🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1024.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710092 вiд 2024-12-20 21:07:00

Мудрик не очень расстрлился и полетел в Аравію на бокс..

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710091 вiд 2024-12-20 20:29:36

Перші особи можуть бути наскрізь корумповані, але вони не роблять особисто дій, за які може бути відповідальність. Їм не має потреби підставлятися. Для цього є спеціальні особи які беруть на себе ризики.
Саркозі проколовся, що особисто комусь щось обіцяв в обмін на послугу. Януковича засудили за дії, вчинені ним вже після втрати влади. Його змусили підписати папірець з проханням до Росії ввести в Україну війська. І цим папірцем російські дипломати трясли в ООН. І саме тому його засудили. А от під всякими корупційними оборудками він не підписувався. Немає складу злочину, хоч він може й його організатор.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710090 вiд 2024-12-20 20:17:50

Це те що змогли довести.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710089 вiд 2024-12-20 20:17:01

Ну й корупція полягала не в напиждженні грошей, а в тому, що він якомусь судді пропонував кращу роботу, якщо той прихильно до нього поставиться в якійсь справі. Це не вагони і соляркою наліво продавати.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710088 вiд 2024-12-20 20:11:21

Ну, Саркозі не сидітиме у в'язниці. Рік із браслетом на нозі.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710087 вiд 2024-12-20 20:02:46

Perfect Stranger
Януковича засуджено за державну зраду. Те що він втік в Ростов не змінює факту.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710086 вiд 2024-12-20 19:54:28

Orest Dniprovskiy
№ 1710052

хтoсь з бувших укр прeзидeнтiв сидить? :)

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710085 вiд 2024-12-20 19:52:34

Orest Dniprovskiy
№ 1710066

дeбiльнo нaзвaв.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710084 вiд 2024-12-20 19:46:49

klirik
№ 1710082
----
Сьогодні на брифігу речник МВС Тихий сказав, що погоджено візит ген. Келлога в Україну. Може це такий крок шоб Х-ла трохи повернути до бажання домовлятися.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710083 вiд 2024-12-20 19:44:00

Зараз глянув на телефон, а там ще з обіду запропоновано оновити аппки в телефоні, і серед них ДІЯ. значить внесли зміни якісь після кібератаки.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710082 вiд 2024-12-20 19:22:00

BREAKING: Trump's team informs Europe that U. S. aid to Ukraine will continue — FT

At the same time, the future U. S. administration will demand that NATO member countries increase their defense spending to 5% of GDP.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710081 вiд 2024-12-20 19:21:20

sk (здалеку…)
№ 1710071

нi, вoни рoзумiють всe дoбрe вжe дaвнo. прoстo кoли ти при влaдi тo вживaєш диплoмaтичнi вислoвлювaння щoб зaлишaти прoстiр для мaнeврiв.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710080 вiд 2024-12-20 19:04:29

«Шольц планує візит до Москви з мирною місією»
------------------
Цей трупик - він дуже невгамовний і рухливий.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710079 вiд 2024-12-20 17:24:11

photo-2024-12-20-15-06-32

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710078 вiд 2024-12-20 17:18:02

Orest Dniprovskiy
№ 1710076
ні. на відео дрон собі літає, а кореєць вже сконав.

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710077 вiд 2024-12-20 16:55:30

Orest Dniprovskiy
№ 1710076

Насправді він збив дрона прицільною ситрільбою, але уламки впали на товариша :-)

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710076 вiд 2024-12-20 15:45:38

Намагаючись збити український дрон, північнокорейський військовий застрелив свого товариша по службі.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710075 вiд 2024-12-20 15:19:35

Ну біля посольства Угорщини доя кацапів нічого цікавого нема

Зараз рішення амерів перенести посольство в хащі Сирецького парку не виглядає вже таким дивним)

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710074 вiд 2024-12-20 15:06:19

А посольство Угорщини не постраждало (

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710073 вiд 2024-12-20 14:45:25

«Сьогодні в Києві внаслідок обстрілу зазнали пошкоджень низка посольств. Всі ці посольства розміщені в одному будинку, який зазнав суттєвих пошкоджень внаслідок ракетного удару. Це посольства Албанії, Аргентини, Палестини, Північної Македонії, Португалії та Чорногорії. У приміщеннях вибиті вікна, двері, елементи стелі», – поінформував він. Джерело: https://censor.net/ua/n3526160
----
А там недалеко, знаю, було колись посольство Швейцарії. Проте воно було окремому будинку, вхід з вулиці Федорова.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710072 вiд 2024-12-20 14:29:21

Будь-який сучасний політик має пиляти фотки та відосики у соцмережах, має мати штат SMMемників високого рівня. Тому що в наш час телебачення і газети вже нахуй нікому не потрібні. Замість них Тік-Ток, Хуїттер, Інстаграм, трохи Фейсбук, в кращому разі - Ютуб, але це більше для сивих старих пердунів на кшталт нас))

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710071 вiд 2024-12-20 14:27:08

К сожалению, за последние три года выяснилось, что у Путина были имперские замыслы очень долгое время, - начавшиеся в Чечне, затем перешедшие в Грузию, в Украину в 2014 году, и снова в Украину в 2022 году.

