klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710212 вiд 2024-12-22 01:32:56Усік з хрестом перед саудитом виглядає чудернацько
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710211 вiд 2024-12-22 01:32:32Значит, я не умею считать..
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710210 вiд 2024-12-22 01:31:32З перемогою!!!
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710209 вiд 2024-12-22 01:30:58Да и нехер ему делать в верхнем дивизионе, он не естественный супертяж..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710208 вiд 2024-12-22 01:29:36А вот щас будет самое смешноое- оглашение результатов. По моим подсчетам Усик проебал 7 раундов..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710207 вiд 2024-12-22 00:56:37Чота сомневаюсь, что жирнючий Фури 12 рандов отбегает..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710206 вiд 2024-12-22 00:28:06Первый раз вижу бородатого боксера в ринге..
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710205 вiд 2024-12-22 00:27:20sk (chromebook acer 14) № 1710203 вiд 2024-12-22 00:25:52 ШІ ніхуя «придумати» не може, не принижай людський мозок. ШІ робить срані компиляції, ніякої творчості там немає
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710204 вiд 2024-12-22 00:26:17Виходять, якщо що. Якщо хтось розраховував на першу годину ночі - покваптесь.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710203 вiд 2024-12-22 00:25:52канєшно шоу перед «мейн-івент» круте… цікаво… то люди придумували все, чи вже ші? :)
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710202 вiд 2024-12-21 23:59:55я не диився сильно уважно барсу… але пару виходів 1-в-1 не реалізуавали… ну й отримали контру… красиву й гольову…
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710201 вiд 2024-12-21 23:57:32І розв'язка. Довбикозамінник Сорлот забиває гол на останній хвилині. Ахуєнно
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710200 вiд 2024-12-21 23:53:33Olmo так, класний гравець. Давно було ясно. Караман такий самий потенційно, от би його у Європу.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710199 вiд 2024-12-21 23:50:01у Барси фантастичні гравці зібрались. Ольмо - просто неймовірний футболіст.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710198 вiд 2024-12-21 23:46:51Batyj № 1710197 так матч вже закінчується. до речі, класна гра.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710197 вiд 2024-12-21 23:44:34на параллельном мониторе барса-Атлетико..Сцуко, разрываюсь..
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710196 вiд 2024-12-21 23:40:32Batyj № 1710195 дякую.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710195 вiд 2024-12-21 23:36:272 VVV№ 1710186https://liveball.uno/news/usyk-fury
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710194 вiд 2024-12-21 23:35:26от я особисто знав двох сирійців. Один християнин, навчався в аспірантурі у Львові, чудовий приятель, вільно говорив російською та українською, у Львові одружився. Він же розповідав що в ті часи (кінець 80-х) алавіти їхали навчатися в аспірантурі в західні країни, християне до радянського союзу а суніти мовчки сиділи вдома. З другим сирійцем я познайомився в Гьоттінгені на курсах німецької. Мусульманин. Освічений, лікар-педіатр. Йобнутий на всю голову на грунті ненависті до євреїв та Ізраілю. Іслам на жаль сильніший від освіти :(
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710193 вiд 2024-12-21 23:25:54LAZY № 1710191 цетреба їбатись з VPN
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710192 вiд 2024-12-21 23:16:18Vichny № 1710187 вiд 2024-12-21 23:09:40 Fozzey № 1710166 Я можу ще крутійшого польського блеку сюди запостити :) Це точно краще ніж хіп-хоп: Р … Це не дуже складно, будь що краще ніж хіп-хоп, навіть звичайний пердьож.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710191 вiд 2024-12-21 23:14:27VVV № 1710189 вiд 2024-12-21 23:10:55 Vichny № 1710188 Нема їх у мене. … Ну бля підпишись, 150 грн 10 днів для нових підписників, йопта.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710190 вiд 2024-12-21 23:11:13VVV № 1710186 Ну, Мудрик, наприклад, дивиться усика прямо у ринзі, вчора полетів. А хулі, бабки є.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710189 вiд 2024-12-21 23:10:55Vichny № 1710188 Нема їх у мене.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710188 вiд 2024-12-21 23:09:53VVV № 1710186 ігого
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710187 вiд 2024-12-21 23:09:40Fozzey № 1710166 Я можу ще крутійшого польського блеку сюди запостити :) Це точно краще ніж хіп-хоп: Р
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710186 вiд 2024-12-21 23:08:36а хто де Усіка дивиться?
