Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709692 вiд 2024-12-15 17:29:26Оболонь! Оболонь! Оболонь! Оболонь! Оболонь! Оболонь! Оболонь! Оболонь! Оболонь! Оболонь! Оболонь!
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709691 вiд 2024-12-15 17:15:09Ці танкера такі хліпкі і старі. Судячи з назви, річкові. А в тому районі в Керченський протоці зимові шторми досить потужні. Майже як біля архипелагу Вогняна Земля на південній точці Південної Америки. Шторми нещадні.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709690 вiд 2024-12-15 16:59:35Те, що вони річковими танкерами на море ходять - гуд, вигрібають що ще лишилося. Якби стан був ліпше, вони б так все одно тріснули бо хз скільки там у них кіль та й із пласким дном у море пертися, тре бути генієм
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709689 вiд 2024-12-15 16:56:44Дякую. Як могло затонути одразу 2 танкера? Чи це звична історія у підарів? :)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709688 вiд 2024-12-15 16:41:36Второй, Волгонефть 239..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709687 вiд 2024-12-15 16:34:17Как известно, мазут - корабельное топливо..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709686 вiд 2024-12-15 16:32:51Волгонефть-212. Речной танкер. Экипад 13 тел. Переврзмюил 4 тыс. Тон мазута. Из ростова в Крым..
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709685 вiд 2024-12-15 15:45:43olma № 1709683 Саме нафта чи нафтопродукти? Не ясно що ті танкери там робили.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709684 вiд 2024-12-15 15:29:55Це ж везли з Новоросійська в Крим або приАзовьє мабуть.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709683 вiд 2024-12-15 15:29:05Потонули 2 танкера в Чорному морі неподалік Керченської протоки. 29 матросів на корм бичкам пішло, але бички можуть не вижити в такій кількості нафти. Two Russian oil tankers with 29 crew members on board have sunk in the Black Sea amid bad weather and are now leaking oil, Russian authorities have said. https://www.bbc.com/news/articles/c8dq6q0m862o? 4200 тон нафти вилилося в Чорне море
sk(win11) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709682 вiд 2024-12-15 13:07:58Вчера СБУ совместно с Силами обороны на Запорожье уничтожили российский поезд с 40 цистернами топлива на $4 млн. Целью многоэтапной спецоперации было перерезание логистики поставок топлива из Крыма на оккупированные территории Запорожской области. ----- це гуд. але пригадайте як дрони підпаили нафтовий термінал десь у феодосії, якщо не помиляюсь. всі писали що підпиздець. хуйлостан не зможе нафто-продукти на крим поставляти… але нічого. поставляють і навіть з криму на окуповані території возять
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709681 вiд 2024-12-15 12:42:33fofonov № 1709677 Не переймайся насправді він з Києва мій родич
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709680 вiд 2024-12-15 12:33:04Про перукарню Хтось іронічно написав тут чи можна самому підстригтися. Так можна якщо ти волохатий або кучерявий. У такому разі не видно недоліків. Потім кілька днів ще підправляєш :) але є н'юанс потрібно щоб дзеркало було типу трюмо або якесь інше щоб бачити ззаду
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709679 вiд 2024-12-15 12:14:21Прогуглив, сканери рентгенів дуже дорогі, професійна медична апаратура. На деяких домашніх сканерах можна відсканувати негативну фотоплівку, але чи можна зробити скан рентгена A4?. Треба спитати у ШІ. Джемінай, ЧатЖПТі
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709678 вiд 2024-12-15 11:53:32Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1709674 напевно треба сканувати як слайд-сканером. Ну як фотонегативи
fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709677 вiд 2024-12-15 11:42:23№ 1709664 Адмін, видали, плз, з тексту назву підрозділу і персональну інфу про місце народження. Щоб нікого часом не виїбали.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709676 вiд 2024-12-15 11:21:48А ну може бути. Варіантів використання ШІ ЛЛМ сервісів дуже багато у тому числі в медицині. Той самий розумний пошук необхідної інфи, і знайдення підходящогого варіанту.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709675 вiд 2024-12-15 11:15:52Взагалі у даному разі маск скоріше за все говорить саме про картинки, отримані у результаті КТ, МРТ тощо - хоча у здатність ШІ коректно їх описувати (інтерпретувати) повірити важко.