🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1028.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709932 вiд 2024-12-18 16:31:23

Ненавиджу шансон, точніше блатняк. Яке щастя, що ця блювотна кацапська хуйня майже відійшла на смітник історії.

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709931 вiд 2024-12-18 15:28:32

Всі побігли слухати шансон?

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709930 вiд 2024-12-18 13:36:04

Valeriy
№ 1709929
naher nada, dyakuyu :-)
я краще радіо-гансон послухаю:

Лунає РАДІО-ШАНСОН
вібрує БМВ басОм,
на хвилях РАДІО-ШАНСОН
газую, блеать, за горизонт

:-)

Мала звязалась з ТаросОм,
і допустила до інтимних зон,
Тарасик свОїм кутасом,
розширив їй діапазон.

Лунає РАДІО-ШАНСОН
вібрує БМВ басОм,
на хвилях РАДІО-ШАНСОН
їм рибу з пивом під шансон

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709929 вiд 2024-12-18 13:17:12

PEPSI (Merkury)
№ 1709928 вiд 2024-12-18 13:12:51

PEPSI (Merkury)
№ 1709928 вiд 2024-12-18 13:12:51

Довбик це рівень Жирони і ціна йому 5 млн, і грати він буде лише у Жироні і інших таких самих «жиронах».

Циганков - те саме.

Мудрик - інший рівень, вищий, ціна 30 млн і вище. Де йому грати і на йкому рівні - в принципі він вирішує сам, все у його руках.

Шапаренко - хуйня за 50 тис євро. Рівень ДК і ЧУ. Він нікому не потрібен навіть у Польщі.
---------------------------------------------------
Чи є в Трансфермаркту вакансія аналітика? Якщо є, то
я номіную тебе на цю вакансію, бо тільки ти зможеш зробити там революцію.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709928 вiд 2024-12-18 13:12:51

Довбик це рівень Жирони і ціна йому 5 млн, і грати він буде лише у Жироні і інших таких самих «жиронах».

Циганков - те саме.

Мудрик - інший рівень, вищий, ціна 30 млн і вище. Де йому грати і на йкому рівні - в принципі він вирішує сам, все у його руках.

Шапаренко - хуйня за 50 тис євро. Рівень ДК і ЧУ. Він нікому не потрібен навіть у Польщі.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709927 вiд 2024-12-18 13:00:56

слава українському шансону

https://www.youtube.com/channel/UCKTekdZOl2lYnCOFCctGdkQ

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709926 вiд 2024-12-18 12:34:40

Я про це писав вже літом. Але повторюю ще раз …
Довбику потрібна була гра на нього від крайків, які здатні прориватись до лицьової з послідуючим прострілом
на нього. Савіо та Коуту це забеспечували. В меншій мірі Циганков, з яким у Довбика була гра через короткий пас на куту штрафної.
Можливо Довбик перейшов в Рому тоді, коли взнав, що Савіо та Коуту ідуть з Жирони. Де зараз Коуту, я не знаю, а от Савіо сів на лаву запасних разом з Довбиком майже синхронно.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709925 вiд 2024-12-18 11:58:53

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1709923
та я навіть не про Атлетико. може і в Жироні норм було б. і для команди і для нього.
бо гравцеві потбібен тренер. а Мічел Тренер. і Сімеоне тренер. Я вже мовчу про рівень чемпіонату.
але то таке. просто італійці вже почали з брудом змішувати людину. в Іспанії його обожнювали. навіть валенсійці топили за Жирону і казали, що Довбик просто ахуєнний, топ.
такі речі люди цінують все менше. бабло затьмарює розум. хоча він і тут не бідував, а міг би ще піднятись у зп.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709924 вiд 2024-12-18 11:57:52

А шо ви так мінорно про Довбика? Новий тренер Роми його на лавку посадив?

Мені здається, взяти у Valeriya уроки з теорії і практики ближньої і дальньої ноги, трошки попрацювати над новими інстинктами і буде толк.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709923 вiд 2024-12-18 11:51:30

VVV
№ 1709922
э велика підозра шо і в Атлетіко в нього було б приблизно те саме. Тіки б ще і сидів би на лавці глухо.
Там Грізман у футбол грає і аргентинці, шоб він там робив :)

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709922 вiд 2024-12-18 11:42:55

ProstoVlizPobalakaty
№ 1709921
ну ми типу спортивну складову обговорюємо, хоча вона з кожним роком стає все менш значущою, поступаючись комерційній складовій. тож потім хай пиздує в СА? там людожери більше відсиплять.
якщо про спорт, то Артем дурконув і проїбав. якщо про бабло - ну заєбісь, хай щастить. але ж тоді хай не вийобується, що хоче професійно зростати. а, хоча, хай вийобується. похуй. це вже такий світ, що всім усе похуй.
тож ми просто про попиздіти.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709921 вiд 2024-12-18 10:53:56

Batyj
№ 1709920 вiд 2024-12-18 10:48:13

С точки зрения возможности повысить себе зарплату Довбик сделал всё правильно. Этот сезон и в Жироне скорее всего провалил бы, и дальше шансов поднять себе зарплату уже не имел бы.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709920 вiд 2024-12-18 10:48:13

про Довбыка было понятно с самого начала. И особенно, что за Жирону надо было держаться всеми руками и ногами и никуда не рыпаться, если так поперло.
Циганкова даже не хочу обсуждать с его травмами - не помощь для сборной.
А вот Мудрик - жалко пацана. ИМХО, единственный в верхней части состава (нападающие-полузащитники), кто умеет и любит играть.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709919 вiд 2024-12-18 10:36:57

Sauron
№ 1709913
подивись вчорашнього Портнікова у Фецгіна. все дуже логічно та аргументовано і про миротворців, і про решту хуйні, яку зараз накручують.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709918 вiд 2024-12-18 10:34:47

Італійська преса: «Довбик - абсолютний нуль. 40-мільйонний цінник є тягарем для українця»

вже можна писати: яжказав? чи ще трохи почекати?

