LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709932 вiд 2024-12-18 16:31:23Ненавиджу шансон, точніше блатняк. Яке щастя, що ця блювотна кацапська хуйня майже відійшла на смітник історії.
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709931 вiд 2024-12-18 15:28:32Всі побігли слухати шансон?
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709930 вiд 2024-12-18 13:36:04Valeriy № 1709929 naher nada, dyakuyu :-) я краще радіо-гансон послухаю: Лунає РАДІО-ШАНСОН вібрує БМВ басОм, на хвилях РАДІО-ШАНСОН газую, блеать, за горизонт :-) Мала звязалась з ТаросОм, і допустила до інтимних зон, Тарасик свОїм кутасом, розширив їй діапазон. Лунає РАДІО-ШАНСОН вібрує БМВ басОм, на хвилях РАДІО-ШАНСОН їм рибу з пивом під шансон
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709929 вiд 2024-12-18 13:17:12PEPSI (Merkury) № 1709928 вiд 2024-12-18 13:12:51 PEPSI (Merkury) № 1709928 вiд 2024-12-18 13:12:51 Довбик це рівень Жирони і ціна йому 5 млн, і грати він буде лише у Жироні і інших таких самих «жиронах». Циганков - те саме. Мудрик - інший рівень, вищий, ціна 30 млн і вище. Де йому грати і на йкому рівні - в принципі він вирішує сам, все у його руках. Шапаренко - хуйня за 50 тис євро. Рівень ДК і ЧУ. Він нікому не потрібен навіть у Польщі. --------------------------------------------------- Чи є в Трансфермаркту вакансія аналітика? Якщо є, то я номіную тебе на цю вакансію, бо тільки ти зможеш зробити там революцію.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709928 вiд 2024-12-18 13:12:51Довбик це рівень Жирони і ціна йому 5 млн, і грати він буде лише у Жироні і інших таких самих «жиронах». Циганков - те саме. Мудрик - інший рівень, вищий, ціна 30 млн і вище. Де йому грати і на йкому рівні - в принципі він вирішує сам, все у його руках. Шапаренко - хуйня за 50 тис євро. Рівень ДК і ЧУ. Він нікому не потрібен навіть у Польщі.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709927 вiд 2024-12-18 13:00:56слава українському шансону https://www.youtube.com/channel/UCKTekdZOl2lYnCOFCctGdkQ
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709926 вiд 2024-12-18 12:34:40Я про це писав вже літом. Але повторюю ще раз … Довбику потрібна була гра на нього від крайків, які здатні прориватись до лицьової з послідуючим прострілом на нього. Савіо та Коуту це забеспечували. В меншій мірі Циганков, з яким у Довбика була гра через короткий пас на куту штрафної. Можливо Довбик перейшов в Рому тоді, коли взнав, що Савіо та Коуту ідуть з Жирони. Де зараз Коуту, я не знаю, а от Савіо сів на лаву запасних разом з Довбиком майже синхронно.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709925 вiд 2024-12-18 11:58:53Voxa (м. Запоріжжя) № 1709923 та я навіть не про Атлетико. може і в Жироні норм було б. і для команди і для нього. бо гравцеві потбібен тренер. а Мічел Тренер. і Сімеоне тренер. Я вже мовчу про рівень чемпіонату. але то таке. просто італійці вже почали з брудом змішувати людину. в Іспанії його обожнювали. навіть валенсійці топили за Жирону і казали, що Довбик просто ахуєнний, топ. такі речі люди цінують все менше. бабло затьмарює розум. хоча він і тут не бідував, а міг би ще піднятись у зп.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709924 вiд 2024-12-18 11:57:52А шо ви так мінорно про Довбика? Новий тренер Роми його на лавку посадив? Мені здається, взяти у Valeriya уроки з теорії і практики ближньої і дальньої ноги, трошки попрацювати над новими інстинктами і буде толк.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709923 вiд 2024-12-18 11:51:30VVV № 1709922 э велика підозра шо і в Атлетіко в нього було б приблизно те саме. Тіки б ще і сидів би на лавці глухо. Там Грізман у футбол грає і аргентинці, шоб він там робив :)
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709922 вiд 2024-12-18 11:42:55ProstoVlizPobalakaty № 1709921 ну ми типу спортивну складову обговорюємо, хоча вона з кожним роком стає все менш значущою, поступаючись комерційній складовій. тож потім хай пиздує в СА? там людожери більше відсиплять. якщо про спорт, то Артем дурконув і проїбав. якщо про бабло - ну заєбісь, хай щастить. але ж тоді хай не вийобується, що хоче професійно зростати. а, хоча, хай вийобується. похуй. це вже такий світ, що всім усе похуй. тож ми просто про попиздіти.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709921 вiд 2024-12-18 10:53:56Batyj № 1709920 вiд 2024-12-18 10:48:13 С точки зрения возможности повысить себе зарплату Довбик сделал всё правильно. Этот сезон и в Жироне скорее всего провалил бы, и дальше шансов поднять себе зарплату уже не имел бы.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709920 вiд 2024-12-18 10:48:13про Довбыка было понятно с самого начала. И особенно, что за Жирону надо было держаться всеми руками и ногами и никуда не рыпаться, если так поперло.Циганкова даже не хочу обсуждать с его травмами - не помощь для сборной.А вот Мудрик - жалко пацана. ИМХО, единственный в верхней части состава (нападающие-полузащитники), кто умеет и любит играть.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709919 вiд 2024-12-18 10:36:57Sauron № 1709913 подивись вчорашнього Портнікова у Фецгіна. все дуже логічно та аргументовано і про миротворців, і про решту хуйні, яку зараз накручують.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709918 вiд 2024-12-18 10:34:47Італійська преса: «Довбик - абсолютний нуль. 40-мільйонний цінник є тягарем для українця» вже можна писати: яжказав? чи ще трохи почекати?
