Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710052 вiд 2024-12-20 11:39:35Експрезидента Франції Ніколя Саркозі засудили за корупцію Але корупція в Україні …
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710051 вiд 2024-12-20 11:34:55а наперед тока 1 тысяча проплачена была, типа аванс..
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710050 вiд 2024-12-20 11:34:01Enot № 1710035 ну а це хто вирішить? наприклад оті люди, шо за Бойко голосували, їх куди? на секунду, 2 фракція на минулих виборах :( подивись результати опзж, думаєш ті виборці кудись зникли. Ні. Це непросте питання … Як ти їх заборониш, персонально Бойко? так з'явиться Хуйойко чи ще хтось. Чи он умовний Розумков стягне на себе і шо він потім заспіває, ніхто ж не знає.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710049 вiд 2024-12-20 11:33:38какие нахуй 5 тысяч? Платил 58 тысяч..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710048 вiд 2024-12-20 11:32:0460 км туда, 60 км обратно.. за паспортом.. Чтобы заплатить картой..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710047 вiд 2024-12-20 11:31:07да не пиздите, знатоки.. Вымагае, не вымагае.. Я столкнулся в реале..
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710046 вiд 2024-12-20 11:30:02Nycolas Якщо товар оплачений, але його ціна вища ніж 5000 гривень все одно вимагають.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710045 вiд 2024-12-20 11:26:13Не вимагають документи на НП якщо ціна товару менше певної суми, близько 5000 гривень. На Укрпошті теж. Тільки телефон. І це дуже зручно)
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710044 вiд 2024-12-20 11:21:39НП вимагає посвідчення особи, коли сума більше 5000 і розрахунок готівкою
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710043 вiд 2024-12-20 11:16:07Пару днів тому забирав посилку на Новій пошті - запитали лише ПІБ, а документа жодного не вимагали взагалі. Щоправда там накладений платіж був на чималу суму.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710042 вiд 2024-12-20 11:07:46Batyj № 1710038 було схоже з Розеткою. Але навпаки, не хотіли паперового, наполегливо хотіли Дію. Довелося запустити, посміхнутися на камеру.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710041 вiд 2024-12-20 11:01:53А телевизор- это вааще отпад. Война в прямом эфире. Что горит, что пострадало, как тушат, сколько пожарников, поезд, откуда приехал. Не хватало, как быстро.. Что именно сгорело.. С адресами и видосиками с места подии.. Представляю, как в парашке будут транслировпать целый день и подпрыгивать от рабости..
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710040 вiд 2024-12-20 11:00:21до речі хтось слушно про-коментував вийєбони маска… чувак вказує що робити сенаторам й іншим посадовцям, які на виборних позиціях… тобто хто він такий щоб їм вказувати? мессія? головний пастор «білого братства»? це було з приводу голосування за бюджет в штатах…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710039 вiд 2024-12-20 10:59:51Я бачив в твітері, що Маск фоткався з Найджелом Фараджем з той підар з Вел. Британії. Я так розумію у Маска дуже примітивне розуміння історії, політики і суспільства. Якщо припустити, що він критикує сучасне суспільство з «науково-раціонального» погляду, то чого він підтримує ірраціональні, фашистські, конспірологічні партії і рухи. Типа хоче розвалити діп-стейт. АЛе цей же ж діп-стейт, ліберальна демократія, верховенство права, емігрантські стипендії в Штатах якраз і призвели до його персонального успіху? Короче грається Маск в такого Доктора Зло. Подивимося.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710038 вiд 2024-12-20 10:57:51По Дии - не работает? Ну и хуй с ней. Простому гражданину Украины эта хуйня не нахуй не нужна. Государству - да. Для учета и контроля. Мне дия ни разу не понадобилась. А могла 1 раз понадобиться. Когда ЗАБИРАЛ зарядную станцию на новой почте. У меня не брали деньги без бумажного паспорта. Предлагал дию в телефоне, где оба паспорта, пенсионное, права, права были и в виде карточки в бумажнике. Предлагал и наличкой, на минуточку не одна тысяч гривен, и с карты заплатить. Хуй! Неси бумажный паспорт.. ПИДАРАСЫ со своей Дией.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710037 вiд 2024-12-20 10:52:52звичайно що х-уїтери та тік-токи поступово заміщують звичайні тв-газети-радіо-білборди вздовж доріг тому такі площадки хуй заборониш наш зе ж теж виграв вибори бо щось там у фб гарно компанію провів. не пам'ятаю точно і сам в фб мало хожу… ще б прозоре фінансування партій було… але ж «всі за крипту». хуйспіймаєш…