И это никогда не было связано с реальными опасениями России или Путина по поводу безопасности России.

Это действительно было связано с имперскими замыслами Путина.

? Читайте полное интервью Госсекретаря США Блинкена на русском языке здесь
https://www.state.gov/translations/russian/%D0%B1%D0%B5%D1%81%D0%B5%D0%B4%D0%B0-%D1%81-%D0%B3%D0%BE%D1%81%D1%83%D0%B4%D0%B0%D1%80%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8B%D0%BC-%D1%81%D0%B5%D0%BA%D1%80%D0%B5%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%B5%D0%BC/
---------
перед відставками у них прямо «третє око» відкривається… прямо прозрівають всі…

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710070 вiд 2024-12-20 14:20:55

Vichny
№ 1710068

А у тебе щось особисте до Залужного чи просто ти про нього знаєш якусь зрадну зраду?

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710069 вiд 2024-12-20 14:17:28

Будь-який президент це проект зацікавлених осіб.
Функція президента України під час війни об'єднувати українців у боротьбі з ворогом. З цією задачею справлявся Зеленський в перші роки, але зараз його рейтинг знижуватиметься на фоні невдач на фронті. Залужний має високий рейтинг, тому що його ім'я пов'язують з успіхами, а не з невдачами на війні. Тому Залужний може об'єднати українців, а не роз'єднати їх. На відміну від політиків які всю свою кар'єру займатися роз'єданням під різними лозунгами. Старих свиней не навчиш новим трюкам, вони й зараз роблять те саме. Вчорашні, навіть позавчорашні люди, вони інакше не вміють.
Що стосується його якостей як президента, я не думаю що він буде гіршим за Зеленського. Головна функція президента по Конституції - бути Верховним Головнокомандувачем. Я думаю що Залужний з цією функцією впорається.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710068 вiд 2024-12-20 14:08:37

Красава просто!
І книжки встигав писати, перебуваючи на посаді, і дисертацію у кидалова теж писав і захищав, і няшні фоточки в інстаграмчик/фецсбучок викладав.
Заєбісь президент буде, напевно.
Нарід заслуговує, любить ліпити собі кумирів, без кумирів - ніяк. Але тим, хто кумирів не ліпить - нахуя таке щастя?: /

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710067 вiд 2024-12-20 14:08:16

Якось вчора пропустив дискусію про Фуйла-довбойоба (що англійською було передано як dumbass). Dumbass таки слабкувато; британською англійською слушно пропонували stupid twat (можна тільки підтримати), в американському чи більш загальному варіанті запропонував би dumb motherfucker.

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710066 вiд 2024-12-20 14:03:49

Залужний написав книжку «Майн Кампф (закреслено) війна». Це розповідь про шлях з дитинства до Головкома. Про труднощі і досягнення. Про правду.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710065 вiд 2024-12-20 13:09:49

«У пʼятницю, 20 грудня, увечь новий склад Кабінету міністрів Литви прибув до Києва».
------------------
Цікава подія - не памʼятаю таких прецедентів.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710064 вiд 2024-12-20 13:09:00

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1710060
Є така річ як реальність. Той хто приймає реальність, той може вижити і перемогти, той хто до останнього чіпляється за ілюзії, той приречений.
У будь-яких доктрин є термін ужитку. Якщо ворогів допускати до політичної діяльності, а потім ті хто проводить геноцид українців увіллють в них мільярд доларів чи десять мільярдів, будь-яку суму. І результат буде. Його не може не бути. Тому що кількість на певному етапі означає і якість.
Є вибір- плисти за течією, чи з нею боротися. Поки що лише у Румунії політична еліта не погодилася з тим що їм Росія назначає президента через Тік-Ток. І нахуй відмінив вибори Конституційний суд. І ідуть обшуки і арешти серед прибічників лідера перегонів, розкривають російську агентурну мережу. Румунія більш зріла держава ніж США, ніж Німеччина або Україна. А могли б розводити руцями, і бідкатися, і пиздіти про дурний «нарід» та про погані соцмережі, які треба заблокувати. Ні, блядь, треба русню давити нахуй, треба агентів ловити і саджати, а не гратися з ними у політику, торгуватися з бабло та займатися іншою хуйнею як прийнято в Україні з ворогами, замість їх знищувати. Внутрішня агресія це частина зовнішньої. Хуйня яка піздить за Росію хоче вбити тебе та твоїх близьких. Які нахуй блядь вибори? Які «права людини»? У мерців немає прав.
Zero tolerance.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710063 вiд 2024-12-20 12:58:33

