sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710292 вiд 2024-12-22 23:24:12The Wife of Former Syrian President Bashar al-Assad, Asma al-Assad, who is a British National, has reportedly filed for Divorce in Moscow while requested that Russian Authorities allow her and her Children to return to the U. K, for Urgent Medical Treatment. ------- оооо… це щастя… питати у хула, а можна в лондон квиток купити? а що, хуйло-медицина не може дітей асада вилікувати? до речі. були повідомлення що та австрійська «міністєрка», що на своєму весіллі з хуйлом танцювала, зараз по-моєму десь в хуйлостані в універі викладає… то її ледьне іл76 перевозив… військовий борт..
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710291 вiд 2024-12-22 23:05:59про ф35 і висєри маска… можливо, звичайно, нові «оптимізатори» почнуть контракти розривати… ------- The U. S. Department of Defense has awarded Lockheed Martin a contract worth $11.76 billion for the production and delivery of 145 F-35 fighter jets, affirming the program’s critical role in U. S. and allied defense despite ongoing criticisms. The contract modification includes orders for 48 F-35A jets for the U. S. Air Force, 16 F-35B and five F-35C jets for the Marine Corps, and 14 F-35C jets for the Navy. Additionally, 15 F-35A and one F-35B aircraft will go to non-U. S. Department of Defense program partners, while 39 F-35A and seven F-35B jets are allocated for Foreign Military Sales customers.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710290 вiд 2024-12-22 22:14:34до речі. а Че7 читає О? там балістика від хуситів прилетіла на ізраїль самі круті системи ппо не збили… цікаво що там пишуть. не йємен же ту ракету розробляв у світлі того що хуйло постійно тим арєшніком нас лякає…
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710289 вiд 2024-12-22 21:59:19Міхал Шимечка назвав цю поїздку ганьбою для Словаччини та зрадою національних інтересів. «Якби прем'єр-міністр дійсно був стурбований транзитом газу, він повинен був вести переговори з українською стороною, а не робити Словаччину інструментом російської пропаганди», - заявив він.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710288 вiд 2024-12-22 21:21:02Нікалай вчергове спалився, немає на клаві апострофу
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710287 вiд 2024-12-22 20:32:05Perfect Stranger (http://www.ukrainiansocccer.net) № 1710284 вiд 2024-12-22 20:24:00 Хай просить Фуйла, щоб слало хаз самальотами.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710286 вiд 2024-12-22 20:30:10Voxa (м. Запоріжжя) № 1710280 Ну теніс же. :)
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710285 вiд 2024-12-22 20:29:06Perfect Stranger хуйло блядєй вже аж зі словаччини викликає.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansocccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710284 вiд 2024-12-22 20:24:00Фiцo тaки пoїхaв нa чaєпiтiє тo путлeрa…
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansocccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710283 вiд 2024-12-22 20:21:16ProstoVlizPobalakaty № 1710254 Дoвбик щe й зaбив кoлiнцeм :)
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansocccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710282 вiд 2024-12-22 20:20:20Voxa (м. Запоріжжя) № 1710280 тaм Лiвeр мiг лeгкo щe 3-4 зaкoтити… взaгaлi грaють типу «нe вaжливo скiльки ви нaм зaбьєтe, ми вaм нaкидaємo нa 3 бiльшe» :)
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710281 вiд 2024-12-22 20:19:36Voxa (м. Запоріжжя) № 1710280 Весела гра, але дійсно хокей, а не футбол. Без захисту бігають.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710280 вiд 2024-12-22 20:12:55а Тоненхем с Лівером грають в хокей
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710279 вiд 2024-12-22 19:49:02Піздюк Аморім одразу сказав - «Дайте мені рік, тоді подивитесь і будете засирати, якщо що, а зараз не їбіть мозок, як можемо, так і граємо». Борнмут, якщо що, на 5 місці в таблиці, це вам не хуй собачий.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710278 вiд 2024-12-22 19:06:43Щось МЮ хуєвато відроджується. А може то Бормут розквітає. Хз.