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709674 вiд 2024-12-15 11:12:27Я розумію. Просто хотів старі рентгенівські знімки відсканувати - а ніфуя нормально не виходить.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709673 вiд 2024-12-15 11:09:47 Тут йдеться не про скан фотографії документа медичного А такий скан щоб розпізнати текст і Зробити висновки з цього тексту дати рекомендації лікарів в короткій формі мабуть.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709672 вiд 2024-12-15 11:01:28sk (Mob phone) № 1709665 вiд 2024-12-15 10:26:13 Щодо «медичних сканів» - колись пробував сканувати рентгенівські знімки, і результат був фуєватий - надто темно і нерізко. Мабуть плівка надто товста.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709671 вiд 2024-12-15 10:53:15PEPSI (Merkury) № 1709657 вiд 2024-12-15 00:02:46 «Меня завтра же произведут сейчас в фельдмаршалы» (с)
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709670 вiд 2024-12-15 10:46:40sk (Mob phone) № 1709668 вiд 2024-12-15 10:37:05 Якась маніпуляція, з графіку виключена генерація енергії за допомогою нафти, газу та вугілля.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709669 вiд 2024-12-15 10:42:46Поляк, на якого я підписаний, використовую, AI LLM сервіси для переписи з Інтернет таизвязок сервіс провайдерами, наприклад, коли морозяться заплатити компенсацію за ненадання послуг і виписують листи від юристів. Так поляк загнав такий лист в Перплексіті, дав завдання написати провайдера відповідь, що заплатили компенсацію. І ШІ асистент впорався. Гроші прийшли.
sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709668 вiд 2024-12-15 10:37:05Renewable electricity generation in Germany and «#Dunkelflaute» over the last week. The red line describes electricity consumption, which varied between 45 and 74 gigawatts. The installed capacity of renewable electricity totals 181 gigawatts but produced between 8.5 and 38 gigawatts. Between 19 and 45 gigawatts were supplied by coal and gas power plants. Electricity imports were significant. Electricity generation caused between 14,000 and 29,000 tonnes of CO2 emissions per hour. https://x.com/StaffanReveman/status/1867953438216130605 … Німці без атомки
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709667 вiд 2024-12-15 10:36:33на Подолі, на Кожум'яках впрто відкрити барбершоп У Голохвостого?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709666 вiд 2024-12-15 10:32:22А шо пишуть експерти? Шо на даний момент може цей Ґрок? Те що Маск пише своїм фанам використовувати Ґрока, це не вперше. Хоче натрегувати цю свою ЛЛМку.
sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709665 вiд 2024-12-15 10:26:13Elon Musk @elonmusk · 7h Try Grok for answering any question, creating any images & analyzing any images, even medical scans! It’s by far the best at answers requiring latest information, due to integration with?. You’ll be surprised at how much Grok can do & it only gets better from here! … Маска почитав О і підказує який ші краще може прочитати та проаналізувати лікарські «папери»
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709664 вiд 2024-12-15 10:19:58Про донати На мій погляд краще давати пряму допомогу. Наприклад наш колега з роботи зараз під Покровськом. Птахи Мадяра. Сам родом з Луганська. Каже мерзнуть бо перекинули в чому були. Зібрали йому на зимову форму+. Інший колега загинув під Мар'янкою. Дружині з малою дитиною допомагаємо, допомогу від держави не може оформити. Там свої нюанси
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709663 вiд 2024-12-15 09:59:22LAZY № 1709642 Та взагалі вік - то хуйня. Головне, щоб людина була молода душею і бажано не стара тілом!: D
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709662 вiд 2024-12-15 09:57:23Про перукарню Поділ Локація метро Контрактова площа далі на Межигірську Голосіїв Є один цікавий барбершопер, не знаю чи працює саме він зараз. Має колосальний досвід, казав навчився в Лівані стригти. Достатньо дорого, але наливає віски. Не пив. Проводив акцію прийди з сином за 300 грн Сина підстриг бомбєзно. Більше так ніхто його не стриг, модельна зачіска. На мені експерименти проводив :) ну таке. Бачив приходили іноземці до нього погодитися. Так це на години процедури з різними відпарюваннями Локація метро Деміївська за екомаркетом
