🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1026.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710012 вiд 2024-12-20 02:32:59

2 LAZY
№ 1710011
:))))))
бали - це про комунізм. а гроші - це конкретно для клубу.
щоб міг платити зарплату, підписувати гравців. навіть не з пальм

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710011 вiд 2024-12-20 02:15:35

Pryvyd Zamku (Привид Замку)
№ 1710010

Мова про гроші, чи про балли для країни?

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710010 вiд 2024-12-20 02:11:45

2 LAZY
№ 1710008
Твій брательник, коли порахує, скільки Шахта заробила в ЛЧ вже зараз, і скільки б вона заробила б, якби виграла ЛКонф, нехай приходе знову.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710009 вiд 2024-12-20 02:02:43

У нормальній англійській з Пн Америки, а не з хз чого з Британії :) є fuck face, dickface, dickhead, cumface, inbred degenerate spunk bubble :)

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710008 вiд 2024-12-20 01:43:13

Мій брательник, футбольний диванний експерт-надомник :) ізлагає свої думки. Мені здається, він має рацію. (орфографія оригіналу збережена, сорян):

Вывод по лк и всей этой хуйне в таблице кэфов. Надо спускаться на землю, и спускать десант в ле и лк, и там набирать очки. Уверен, шахта в ле прошла бы в плей офф дальше, и в лк бы пару наших середняков, типа олександрии, руха шото бы зацепили.
В итоге нас обогнал кипр, шведы, сербы.. и все благодоря низшим кубкам. Пока мы сосем в лч и ле, те рубят кэфы в лк. Давно говорю, шо должно быть начисление разным, есть разница победы в лч и лк, но это такое… И еще плохо, шо щас нельзя выпасть из одного кубка в другой. Мы за счет этого и «кормились», типа выпали из лч, и дальше набираем в ле и т. д.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710007 вiд 2024-12-20 01:41:11

А можна маленьку ремарку? Було б краще «дохле хуйло». А так все вірно.

sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710006 вiд 2024-12-20 01:40:40

OG
№ 1710005
Ребрендинг раз на 10 років)

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710005 вiд 2024-12-20 01:35:58

10 років був хуйлом, таким най і залишається. Панове лінгвісти, вы згодні?

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710004 вiд 2024-12-20 01:33:25

OlegSh
№ 1709999

Не знаю, як у вас. У нас в Англії кажуть, fucking twat.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710003 вiд 2024-12-20 01:10:51

God Save the Queen

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710002 вiд 2024-12-20 01:02:29

А це моя версія Save the Queen.



yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710001 вiд 2024-12-20 00:56:59

Із минулих часів. Бенд The Ukrainians з півночі Англії. Були на шоу у Джона Піла. Це - такий ґуру був на БіБіБі Сі радіо з реґулярним щотижневим шоу. Це - ковер на Секс Пістолз Anarchy in the UK. Укр слова - мої :))). Непогано вийшло? здається.



sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1710000 вiд 2024-12-20 00:54:45

Довбойоб, не плутати з козойобом!

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709999 вiд 2024-12-20 00:46:33

LAZY
№ 1709997

Jerk це занадто лагідно. Fucking cunt саме те. Dumbass це Трамп.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709998 вiд 2024-12-20 00:37:35

В англійській норм, не американській, мові, кажуть wanker. What a wanker! «Дрочун» у перекладі.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709997 вiд 2024-12-20 00:03:52

sk (Mob phone)
№ 1709993

Який нахуй «довбограй»? До чого ці полулагідні грайливі українські «матюки»? Якраз довбойоб і є. І ніяк інакше. Хоча, як на мене, в англ версії замість 'dumbass' було б краще 'asshole'. Або якийсь там 'jerk'.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709996 вiд 2024-12-19 22:49:31

2 PEPSI
№ 1709995


PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709995 вiд 2024-12-19 21:36:24

Ментяра (укр. шансон)



sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709994 вiд 2024-12-19 20:53:05

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1709982
Морі, я щось за паромну переправу думав, а то баржі що міст «захищали»
Нуіок

sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709993 вiд 2024-12-19 20:45:25

OlegSh
№ 1709990
До речі, який «довбойоб»
Що за русизми?
Ну «довбограй»
Або просто написати «ла-ла-ла» (остальное додумайтє самі) як казав легітимний яник

sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709992 вiд 2024-12-19 20:43:30

OlegSh
№ 1709990
Відповідь на питання чи будуть прямі перемовини…

sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709991 вiд 2024-12-19 20:42:38

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1709982 вiд 2024-12-19 16:42:18
Не знаю хто то «святий джавелін»
Вразила к-ть барж що працюють нампаромній переправі
Ну і те що їх майже всіх «шторм зламав», віри немає…
То більше для розуміння кількості «перевозчиків»

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709990 вiд 2024-12-19 20:36:16

Зеля з Єрмаком до словника додали новий сенс слова 'довбойоб'='старий божевільний кретин' :-)

«Люди гинуть, а йому» цікаво «… Довбойоб», – прокоментував Володимир Зеленський.

