olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746895 вiд 2026-04-29 20:54:03Enot № 1746891 ---- З того що я чув у вечірньому етері - цей вкид, це не плівки, а розшифровки плівок. і цей вкид виходить від адвокатів міндічей, галущенків і всіх цих прибліжонних до Зеленського камарільї. ФП ізначально було зачато і створено во грєхє корупціонному. Спочатку була корупція, кумовство, а вже потім розробки. ЧОмусь фінансування отримало не КБ Луч, чи ЮЖмаш, а свої люде. І може потім завдяки акумуляції грошиків ФП створило багато чого корисного, але треба бачити послідовність подій.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746894 вiд 2026-04-29 20:53:41Я сподіваюсь Зеленському вистачить мужності відкинути запропонове перемир'я або продати його за щось важливе
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746893 вiд 2026-04-29 20:43:17Ukrainian Ranger № 1746889 Мiндiч нe прoстo прoбiгaв, a вoлoдiє знчнoю чaстинoю…
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746892 вiд 2026-04-29 19:57:54ПСЖ-Баварія - жалюгідний плагіат на Кривбас-Динамо
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746891 вiд 2026-04-29 19:27:27Українська правда публікує матеріали кримінальної справи, хто б сумнівався.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746890 вiд 2026-04-29 19:26:03Українські антикорупціонери недарма їдять хліб американських платників податків
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746889 вiд 2026-04-29 19:20:04Кацапи можуть відкривати шампанське. Найкращого виробника дронів та ракет зараз можуть порвати на шматки та знищити - бо десь біля нього пробігав Міндіч.Американці святкують теж - нікому не потрібна сильна Україна, яка здатна сама себе захистити. Тому створення української балістики сьогодні придушують.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746888 вiд 2026-04-29 19:05:12Фронти Третьої світової не обмежуються Україною та Близьким Сходом. Ще одна зона протистояння - Африка. На даний момент промосковський режим в Малі близький до падіння. Після втрати ключових міст на півночі країни, загибелі міністра оборони, втечі російського «Африканського корпусу», і, за деякими даними, невдалої спроби заколоту всередині режиму, громадська організація JNIM, яка об'єднує мусульман -салафітів цієї країни, об'явила початок блокади столиці. Вони перерізали дороги і жоден транспорт не може в'їхати туди. Проти москалів та їхніх місцевих маріонеток воює коаліція трьох сил - туарегів, яким, за деякими даними, допомагає Україна, громадські активісти організації JNIM, яка за деякими даними, має відношення до мережі Аль Каїди, а також Ісламська Держава Великої Сахари. Всі ці шановні добродії мають наснагу звільнити свою землю від москалів та промосковських колаборантів. У відповідь промосковська місцева міліція вчиняє геноцид проти туарегів та представників народу фульбе, що живуть у столиці, тому що збройна опозиція спирається саме на представників цих етнічних груп. Відео геноциду https://x.com/i/status/2049508940401061988
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746887 вiд 2026-04-29 18:40:312 Batyj№ 1746884Дякую. Круто.Київ було засновано на перетині торгівельних шляхів у 9 ст. н. е. З заходу на схід і з півночі на південь і навпаки.Ось якщо подивитися нашлях з заходу на схід. То тут щоб сягти з товаром Києва, очевидно використовувалися такі водні артерії як річка Случ, річка Ірпінь, яка в ті часи була чималенькою і по довжині і по ширині. Десь так воно відбувалося. А тут в же в Києві річка Почайна, річка Либідь теж були достатні для проходу середнього розміру торгівельних човнів з людьми і крамом.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746886 вiд 2026-04-29 18:02:40Я зараз працюю біля місця де Клов впадає в Либідь. Виглядає трохи незвично. Школа що ці річки загнали під асфальт
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746885 вiд 2026-04-29 18:00:41Мокра була глибиною до пояса, а Скоморох у нашому дворі - по коліно.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746884 вiд 2026-04-29 17:54:36Виток Скомороха на вододілі, у колишньому лук'янівському трамвайному депо. Перетинав колишню Косіора, далі дворами вздовж Златоустівської, впадав у Либідь на території Транссигналу за універмагом Україна. А Мокра – це зараз вулиця Мокра. Виток - вододіл по вул Солом'янській, вздовж вул. Мокра, впадав у Либідь біля пам'ятника паровозу біля круглого ринку.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746883 вiд 2026-04-29 17:34:592 Batyj№ 1746880sk (здалеку…)№ 1746872аж два притоки?а вот Либедь:Основные левые притоки включают ручьи Песчаный, Скоморох, Ботанический, Клов, Ямка, Паньковский, Бусловка, а правые — Отрадный, Вершинка, Мокрый, Протасов Яр, Совка и Ореховатка..по Мокрому я в дитинстві на плотах ходив, а Скоморох протікав через двір будинку моєї бабусі.. А де Мокрий струмок і Скоморох?
