Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746975 вiд 2026-04-30 10:13:11Щодо міндєча чомусь спало на думку: якщо ці люди робили фуйове кіно, то може вони і ракети фуйові роблять?
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746974 вiд 2026-04-30 10:07:08дійсно «новини». такого раніше не було-----------ВМС уразили катери рф, які охороняли Керченський міст Детальніше https://facebook.com/reel/1538981340994903------------правильно пишуть в коментарях. камандір 2ї армії світу, телефонує камандіру 1ї армії світу, щоб той попросив камандіра київської хунти, яка вже майже здалась і розмірковує як підписати фінальну капітуляцію, щоб не кошмарили дронами на 9 травняхуйло хоче провести ритуал побєдобєсія
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746973 вiд 2026-04-30 09:26:05Тим часом«Міністр фінансів Сергій Марченко повідомив, що нині готується нова редакція Митного кодексу, яка передбачатиме наділення митних органів правоохоронними функціями».Оце у митних пацанів доходи одразу підуть вгору ;)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746972 вiд 2026-04-30 09:16:54ОБСІЛФ виступив вчора - і вже сьогодні пропозиція набула майже офіційного рівня ;).«Громадська (антикорупційна) рада (при Міноборони) пропонує президенту Володимиру Зеленському ініціювати процес часткової націоналізації» Fire Point ".
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746971 вiд 2026-04-30 09:05:31https://champion.com.ua/ukr/tennis/tenis-madrid-kostyuk-viyshla-u-drugiy-v-kar-yeri-pivfinal-turniru-wta-1000-1071610/ Марта Костюк переграла Лінду Носкову, пише репортер. що погода звіздець, фестиваль помилок.
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746970 вiд 2026-04-30 05:20:59Сорі, форматер в адресі вставив пробіл перед знаком питання
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746969 вiд 2026-04-30 05:15:572 Samsung№ 1746905FAQ: як читати тільки нові месаги————————————————Коротко:- /Unread — твої непрочитані з останньої позиції- /Unread#obsilf-first-msg — те саме + автоматичний скрол до першої нової- /Unread? from=N — почати з конкретного номера, не чіпаючи кукі- /gb/? s_num=80 — останні 80 індексу (без впливу на «прочитано»)Аналог старої єретичної версії:old: /obsilf/Unread#aFirstMessagenew: /Unread#obsilf-first-msg(перейменували якір — логіка та сама)Як воно працює:1. Кукі Heretic-v01-lastreadmessage пам'ятає id останнього бачиного повідомлення.2. /Unread бере lastreadmessage+1 як початок, додає messagesperpage (default 40) як розмір порції.3. Кукі рухається тільки вперед — стара закладка не може відкотити прогрес назад.Корисні опції (всі через панель «Опції» вгорі /gb/):- messagesperpage — розмір порції (1..500, default 40)- chronological — головна теж сортує старе→нове- aisummaries — кнопка AI-підсумку біля кожного повідомлення- highlightmine — підсвічує твої повідомлення- name — твій нік для автозаповнення форми відповідіЯкщо «не працює»:- Перший раз після очистки кук → /Unread показує найсвіжіші 40 (стартова точка). Прогорни і повернись — кукі виставиться.- Куки залетіли надто вперед (0 нових) → /Unread? from=меньше_число один раз скине.- Скрол не туди → жорстке оновлення Ctrl+Shift+R, або додай #obsilf-first-msg.- Усе зовсім поламалось → очисть куки Heretic-v01-* і відкрий /gb/ наново.Між пристроями кукі НЕ синхронізується. Хто хоче — закладка з? from=N руками.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746968 вiд 2026-04-30 04:35:16yagshamash № 1746953 Ростислав Прокоп’юк — психолог, художник, письменник, фотограф. Народився у 1958-му в Україні, з 1991-го живе в Чехії. Останні два роки він очолює Український інститут в Празі. — Щось пов’язане з українцями в Чехії вас особисто вразило? — Мене вражає тенденція — як масово українці привозять із собою в Чехію «русскій мір» — російську мову. Ідуть у соціальні центри по допомогу як біженці від війни і говорять російською… Як працівникам цих центрів зрозуміти, кому вони виділяють допомогу — українцям чи росіянам? У Чехії загалом мало росіян, але російську мову на вулицях чути постійно. Зрозуміло, хто нею спілкується… Скільки Маріуполів і Буч повинно ще статися, щоб українці зрозуміли, що мова — це важливо? Та й сама поведінка українців за кордоном часто бажає бути кращою. А через це може складатися враження про всіх українців.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746967 вiд 2026-04-30 00:58:46Starik (Україна, Київ) № 1746966 Скілачі так, але, може, ти мав на увазі Паоло Россі? Він, здається, був дискваліфікований на кілька років і потрапив на чемп світу, 1982. Там забив 6 голів :) Але старина Паоло не женихався з кацапками. Принаймні тоді. Може, вже на пенсії: я не стежив.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746966 вiд 2026-04-30 00:44:08yagshamash № 1746965 Скіллачі
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746965 вiд 2026-04-30 00:22:25«Сильний гравець у збірній» якраз може встигнути за 4 роки дисквалу на чемпіонат світу 2030го, як і всі инші недискваліфіковані збірники, що туди раніше за нього аж ніяк не потраплять. Різниці нема. Може собі десь там «тренуватися» за спецпрограмою. Якщо, дай Боже, Україна пройде квали (:))) на 2030 у Марокко і де там ще? ми можемо всі туди поїхати, разом із потенційним мудриком і його кацапською нівєстою. Йому буде лише 29. У самому соку буде паріньок дупецький.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746964 вiд 2026-04-30 00:05:04Гра була равна, грали два гімна :) Хоча ці команди виглядали (і будуть) значно краще з іншими суперниками. Взагалі Арсенал може взяти цю ЛЧ, хоч це буде і непросто.
