Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710492 вiд 2024-12-25 10:56:45Це скоріше можна віднести до попереднього варіанту.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710491 вiд 2024-12-25 10:49:23Caligula Ultimate Cunt!
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710490 вiд 2024-12-25 10:28:512 yagshamash, після ранкового ракетного обстрілу підарусні по енергетиці в Україні запровадили стабілізаційні відключення електрики. У мене група споживачів - 1.1 Нам увімкнули світло годину тому, а наступну відключку згідно з графіком планують о 13.00
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710489 вiд 2024-12-25 10:27:25Щодо древньої історії - прочитав, що змонтували новий варіант фільму «Калігула», який гешефтмахери від порнобізнесу свого часу перетворили на нудне порево. У новому варіанті воно ніби стало схоже на якесь кіно - треба буде ознайомитися (назвали це діло Caligula Ultimate Cut). Також слід зауважити, що режисер Тінто Брасс, якого гешефтмахери тоді фактично відсунули від його власного фільму, у створенні нового варіанту участі не брав - він хоч і живий, але вже давно перебуває у деменції :(
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710488 вiд 2024-12-25 10:20:50OlegSh № 1710472 спочатку виривають власні, а потім поверх набивають татуху з малюнком бровей …
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710487 вiд 2024-12-25 10:02:46Знову менопавза
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710486 вiд 2024-12-25 09:44:38Мені треба теж брови підрівняти. Все таки Різдво. Бо якось неохайно. Коли наступна електричка до Ульму у дні, коли сирійські втікачі не кусяються?
fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710485 вiд 2024-12-25 09:38:02А з приводу історії, то згоден з Єнотом. Це таки наука, але, на жаль, нею, як хочуть, крутять всілякі підараси, включно з деякими гандонами-істориками. Бо людям важливіше, що скаже з трибуни якийсь жвавий хуй з чубчиком.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710484 вiд 2024-12-25 09:34:58Ніхто не знає, чи воно треба висмикувати і рівняти тії чорнії брови. але ця послуга в салонах стала поширеною іистандартною як манікюр. Отже затребувана на ринку
fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710483 вiд 2024-12-25 09:29:09Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1710478 Більшість наших в Європі не мають статусу біженця. У них статус тимчасового захисту, який дає право на роботу. Відповідно, можна відкрити власну справу, або піти працювати на когось. Однохуйственно законно з поправкою на нюанси законодавства певної країни.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710482 вiд 2024-12-25 09:21:55? si=YTgjSvO-TyaR8BDQ Про брови ще
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710481 вiд 2024-12-25 08:58:47Брови за 200 євро. Це коли квиток до Приштини 20 коштує. Їбу я салони :) І ти, броватий істукане, Орденоносне жалюгіддя, Тобі з презирством за застій Плюю я віршем в підборіддя! (С) Позаяк
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710480 вiд 2024-12-25 08:55:18Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1710479 є всі варіанти, хтось іде у існуючий, хтось відкриває свій салон. Якщо може себе цим прокормити - тоді знімають з пособія. Приховати нічого не можна, та і штрафи великі.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710479 вiд 2024-12-25 08:47:07+№ 1710478 Чи воно все неофіційно, а бундесдержава закриває очі та продовжує платити?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710478 вiд 2024-12-25 08:43:02PEPSI (Merkury) № 1710466 вiд 2024-12-25 01:44:14 Саме відкривають нові, чи йдуть працювати до вже діючих салонів? Бо щось своє відкрити і при цьому не втратити статус біженця - це цікавий варіант ;)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710477 вiд 2024-12-25 07:42:54OlegSh Висмикувати нахуй, як варіант)
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710476 вiд 2024-12-25 07:17:44Хуябченко хуюрса хуйкевич хуйшур (С)
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710475 вiд 2024-12-25 07:06:16На пенсіях та у відставках вони всі круті. Орли! Яструби!
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710474 вiд 2024-12-25 07:05:33PEPSI (Merkury) № 1710473 вiд 2024-12-25 05:17:40 Чим вони займалися поки працювали
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710473 вiд 2024-12-25 05:17:40чудове вью керівника німецької розвідки, який вийшов на пенсію. Видав базу і правду-матку.
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710472 вiд 2024-12-25 03:06:40Брови - 150-200. Покраска і ще якась херня - від 150. А що можна з бровами робити крім фарбувати? На бігуді накручувати?
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710471 вiд 2024-12-25 02:59:50Fozzey № 1710470 час покаже. Тренд є. Нехай він виріс з 2014 з 0,001 до 5,0 %, але є. Може як прискоритись, так і заглохнути, і навіть відкотитись назад.
Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710470 вiд 2024-12-25 02:37:382 PEPSI№ 1710469То фантазія. Омріяна.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710469 вiд 2024-12-25 02:03:08Vichny № 1710468 та отож. А ще одним з бажаних результатів війни цілком може стати радикальний бандерівський пояс Харків-Луганськ-Донецьк-Маріуполь-Одеса, де житимуть такі люті бандерівці, що Львову до них ше срати і срати.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710468 вiд 2024-12-25 01:46:55А Ашур - хз який він тренер, але за позицію повага велика. «і та мова, яку хочеться забути, але нажаль то неможливо»
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710467 вiд 2024-12-25 01:46:08Якісь - якість
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710466 вiд 2024-12-25 01:44:14olma № 1710461 це правда. Перше що українки відкривають у європі і що злетіло - це салони краси, перукарні і манікюри. Якісь наших - поза конкуренцією. Чоловіча стрижка - від 25 євро, жіноча - від 50-70. Брови - 150-200. Покраска і ще якась херня - від 150.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710465 вiд 2024-12-25 01:40:17Soooooqa! Йобаний же наркоман! І це не про Ашура, звісно
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710464 вiд 2024-12-25 01:36:26Буткевич українською Імад Ашур велике вью, таймкод про укр. мову 17:31 &t=2529s
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710463 вiд 2024-12-25 01:35:20Якщо 200 євро за брови це ок, то скільки ж це коштувало коли ще не було української еміграції?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710462 вiд 2024-12-25 01:32:29200 євро за брови? Ахуєть нє встать
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710461 вiд 2024-12-25 01:26:44PEPSІ, мої знайомі кажуть, що ніхто в Європі не вміє робити так класно брови жінкам як представники нової української хвилі емігрантів. В салонах краси. якщо раніше це була невидана розкіш для європейських жінок. То тепер якісь оці послуги краси на відстані витягнутої руки 200 євро чи щось таке. І я вірю в таку соціологію.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710460 вiд 2024-12-25 01:24:28не дописав. Факфейс буткєвіч, скоріш за все, у совіцькому паспорті писався як українець
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710459 вiд 2024-12-25 01:23:39От тут і дивно, що араб Ашур в переважно кацапомовній, але в певний час часто ворожій до усього українського Одесі зміг, а факфейс буткєвічь з теж кацапомовного совєцько-бандитського, але нейтрального до українства, Днєпропєтровська (це потім він став Дніпром) - не асіліл
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710458 вiд 2024-12-25 01:21:16У моє місто (Ульм) прибуло 7 тис укр. біженців. В основному Харкова та Одеси. Так що є вибірка, і порівняння і висновки.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710457 вiд 2024-12-25 01:13:50Vichny № 1710450 вiд 2024-12-25 00:51:55 Посмішило це «з нуля». Цей поц приїхав в Україну вчора, з села румунського на кордоні з Мадярщиною? ----------------------------- ти як вчора народився і ніколи не бачив в Україні таких нульових громадян. Нажаль є в Україні міста типу Одеси, Донецька і т. д. де Рашка змогла виховати та індоктринувати російську мову і де була створена можливість обходитись без української взагалі. Є люди у який українська викликає навіть відразу, на підсвідомому рівні. Буткевич одни з таких - з дитинства, школи, жодної дотичності до української мови і культури, далі по роботі - теж. Все російське, і оточення, і джерела інформації. Я нещодавно намагався дати уроки української двом одеситкам, вони цього щиро бажали, прекрасні люди. Виявилось що вони такі нульові, шо з цього нічого не вийшло. Плюс комплекси. Плюс якийсь стоп сигнал у голові. Вони просто вибачились і пішли. Так буває. І за це Рашка повинна горіти у пеклі.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710456 вiд 2024-12-25 01:00:51Ще й в спортивному середовищі, де рускійізик навіть на Львівщині не то шо панує, але звучить
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710455 вiд 2024-12-25 01:00:10А коли він почав в Одесі говорити українською? І де він її вивчав? Бо батьки араби ж наче (чи один з них). Чувак з арабською зовнішністю, в Одесі, українською, до 2022 - ну це такий потужний вчинок, якщо так.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710454 вiд 2024-12-25 01:00:06Пепсі, твоя завзятість щодо Житомира справляє враження. А удача посміхається завзятим. Keep it up!
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710453 вiд 2024-12-25 00:59:01Є ще така проблема що у Європі є вакуум безпеки. Весь час після Другої світової Західну Європу захищали США, самі європейські країни не могли забезпечити свою безпеку. Після закінчення Холодної війни країни Східної Європи вступили до НАТО і ЄС, але і досі європейські країни не здатні забезпечити свою безпеку - їхні армії ослабли в рази порівняно з часами Холодної війни. В той час як росіяни створюють нову армію під час війни з Україною. Зараз європейці трохи занепокоїлися, але пізно і недостатньо. Я казав про знання історії. Якби еліта європейських країн знала історію як науку, а не як набор казок про минуле, вона б зробила все щоб їхня безпека не залежала від доброї волі іншої, хай і дружньої країни. Це взагалі абсурдна ситуація, з якою мирилися десятиліттями, навіть після закінчення Холодної війни. А тепер в США - Трамп, а в Кремлі - Путін.