Shmyg [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710036 вiд 2024-12-20 10:46:16sk (здалеку…) № 1710029 Зберігання даних в такому розмірі - це дуже дорого. Тому сучасні хмарні сервіси пропонують послугу «глибокого» зберігання, яка коштує значно дешевше, але не дозволяє швидкого відновлення.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710035 вiд 2024-12-20 10:46:12На підорасі завжди написано що він підорас. Завжди. Якщо хтось там тайно дрочить на Путіна то тут ключове слово «тайно». Але політична сила відкрито декларує свої цінності щоб з ними іти до влади і вести відповідну політику. Таких політичних сил в Україні не має бути. Вони мають бути знищені.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710034 вiд 2024-12-20 10:41:30На підарасі ж не написано, що він підарас ;) Навпаки - він може презентувати себе як поборника національної ідеї, борця з корупцією та рушія реформ ;)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710033 вiд 2024-12-20 10:35:33Якщо в Україні будуть вибори треба за допомогою як законних так і незаконних заходів не допускати до участі у виборах підорасів. І тоді не допоможе Тік-Ток
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710032 вiд 2024-12-20 10:34:07Це дуже серйозно. Підораси контролюватимуть США і будуть приводити до влади таких самих в інших країнах. А тамтешні політики і спецслужби в'яло посмоктують. Тільки румуни не захотіли іти шляхом найменшого спротиву.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710031 вiд 2024-12-20 10:31:24Якщо в Україні в оглядному майбутньому будуть вибори, то треба буде завчасно закривати доступ до такої фуйні, як тік-ток, телеграм, та власне і до масківського фуїттера бажано також.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710030 вiд 2024-12-20 10:29:13Enot № 1710028 можна було б не приділяти увагу… ну один підарас підтримує інших… логічно… але маючи Х-уїтер… хз останні вибори румунії довели… і ще, думаю, не до кінця вивчили вплив таких платформ на інші вибори…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710029 вiд 2024-12-20 10:23:41час відновлення - 2 тижні… ну… якщо є бекапи, то якось воно повинно швидше відновлюватись… «петю» у свій час «проходили» майже всі, з дуже «зашкварними» досвідами… але от «2 тижні» - це не дуже гарний меседж…
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710028 вiд 2024-12-20 10:21:42Маск підтримав AfD у Німеччині.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710027 вiд 2024-12-20 10:04:38klirik Для того щоб знати не треба руйнувати реєстри
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710026 вiд 2024-12-20 10:04:35Що саме хакнули
Shmyg [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710025 вiд 2024-12-20 09:58:52Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1710022 Якщо бекапи знищено, то нічого вже не відновити. Але я би ставився до слів кацапів дуже обережно, як і завжди, в принципі. Швидкість відновлення залежить від багатьох чинників. Треба перевірити масштаби злому, подивитися, чи не залишено якихось backdoor-ів для повторення тощо. Окрім того, зараз, наприклад, Amazon зберігає бекапи таким чином, що миттєво їх не відновити, особливо враховуючи їхній розмір.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710024 вiд 2024-12-20 09:57:50Ну тобто вони можуть бачити хто якою власністю володіє (особливо державні діячи і військове керівництво) і можуть шантажувати або вербувати цікавих їм персонажей, при умові що той є власником аномальної кількості нерухомості. Ну я це так бачу
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710023 вiд 2024-12-20 09:39:17Як зазвичай у таких випадках, пригадують слова фьодорова про те, що значення кібербезпеки сильно перебільшене. Ото він не радий, що колись 3.14данув таку фуйню.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710022 вiд 2024-12-20 09:37:40Якщо офіційно сказали, що час відновлення роботи реєстрів до двох тижнів, то можливо кацапи не 3.143дЯть і справді добралися і до бекапів.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710021 вiд 2024-12-20 09:29:40Дія працює. Добре, але Дія це програмка. Головне щоб Реєстри не були пошкоджені, і теж працювали.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710020 вiд 2024-12-20 07:50:45Дія працює.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710019 вiд 2024-12-20 07:50:12Схоже, що Фуйло зранку йєбануло потужно. Вже з півгодини чую сирени швидких і пожежних.
sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710018 вiд 2024-12-20 07:21:15Вирішив перевірити дію Працює. Звернув увагу що з'явилась карта з укриттями та пунктами незламності. Корисна штука …
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710017 вiд 2024-12-20 07:15:30У мене Дія робе..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710016 вiд 2024-12-20 07:15:30У мене Дія робе..
sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710015 вiд 2024-12-20 07:12:39Давно так гучно не було…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710014 вiд 2024-12-20 05:14:31Хуйло не спить, реєстри поклав, дія не робе.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710013 вiд 2024-12-20 05:08:10Dickhead? Fuckin moron?