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746963 вiд 2026-04-30 00:04:23відмінений пеналь, на перекладину Грізмана - нічія :)
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746962 вiд 2026-04-29 23:59:53за моментами - Атлетико мав вигравати, але за змістом - гра нічійна.
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746961 вiд 2026-04-29 23:51:12VVV № 1746958 ну я х. з., нападник був на м'ячі, захисник м'яча не торкнувся, а по нозі попав. Да, впав той більше сам, але ж удар по нозі був.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746960 вiд 2026-04-29 23:50:47olma № 1746952 і в 16 я взагалі бачив більше коментаторів :) був час та натхнення :) Згоден, що зараз вже старий брюзга, це дійсно є, хоча намагаюсь бути позитивним. Але :) як і в 16 я не люблю непрофесійності, просто зараз маю та знаю більше навичок це показати, тому можна сказати що брюзга. До того маю проблеми зі слухом, апарати тощо. Мені краще слухати мовлення, щоб не перестати розуміти слова. Тому терплю цих коментаторів, слухові нерви точно не відновлюються :)
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746959 вiд 2026-04-29 23:49:11та ж не москаль № 1746957 да, згоден. Шкода. Реально мінус сильний гравець в збірний просто по дурості. Особливо якшо історія «про корову» правдива.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746958 вiд 2026-04-29 23:45:56Voxa (Запоріжжя) № 1746955 не було. контакт недостатній для падіння. гравець Арсу ще й малював. тому відмінили. футбол дуже сильний, саме як футбол, а не як хоккей.
та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746957 вiд 2026-04-29 23:45:41Voxa (Запоріжжя) № 1746951 шкода пацана.. після початку війни ШД тимчасово базувався в ужгороді, Міша після загальних тренувань, лишався сам на полі, крім з мячем спринт-забіги, швидкість просто зашкалювала, як і власне настирство. дуже перспективно виглядав, і простий був у спілкуванні
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746956 вiд 2026-04-29 23:43:46цікаво чи жовту атлетіко відмінить?за те що (видно) підарасом суддю назвав за те що пенальті призначив…але ж пенальті відмінив, то і жовту потрібно відміняти? :)
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746955 вiд 2026-04-29 23:43:39ну дивно, по чесному пеналь був. Зіграв в ногу
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746954 вiд 2026-04-29 23:42:41молодці що пенальті відмінилищоб не пробували від мінімального контакту в штрафній «вмирати»
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746953 вiд 2026-04-29 23:41:48olma Ну й узагалі: такий вірш написано було майже 200 років тому (трохи менше): «Кохайтеся, чорнобриві, та не з москалями». Думаю, Мундик цей вірш вивчав у школі. Але висновків не зробив. Я розумію, що, аби англійку або якусь іншу національність у Лондоні виїбати, треба було б сказати 20 слів. Типу: мене звати Пєтя, чи як там його? Let's have a drink. А Пєтя вирішив ніхуя не казати, а відразу їбатися. А такою партнеркою без слів могла бути лише кацапка. От і вийшло, що вийшло. Повівся на легке м'яско, як йому здавалося…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746952 вiд 2026-04-29 23:40:27Старік, це коли тобі 16 років, то коментаторів слухаєщ як апостолів, що святу правду проповідують, а коли стаєш трохи старше, то все починає дратувати, то задохуя говорять, то помилки в фактах. то сліпий як кріт - як Семенко. всі вже бачили що там случилося, а він нещасний не побачив, ну і на останок тембр голосу, істєріка, фальцет - не знаю як для кого. а я вирубаю звук відразу. Ізвєнітє - нєрвниє клєткі нє вастанавліваюцца.
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746951 вiд 2026-04-29 23:35:11sk № 1746948 да, напевно був би шанс на якийсь вийняток, якби вони докрутили історію де він той допінг взяв чи хто йому його вколов. Зізнання лікаря, шо то він, і не навмисно, а так вийшло, чорт поплутав. Як було в кейсі Беседіна. То да, тоді може б шо і вийшло. А так як ніхто вини не визнав, то винний сам Мудрик. Навіть якшо він і не при ділах насправді.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746950 вiд 2026-04-29 23:34:55Атлетико катає круглого у себе - шалений пресінг від команди Сімеоне :)) Один мій покійний родич просто вимикав звук на телевизорі під час футболу, мені ще трохи до того його вікі і я вже починаю його розуміти :)) Маю надію, що буде ШІ, який буде залишати стадіон і фільтрувати дебилів. Так, я знаю, що стадіон часто також несправжній.