sk(win11) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710277 вiд 2024-12-22 18:46:03Man Utd will spend Christmas in the bottom half of the table for the first time since 1989-90 ---- я б сказав «атріцатєльний прагрєс» …
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710276 вiд 2024-12-22 17:56:36Рік тому також в грудні також з Борнмутом також було 0-3. Прогрес «наліцо» гг
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710275 вiд 2024-12-22 17:55:56Манчестеру (при чому целіком і полностью) 3.14здец!
sk(win11) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710274 вiд 2024-12-22 17:48:11ProstoVlizPobalakaty № 1710271 тільки Лейзі написав тиждень назад, після перемоги юнайтед над сіті, що «великий клуб повертаєтьс» і оттакоєот… юнайтед в кризі (точніше в жопі) десь так років 10+ і перемога над сіті, який зараз в ще глибше ніж в «жопі» - таке собі…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710273 вiд 2024-12-22 17:29:45ProstoVlizPobalakaty № 1710271 цікаво шо Кепа, який програв в минулому сезоні місце другого воротаря Луніну, та і взагалі виглядав посередньо, зараз в Борнмуті основним і виглядає дуже непогано
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710272 вiд 2024-12-22 17:24:55Борнмут випередить Ман Сіті до речі. Хоч і на 1 тур, але чесно, з однаковою кількістю матчів.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710271 вiд 2024-12-22 17:22:32Забарний з партнерами громить МЮ.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710270 вiд 2024-12-22 17:19:18Batyj № 1710253 А вот на Мегого - есть в записи в шикарном качестве, с прологом и эпилогом!
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710269 вiд 2024-12-22 16:30:32olma № 1710265 ну воно виглядає так, шо якшо ти хочеш з'їсти на сніданок свіжий круассан чи багет, по пекарь який їх випікає повинен встати о 4 ранку. Хоч в Штатах, хоч в Европі
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710268 вiд 2024-12-22 16:30:29Ідеш собі центральною площею Любляни, а назустріч Ющенко.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710267 вiд 2024-12-22 16:06:35Fury was told that even the experimental use of artificial intelligence had gone against him. The AI “judge” recorded a score of 118-112 to Usyk. Fury responded amusingly when he considered his view of AI. “By the review of that, absolutely shit, ” he said. “Fuck all the computers, keep the humans going. More jobs for humans, less jobs for computers. Fuck electric cars too, while we’re at it. ” --- ггг
sk(win11) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710266 вiд 2024-12-22 15:51:35yagshamash № 1710264 дякю. почитаю… цікаво що на мою думку 1й раунд усик виграв «чисто» дивлюсь офіційні скор-карти - там 2-1 за фьюрі… :) щось моя «диванна експертиза з боксу» - «не дуже» :)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710265 вiд 2024-12-22 15:39:31Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1710251 --- В New Jersey можливо італійці рулять (див. Клан Сопрано). Але там в Каліфорнії, зокрема в Кремнієвій долині або в Затоці там зовсім інший споживач і цілком інші сервіси. Там живуть фаундери, стартапери (не плутати із старперами), CEO, CTO - короче вершки Айтішної і Стартапної індустрії світу. Там люди які не люблять зовнішній пафос, понти, але воліють якість і доставку, сталість сервісу. Почитай ту статтю, автор описує складники і біографії пекарів https://sf.eater.com/2024/12/19/24325155/ukraine-bakeries-frankoandco-dessee-bay-area У моїй бульбашці в Threads читав пост одної пекарки з України, що працювала в Арізоні Фінікс, напевно вона там теж десь тусить серед героїв статті. Робота в пекарні в США досить тяжка, регулярно вставати о 5 ранку, і якби нема часу на себе, і треба немало духу щодня себе заряджати на таку роботу. А в Штатах там їбашуть досить тяжко люди. Європейці кажуть, в Штатах живуть люди щоб робити. В Європі працюють, щоб жити.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710264 вiд 2024-12-22 15:24:56SK У Ґардіан - докладний аналіз бою за равндами. З експертом-британцем. Він теж віддав перемогу Усикові. Розходжень нема. Дивися за посиланням, якщо цікаво. https://www.theguardian.com/sport/2024/dec/22/usyk-v-fury-ii-how-the-world-heavyweight-title-fight-unfolded
sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710263 вiд 2024-12-22 15:21:54 Please use the sharing tools found via the share button at the top or side of articles. Copying articles to share with others is a breach of FT. com T&Cs and Copyright Policy. Email licensing@ft. com to buy additional rights. Subscribers may share up to 10 or 20 articles per month using the gift article service. More information can be found at https://www.ft.com/tour. https://www.ft.com/content/2260c21b-f5f4-4ea9-b176-ba1b38c8471c Qatar has threatened to stop vital gas shipments to the EU if member states strictly enforce new legislation that will penalise companies which fail to meet set criteria on carbon emissions, human and labour rights. Qatari energy minister Saad al-Kaabi told the Financial Times that if any EU state imposed non-compliance penalties on a scale referenced in the corporate due diligence directive Doha would stop exporting its liquefied natural gas to the bloc. … О, теперикатариумови ЄС висуває… Захід нагодував грошима деяких арабів, хуйла… І вони вирішили що можуть диктувати умови
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710262 вiд 2024-12-22 15:14:51Judge Gerardo «Jerry» Martinez (Навіть у судді поганяло є) Там такі гроші гуляють, що важко собі уявити весь цей сюр глобальний. Сауди впіймали свій моментум у маркетингу.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710261 вiд 2024-12-22 15:12:18Nycolas № 1710257 ----- Виглядає як мій табель успеваємості за 8 клас середньої школи.
sk(win11) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710260 вiд 2024-12-22 14:43:35Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1710256 можливо. але виходить що оцінки експертів сильно відрізнялись від офіційних оцінок… ну хз. здавалось що удари фьюрі набагато потужніші. а усик тільки «статистику» набиває попадаючи в морду британцю але коли пішла кров з ока що напроти лівої усика - трохи «спокійніше» стало :)
sk(win11) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710259 вiд 2024-12-22 14:41:59нормально довбик асист записав собі :) рикошетом від спини :)
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710258 вiд 2024-12-22 14:36:59Batyj № 1710253 на толоці є
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710257 вiд 2024-12-22 14:36:09
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710256 вiд 2024-12-22 14:18:26 sk (win11) № 1710255 вiд 2024-12-22 14:14:53 Наскільки розумію, то були картки якихось експертів чи коментаторів, які спостерігали за боєм, а потім у студії обговорювали.
sk(win11) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710255 вiд 2024-12-22 14:14:53Batyj № 1710253 до речі, дійсно. коли показували результати в перервах. то після 10го на 2 картах було +3 і +2 по раундам за фьюрі дуже здивувався коли офіційні карти оголосоили що то за карти були - хз. можливо там щось писали, але не звернув увагу… але взагалі, фьюрі всі 24 раунди був живчиком… це не часи льюиса, коли той бив пару ударів і висів 15 сек на супернику…
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710254 вiд 2024-12-22 14:09:51Довбик видав у штрафному пас п'ятою, після якого захисник скосив його партнера, щоб завадити удару. А потім відтягнув на себе захисників в центрі, а подача пішла на дальній кут воротарського, де увірвався вільний гравець і сходу пробив.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710253 вiд 2024-12-22 12:12:12хотел пересмотреть бой и после боя в нормальном качестве спокойно, без лагов. Нет нихуя. ESPN не пускает, а DAZN- говно говном.. Из за лагов то и пропустил Дюбуа.Там еще дето в середине боя давали промежуточную оченку по раундам, так кроме первого с ничьей и четвергого Усику, все было Цыгану.. ТОже не могу найти..