даю безплатний лайфхак. Щоб відразу схопити жмені сконцентрованої інфи, читайте некрологи.
Наприклад, пару днів тому відійшов у засвіти Манмоган Сінг колишній премьєр Індії, який на початку 2000 провів фундаментальні реформи і Індія пішла вперед, і аж гай шумить.
Прекрасний некролог
https://www.bbc.com/news/articles/cg4zg690py9o

Вчора помер Осаму Сузукі - той самий Сузукі це про машини і мотоцикли і мопеди розвозчики піцци.

Жечпосполита опублікувала прекрасний некролог. Криниця першокласної сконденсованої інформації.

https://moto.rp.pl/tu-i-teraz/art41622901-nie-zyje-osamu-suzuki-czlowiek-ktory-zbudowal-i-rzadzil-przez-pol-wieku-suzuki

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710713 вiд 2024-12-27 23:06:16

Вчора помер Сузукі!

Осаму Сузукі, людина, яка побудувала один із найпопулярніших японських брендів і перетворила його на глобального гравця, помер у віці 94 років. Він також був батьком ідеї виробництва малолітражних автомобілів.

Керівництво компанією він залишив своєму синові Тошіхіро Судзукі, якому зараз 65 років, і він пропрацював там кілька десятків років.

Осаму Сузукі, людина, яка побудувала один із найпопулярніших японських брендів і перетворила його на глобального гравця, помер у віці 94 років. Він також був батьком ідеї виробництва малолітражних автомобілів. Керівництво компанією залишив своєму синові Тошіхіро Судзукі, якому зараз 65 років, і він пропрацював там кілька десятків років.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansocccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710712 вiд 2024-12-27 23:06:06

Найдавніший документ зі згадкою про Київ написаний івритом?

https://www.istpravda.com.ua/articles/2024/10/29/164407/

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710711 вiд 2024-12-27 23:06:03

В першому таймі Арсенал-Іпсвіч статистика якась унікальна - 84% володіння м'ячем, понад 400 пасів на менше 100. Але моментів якраз десь на 1:0, судячи з усього низько захищаються і не можуть в атаку вийти.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansocccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710710 вiд 2024-12-27 23:05:26

olma
№ 1710702

зaувaж щo Пилип Oрлик вeдe рoдoвiд кoзaкiв вiд … кoзaрiв… :)

iстoрiя є чудeрнaцькa штукa…

a щoдo кaїрськoгo лiтoпису - тaк тaм i дaтувaнням нe всe тaк прoстo як i з iдeнтифiкaцiєю мiстa… мoжe бути Київ a мoжe i щe щoсь…

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710709 вiд 2024-12-27 23:03:39

olma
№ 1710706
то в тебе все спуталось.
шо тае Александерштадт я не знаю.
Місто дійсно раніше називалось Олександрівськом і ніхто достеменно не знає на честь якого Олескандара.
А ті поселення німців-менонітів, їх було на території сучасного міста три Шенвізе, Розентель, Ейланге. Вони були територіально окремо, за містом Олександрівськ. Рештки двох є і зараз, а одне пішло під воду після побудови Дніпрогеса.
Да, ні на Хоритиці, ні на території міста Зп Січі не було :)

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710708 вiд 2024-12-27 23:01:07

2 olma
№ 1710689
Але навіть якщо мало джерел якщо відома одна точка і друга точка, то можна провести логічну лінію і поєднати ці точки.
Але логіка того, хто поєднує точки зараз і логіка тих, хто безпосередньо тоді творив історію, можуть бути дві зовсім інші логіки. І логіка сучасника все перекрутить

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710707 вiд 2024-12-27 22:55:55

2 Enot
№ 1710684
Русь не напала на Монгольську імперію, це хан Батий прийшов на Русь, не навпаки, і це ми знаємо, хоч вже майже 800 років пройшло.
Битва на Калці. Не чув?
;)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710706 вiд 2024-12-27 22:54:34

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1710705
----
Як раніше називалося Запоріжжя?
Запоріжжя — Вікіпедія
Назва До 15 березня 1921 року місто називалося Олександрівськ за назвою Олександрівської фортеці, закладеної у 1770 році. Однозначної думки, на честь кого було названо фортецю немає. Називаються імена генерал-фельдмаршала Олександра Голіцина, князя Олександра Вяземського.