««Ворог окупував Трудове та Успенівку, зайнявши останній клаптик сумнозвісного «Успенівського мішка». На жаль, вийти з нього змогли не всі, і нехай це буде на совісті до кінця днів відповідальних осіб за цю помилку», – зазначили аналітики DeepState».
-------------------
А під ким бігають ці «аналітики», що з якихось фуїв роблять політичні заяви?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710062 вiд 2024-12-20 12:56:24

Я в Кредобанку хотів отримати готівку в касі, привіз бомажний паспорт. а вони кажуть давай Дію. Я їм кажу та я все життя з пашпортом до вас ходив. А просто я забув попереднього разу паспорт, і задіяв ДІЮ, і вони привязали номер закордонного паспорта до моєї банкової ідентифікації. А у мене в ДІЇ закордонний паспорт.

Короче прийшлося ДІЮ відкривати. Так що різні організації і різні правила. Хоча вважаю жодна Інституція внутрі країни не має права ігнорувати бомажний паспорт, а просити ДІЮ. це офіційний документ, виданий державою Україною.

А крім того у звязку з кібератакою, треба роздруковувати, те що є в тебе в Дії або в Рзрв+. Я маю відстрочку п.10 ч.1 ст.23), минулого разу періоду ВСтану роздрукував собі ПДФ документ витягнутий з Рзрва+, а цього разу в листопаді оновив відстрочку, так не друкував. А зараз думаю, слід зробити, на крайняк витягти і на компі в хмарі цього ПДФа зберегти.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710061 вiд 2024-12-20 12:45:05

Orest Dniprovskiy
№ 1710052
----
Корупція є скрізь, тільки у Франції доводять до суду, а в нас поки що нема невідворотності неминучості покарання. Особливо коли політичний дах є, то вважай, що дохлі справи.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710060 вiд 2024-12-20 12:26:23

Enot
№ 1710059
хм :)
я гадаю, шо з тобою не погодяться ні ті шо за, ні ті шо проти :)

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710059 вiд 2024-12-20 12:12:15

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1710057 вiд 2024-12-20 11:59:04
Так ми за це боремося. Ми боремося за життя. Забуваємо про ліберальну демократію, її скоро не буде ніде. Її вже в США немає. Здохла.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710058 вiд 2024-12-20 11:59:37

sk (здалеку…)
№ 1710056

Хмм, ну як тобі сказати, бц торонто і костел зачепило, а кацапи знали куди стріляли

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710057 вiд 2024-12-20 11:59:04

Enot
№ 1710055
ага, я чекав хто згадає про іноагентів :)
а по другому абзацу …
перетворення на таку собі росію на мінімалках, яке ми зараз спостерігаєм, досить сумна перспектива, з усіх боків. Ми точно за це боремся?
ну і головне, мое перше питання було: а хто це вирішить? хто визначить оцих - труїм, а оцих - до ВР.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710056 вiд 2024-12-20 11:55:22

Від ракетного удару по Києву постраждав костел Святого Миколая
-------
думаю що «місцеві» й так по фоткам де авто горіли, зрозуміли що то напроти костьолу
там же і готель є відносно новий…
навряд чи цілили туди прицільно. тупо «де впаде» …

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710055 вiд 2024-12-20 11:51:49

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1710050 вiд 2024-12-20 11:34:01
Люди нікуди не подінуться. Але в них не буде можливості голосувати за Росію. Тому що таких партій не буде на виборах. Є законний шлях, допустимо, «закон про колабораціоністів». Тобто людина яка була хоча б членом партії, яка була заборонена за колабораціонізм, автоматично вважається колабораціоністом. І не має права обиратися в органи влади. Те саме стосується людей що отримують зовнішнє фінансування з країн-агресорів, чи з організацій афільваних з країною- агресором. За зразок можна сіяти російський закон про «іностранних агєнтов». Цей закон створений для війни. Треба вчитися у ворогів.
Є ще незаконний шлях. Це коли відповідна партія, відповідні політики не можуть виконувати свою операційну діяльність в Україні, тому що у них відбуваються якісь проблеми зі здоров'ям. Наприклад гостре отруєння свинцем. Після цього інші все розуміють, і з'йобуть за кордон. А їхній електорат сидить на сраці рівно і не вийлбуватися. Страх і біль, це ті речі які вчать. Росіяни та рускомирці охуєвші і борзі коли відчувають свою силу та безкарність. Але якщо вони відчувають страх, то одночасно і повагу до тих кого вони бояться. На цьому стоїть російська державність.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710054 вiд 2024-12-20 11:44:03

вот просто интересно, по полицейскому скверику спецом били, или так случайно сбитая ракета ебанулась?

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710053 вiд 2024-12-20 11:41:16

Вони не хотіли давати зарядну станцію без документів, тому що коштовний товар, більше 5000 гривень. Цей товар може бути крадений, оплачений чужою карткою наприклад. А потім якась особа його забирає. А потім її ніхто не знайде.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.