Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710092 вiд 2024-12-20 21:07:00Мудрик не очень расстрлился и полетел в Аравію на бокс..
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710091 вiд 2024-12-20 20:29:36Перші особи можуть бути наскрізь корумповані, але вони не роблять особисто дій, за які може бути відповідальність. Їм не має потреби підставлятися. Для цього є спеціальні особи які беруть на себе ризики. Саркозі проколовся, що особисто комусь щось обіцяв в обмін на послугу. Януковича засудили за дії, вчинені ним вже після втрати влади. Його змусили підписати папірець з проханням до Росії ввести в Україну війська. І цим папірцем російські дипломати трясли в ООН. І саме тому його засудили. А от під всякими корупційними оборудками він не підписувався. Немає складу злочину, хоч він може й його організатор.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710090 вiд 2024-12-20 20:17:50Це те що змогли довести.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710089 вiд 2024-12-20 20:17:01Ну й корупція полягала не в напиждженні грошей, а в тому, що він якомусь судді пропонував кращу роботу, якщо той прихильно до нього поставиться в якійсь справі. Це не вагони і соляркою наліво продавати.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710088 вiд 2024-12-20 20:11:21Ну, Саркозі не сидітиме у в'язниці. Рік із браслетом на нозі.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710087 вiд 2024-12-20 20:02:46Perfect Stranger Януковича засуджено за державну зраду. Те що він втік в Ростов не змінює факту.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710086 вiд 2024-12-20 19:54:28Orest Dniprovskiy № 1710052 хтoсь з бувших укр прeзидeнтiв сидить? :)
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710085 вiд 2024-12-20 19:52:34Orest Dniprovskiy № 1710066 дeбiльнo нaзвaв.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710084 вiд 2024-12-20 19:46:49klirik № 1710082 ---- Сьогодні на брифігу речник МВС Тихий сказав, що погоджено візит ген. Келлога в Україну. Може це такий крок шоб Х-ла трохи повернути до бажання домовлятися.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710083 вiд 2024-12-20 19:44:00Зараз глянув на телефон, а там ще з обіду запропоновано оновити аппки в телефоні, і серед них ДІЯ. значить внесли зміни якісь після кібератаки.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710082 вiд 2024-12-20 19:22:00BREAKING: Trump's team informs Europe that U. S. aid to Ukraine will continue — FT At the same time, the future U. S. administration will demand that NATO member countries increase their defense spending to 5% of GDP.
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710081 вiд 2024-12-20 19:21:20 sk (здалеку…) № 1710071 нi, вoни рoзумiють всe дoбрe вжe дaвнo. прoстo кoли ти при влaдi тo вживaєш диплoмaтичнi вислoвлювaння щoб зaлишaти прoстiр для мaнeврiв.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710080 вiд 2024-12-20 19:04:29«Шольц планує візит до Москви з мирною місією»------------------Цей трупик - він дуже невгамовний і рухливий.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710079 вiд 2024-12-20 17:24:11
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710078 вiд 2024-12-20 17:18:02Orest Dniprovskiy № 1710076 ні. на відео дрон собі літає, а кореєць вже сконав.
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710077 вiд 2024-12-20 16:55:30Orest Dniprovskiy № 1710076 Насправді він збив дрона прицільною ситрільбою, але уламки впали на товариша :-)
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710076 вiд 2024-12-20 15:45:38Намагаючись збити український дрон, північнокорейський військовий застрелив свого товариша по службі.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710075 вiд 2024-12-20 15:19:35Ну біля посольства Угорщини доя кацапів нічого цікавого нема Зараз рішення амерів перенести посольство в хащі Сирецького парку не виглядає вже таким дивним)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710074 вiд 2024-12-20 15:06:19А посольство Угорщини не постраждало (
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710073 вiд 2024-12-20 14:45:25«Сьогодні в Києві внаслідок обстрілу зазнали пошкоджень низка посольств. Всі ці посольства розміщені в одному будинку, який зазнав суттєвих пошкоджень внаслідок ракетного удару. Це посольства Албанії, Аргентини, Палестини, Північної Македонії, Португалії та Чорногорії. У приміщеннях вибиті вікна, двері, елементи стелі», – поінформував він. Джерело: https://censor.net/ua/n3526160 ---- А там недалеко, знаю, було колись посольство Швейцарії. Проте воно було окремому будинку, вхід з вулиці Федорова.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710072 вiд 2024-12-20 14:29:21Будь-який сучасний політик має пиляти фотки та відосики у соцмережах, має мати штат SMMемників високого рівня. Тому що в наш час телебачення і газети вже нахуй нікому не потрібні. Замість них Тік-Ток, Хуїттер, Інстаграм, трохи Фейсбук, в кращому разі - Ютуб, але це більше для сивих старих пердунів на кшталт нас))