Я десь читав, що цей Александерштадт, був поселенням німців наймасовішим в першій третині 19 століття.

Тому Тарас Григорович і писав, що на Січі мудрий німець картопельку садить.

Зацитую цілий шмат генія нашого:

"Може, чванитесь, що братство

Віру заступило.

Що Синопом, Трапезондом

Галушки варило.

Правда!.. правда, наїдались.

А вам тепер вадить.

І на Січі мудрий німець

Картопельку садить,

А ви її купуєте,

Їсте на здоров’я

Та славите Запорожжя.

А чиєю кров’ю

Ота земля напоєна,

Що картопля родить, —

Вам байдуже. Аби добра

Була для городу!

А чванитесь, що ми Польщу

Колись завалили!..

Правда ваша: Польща впала,

Та й вас роздавила! "

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710705 вiд 2024-12-27 22:46:37

m1919(Київ - чемпіон!)
№ 1710700
а, це цікава історія :)
Завжди вважалось шо рік заснування іде від побудови Олександрівської фортеці, яку побудували після чергової Кримської війни в 1770 році.
Але років десять назад знайшовся однин місцевий «гороской сумашедший» -історік який вичітав в якомусь літописі з Візантії згадку про поселення на острові на Дніпрі і на березі біля нього. Ну фахівці з нього посміялись, але настав 2014 рік, а він був людиною настирною і дійшов з своїм винаходом до когось в мерії, і там рішенням міськради було прийнято рік заснування міста 952 н. е.
І всьо, тепер ЗП офіційно набагато старше :)
а історія точна наука :)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710704 вiд 2024-12-27 22:46:14

Подививсь зараз стрічку новин на Цензорі

https://censor.net/

Під Новий Рік події розгортаються щоразу інтенсивніше.

Зе мав розмову з Хав'єром Мілеєм. В Аргентині, кажуть, вже пішли перші позитивні результати шокової терапії Мілея!

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710703 вiд 2024-12-27 22:35:28

2 sk
№ 1710666
? ️‍♂️БЕБ, а вам бездарям, 209 статтю по легалізації дали не для того, щоб ви за онліфанщицами гонялися. Ну покажіть які ви тут смиливі….
А тут, як з кандидатами історичних наук з вищої партшколи, про яких Батий писав. Можна 100 років писати якусь дійсно наукову працю, а можна за два роки захиститись. «Корочка» і додаток до получки однакові.
У БЕБ ідуть за карʼєрою і баблом, а не для боротьби з якоюсь корупцією. І поки перше насправді не залежатиме від другого, кричи, не кричи…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710702 вiд 2024-12-27 22:32:59

m1919(Київ - чемпіон!)
№ 1710698
----
Я перед війноюю відвідував виставку артефактів «Конституції» України Пилипа Орлика, що була організована в Софії Київській. Шведський уряд (найбільш проукраїнська нація на світі синьо-жовті прапори) фінансували цю виставку.

https://www.radiosvoboda.org/a/news-sofija-kyjivska-konstytucija-pylypa-orlyka/31413495.html

Мазепа мабуть був свого роду автократом диктатором, але ж було місце для інтелектуалів типа Пилипа Орлика, з його ідеями.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710701 вiд 2024-12-27 22:31:56

а оце я мясо посолив, думав до НГ не встигне, але ні.
навіть край трохи зайве підсох



m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710700 вiд 2024-12-27 22:26:44

2 Voxa
№ 1710657
А що Запоріжжя?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710699 вiд 2024-12-27 22:21:32

Історики можуть добазаритися між собою, якщо наперед встановити певні поняття.

