🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1021.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710212 вiд 2024-12-22 01:32:56

Усік з хрестом перед саудитом виглядає чудернацько

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710211 вiд 2024-12-22 01:32:32

Значит, я не умею считать..

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710210 вiд 2024-12-22 01:31:32

З перемогою!!!

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710209 вiд 2024-12-22 01:30:58

Да и нехер ему делать в верхнем дивизионе, он не естественный супертяж..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710208 вiд 2024-12-22 01:29:36

А вот щас будет самое смешноое- оглашение результатов. По моим подсчетам Усик проебал 7 раундов..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710207 вiд 2024-12-22 00:56:37

Чота сомневаюсь, что жирнючий Фури 12 рандов отбегает..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710206 вiд 2024-12-22 00:28:06

Первый раз вижу бородатого боксера в ринге..

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710205 вiд 2024-12-22 00:27:20

sk (chromebook acer 14)
№ 1710203 вiд 2024-12-22 00:25:52

ШІ ніхуя «придумати» не може, не принижай людський мозок. ШІ робить срані компиляції, ніякої творчості там немає

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710204 вiд 2024-12-22 00:26:17

Виходять, якщо що. Якщо хтось розраховував на першу годину ночі - покваптесь.

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710203 вiд 2024-12-22 00:25:52

канєшно шоу перед «мейн-івент» круте…
цікаво… то люди придумували все, чи вже ші? :)

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710202 вiд 2024-12-21 23:59:55

я не диився сильно уважно барсу…
але пару виходів 1-в-1 не реалізуавали…
ну й отримали контру… красиву й гольову…

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710201 вiд 2024-12-21 23:57:32

І розв'язка. Довбикозамінник Сорлот забиває гол на останній хвилині. Ахуєнно

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710200 вiд 2024-12-21 23:53:33

Olmo так, класний гравець. Давно було ясно.
Караман такий самий потенційно, от би його у Європу.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710199 вiд 2024-12-21 23:50:01

у Барси фантастичні гравці зібрались. Ольмо - просто неймовірний футболіст.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710198 вiд 2024-12-21 23:46:51

Batyj
№ 1710197
так матч вже закінчується. до речі, класна гра.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710197 вiд 2024-12-21 23:44:34

на параллельном мониторе барса-Атлетико..
Сцуко, разрываюсь..

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710196 вiд 2024-12-21 23:40:32

Batyj
№ 1710195
дякую.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710195 вiд 2024-12-21 23:36:27

2 VVV
№ 1710186
https://liveball.uno/news/usyk-fury

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710194 вiд 2024-12-21 23:35:26

от я особисто знав двох сирійців.
Один християнин, навчався в аспірантурі у Львові, чудовий приятель, вільно говорив російською та українською, у Львові одружився.
Він же розповідав що в ті часи (кінець 80-х) алавіти їхали навчатися в аспірантурі в західні країни, християне до радянського союзу а суніти мовчки сиділи вдома.
З другим сирійцем я познайомився в Гьоттінгені на курсах німецької. Мусульманин. Освічений, лікар-педіатр. Йобнутий на всю голову на грунті ненависті до євреїв та Ізраілю.
Іслам на жаль сильніший від освіти :(

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710193 вiд 2024-12-21 23:25:54

LAZY
№ 1710191
цетреба їбатись з VPN

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710192 вiд 2024-12-21 23:16:18

Vichny
№ 1710187 вiд 2024-12-21 23:09:40

Fozzey
№ 1710166

Я можу ще крутійшого польського блеку сюди запостити :)
Це точно краще ніж хіп-хоп: Р

Це не дуже складно, будь що краще ніж хіп-хоп, навіть звичайний пердьож.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710191 вiд 2024-12-21 23:14:27

VVV
№ 1710189 вiд 2024-12-21 23:10:55

Vichny
№ 1710188
Нема їх у мене.

Ну бля підпишись, 150 грн 10 днів для нових підписників, йопта.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710190 вiд 2024-12-21 23:11:13

VVV
№ 1710186
Ну, Мудрик, наприклад, дивиться усика прямо у ринзі, вчора полетів. А хулі, бабки є.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710189 вiд 2024-12-21 23:10:55

Vichny
№ 1710188
Нема їх у мене.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710188 вiд 2024-12-21 23:09:53

VVV
№ 1710186

ігого

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710187 вiд 2024-12-21 23:09:40

Fozzey
№ 1710166

Я можу ще крутійшого польського блеку сюди запостити :)
Це точно краще ніж хіп-хоп: Р

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710186 вiд 2024-12-21 23:08:36

а хто де Усіка дивиться?