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709917 вiд 2024-12-18 10:31:19при миротворців - нормальна тема після 2014 були ж аналогічні ідеї - які хуйлостан посилав нах з іншого боку - спочатку потрібно підписати «якийсь» «мир». ну і далі, лбз 1к км +- де ті миротворці будуть стояти? які 10 км лбз контролювати? чи їх стільки наїде що будуть «по периметру» стояти? і що вони будуть робити? збивати крилаті ракети-шахеди? поки що це виглядає як заклики «за всьо харошєє»
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709916 вiд 2024-12-18 10:14:53десь вже писали, шо там не просто кілька гравців з допінгом повинно бути, а ще повинні бути докази шо це саме федерація в цьому замішана і дотична до того вживання. так шо нічого збірній не загрожує.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709915 вiд 2024-12-18 10:10:37Perfect Stranger (http://www.ukrainiansocccer.net) № 1709911 вiд 2024-12-18 08:57:05 А якщо росія погодиться на німецьких миротворців, а Україна - ні, тодіщо?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709914 вiд 2024-12-18 10:00:10❗️Для українців за кордоном вирішили створити сервіс «єБатьківщина», — Мінсоцполітики.Ебать, кивщина..
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709913 вiд 2024-12-18 09:49:45Perfect Stranger (http://www.ukrainiansocccer.net) № 1709911 Насправді, це нормальний крок вперед. Вже визнають можливість своїх миротворців тут.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709912 вiд 2024-12-18 08:58:45Цього уряду вже не буде, не має значення що вони говорять, не їм ці рішення приймати
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansocccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709911 вiд 2024-12-18 08:57:05Німеччина готова відправити своїх миротворців в Україну після закінчення війни, якщо росія на це погодиться, — міністр оборони Німеччини Пісторіус. цe п****ць якe сциклo…
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709910 вiд 2024-12-18 08:51:12Йобаний боратстан!
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709909 вiд 2024-12-18 08:41:53Кілька років в тому в збірній Казахстану на допінгу спіймали двох гравців. Але результат не відмінили. Відміняють якщо троє, або більше трьох, я не пам'ятаю вже точно. Якби була диверсія москалів проти України, то спіймали б не одного Мудрика.
пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709908 вiд 2024-12-18 07:39:412m1919(Київ - чемпіон!) № 1709881 Мабуть все ж трохи розумію. Не плутай наші бюджети з шизою витрат наприкінці року бо «не переносяться»
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709907 вiд 2024-12-18 05:06:02Даже со стороны здравого смысла и целесообразности это звучит дико - типа из-за одного игрока перекраивать таблицы, результаты, жеребьевки и т. д.? Чтоб важные дядечки в костюмах опять собирались на збиговисько и важно тыкали в кнопки и тасовали шары?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709906 вiд 2024-12-18 04:00:28То есть надо, чтоб еще + двое наших попалось на говне? Ну, я думаю, что Сборная все-таки в безопасности.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709905 вiд 2024-12-18 02:10:03Читайте правила, господа. Раздел медисин..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709904 вiд 2024-12-18 02:08:37Если вина больше, чем двух игроков доказана, то карают каманду..
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709903 вiд 2024-12-18 01:39:062 LAZY№ 1709877Ну да, абрамович не американський, а руський ;)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709902 вiд 2024-12-18 01:21:39Фух, трохи легше. Дякую!, панове
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709901 вiд 2024-12-18 01:10:14Ймовірність дорівнює нулю. Карають тільки гравця, а не команди, наскільки я пам'ятаю.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709900 вiд 2024-12-18 00:59:10Та пофіг яку він там роль відігравав. У Марадони допінг знайшли під час ігор ЧС-94, у крота Фреда- під час Кубка Америки в 2015. Це ніяк не вплинуло на команди, ніхто їх очок не позбавляв
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709899 вiд 2024-12-18 00:42:56Навіть якщо він відігравав ключову роль в матчі? (Грузія)?
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709898 вiд 2024-12-18 00:41:29Та ну, це фігня, ніхто не буде позбавляти команду очок за допінг в одного гравця.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709897 вiд 2024-12-18 00:38:44сукаблядьпідараси
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709896 вiд 2024-12-18 00:28:00Vichny № 1709895 звісно є.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709895 вiд 2024-12-18 00:04:42А є ймовірність що у зв'язку з цим допінгом листопадові матчі Збірної помножать на нуль, ну тобто по 0:3 запишуть?
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709894 вiд 2024-12-17 23:52:29A Chinese state company has bought Rosatom's shares in a Kazakh uranium mining operation, and plans to acquire others. As the world’s largest uranium producer, Kazakhstan accounts for 43% of global supply. Traditionally, Russia controlled the transport routes for Kazakh uranium to Europe, but sanctions have pushed Astana to seek alternatives. China, the second-largest nuclear energy producer with the fastest-growing civilian reactor fleet, offers both demand and a sanctions-free transit route. … Весь світ активно будує реактори, але майже половина урану знаходиться в казахстані… Ну там ще є в Африці, в країнах де вагнерівці допомагали робити військові перевороти…
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709893 вiд 2024-12-17 23:25:16поправка до 1709892 Рейнхард Гендріх