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746882 вiд 2026-04-29 17:30:13Дещо покращив:
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746881 вiд 2026-04-29 16:57:01LAZY № 1746873 вiд 2026-04-29 15:59:39 пиздить. воно, ще потім залупається.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746880 вiд 2026-04-29 16:33:19sk (здалеку…) № 1746872 аж два притоки? а вот Либедь: Основные левые притоки включают ручьи Песчаный, Скоморох, Ботанический, Клов, Ямка, Паньковский, Бусловка, а правые — Отрадный, Вершинка, Мокрый, Протасов Яр, Совка и Ореховатка.. по Мокрому я в дитинстві на плотах ходив, а Скоморох протікав через двір будинку моєї бабусі..
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746879 вiд 2026-04-29 16:33:02«стара» посол штатів (цю фразу без 100 грам не вкуриш, але нехай буде так)коментує звільнення новогї-----------Bridget Brink@AmbBridgetBrink·54mI resigned as U. S. Ambassador Ukraine when Trump kept siding with Putin over our democratic partner. Now, my successor is doing the same. I knew I had to speak out and run for office because siding with dictators is just not who we are.
ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746878 вiд 2026-04-29 16:27:47che7 № 1746856 У книжці барон був дуже неоднозначний персонаж. Ще і автор, щоб підсилити його огидність, виписав йому збоченські гомосексуальні нахили. Звичайно, в нашому толерантному світі ті нахили є майже мейнстрімом у Голлівуді, але часи, коли писалась книжка, були інші. Так що тут існує певний дуалізм. Та і фільм, що перша частина, що друга - попса. До Зоряних Війн не дотягує. І до оригінального Стар Треку теж.
ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746877 вiд 2026-04-29 16:21:08Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1746869 Не підказуй. Здається ШІ не здогадався про аллюзію на Три Закони Робототехніки Азімова. Або ж, як і здогадався, то делікатно промовчав. Але слово «пісюн», здається, йом дуже запало до душі ;)
chin(Київ, pokrivlia.at.ua) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746876 вiд 2026-04-29 16:14:32 Хлопці та дівчата Є трохи потреби, завалили замовленнями, від своїх підопічних, ще й з погрозами))) В кого є можливість, будь ласка 4149629378198667 4441114424669867 chin74@ukr. net
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746875 вiд 2026-04-29 16:14:152 LAZY№ 1746873він тобі не сказав: я не ображаюсь, але на всяк випадок іди на-хуй? :)якщо ні - то поганий ші. шукай собі інший :)
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746874 вiд 2026-04-29 16:07:33новини з трохи іншої «реальності»на-хуй-я маску був отой додж з кост-сейвінгом держ затрат?тут, бля, айзек-азімов й ініші письменники «відпочивають» …чи це вони тролять нас так?--------https://www.reuters.com/sustainability/boards-policy-regulation/spacex-ties-musk-compensation-mars-colonization-goal-2026-04-28/безпрецедентний план компенсації для Ілона Маска в компанії SpaceX. Рада директорів офіційно прив'язала його майбутні винагороди до досягнення цілей, які раніше вважалися суто науковою фантастикою.Ось головні тези матеріалу:1. Колонізація Марса як фінансова метаЩоб отримати повний пакет акцій (близько 200 мільйонів акцій з надзвичайними правами голосу), Маск має виконати дві умови:Довести ринкову капіталізацію SpaceX до фантастичних 7,5 трильйонів доларів. Створити на Марсі постійну людську колонію чисельністю не менше 1 мільйона людей.2. Центри обробки даних у космосіОкрім Марса, у пакеті передбачені бонуси за технологічне домінування на орбіті:Маск отримає додаткові 60,4 мільйона акцій, якщо SpaceX запустить у космосі дата-центри загальною потужністю 100 терават обчислювальної потужності. Для порівняння: це еквівалентно енергії 100 000 ядерних реакторів потужністю 1 ГВт кожен.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746873 вiд 2026-04-29 15:59:39Я якось запитував ШІ, чи він ображається на матюки та грубі фрази в свій адрес, на що він ввічливо та терпеливо, але з гідністю, відповідає, що не хвилюйся, у мене немає почуттів, я просто помічник, я не ображаюсь. Сто відсотків пиздить, падло.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746872 вiд 2026-04-29 15:41:192 Batyj№ 1746870хто вигадує? :) ші так сказавглянув в укр вікісуть - що слово адигейське…кути не тицьни пальцем в карту немирої расійі - кругом назви фіно-угорські-адигейскі і далі по спискунавіть саме нове місто - підєр, названи на німецький лад------------ІсторіяНайдавніша згадка адигейського слова Туапсе (від «туапсе» — «дворіччя», «місцевість, що лежить нижче злиття двох річок» — річка Туапсе, утворена злиттям двох гірських річок — Чиліпсі і Пшенахо зустрічається у VI–II століттях до н. е. (у грецькій транскрипції — Топсида). Уже тоді в цьому місці існувало поселення шапсугів, яке було великим центром работоргівлі.Із XV століття — поселення у складі Османської імперії.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746871 вiд 2026-04-29 14:51:41Не знаю, правда чи ні, але є таке повідомлення. Сподіваюся що Азатбек поїде на концерт до Кобзона.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746870 вiд 2026-04-29 14:26:18Ні вигадуйте за туапсе. Місто так назвали на ім'я річки. За царя – форт Вельяміновський. Туапсе – це річка. Типу Либеді, в 2 рази ширше. Вся зручна територія – долина річки, завдовжки 4 км, завширшки 400 м. Тут і наливний порт і нафтобаза та НПЗ. Житлова зона – на схилах гір навколо долини. Шосе новоросійськ - Адлер проходить посередині нафтобази..