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710185 вiд 2024-12-21 22:54:53

Лейзі, три сирійцІ. В укрмові. 2,3 і 4 - це залишки двоїни у сучасній українській мові. 22, 23, 24 і так далі. Із цими числівниками закінчення і, и.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710184 вiд 2024-12-21 22:52:36

Я знаю всі подробиці, тому що часто буваю у у поліції і мерії як перекладач.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710183 вiд 2024-12-21 22:49:43

Lazy, Це завжди впирається в особистий досвід. Дуже багато людей на Заході зустріли мене як першого українця в їхніх життях. 'Дикі самці' мені знайомі. Але це - переважно кацапи. Ти дуже мало мав дотичности до цього, мені здається. Тож не пизди відразу. Подумай спершу. Три це нормально для іноземця у Франції й Англії. Ти сам скількох цих «брудних мавп» зустрів? Я бачив багатьох українських 'жінок', бо насправді є багато чоловіків. Вони далеко не всі справляють найкраще враження. Ясно, війна і там, і там, і всі люди з різними вадами, нормальні і хуйові, втікають від війни.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710182 вiд 2024-12-21 22:44:17

Vichny
№ 1710179
Сирійці кажуть що ці «підробки» з таких арабських єбеней, що їх ледве можна зрозуміти і що ці тіпи явно не з Сирії.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710181 вiд 2024-12-21 22:41:15

У мене під боком, на сусідній вулиці живе сім'я «укр. біженців», української не знає, паспорти українські, сім'я з 4 дорослих і 6 дітей. Чорні сизі цигани, мусор не виносять, викидають з вікна, сечу і кал теж иливають і викидають з вікна. Двічі була пожежа, бо забувають на кухні вимкнути плиту. Крадуть у місцевому супермаркеті. Торгують наркотою. Драки з місцевими. Повний фарш.

Їм Німеччина оплачує повністю житло.
Крім цього платить на руки пособіє: 563×4, 388х 6 = 4580 євро.
Щомісяця.

Щоб вам було зрозуміло.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710180 вiд 2024-12-21 22:38:04

LAZY
№ 1710161

Це просто пиздець.
І цьому Олма ж років 55, не більше.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710179 вiд 2024-12-21 22:37:17

PEPSI (Merkury)
№ 1710172

А що, є окрема сирійська мова, що відрізняється від арабської? Дивно.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710178 вiд 2024-12-21 22:33:06

olma
№ 1710158 вiд 2024-12-21 21:19:08

ProstoVlizPobalakaty
№ 1710155

Дякую, буду спати. У мене не вистачає нервів таке дивитися.
------------------------
Я хуїю з цих пенсіонерів))))
Режим, горшок, здаровий сон ггг

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710177 вiд 2024-12-21 22:29:58

We all came out to Montreux
On the Lake Geneva shoreline
To make records with a mobile, yeah
We didn't have much time now
Frank Zappa and the Mothers
Were at the best place around
But some stupid with a flare gun
Burned the place to the ground

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710176 вiд 2024-12-21 22:26:37

Доречі несправжніх укр. Біженців у Німеччині теж вистачає, але пропорції менші.
Це 55 тис. циган і кримінального лайна з Румунії, Угорщини, Польщі, Молдови, Болгарії, які купили укр. Паспорти.
Порівняно з 1,2 млн укр. Біженців у Німеччині це небагато.
Хоча і це дошкуляє.
З несправжніми сирійців ситуація гірше, бо навпаки - їх більшість.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710175 вiд 2024-12-21 22:22:54

Ггг ну ТРИ знайомих сирійця - це моцний аргумент. Як бачимо, у пароксізмах псевдогуманізьму можна докатитись навіть до того, щоб ставити українських жінок з дітьми на один рівень з дикими муслимськими мавпами-самцями. Тьфу блядь.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710174 вiд 2024-12-21 22:21:12

yagshamash
№ 1710169
Всі, без винятку, справжні сирійців, повідомили мені, що сирійців у європі немає, а є переважно арабський сброд, який банкує.
Підробка сирійців.
Справжні сирійські біженці переважно осіли на кордоні з Туреччиною і у Туреччині (3-5 млн.). До Європи вони не добігли.

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710173 вiд 2024-12-21 22:16:11

до речі. сирія… і х-уїтері купа фоток. «американський» паб в дамаску… всі відпочивають, алєкоголя - нємєряно… все добре. світська країна…
просто цікаво. можливо то все було підпільно
от так за місяць наладити імпорт, знайти купу «клієнтів» на алкоголь… при чому бухать «не на кухні» з пацанами… таке собі…


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.