Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709972 вiд 2024-12-19 11:56:56Очевидно Казік - добра і правильна людина, але польська музика чимось нагадує польський футбол. І хокей. І баскетбол. І Анджея Голоту :-)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709971 вiд 2024-12-19 11:54:03https://deepmind.google/technologies/imagen-3/
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709970 вiд 2024-12-19 11:52:33Гугл також випустив нову версію свого сервісу створення зображень Imagen 3.0. Теж хвалять цю штукенцію. Чи хтось користувався цим через їхній Gemini?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709969 вiд 2024-12-19 11:38:53Поступ просто неймовірний. Та треба пам'ятати, що такі ШІ (LLM) - сервіси можливі лише 3-5 компаніям на світі типа Гугл, Мета, Опен АІ, які мають інфраструктуру, кількість процессорів і накопичили базу знань, на якій натренували ці програмки. А це коштує хуліарди грошей. Нас нє дагонішь!
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709968 вiд 2024-12-19 11:27:27Гугл Deep Mind представив нову версію свого ШІ сервісу створення зображень з тексту Veo 2 Так тут спеціалісти зробили порівняння з Sora від open AI. Veo 2 дає більш якісний продукт на виході. https://www.threads.net/@luokai/post/DDqi4ezzn6j?xmt=AQGzEaDsXTFtkwKs3pLNnBWpkw70OiOme6TB85DMuEVYLQ
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709967 вiд 2024-12-19 03:31:06Знову набухався та на своїх «братів-поляків» дрочить. Фоззі не одобрить.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709966 вiд 2024-12-19 02:37:30Казік - то легенда польського панк-року. Ще з 80-х, блядь! А хто того не знає, той бенджє пєрдолон!
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709965 вiд 2024-12-19 01:57:48Та ви всі бухі тут. Ось вам пропаганди антиалкогольної трохи.
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709964 вiд 2024-12-19 01:21:53Добре Довбику нашаманіли, молодці.
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709963 вiд 2024-12-19 00:27:082 VVV№ 1709918Так-так, продовжуйте будь ласка! ;)
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709962 вiд 2024-12-18 23:37:59sk (chromebook acer 14) № 1709959 вiд 2024-12-18 23:30:52 ПСЖ має добитись, щоб суддя ВАР отримав серйозну дискваліфікацію, до головного теж є питання, бо навіть жовту не дав.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709961 вiд 2024-12-18 23:36:25Якщо на Довбика робити хороші передачі з флангів в контратакуючому стилі - тобто Артем вривається в район 11-метрової позначки, захисники теж рухаються до своїх воріт, то він коли здоровий то дуже небезпечний - непогана швидкість і вибір позиції на випередження, гра головою і удар з обох ніг. Інші аспекти гри нападника в нього слабше ніж в Яремчука.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709960 вiд 2024-12-18 23:31:46Voxa (м. Запоріжжя) № 1709958 ок. добре. то в запасі сидів постійно. то пропав кудись… позитив що не «по допінгу» не грає…
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709959 вiд 2024-12-18 23:30:52https://x.com/nocontextfooty/status/1869485505488027663 до речі. я б за таке «викликав» вар і той хто наніс травму повинен пропускати стільки ж матчів, скільки і той кому травма нанесена. якби захотів - легко б зробив так щоб травми воротарю не було
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709958 вiд 2024-12-18 23:01:57про Зіну 8 грудня було офіційно: Oleksandr Zinchenko misses out with injury, so Jorginho comes in, with a defensive reshuffle likely.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709957 вiд 2024-12-18 22:50:14довбик сьогодні молодець з мудриком є «новини» а де зіна? теж навіть в запасі немає останні матчі… теж якісь «новини» пізніше прийдуть?
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709956 вiд 2024-12-18 22:29:12Saudi Arabia says LGBTQ fans are «safe and welcome» at the 2034 FIFA World Cup. ------ не повірю поки елтона джона не призначать головним співаком церемонії відкриття…
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709955 вiд 2024-12-18 22:24:37Serhii Sternenko ✙ @sternenko · 26m If you can't kill enemy generals in the rear, then why did Trump order to eliminate Soleimani?