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710071 вiд 2024-12-20 14:27:08К сожалению, за последние три года выяснилось, что у Путина были имперские замыслы очень долгое время, - начавшиеся в Чечне, затем перешедшие в Грузию, в Украину в 2014 году, и снова в Украину в 2022 году. И это никогда не было связано с реальными опасениями России или Путина по поводу безопасности России. Это действительно было связано с имперскими замыслами Путина. ? Читайте полное интервью Госсекретаря США Блинкена на русском языке здесь https://www.state.gov/translations/russian/%D0%B1%D0%B5%D1%81%D0%B5%D0%B4%D0%B0-%D1%81-%D0%B3%D0%BE%D1%81%D1%83%D0%B4%D0%B0%D1%80%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8B%D0%BC-%D1%81%D0%B5%D0%BA%D1%80%D0%B5%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%B5%D0%BC/ --------- перед відставками у них прямо «третє око» відкривається… прямо прозрівають всі…
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710070 вiд 2024-12-20 14:20:55Vichny № 1710068 А у тебе щось особисте до Залужного чи просто ти про нього знаєш якусь зрадну зраду?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710069 вiд 2024-12-20 14:17:28Будь-який президент це проект зацікавлених осіб. Функція президента України під час війни об'єднувати українців у боротьбі з ворогом. З цією задачею справлявся Зеленський в перші роки, але зараз його рейтинг знижуватиметься на фоні невдач на фронті. Залужний має високий рейтинг, тому що його ім'я пов'язують з успіхами, а не з невдачами на війні. Тому Залужний може об'єднати українців, а не роз'єднати їх. На відміну від політиків які всю свою кар'єру займатися роз'єданням під різними лозунгами. Старих свиней не навчиш новим трюкам, вони й зараз роблять те саме. Вчорашні, навіть позавчорашні люди, вони інакше не вміють. Що стосується його якостей як президента, я не думаю що він буде гіршим за Зеленського. Головна функція президента по Конституції - бути Верховним Головнокомандувачем. Я думаю що Залужний з цією функцією впорається.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710068 вiд 2024-12-20 14:08:37Красава просто! І книжки встигав писати, перебуваючи на посаді, і дисертацію у кидалова теж писав і захищав, і няшні фоточки в інстаграмчик/фецсбучок викладав. Заєбісь президент буде, напевно. Нарід заслуговує, любить ліпити собі кумирів, без кумирів - ніяк. Але тим, хто кумирів не ліпить - нахуя таке щастя?: /
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710067 вiд 2024-12-20 14:08:16Якось вчора пропустив дискусію про Фуйла-довбойоба (що англійською було передано як dumbass). Dumbass таки слабкувато; британською англійською слушно пропонували stupid twat (можна тільки підтримати), в американському чи більш загальному варіанті запропонував би dumb motherfucker.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710066 вiд 2024-12-20 14:03:49Залужний написав книжку «Майн Кампф (закреслено) війна». Це розповідь про шлях з дитинства до Головкома. Про труднощі і досягнення. Про правду.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710065 вiд 2024-12-20 13:09:49«У пʼятницю, 20 грудня, увечь новий склад Кабінету міністрів Литви прибув до Києва».------------------Цікава подія - не памʼятаю таких прецедентів.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710064 вiд 2024-12-20 13:09:00Voxa (м. Запоріжжя) № 1710060 Є така річ як реальність. Той хто приймає реальність, той може вижити і перемогти, той хто до останнього чіпляється за ілюзії, той приречений. У будь-яких доктрин є термін ужитку. Якщо ворогів допускати до політичної діяльності, а потім ті хто проводить геноцид українців увіллють в них мільярд доларів чи десять мільярдів, будь-яку суму. І результат буде. Його не може не бути. Тому що кількість на певному етапі означає і якість. Є вибір- плисти за течією, чи з нею боротися. Поки що лише у Румунії політична еліта не погодилася з тим що їм Росія назначає президента через Тік-Ток. І нахуй відмінив вибори Конституційний суд. І ідуть обшуки і арешти серед прибічників лідера перегонів, розкривають російську агентурну мережу. Румунія більш зріла держава ніж США, ніж Німеччина або Україна. А могли б розводити руцями, і бідкатися, і пиздіти про дурний «нарід» та про погані соцмережі, які треба заблокувати. Ні, блядь, треба русню давити нахуй, треба агентів ловити і саджати, а не гратися з ними у політику, торгуватися з бабло та займатися іншою хуйнею як прийнято в Україні з ворогами, замість їх знищувати. Внутрішня агресія це частина зовнішньої. Хуйня яка піздить за Росію хоче вбити тебе та твоїх близьких. Які нахуй блядь вибори? Які «права людини»? У мерців немає прав. Zero tolerance.