Але я пропоную все ж таки перейти до кулінарії.

В тому то і проблема, що самотужки зробити продукт зі свого господарства чи купленого це одне. А інше, це як італієць у своїй лавці (маркеті) купує гуанчіалє (сировялену щоковину), то так і нам треба купувати смалець як робочий продукт для приготування їжі.

Також смажити можна на саморобному топленому маслі (але це дуже дорого виходить).

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710698 вiд 2024-12-27 22:11:20

2 olma
№ 1710647

Чи знав Мазепа про Гадяцьку унію 1658 року?
Ти смієшся?
А що до мотивів тих чи інших його дій, можна лише припускати. Він же одночасно, як і всі його попередники і наступники боровся і за утримання своєї влади, і за оборону вольностей підвладної йому Гетьманщини, і за поверненя під свою руку Правобережжя, і ще багато за що.
А ще він мав те, про що сучасні можновладці можуть хіба мріяти :) Гетманський скарб не розподілявся на особистий і державний.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710697 вiд 2024-12-27 21:57:52

магазинний смалець рідкісна хуйня.
гарний смалець виходе коли сам із здьора натопиш.
Ну аба коли сало на шкварки.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710696 вiд 2024-12-27 21:57:21

m1919(Київ - чемпіон!)
№ 1710694
-----
Щоб не забув. Kлючова фундаментальна проблема давньої історіїісторії України - це момент переходу старої князівської держави до держави козаків часів Богдана Хмельницького, що народилася в системі Речі Посполитій, це про тяглість суверенності українських земель.
І в 1993 році були опублікований текстй Наталі Яковенко, і там була дискусія, здається Олексій Толочко, Омелян Пріцак брали участь у дискусіях.
А теза була, що мовляв козаки в 17 столітті відкопали в якомусь монастирі текст і там почали цікавитися спадщиною Київської Руси.

Існує пару теорій. Одна з теорій, якій я довіряю. Що панування ВКЛ на Українських землях в 14-15 століттях убило старий суверенітет Київського престолу.

Чому правління останнього князя Семе́на Оле́льковича (1420 — 3 грудня 1470) — останній князь київський (з 1455), князь слуцький, син Олелька Володимировича, правнук великого литовського князя Ольгерда. Один з величних монархів кінця XV століття, продовжувачів Київського князівства.) не відбилося в претензіях на суверенітет в бомагах Козацької протодержави?

І на жаль промосковські монахи Києво-Печерської лаври (Кєша Гізель) написали Синопсис, де період КИївської Русі приєднали до московських князів і царів-підарів.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710695 вiд 2024-12-27 21:52:26

2 Enot
№ 1710633
Там не тільки Черчіль був такий, там наприклад злили більшовикам всі антибільшовицькі рухи.
Не без помилок мабуть там було з боку Антанти. Але антибільшовицькі рухи самі себе злили чудово. А влаштувати серйозне безпосереднє втручання не дозволяла виснаженість і втома від війни народів великих країн. Франції воно боком ще й у 2СВ вилізло.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710694 вiд 2024-12-27 21:41:01

2 PEPSI
№ 1710630
я вже мовчу про те, що у 158 королів і королев європи тече українська кров, включно з королевою Англії Елізабет, королева Францї - Анна, Угорщини - Анастасія, Норвегії і Данії - Єлизавета, Англії - Агата, всі вони доньки Ярослава Мудрого.
Але Ярослав був з роду чужинця-завойовника :)
І династії, за представників яких Ярослав віддав своїх дочок урвалилися.
А в іншому все так.
Оце і є ілюстрація того, що подається, як наука історія.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710693 вiд 2024-12-27 21:34:41

Akela
№ 1710692
---
На Драгоманова слабенький Сільпо. Давай дуй в Сільпо в ТРЦ New Way (Тростянецька/Вербицького) я там бачив.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.