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709954 вiд 2024-12-18 22:23:24Russian losses are five times (!) higher than Ukrainian losses, says Trump’s special envoy Kellogg. He noted that wave attacks with massive casualties are typical for Russians, similar to North Koreans. «This is a war of attrition, just like in World War II.» https://x.com/NOELreports/status/1869472713926176769 ----- о. хоч тут не «підвів» … добре, нехай допоможе «рейт» довести до 1:10 і ми напишемо буданову щоб не чіпав хуйло-генералів (тимчасово)
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709953 вiд 2024-12-18 22:12:47Turkey has officially announced that the gas pipeline project from Qatar to Turkey via Syria has resumed. https://x.com/SprinterFamily/status/1869435481437712786 ------- ердоган багато чого «космічного» заявляє… в сирії ще нова влада не «устаканилась». всі «бармалеї» не подружились один з одним… а турки вже через всю сирію будуть трубу тягнути…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709952 вiд 2024-12-18 22:11:51ну от, стоїло полаять Довбика, як він і забив гол
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709951 вiд 2024-12-18 22:11:01Йобаний хуєсос, щоб воно здохло, стара срань.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709950 вiд 2024-12-18 21:57:03Trump’s special envoy to Ukraine and Russia, Keith Kellog, on the assassination of Russian top general Kirillov in Moscow: “There are rules of warfare and there are certain things you don’t do. … I don’t think it’s really smart to do it. Not a good idea at all, in my opinion. ” ------ «молода команда трампа» … усі-пусі… не чіпайте хуйлостанців… дайте їм спокійно вбивати українців…
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709949 вiд 2024-12-18 21:46:01For the first time in the entire war, Storm Shadow/SCALP cruise missiles targeted the Rostov region of Russia. ------ не пройшло і три роки… в ростові працює завод що виробляє тверде топливо для хуйлоракет… сподіваюсь завтра дим розвіється… і можна буде написати «працював» …
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709948 вiд 2024-12-18 21:37:34Оце хлопчик який вижив Dragon will soar А той лохматий просто прожив :)
ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709947 вiд 2024-12-18 20:20:29Хлопчику, котрий вижив (пережвив 60ті, 70ті, 80ті, 90ті, 00, 10ті і частину 20х), виповнилось 81 рочок. And so this is Keithmas ;).
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709946 вiд 2024-12-18 19:18:10ProstoVlizPobalakaty № 1709915 будe 1939
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709945 вiд 2024-12-18 19:18:04Enot № 1709942 Мені порадив побратим послухати і скажу, що не очікував побачити справжнього філософа і дуже цікаву людину. Його музична творчість мені не дуже цвкава, хоча треба щось послухати спочатку, а потім казати. :)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709944 вiд 2024-12-18 18:43:52PEPSI Текст може там і гарний, але ж, сука, слухати це - насильство над вухами)))
fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709943 вiд 2024-12-18 18:35:38Enot № 1709942 Семесюк це все ж не шансон і слава Будді
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709942 вiд 2024-12-18 18:34:10Семесюк це все ж не шансон
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709941 вiд 2024-12-18 18:03:30Володя Силовик (шансон український)
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709940 вiд 2024-12-18 17:59:43Відкрив для себе Семесюка. Озвучив безліч того, що я й сам відчуваю. Юлія трохи відволікає, бо надто гарна.: D
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709939 вiд 2024-12-18 17:59:12Гурт Червоноград ріже лазером буквою і словом не гірше Цоя. Останній раз така влучність спостеріглась саме у Віктора Робертовича, а потім прірва.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709938 вiд 2024-12-18 17:57:03"чого ти бляха ще чекаєш Вась? чотири блок-поста - і Юлька дасть? но поки першиго проїдеш блок-поста менти дадуть блять хуя на вуста " геніально. Класика :-)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709937 вiд 2024-12-18 17:50:32ukr chanson - рулить. У них багато обсілфоугодних пісень, прямо прямим текстом. :-) https://www.youtube.com/@chervonogradband
fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709936 вiд 2024-12-18 17:42:43Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1709935 питання культурно-політичне: якщо не будуть слухати своє, слухатимуть на общєпанятном
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709935 вiд 2024-12-18 17:39:08Своє гівно менше смердить ;)
fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709934 вiд 2024-12-18 17:11:22LAZY № 1709932 Свій з'явився. Але, як на мене, вітчизняний блатняк все ж краще, ніж кацапський.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709933 вiд 2024-12-18 16:46:27кстати, седня Реал-Пачука. Межконтинентальный кубок..