Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710012 вiд 2024-12-20 02:32:592 LAZY№ 1710011:))))))бали - це про комунізм. а гроші - це конкретно для клубу.щоб міг платити зарплату, підписувати гравців. навіть не з пальм
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710011 вiд 2024-12-20 02:15:35Pryvyd Zamku (Привид Замку) № 1710010 Мова про гроші, чи про балли для країни?
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710010 вiд 2024-12-20 02:11:452 LAZY№ 1710008Твій брательник, коли порахує, скільки Шахта заробила в ЛЧ вже зараз, і скільки б вона заробила б, якби виграла ЛКонф, нехай приходе знову.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710009 вiд 2024-12-20 02:02:43У нормальній англійській з Пн Америки, а не з хз чого з Британії :) є fuck face, dickface, dickhead, cumface, inbred degenerate spunk bubble :)
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710008 вiд 2024-12-20 01:43:13Мій брательник, футбольний диванний експерт-надомник :) ізлагає свої думки. Мені здається, він має рацію. (орфографія оригіналу збережена, сорян): Вывод по лк и всей этой хуйне в таблице кэфов. Надо спускаться на землю, и спускать десант в ле и лк, и там набирать очки. Уверен, шахта в ле прошла бы в плей офф дальше, и в лк бы пару наших середняков, типа олександрии, руха шото бы зацепили. В итоге нас обогнал кипр, шведы, сербы.. и все благодоря низшим кубкам. Пока мы сосем в лч и ле, те рубят кэфы в лк. Давно говорю, шо должно быть начисление разным, есть разница победы в лч и лк, но это такое… И еще плохо, шо щас нельзя выпасть из одного кубка в другой. Мы за счет этого и «кормились», типа выпали из лч, и дальше набираем в ле и т. д.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710007 вiд 2024-12-20 01:41:11А можна маленьку ремарку? Було б краще «дохле хуйло». А так все вірно.
sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710006 вiд 2024-12-20 01:40:40OG № 1710005 Ребрендинг раз на 10 років)
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710005 вiд 2024-12-20 01:35:5810 років був хуйлом, таким най і залишається. Панове лінгвісти, вы згодні?
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710004 вiд 2024-12-20 01:33:25OlegSh № 1709999 Не знаю, як у вас. У нас в Англії кажуть, fucking twat.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710003 вiд 2024-12-20 01:10:51God Save the Queen
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710002 вiд 2024-12-20 01:02:29А це моя версія Save the Queen.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710001 вiд 2024-12-20 00:56:59Із минулих часів. Бенд The Ukrainians з півночі Англії. Були на шоу у Джона Піла. Це - такий ґуру був на БіБіБі Сі радіо з реґулярним щотижневим шоу. Це - ковер на Секс Пістолз Anarchy in the UK. Укр слова - мої :))). Непогано вийшло? здається.
sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1710000 вiд 2024-12-20 00:54:45Довбойоб, не плутати з козойобом!
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709999 вiд 2024-12-20 00:46:33LAZY № 1709997 Jerk це занадто лагідно. Fucking cunt саме те. Dumbass це Трамп.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709998 вiд 2024-12-20 00:37:35В англійській норм, не американській, мові, кажуть wanker. What a wanker! «Дрочун» у перекладі.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709997 вiд 2024-12-20 00:03:52sk (Mob phone) № 1709993 Який нахуй «довбограй»? До чого ці полулагідні грайливі українські «матюки»? Якраз довбойоб і є. І ніяк інакше. Хоча, як на мене, в англ версії замість 'dumbass' було б краще 'asshole'. Або якийсь там 'jerk'.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709996 вiд 2024-12-19 22:49:312 PEPSI№ 1709995
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709995 вiд 2024-12-19 21:36:24Ментяра (укр. шансон)
sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709994 вiд 2024-12-19 20:53:05Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1709982 Морі, я щось за паромну переправу думав, а то баржі що міст «захищали» Нуіок
sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709993 вiд 2024-12-19 20:45:25OlegSh № 1709990 До речі, який «довбойоб» Що за русизми? Ну «довбограй» Або просто написати «ла-ла-ла» (остальное додумайтє самі) як казав легітимний яник
sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709992 вiд 2024-12-19 20:43:30OlegSh № 1709990 Відповідь на питання чи будуть прямі перемовини…
sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709991 вiд 2024-12-19 20:42:38Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1709982 вiд 2024-12-19 16:42:18 Не знаю хто то «святий джавелін» Вразила к-ть барж що працюють нампаромній переправі Ну і те що їх майже всіх «шторм зламав», віри немає… То більше для розуміння кількості «перевозчиків»
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709990 вiд 2024-12-19 20:36:16Зеля з Єрмаком до словника додали новий сенс слова 'довбойоб'='старий божевільний кретин' :-) «Люди гинуть, а йому» цікаво «… Довбойоб», – прокоментував Володимир Зеленський. Згодом керівник Офісу президента Андрій Єрмак назвав Путіна «старим божевільним кретином».