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710185 вiд 2024-12-21 22:54:53Лейзі, три сирійцІ. В укрмові. 2,3 і 4 - це залишки двоїни у сучасній українській мові. 22, 23, 24 і так далі. Із цими числівниками закінчення і, и.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710184 вiд 2024-12-21 22:52:36Я знаю всі подробиці, тому що часто буваю у у поліції і мерії як перекладач.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710183 вiд 2024-12-21 22:49:43Lazy, Це завжди впирається в особистий досвід. Дуже багато людей на Заході зустріли мене як першого українця в їхніх життях. 'Дикі самці' мені знайомі. Але це - переважно кацапи. Ти дуже мало мав дотичности до цього, мені здається. Тож не пизди відразу. Подумай спершу. Три це нормально для іноземця у Франції й Англії. Ти сам скількох цих «брудних мавп» зустрів? Я бачив багатьох українських 'жінок', бо насправді є багато чоловіків. Вони далеко не всі справляють найкраще враження. Ясно, війна і там, і там, і всі люди з різними вадами, нормальні і хуйові, втікають від війни.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710182 вiд 2024-12-21 22:44:17Vichny № 1710179 Сирійці кажуть що ці «підробки» з таких арабських єбеней, що їх ледве можна зрозуміти і що ці тіпи явно не з Сирії.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710181 вiд 2024-12-21 22:41:15У мене під боком, на сусідній вулиці живе сім'я «укр. біженців», української не знає, паспорти українські, сім'я з 4 дорослих і 6 дітей. Чорні сизі цигани, мусор не виносять, викидають з вікна, сечу і кал теж иливають і викидають з вікна. Двічі була пожежа, бо забувають на кухні вимкнути плиту. Крадуть у місцевому супермаркеті. Торгують наркотою. Драки з місцевими. Повний фарш. Їм Німеччина оплачує повністю житло. Крім цього платить на руки пособіє: 563×4, 388х 6 = 4580 євро. Щомісяця. Щоб вам було зрозуміло.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710180 вiд 2024-12-21 22:38:04LAZY № 1710161 Це просто пиздець. І цьому Олма ж років 55, не більше.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710179 вiд 2024-12-21 22:37:17 PEPSI (Merkury) № 1710172 А що, є окрема сирійська мова, що відрізняється від арабської? Дивно.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710178 вiд 2024-12-21 22:33:06olma № 1710158 вiд 2024-12-21 21:19:08 ProstoVlizPobalakaty № 1710155 Дякую, буду спати. У мене не вистачає нервів таке дивитися. ------------------------ Я хуїю з цих пенсіонерів)))) Режим, горшок, здаровий сон ггг
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710177 вiд 2024-12-21 22:29:58We all came out to Montreux On the Lake Geneva shoreline To make records with a mobile, yeah We didn't have much time now Frank Zappa and the Mothers Were at the best place around But some stupid with a flare gun Burned the place to the ground
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710176 вiд 2024-12-21 22:26:37Доречі несправжніх укр. Біженців у Німеччині теж вистачає, але пропорції менші. Це 55 тис. циган і кримінального лайна з Румунії, Угорщини, Польщі, Молдови, Болгарії, які купили укр. Паспорти. Порівняно з 1,2 млн укр. Біженців у Німеччині це небагато. Хоча і це дошкуляє. З несправжніми сирійців ситуація гірше, бо навпаки - їх більшість.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710175 вiд 2024-12-21 22:22:54Ггг ну ТРИ знайомих сирійця - це моцний аргумент. Як бачимо, у пароксізмах псевдогуманізьму можна докатитись навіть до того, щоб ставити українських жінок з дітьми на один рівень з дикими муслимськими мавпами-самцями. Тьфу блядь.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710174 вiд 2024-12-21 22:21:12yagshamash № 1710169 Всі, без винятку, справжні сирійців, повідомили мені, що сирійців у європі немає, а є переважно арабський сброд, який банкує. Підробка сирійців. Справжні сирійські біженці переважно осіли на кордоні з Туреччиною і у Туреччині (3-5 млн.). До Європи вони не добігли.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710173 вiд 2024-12-21 22:16:11до речі. сирія… і х-уїтері купа фоток. «американський» паб в дамаску… всі відпочивають, алєкоголя - нємєряно… все добре. світська країна… просто цікаво. можливо то все було підпільно от так за місяць наладити імпорт, знайти купу «клієнтів» на алкоголь… при чому бухать «не на кухні» з пацанами… таке собі…