Згодом керівник Офісу президента Андрій Єрмак назвав Путіна «старим божевільним кретином».

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709989 вiд 2024-12-19 20:27:09

Vichny, кидай бухать :-)

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709988 вiд 2024-12-19 19:00:13

по тарифам, сам перешол и жену перевел на пенсионный. И все равно, примерно 95% услуг не выбираю..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709987 вiд 2024-12-19 18:58:37

ВАРа на кубках в Великобритании точно нет. Наверно, нет и во Франции..

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709986 вiд 2024-12-19 18:15:34

Є правда глюки, глітчі системи диджитальної, але за ними стоять люди. Як вчора бідного Доннаруму припечатав чувак підошвою з шипами (((

І юридично-диджитальна система ВАР не спрацювала.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709985 вiд 2024-12-19 17:49:13

Це як картопля подорожчала, то на гречку перейти, ціни на масло пішли вгору? Нє праблєма, смалець свинячий виручить.
Але у диджитальному так не буде. Буде 3.14зда всім це цифрова дистопія з нейролінком в голові. Всіх порахують, і всє душі в ревізскіє сказкі запішут і перепішут.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709984 вiд 2024-12-19 17:36:56

Схоже, що нам пощастило з цією естонкою, яка нині у ЄС заступила старого європердуна Борреля. Естонка - вона розуміє, яка це злоякісна фуйня - кацапи:
---------------------------
«Верховна представниця ЄС із закордонних справ та безпекової політики Кая Каллас попередила, що підштовхування України до поспішних переговорів з Росією про припинення майже трирічної війни може призвести до «поганої угоди» для Києва. Ці слова пролунали на тлі закликів до швидкого врегулювання конфлікту, що звучать у Європі та світі».

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709983 вiд 2024-12-19 17:25:25

Українці масово міняють мобільного оператора після підвищення тарифів: Послуга з перенесення номера тимчасово не працюватиме Джерело: https://biz.censor.net/n3526001

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709982 вiд 2024-12-19 16:42:18

sk (здалеку…) [Останнi 20 месаг]
№ 1709977 вiд 2024-12-19 14:20:07

Так а це наш якийсь кадр? Бо на англійця, судячи з мови його допису, не дуже схожий.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709981 вiд 2024-12-19 15:47:12

olma
№ 1709978
так. новина-то гарна…
у чувака чверть млн підписників. і він не цицьки постить
колись щось від нас на ту переправу прилітало
але працює, як видно з к-ті паромів що там курсують…

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709980 вiд 2024-12-19 14:56:14

трохи погрався. бінгівський (майкрософт) прикольніші зображення створює. можливо залежить від специфіки запиту, хз.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709979 вiд 2024-12-19 14:29:38

Висновок: все може бути, але треба підтвердження!

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709978 вiд 2024-12-19 14:27:46

sk (здалеку…)
№ 1709977

Старий, Сент Джевелін не є вірогідним (гідним віри) джерелом! Ну звідки він знає. СенДжавелін запустив британський спортпаб з відомим фейком6 "Керчбридж - он фаєр - йор дифенс із терифаєед!

Хоча.. Те що привязані до моста чи заякорені баржі там гойдаються і завдають шкоди і собі і може мосту - це може бути.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709977 вiд 2024-12-19 14:20:07

Saint Javelin
@saintjavelin
Storm in the Kerch Strait sank not only 4 oil tankers (triggering an ongoing ecological catastrophe) but also 23 out of 34 barges meant to secure the Crimean Bridge.
------
дивно. завжди писали що взимку там штормить сильно, і це не є несподіванкою…

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709976 вiд 2024-12-19 14:15:19

Nycolas
№ 1709974
----
Ок. Добре. Створення зображень і відео буде дуже полегшене, і скоро це буде мастхев. Наприклад якісь рекламщики і маркетологи мають ідею відеокліпа або візуалів графічних. І щоб продемонструвати цінність придуманої ідеї чи концепції відео, просто проговорять свою ідею а ШІ сервіс text-to-video створить фільмик, і можна подивитися настільки круто виглядає ідея, і що треба поправити, покращити etc.

inguard(тутейший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709975 вiд 2024-12-19 13:14:01

klirik, Enot

Послухайте польський блек: Behemoth, Mgla, Arkona, Batushka…

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709974 вiд 2024-12-19 13:06:42

olma
№ 1709970

Вони закрили генерацію зображень в попередній версіі
Щойно перевірив - знову працює, але тепер за допомогою Imagen 3.0! Дякую за новину

Kyiv

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709973 вiд 2024-12-19 12:23:12

Ну чому? Польський реп та хіп-хоп прикольно слухати. А пісня про кокаїн взагалі стала хітом)


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.