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709989 вiд 2024-12-19 20:27:09Vichny, кидай бухать :-)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709988 вiд 2024-12-19 19:00:13по тарифам, сам перешол и жену перевел на пенсионный. И все равно, примерно 95% услуг не выбираю..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709987 вiд 2024-12-19 18:58:37ВАРа на кубках в Великобритании точно нет. Наверно, нет и во Франции..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709986 вiд 2024-12-19 18:15:34Є правда глюки, глітчі системи диджитальної, але за ними стоять люди. Як вчора бідного Доннаруму припечатав чувак підошвою з шипами ((( І юридично-диджитальна система ВАР не спрацювала.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709985 вiд 2024-12-19 17:49:13Це як картопля подорожчала, то на гречку перейти, ціни на масло пішли вгору? Нє праблєма, смалець свинячий виручить. Але у диджитальному так не буде. Буде 3.14зда всім це цифрова дистопія з нейролінком в голові. Всіх порахують, і всє душі в ревізскіє сказкі запішут і перепішут.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709984 вiд 2024-12-19 17:36:56Схоже, що нам пощастило з цією естонкою, яка нині у ЄС заступила старого європердуна Борреля. Естонка - вона розуміє, яка це злоякісна фуйня - кацапи:---------------------------«Верховна представниця ЄС із закордонних справ та безпекової політики Кая Каллас попередила, що підштовхування України до поспішних переговорів з Росією про припинення майже трирічної війни може призвести до «поганої угоди» для Києва. Ці слова пролунали на тлі закликів до швидкого врегулювання конфлікту, що звучать у Європі та світі».
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709983 вiд 2024-12-19 17:25:25Українці масово міняють мобільного оператора після підвищення тарифів: Послуга з перенесення номера тимчасово не працюватиме Джерело: https://biz.censor.net/n3526001
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709982 вiд 2024-12-19 16:42:18sk (здалеку…) [Останнi 20 месаг]№ 1709977 вiд 2024-12-19 14:20:07Так а це наш якийсь кадр? Бо на англійця, судячи з мови його допису, не дуже схожий.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709981 вiд 2024-12-19 15:47:12olma № 1709978 так. новина-то гарна… у чувака чверть млн підписників. і він не цицьки постить колись щось від нас на ту переправу прилітало але працює, як видно з к-ті паромів що там курсують…
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709980 вiд 2024-12-19 14:56:14трохи погрався. бінгівський (майкрософт) прикольніші зображення створює. можливо залежить від специфіки запиту, хз.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709979 вiд 2024-12-19 14:29:38Висновок: все може бути, але треба підтвердження!
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709978 вiд 2024-12-19 14:27:46sk (здалеку…) № 1709977 Старий, Сент Джевелін не є вірогідним (гідним віри) джерелом! Ну звідки він знає. СенДжавелін запустив британський спортпаб з відомим фейком6 "Керчбридж - он фаєр - йор дифенс із терифаєед! Хоча.. Те що привязані до моста чи заякорені баржі там гойдаються і завдають шкоди і собі і може мосту - це може бути.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709977 вiд 2024-12-19 14:20:07 Saint Javelin @saintjavelin Storm in the Kerch Strait sank not only 4 oil tankers (triggering an ongoing ecological catastrophe) but also 23 out of 34 barges meant to secure the Crimean Bridge. ------ дивно. завжди писали що взимку там штормить сильно, і це не є несподіванкою…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709976 вiд 2024-12-19 14:15:19Nycolas № 1709974 ---- Ок. Добре. Створення зображень і відео буде дуже полегшене, і скоро це буде мастхев. Наприклад якісь рекламщики і маркетологи мають ідею відеокліпа або візуалів графічних. І щоб продемонструвати цінність придуманої ідеї чи концепції відео, просто проговорять свою ідею а ШІ сервіс text-to-video створить фільмик, і можна подивитися настільки круто виглядає ідея, і що треба поправити, покращити etc.
inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709975 вiд 2024-12-19 13:14:01klirik, Enot Послухайте польський блек: Behemoth, Mgla, Arkona, Batushka…
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709974 вiд 2024-12-19 13:06:42olma № 1709970 Вони закрили генерацію зображень в попередній версіі Щойно перевірив - знову працює, але тепер за допомогою Imagen 3.0! Дякую за новину
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709973 вiд 2024-12-19 12:23:12Ну чому? Польський реп та хіп-хоп прикольно слухати. А пісня про кокаїн взагалі стала хітом)