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710063 вiд 2024-12-20 12:58:33««Ворог окупував Трудове та Успенівку, зайнявши останній клаптик сумнозвісного «Успенівського мішка». На жаль, вийти з нього змогли не всі, і нехай це буде на совісті до кінця днів відповідальних осіб за цю помилку», – зазначили аналітики DeepState».-------------------А під ким бігають ці «аналітики», що з якихось фуїв роблять політичні заяви?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710062 вiд 2024-12-20 12:56:24Я в Кредобанку хотів отримати готівку в касі, привіз бомажний паспорт. а вони кажуть давай Дію. Я їм кажу та я все життя з пашпортом до вас ходив. А просто я забув попереднього разу паспорт, і задіяв ДІЮ, і вони привязали номер закордонного паспорта до моєї банкової ідентифікації. А у мене в ДІЇ закордонний паспорт. Короче прийшлося ДІЮ відкривати. Так що різні організації і різні правила. Хоча вважаю жодна Інституція внутрі країни не має права ігнорувати бомажний паспорт, а просити ДІЮ. це офіційний документ, виданий державою Україною. А крім того у звязку з кібератакою, треба роздруковувати, те що є в тебе в Дії або в Рзрв+. Я маю відстрочку п.10 ч.1 ст.23), минулого разу періоду ВСтану роздрукував собі ПДФ документ витягнутий з Рзрва+, а цього разу в листопаді оновив відстрочку, так не друкував. А зараз думаю, слід зробити, на крайняк витягти і на компі в хмарі цього ПДФа зберегти.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710061 вiд 2024-12-20 12:45:05Orest Dniprovskiy № 1710052 ---- Корупція є скрізь, тільки у Франції доводять до суду, а в нас поки що нема невідворотності неминучості покарання. Особливо коли політичний дах є, то вважай, що дохлі справи.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710060 вiд 2024-12-20 12:26:23Enot № 1710059 хм :) я гадаю, шо з тобою не погодяться ні ті шо за, ні ті шо проти :)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710059 вiд 2024-12-20 12:12:15Voxa (м. Запоріжжя) № 1710057 вiд 2024-12-20 11:59:04 Так ми за це боремося. Ми боремося за життя. Забуваємо про ліберальну демократію, її скоро не буде ніде. Її вже в США немає. Здохла.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710058 вiд 2024-12-20 11:59:37sk (здалеку…) № 1710056 Хмм, ну як тобі сказати, бц торонто і костел зачепило, а кацапи знали куди стріляли
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710057 вiд 2024-12-20 11:59:04Enot № 1710055 ага, я чекав хто згадає про іноагентів :) а по другому абзацу … перетворення на таку собі росію на мінімалках, яке ми зараз спостерігаєм, досить сумна перспектива, з усіх боків. Ми точно за це боремся? ну і головне, мое перше питання було: а хто це вирішить? хто визначить оцих - труїм, а оцих - до ВР.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710056 вiд 2024-12-20 11:55:22Від ракетного удару по Києву постраждав костел Святого Миколая ------- думаю що «місцеві» й так по фоткам де авто горіли, зрозуміли що то напроти костьолу там же і готель є відносно новий… навряд чи цілили туди прицільно. тупо «де впаде» …
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710055 вiд 2024-12-20 11:51:49Voxa (м. Запоріжжя) № 1710050 вiд 2024-12-20 11:34:01 Люди нікуди не подінуться. Але в них не буде можливості голосувати за Росію. Тому що таких партій не буде на виборах. Є законний шлях, допустимо, «закон про колабораціоністів». Тобто людина яка була хоча б членом партії, яка була заборонена за колабораціонізм, автоматично вважається колабораціоністом. І не має права обиратися в органи влади. Те саме стосується людей що отримують зовнішнє фінансування з країн-агресорів, чи з організацій афільваних з країною- агресором. За зразок можна сіяти російський закон про «іностранних агєнтов». Цей закон створений для війни. Треба вчитися у ворогів. Є ще незаконний шлях. Це коли відповідна партія, відповідні політики не можуть виконувати свою операційну діяльність в Україні, тому що у них відбуваються якісь проблеми зі здоров'ям. Наприклад гостре отруєння свинцем. Після цього інші все розуміють, і з'йобуть за кордон. А їхній електорат сидить на сраці рівно і не вийлбуватися. Страх і біль, це ті речі які вчать. Росіяни та рускомирці охуєвші і борзі коли відчувають свою силу та безкарність. Але якщо вони відчувають страх, то одночасно і повагу до тих кого вони бояться. На цьому стоїть російська державність.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710054 вiд 2024-12-20 11:44:03вот просто интересно, по полицейскому скверику спецом били, или так случайно сбитая ракета ебанулась?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710053 вiд 2024-12-20 11:41:16Вони не хотіли давати зарядну станцію без документів, тому що коштовний товар, більше 5000 гривень. Цей товар може бути крадений, оплачений чужою карткою наприклад. А потім якась особа його забирає. А потім її ніхто не знайде.