та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746949 вiд 2026-04-29 23:33:59Starik (Україна, Київ) № 1746945 в школі багато чого навчали, тільки н-д про шевченківський райсуд м. Києва навіть на факультативах не згадувалось.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746948 вiд 2026-04-29 23:30:20Voxa [Останнi 20 месаг]№ 1746947 вiд 2026-04-29 23:26:02olmaчелсі ж наче наймало якихось супер-адвокатів щоб допомогли… ну… «нє смагла»
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746947 вiд 2026-04-29 23:26:02olma № 1746939 та ну. «дура лекс, сед лекс» це ж футбол і не він перший. Є нормальна «рабоча» процедура. Відсидів би свої два роки і вже цією зимою повернувся б. Допінг в його крові, все інше і хто винен - другорядне. Але. думаю, там були задіяні великі гроші при його переході, і погодитсь на визнаня допінгу він не міг, бо попав би на можливі судові позови через ті гроші. Тому так виходе :( карьєра під хвіст.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746946 вiд 2026-04-29 23:24:31теністак. наші не вітаються з тими хто взяв інший паспорт після початку повномасштабноївиключення - касаткінаграчьова, рахімова… з потаповою по-моєму ще не зустрічались. паспорт австрії тільки в грудні взяла
Starik(Україна, Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746945 вiд 2026-04-29 23:23:07та ж не москаль № 1746940 Ну точно не О. Є адміністративна гілка влади, може нагородити. Є судова частина може посадити. Є виконавчі установи які готують подання до их, хто вище вказаний. Я взагалі не юрист, але цьому в школі навчали.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746944 вiд 2026-04-29 23:22:05olma № 1746939 Про Мудрика. Якщо ти дуже молодий і багатий, потрапляєш до Лондона і береш з усього розмаїття жінок у Лондоні кацапську блядь, хоча сам міг вибрати кого, суко, завгодно, то це - діагноз, і хто тобі, мудакові лікар? Вона його напомпувала тою речовиною, звісно, за вказівкою відомо кого. Довбойоб сам загробив собі кар'єру. І пішов він нахуй.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746943 вiд 2026-04-29 23:21:37теніспо потапова-рибакінапідтекст такий що в юніорах потапова була намбер-ван і «надєжда расіі».а рибакіна - ні. тому пєдєрація одній бабло давала. а інша їла сухарі. ну і звалила в казахстанале тут в мадриді, видно, психологія спрацювала. згадала потапова як мочила рибу в юніорахеліна колись казала що на початках кар'єри важко було проти одногодок. тому що всілякі там путінцеви її мочили в юніорах. навіть коли еліна була в топ-20 - було важко з тим кому по юніорам програвала (забув хто там ще крім путінцевої… десь 2-3 прізвища називала)
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746942 вiд 2026-04-29 23:16:16tennis Марта не може тепер програвати, бо наступна - кацапка і свинофанка потсапова, а потім, імовірно, инша малолітня кацапка. Поразка там була б дуже болючою.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746941 вiд 2026-04-29 23:15:23sk № 1746921 вiд 2026-04-29 22:42:29 На рівні WTA 1000 це здається перший вихід лакі-лузера в півфінал. Так що сподіватимемось, що Марта не дасть покращити цей рекорд. Думаю, що Марта не буде вітатись з цією «австрійкою», бо та довбанутіша навіть за деяких, хто громадянство не змінив.
та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746940 вiд 2026-04-29 23:10:00Starik (Україна, Київ) № 1746937 і хто ж має рішення приймати?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746939 вiд 2026-04-29 23:09:42Мішу Мудрика заїбашили ні за цапову душу. Я в шоці всі ці 3 роки. Чувак молодий жвавий перспективний. Ну чи він потребував якоїсь стимулюючої херні? Це якась конспірологія. А чувака викинули з футболу. Чи є аналогія? Навряд чи.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746938 вiд 2026-04-29 23:07:36OG№ 1746932ну пенальті призначили - і призначиливчора перший 50 на 50другий - 100сьогодні - 100%але зазвичай мої оцінки сильно відрізняються від того що бачать експерти в телевізорі, тому моя думка - чисто для мене :)просто раніше наче менше пенальті було в іграх лч. просто цікаво чи є статистика…
Starik(Україна, Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746937 вiд 2026-04-29 23:06:55ironbelly (LMW28IF) № 1746935 Довільно повторю відповідь Бені. Як герої - дайте орден, як вкрали - посадіть.
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746936 вiд 2026-04-29 23:02:16"Футбольна асоціація Англії дискваліфікувала Михайла Мудрика на чотири роки за вживання допінгу. Про це повідомив британський журналіст Бен Джейкобс. 25-річний вінгер отримав максимальне покарання за порушення антидопінгових правил. Саме через це рішення Мудрик подав апеляцію до Спортивного арбітражного суду (CAS) проти Футбольної асоціації Англії. " ну да. десь так і було очікувано, коли одразу не погодився :(