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709661 вiд 2024-12-15 09:55:44m1919(Київ - чемпіон!) № 1709651 вiд 2024-12-14 22:38:37 > Також велика кількість людей вирішила взагалі не брати в держави цю тисячу з патріотичних міркувань. Здається мені, вони патріотизм з довбойобством сплутали. Ну, це схоже на ситуацію в перші роки війни, коли держава дозволила ФОПам 3-ї групи сплачувати 2% податку замість 5%. Хтось скористався, хтось - ні. Я вирішив продовжити платити по-старому, хоча можна було відібрати в держави цей шматок і ще більше направляти фондам і волонтерам.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709660 вiд 2024-12-15 09:40:58Про перукарню Оболонь Тут я знайшов людину, яка небайдужа до своєї справи. Вона вкладає душу і всі свої знання для отримання результату. Вже рік до неї ходжу. Нарешті я знайшов того хто мене вже не питає як тебе підстригти :) Останнього разу це коштувало 200 грн Локація Героїв Дніпра на ринку люкс біля Велмарта майстриня - Юля тел перукарні 068 509 8588 Поділ Тут я знайшов цікаву цирюльню для місцевих. Називаю її єврейською. Це для тих кому треба психотерапія. Перукарі знають всіх і весь час з тобою говорять. Навіть з тими кого вперше бачать :) локація
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709659 вiд 2024-12-15 04:20:16Кайф Залучені до штурмів на Курщині північнокорейці через помилку відкрили «дружній вогонь» по автомобілю підрозділу Ахмат. Військові КНДР у Курській області не зорієнтувалися і накрили вогнем автівку чеченського підрозділу Ахмат в результаті чого було вбито восьмеро російських військовослужбовців. Про це у суботу, 14 грудня, розповіли у Головному управлінні розвідки МО. Там зазначили, що у процесі застосування військ КНДР на полі бою складною перепоною для управління та узгодженості дій залишається мовний бар’єр. «Через вказану проблему північнокорейські солдати відкрили» дружній вогонь «по автомобільній техніці так званого батальйону Ахмат. Результат - восьмеро вбитих» кадирівців ", - йдеться у повідомленні.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709658 вiд 2024-12-15 00:06:43PEPSI (Merkury) № 1709657 Мабуть ці два джерела - це рот та срака люсі, що волого фантазує.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709657 вiд 2024-12-15 00:02:46Арестович провів вже дві зустрічі з Маском. Трамп планує взяти Арестовича радником по Україні. Повідомили два різні джерела. Мопед не мій.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709656 вiд 2024-12-14 23:19:35m1919(Київ - чемпіон!) № 1709651 Цілком згоден. Візьми та перекинь на ЗСУ, хулі тут вийобуватись. Або сам перекинь або ці гроші хуй зна куди подінуться.
пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709655 вiд 2024-12-14 22:56:052m1919 Розгорни. Я не буду брати— вважаю передвиборчим лохотроном. При прірві в бюджеті і при потребах армії гратися в «захочете— перекажете, а ні то й ні» — треш. Так, може виглядати «купити квиток і йти пішки», але вже цікаво, як прозвітують про кошти «вовкіної тищі» які не забрали. Невже не на армію??? Йобаний цирк
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709654 вiд 2024-12-14 22:49:362 LAZY№ 1709638Пройшов всі згадані тобою етапи і зупинився на сам себе.По-перше, на голові вже не так багато, щоб щось вигадувати :)По-друге, не витрачаю час на дорошу/очікування, від чого навіть попередній запис не позбавляє. І передумати або наважитись можу в будь-яку мить.Машинка з регульованою насадкою і руки з плечей цілком дозволяють впоратись. + люстерко і дзеркало, щоб бачити, що на потилиці робиш.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709653 вiд 2024-12-14 22:43:02до речі пару днів назад хуйло мєдальки вручав золотову та кадирову типу з росгвардії - ті що внутрєннийє вайська… ну тобто під час війни. коли воюють «внєшніє вайська», воно нагороджує «внутрєнніх» … видно як загран-отряди гарно працюють, або надивився на атріцатєльний блік-кріг асада, і вирішив підсилити свою охорону… до речі той золотов, бувший баді-гард хуйла, не може двух слів зв'язати якщо без папірця… але, наприклад, коли хуйло недавно призначав чергового губернатора на курщину, то казав, що: у вас харошій опіт. ви нескалька лєт работалі савєтнікам золотова… блять, колись давно, якісь англо-аналітєги в якомусь подкасті сказали типу що за тим золотовим потрібно спостерігати, воно ще в пітери хуйлу баб возило. і воно на 1500% віддане хуйлу. тому буде останній хто буде захищати хуйла від «удару табакєркою» чи ще якоюсь «несподіванкою» …