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746869 вiд 2026-04-29 14:19:17А от чи образиться ШІ, якщо його на гесті називатимуть позитронною гадиною чи електронним їбланом? Мабуть запам'ятає, і потім це негативно впливатиме на ШІ-портрети відповідних юзерів.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746868 вiд 2026-04-29 14:17:27а фіцо на авто туди мчиться?в навігаторі, мабуть, маршрут вже проклавескорт з хуйло-міліціонерів замовив від біларуського кордону?---------Парад у Москві відбудеться без техніки через загрозу дронів, - міноборони РФ https://censor.net/ua/n4000529
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746867 вiд 2026-04-29 14:15:26PEPSI№ 1746862ЄСу навіть не варто залупатися на таку оцінку, бо це не більше ніж думка колишнього посадовця, а нині простого громадянина.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746866 вiд 2026-04-29 14:13:11sk№ 1746863З іншого боку, для носіїв англійської мови дуже прикольно звучало слово «філфак» - тим більше з огляду на те, що там навчалися майже лише одні дівчата ;)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746865 вiд 2026-04-29 14:08:00Сочі – пиздець. Але, принаймні можна бути впевненим на 100%, що хуйло на своїй дачі Бочарів ручей вже не з'явиться..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746864 вiд 2026-04-29 14:04:38дивився видосик у тэлэгі, зйомка у вікно електрички на ділянці Новоросійськ – Адлер. Засрано все. Купатись можна буде напевно лише наступного року, після зимових штормів. Лежати на гальці – ніколи. Зіткнувся в Аджарії, в Кобулеті, на пляжі чорні камінці. Розчавлюються, усередині – нафта. Рушник - на викид або прання в бензині. П'яти пензою відтирав. І це там не було такого розливу..
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746863 вiд 2026-04-29 13:47:342 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)№ 1746861я вже десь бачив меми на це «хоук-туа» «хоук-туа-псе»але я колись спеціально гуглив щоб вкурити з чого та дівчина стала такою вірусноюдля не нейтів-спікерів - то дуже довге пояснення :)як у нас хтось напише «люміній» - якщо в тему - то смішноякщо «не наша людина» - потрбіно довго пояснювати анекдот, чому прапорщики такі смішні, і хто такі прапорщики…і все рівно всіх нюансів не зрозуміє
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746862 вiд 2026-04-29 13:25:20Кулеба: «ЄС - не партнер України. Він не є стабільним партнером. Єдине, де можна назвати ЄС стабільним партнером - це санкції. Вони кволі. Але стабільні.» ----------------------- ото таке.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746861 вiд 2026-04-29 13:17:20sk№ 1746843Має бути «туа-все»: D
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746860 вiд 2026-04-29 13:04:41- - - - - - - - - -sk№ 1746858зупинка вогню вигідна київському режиму…- - - - - - - - - -Ну все, тепер електронний підар тебе запише у симпатики хуйлостану.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746859 вiд 2026-04-29 12:46:01Оце про нас, тих хто народився в «странє совєтов» :)
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746858 вiд 2026-04-29 12:34:202 olma№ 1746855хуйло ж буквально вчора в телевізорі розказував що туапсе - хуйня. тероризм зе-режиму, тому що кожен день україна втрачає території. тому все що залишається - тероризм…ну і ще раніше розказував що зе зараз придумає як підписати капітуляцію не втративши обличчя…так що на щось сподіватись з хуйлом? якісь сізфайр? вони ж самі казали що ніякого перемир'я бути не може. підписуйте капітуляцію і всезупинка вогню вигідна київському режиму…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746857 вiд 2026-04-29 12:31:20теністак. саба-риба аут. питання по переможцю мадрида у жінок - відритемарті успіхів, всього-лише, чешка носкова (на папері 70 на 30 на марту, але з урахуванням «чешського фактору», я б ставив 55 на 45)далі переможець плішкова - потаповаплішкова - молоток. повернулась після травми. вона - подаванша. на високогірному грунті мадриду - велика перевага. не факт що стільки матчів фізично витримає. потапова з австрійським паспортом останні місяці непогано грає. але нехай йде нах за рус кораблемможливо ще більш цікавий матч сьогодні у чоловіків сінер-йодармолодий іспанець, якого «не видно» було за алькаразом, але… нарешті хлопчик дозрів. він 190, дозріває пізніше. а-хуй-єна подача, а-хуй-єний форхенд. на корті робот (сінер 2.0). потрібно за ним спостерігати. сьогодні шансів проти сінера майже немає, але… через пів року, можливо, про нього будуть більше говорити ніж про алькараза…
che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746856 вiд 2026-04-29 12:24:31olma ти мабуть надто високої думки пол розумові здібності кацапів. не порівнюй бидло до Барона!)))))