🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1014.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710492 вiд 2024-12-25 10:56:45

Це скоріше можна віднести до попереднього варіанту.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710491 вiд 2024-12-25 10:49:23

Caligula Ultimate Cunt!

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710490 вiд 2024-12-25 10:28:51

2 yagshamash, після ранкового ракетного обстрілу підарусні по енергетиці в Україні запровадили стабілізаційні відключення електрики.

У мене група споживачів - 1.1 Нам увімкнули світло годину тому, а наступну відключку згідно з графіком планують о 13.00

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710489 вiд 2024-12-25 10:27:25

Щодо древньої історії - прочитав, що змонтували новий варіант фільму «Калігула», який гешефтмахери від порнобізнесу свого часу перетворили на нудне порево. У новому варіанті воно ніби стало схоже на якесь кіно - треба буде ознайомитися (назвали це діло Caligula Ultimate Cut). Також слід зауважити, що режисер Тінто Брасс, якого гешефтмахери тоді фактично відсунули від його власного фільму, у створенні нового варіанту участі не брав - він хоч і живий, але вже давно перебуває у деменції :(

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710488 вiд 2024-12-25 10:20:50

OlegSh
№ 1710472
спочатку виривають власні, а потім поверх набивають татуху з малюнком бровей …

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710487 вiд 2024-12-25 10:02:46

Знову менопавза

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710486 вiд 2024-12-25 09:44:38

Мені треба теж брови підрівняти. Все таки Різдво. Бо якось неохайно. Коли наступна електричка до Ульму у дні, коли сирійські втікачі не кусяються?

fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710485 вiд 2024-12-25 09:38:02

А з приводу історії, то згоден з Єнотом. Це таки наука, але, на жаль, нею, як хочуть, крутять всілякі підараси, включно з деякими гандонами-істориками. Бо людям важливіше, що скаже з трибуни якийсь жвавий хуй з чубчиком.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710484 вiд 2024-12-25 09:34:58

Ніхто не знає, чи воно треба висмикувати і рівняти тії чорнії брови. але ця послуга в салонах стала поширеною іистандартною як манікюр. Отже затребувана на ринку

fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710483 вiд 2024-12-25 09:29:09

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1710478

Більшість наших в Європі не мають статусу біженця. У них статус тимчасового захисту, який дає право на роботу. Відповідно, можна відкрити власну справу, або піти працювати на когось. Однохуйственно законно з поправкою на нюанси законодавства певної країни.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710482 вiд 2024-12-25 09:21:55

? si=YTgjSvO-TyaR8BDQ

Про брови ще

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710481 вiд 2024-12-25 08:58:47

Брови за 200 євро. Це коли квиток до Приштини 20 коштує. Їбу я салони :)

І ти, броватий істукане,
Орденоносне жалюгіддя,
Тобі з презирством за застій
Плюю я віршем в підборіддя!

(С) Позаяк

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710480 вiд 2024-12-25 08:55:18

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1710479
є всі варіанти, хтось іде у існуючий, хтось відкриває свій салон. Якщо може себе цим прокормити - тоді знімають з пособія. Приховати нічого не можна, та і штрафи великі.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710479 вiд 2024-12-25 08:47:07

+№ 1710478

Чи воно все неофіційно, а бундесдержава закриває очі та продовжує платити?

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710478 вiд 2024-12-25 08:43:02

PEPSI (Merkury)
№ 1710466 вiд 2024-12-25 01:44:14

Саме відкривають нові, чи йдуть працювати до вже діючих салонів? Бо щось своє відкрити і при цьому не втратити статус біженця - це цікавий варіант ;)

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710477 вiд 2024-12-25 07:42:54

OlegSh
Висмикувати нахуй, як варіант)

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710476 вiд 2024-12-25 07:17:44

Хуябченко хуюрса хуйкевич хуйшур (С)

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710475 вiд 2024-12-25 07:06:16

На пенсіях та у відставках вони всі круті. Орли! Яструби!

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710474 вiд 2024-12-25 07:05:33

PEPSI (Merkury)
№ 1710473 вiд 2024-12-25 05:17:40

Чим вони займалися поки працювали

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710473 вiд 2024-12-25 05:17:40

чудове вью керівника німецької розвідки, який вийшов на пенсію. Видав базу і правду-матку.



OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710472 вiд 2024-12-25 03:06:40

Брови - 150-200. Покраска і ще якась херня - від 150.

А що можна з бровами робити крім фарбувати? На бігуді накручувати?

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710471 вiд 2024-12-25 02:59:50

Fozzey
№ 1710470
час покаже. Тренд є. Нехай він виріс з 2014 з 0,001 до 5,0 %, але є. Може як прискоритись, так і заглохнути, і навіть відкотитись назад.

Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710470 вiд 2024-12-25 02:37:38

2 PEPSI
№ 1710469
То фантазія. Омріяна.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710469 вiд 2024-12-25 02:03:08

Vichny
№ 1710468
та отож.
А ще одним з бажаних результатів війни цілком може стати радикальний бандерівський пояс Харків-Луганськ-Донецьк-Маріуполь-Одеса, де житимуть такі люті бандерівці, що Львову до них ше срати і срати.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710468 вiд 2024-12-25 01:46:55

А Ашур - хз який він тренер, але за позицію повага велика. «і та мова, яку хочеться забути, але нажаль то неможливо»

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710467 вiд 2024-12-25 01:46:08

Якісь - якість

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710466 вiд 2024-12-25 01:44:14

olma
№ 1710461
це правда. Перше що українки відкривають у європі і що злетіло - це салони краси, перукарні і манікюри. Якісь наших - поза конкуренцією.

Чоловіча стрижка - від 25 євро, жіноча - від 50-70.
Брови - 150-200. Покраска і ще якась херня - від 150.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710465 вiд 2024-12-25 01:40:17

Soooooqa! Йобаний же наркоман!
І це не про Ашура, звісно

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710464 вiд 2024-12-25 01:36:26

Буткевич українською



Імад Ашур велике вью, таймкод про укр. мову 17:31

&t=2529s

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710463 вiд 2024-12-25 01:35:20

Якщо 200 євро за брови це ок, то скільки ж це коштувало коли ще не було української еміграції?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710462 вiд 2024-12-25 01:32:29

200 євро за брови? Ахуєть нє встать

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710461 вiд 2024-12-25 01:26:44

PEPSІ, мої знайомі кажуть, що ніхто в Європі не вміє робити так класно брови жінкам як представники нової української хвилі емігрантів. В салонах краси. якщо раніше це була невидана розкіш для європейських жінок. То тепер якісь оці послуги краси на відстані витягнутої руки 200 євро чи щось таке.

І я вірю в таку соціологію.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710460 вiд 2024-12-25 01:24:28

не дописав. Факфейс буткєвіч, скоріш за все, у совіцькому паспорті писався як українець

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710459 вiд 2024-12-25 01:23:39

От тут і дивно, що араб Ашур в переважно кацапомовній, але в певний час часто ворожій до усього українського Одесі зміг, а факфейс буткєвічь з теж кацапомовного совєцько-бандитського, але нейтрального до українства, Днєпропєтровська (це потім він став Дніпром) - не асіліл

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710458 вiд 2024-12-25 01:21:16

У моє місто (Ульм) прибуло 7 тис укр. біженців. В основному Харкова та Одеси. Так що є вибірка, і порівняння і висновки.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710457 вiд 2024-12-25 01:13:50

Vichny
№ 1710450 вiд 2024-12-25 00:51:55

Посмішило це «з нуля».
Цей поц приїхав в Україну вчора, з села румунського на кордоні з Мадярщиною?
-----------------------------
ти як вчора народився і ніколи не бачив в Україні таких нульових громадян.
Нажаль є в Україні міста типу Одеси, Донецька і т. д. де Рашка змогла виховати та індоктринувати російську мову і де була створена можливість обходитись без української взагалі. Є люди у який українська викликає навіть відразу, на підсвідомому рівні.
Буткевич одни з таких - з дитинства, школи, жодної дотичності до української мови і культури, далі по роботі - теж. Все російське, і оточення, і джерела інформації.

Я нещодавно намагався дати уроки української двом одеситкам, вони цього щиро бажали, прекрасні люди. Виявилось що вони такі нульові, шо з цього нічого не вийшло. Плюс комплекси. Плюс якийсь стоп сигнал у голові. Вони просто вибачились і пішли. Так буває.
І за це Рашка повинна горіти у пеклі.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710456 вiд 2024-12-25 01:00:51

Ще й в спортивному середовищі, де рускійізик навіть на Львівщині не то шо панує, але звучить

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710455 вiд 2024-12-25 01:00:10

А коли він почав в Одесі говорити українською?
І де він її вивчав?
Бо батьки араби ж наче (чи один з них).
Чувак з арабською зовнішністю, в Одесі, українською, до 2022 - ну це такий потужний вчинок, якщо так.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710454 вiд 2024-12-25 01:00:06

Пепсі, твоя завзятість щодо Житомира справляє враження. А удача посміхається завзятим. Keep it up!

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710453 вiд 2024-12-25 00:59:01

Є ще така проблема що у Європі є вакуум безпеки. Весь час після Другої світової Західну Європу захищали США, самі європейські країни не могли забезпечити свою безпеку. Після закінчення Холодної війни країни Східної Європи вступили до НАТО і ЄС, але і досі європейські країни не здатні забезпечити свою безпеку - їхні армії ослабли в рази порівняно з часами Холодної війни. В той час як росіяни створюють нову армію під час війни з Україною. Зараз європейці трохи занепокоїлися, але пізно і недостатньо.
Я казав про знання історії. Якби еліта європейських країн знала історію як науку, а не як набор казок про минуле, вона б зробила все щоб їхня безпека не залежала від доброї волі іншої, хай і дружньої країни. Це взагалі абсурдна ситуація, з якою мирилися десятиліттями, навіть після закінчення Холодної війни. А тепер в США - Трамп, а в Кремлі - Путін.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.