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709917 вiд 2024-12-18 10:31:19

при миротворців - нормальна тема
після 2014 були ж аналогічні ідеї - які хуйлостан посилав нах
з іншого боку - спочатку потрібно підписати «якийсь» «мир». ну і далі, лбз 1к км +-
де ті миротворці будуть стояти? які 10 км лбз контролювати? чи їх стільки наїде що будуть «по периметру» стояти?
і що вони будуть робити? збивати крилаті ракети-шахеди?
поки що це виглядає як заклики «за всьо харошєє»

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709916 вiд 2024-12-18 10:14:53

десь вже писали, шо там не просто кілька гравців з допінгом повинно бути, а ще повинні бути докази шо це саме федерація в цьому замішана і дотична до того вживання.
так шо нічого збірній не загрожує.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709915 вiд 2024-12-18 10:10:37

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansocccer.net)
№ 1709911 вiд 2024-12-18 08:57:05

А якщо росія погодиться на німецьких миротворців, а Україна - ні, тодіщо?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709914 вiд 2024-12-18 10:00:10

❗️Для українців за кордоном вирішили створити сервіс «єБатьківщина», — Мінсоцполітики.

Ебать, кивщина..

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709913 вiд 2024-12-18 09:49:45

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansocccer.net)
№ 1709911

Насправді, це нормальний крок вперед.
Вже визнають можливість своїх миротворців тут.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709912 вiд 2024-12-18 08:58:45

Цього уряду вже не буде, не має значення що вони говорять, не їм ці рішення приймати

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansocccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709911 вiд 2024-12-18 08:57:05

Німеччина готова відправити своїх миротворців в Україну після закінчення війни, якщо росія на це погодиться, — міністр оборони Німеччини Пісторіус.

цe п****ць якe сциклo…

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709910 вiд 2024-12-18 08:51:12

Йобаний боратстан!

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709909 вiд 2024-12-18 08:41:53

Кілька років в тому в збірній Казахстану на допінгу спіймали двох гравців. Але результат не відмінили. Відміняють якщо троє, або більше трьох, я не пам'ятаю вже точно. Якби була диверсія москалів проти України, то спіймали б не одного Мудрика.

пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709908 вiд 2024-12-18 07:39:41

2m1919(Київ - чемпіон!)
№ 1709881
Мабуть все ж трохи розумію. Не плутай наші бюджети з шизою витрат наприкінці року бо «не переносяться»

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709907 вiд 2024-12-18 05:06:02

Даже со стороны здравого смысла и целесообразности это звучит дико - типа из-за одного игрока перекраивать таблицы, результаты, жеребьевки и т. д.? Чтоб важные дядечки в костюмах опять собирались на збиговисько и важно тыкали в кнопки и тасовали шары?

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709906 вiд 2024-12-18 04:00:28

То есть надо, чтоб еще + двое наших попалось на говне? Ну, я думаю, что Сборная все-таки в безопасности.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709905 вiд 2024-12-18 02:10:03

Читайте правила, господа. Раздел медисин..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709904 вiд 2024-12-18 02:08:37

Если вина больше, чем двух игроков доказана, то карают каманду..

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709903 вiд 2024-12-18 01:39:06

2 LAZY
№ 1709877
Ну да, абрамович не американський, а руський ;)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709902 вiд 2024-12-18 01:21:39

Фух, трохи легше.
Дякую!, панове

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709901 вiд 2024-12-18 01:10:14

Ймовірність дорівнює нулю. Карають тільки гравця, а не команди, наскільки я пам'ятаю.

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709900 вiд 2024-12-18 00:59:10

Та пофіг яку він там роль відігравав. У Марадони допінг знайшли під час ігор ЧС-94, у крота Фреда- під час Кубка Америки в 2015. Це ніяк не вплинуло на команди, ніхто їх очок не позбавляв

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709899 вiд 2024-12-18 00:42:56

Навіть якщо він відігравав ключову роль в матчі? (Грузія)?

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709898 вiд 2024-12-18 00:41:29

Та ну, це фігня, ніхто не буде позбавляти команду очок за допінг в одного гравця.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709897 вiд 2024-12-18 00:38:44

сукаблядьпідараси

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709896 вiд 2024-12-18 00:28:00

Vichny
№ 1709895

звісно є.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709895 вiд 2024-12-18 00:04:42

А є ймовірність що у зв'язку з цим допінгом листопадові матчі Збірної помножать на нуль, ну тобто по 0:3 запишуть?

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709894 вiд 2024-12-17 23:52:29

A Chinese state company has bought Rosatom's shares in a Kazakh uranium mining operation, and plans to acquire others. As the world’s largest uranium producer, Kazakhstan accounts for 43% of global supply. Traditionally, Russia controlled the transport routes for Kazakh uranium to Europe, but sanctions have pushed Astana to seek alternatives. China, the second-largest nuclear energy producer with the fastest-growing civilian reactor fleet, offers both demand and a sanctions-free transit route.

Весь світ активно будує реактори, але майже половина урану знаходиться в казахстані…
Ну там ще є в Африці, в країнах де вагнерівці допомагали робити військові перевороти…

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709893 вiд 2024-12-17 23:25:16

поправка до 1709892
Рейнхард Гендріх


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.