Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709572 вiд 2024-12-13 14:17:22Шановне панство, мій колега потребує допомоги. Його автомобіль був знищений ворожим снарядом. На щастя, колега не постраждав і продовжує захищати нашу свободу, але для виконання бойових завдань йому терміново потрібен інший транспорт. Підходящий автомобіль вже знайдено, але потрібна допомога з донатами. ? Ціль: 150 000.00 ₴ ? Посилання на банку https://send.monobank.ua/jar/5Lo5TWzCHK ? Номер картки банки 4441 1111 2803 7292 Реквізити для поповнення банки «Купівлю нового авто» Отримувач: Береза Андрій Миколайович IBAN: UA943220010000026207351748961 ІПН/ЄДРПОУ: 3378718116 Призначення платежу: Поповнення рахунку банки
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709571 вiд 2024-12-13 13:59:49Не знаю як корелює довіра з політичними рейтингами, но тренд на військових чіткий Нарешті, хунта!
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709570 вiд 2024-12-13 13:16:00Trump considers attacking Iran’s nuclear sites: WSJ ------- і паралельно маск твітить картинку з натяком що загрози ірану перебільшені (тобто байден лякає іраном)
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709569 вiд 2024-12-13 12:56:21Starik (Україна, Київ) № 1709566 Зараз мабуть такий номер не пройде. Намащені гелями та восками, забиті татухами звьозди інстаграмів, що мають персональних барберів, влаштують істерику за спробу зіпсування їхніх дорогоцінних моднявих зачісок та луків.
fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709568 вiд 2024-12-13 12:43:43Voxa (м. Запоріжжя) № 1709564 ще б пак. Там від того Піщаного до ЛБЗ метри залишились.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709567 вiд 2024-12-13 12:42:29Станом на 11.30 підтверджено збиття: • 80 з 86 крилатих ракет Х-101/Х-55СМ/ «Калібр» / «Іскандер-К»; • 1 з 2 балістичних ракет «Іскандер-М»; • 0 з 1 балістичних ракет KN-23; • 0 з 4 аеробалістичних ракет Х-47М2 «Кинджал»; • 0 з 1 керованих авіаційних ракет Х-59/Х-69; • 80 (+111) з 193 ударних БпЛА типу «Shahed» та безпілотників невстановленого типу. Крім того, 105 ворожих безпілотників через активну протидію Сил оборони не досягли своїх цілей (локаційно втрачені), п’ять – повернулись в росію, ще один – в Білорусь. Повітряні Сили
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709566 вiд 2024-12-13 12:09:49Batyj № 1709560 ну ще лисими не виходили цим складом. але СаШо повинен пам'ятати такий підхід
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709565 вiд 2024-12-13 11:05:21Зеленський говорить про 81 збиту ракету з загальної кількості 93.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709564 вiд 2024-12-13 10:33:59«Група» Метінвест «, призупинила роботу вугільнодобувного майданчика у селищі Піщане поблизу Покровська на Донеччині.» ось ШУ «Покровське» закрили на привозном коксі багато не попрацюєш.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709563 вiд 2024-12-13 09:58:17Трампапама забыли спросить, а хуево или нет удары парашки по Украине?
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709562 вiд 2024-12-13 09:11:50Графіки відключень не діють
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709561 вiд 2024-12-13 08:37:12трамп вчора - хуйово що байден дозволив україні далекими ракетами йібошити по території хуйлостану хуйлостан - хуяк, купа ракет по україні… якраз коли до -10 прогноз… до речі графіки відключення оновили, видно «адаптуючись» до низьких температур…
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709560 вiд 2024-12-13 08:18:04Ну вот, все комплекты формы перепробывали - не помогает. Надо завязывать выходить на поле с прапором на плечах..
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709559 вiд 2024-12-13 07:48:45«Ідьот прапорщік Густав Бауер, на шляпє і фалдах нісьот трауер» (с)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709558 вiд 2024-12-13 07:45:25Айзенгавер, Шопенгавер, а ще був якийсь кацап Фельгенгавер - чудовий правопис.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709557 вiд 2024-12-13 07:44:31Якщо саджати на президентську табуретку то комедіантів, то генералів, то краще вже жити у Південній Америці - там хоча б тепло, і немає поряд 3.143дуватого Фуйла.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709556 вiд 2024-12-13 06:20:05ДТЕК - пидарасы. Обьявляют адресс в одной группе, отключают как другую группу, а включают как третью группу..
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709555 вiд 2024-12-13 01:37:32Pryvyd Zamku (Привид Замку) № 1709542 вiд 2024-12-13 00:17:16 2 Vichny № 1709540 Американці проголосували за «батька Айзенговера». Ну і шо? -------------- Ага. через років 10 після виграшної війни не на своїй території, і далеко не військові здобутки чи "здобутки.2 там переважали на виборах. Нє, ну якщо поціновувач герасімова і захисник дуже важливої і секретної дисертації у кідалова на тему всп під час виконання обов'язків ГК під час війни комусь окей, ну тоді дрочіть. Я ж не хочу жити в цій країні при президенті Залужному. Я і при Зеленському не дуже хочу, але не зараз звідси зйобувати.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709554 вiд 2024-12-13 01:19:42Pryvyd Zamku (Привид Замку) № 1709542 вiд 2024-12-13 00:17:16 Но-но, Уест Пойнт чи де там Айзенгауер навчався - шикарна школа менеджменту. Мериканська армія - менеджмент ресурсів перш за все. До пердизентства, за його участі ввели багато нового у логістиці, оптимізації поставок (лінійне програмування, чули?), саплай-чейну. Не він вигадав, але дилема 2 театрів плюс утримування совка змусили до відкритості до ідей. Драпатий он шаблю від брит королеви дістав, як найсуперовіший випускник. Мо він буде ще крутішим від Айзенгауера, як командувач чи пердизент.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709553 вiд 2024-12-13 01:13:32Batyj є 1709456 вiд 2024-12-12 21:34:52 греки красиво ебут усатых мадьярских женсчин.. … Тільки хтів порадіти, але ж Паок - це йобане кацапське кубло, з презом друганом хуйла та кацапами в складі, одна свинособака сьогодні навіть гол забила. Краще вже за Ференц мабуть.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709552 вiд 2024-12-13 00:39:33Valeriy № 1709546 Ти ще скажи, що отримував витончене задоволення від перегляду динамівського «футболу». Хоча якщо комусь подобається прищіпки на соски чіпляти, лити гарячий віск в пупок, несамовито шмагаючи себе при цьому по сраці батогом, то чому б хтось не міг би кайфувати від «гри» «ВКДК»? Це я ще мовчу про шедевр бразильского сінєматографу «2 Girls 1 Cup».
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709551 вiд 2024-12-13 00:38:02Starik (Україна, Київ) № 1709537 Аж ні, ПАОК - Ференцварош 5:0. Так ми красунчики ще, лише 3 від іспанського Реала!
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709550 вiд 2024-12-13 00:34:45Vichny № 1709545 Білецький вже був, ну навіщо повторювати? Хоча, якщо працює, то чому ні? :) Але виходиш з контексту, я думаю все ж буде людина з системи, а не сторонній шоумен. Якщо будуть планувати стабільну країну в ЄС, то тільки ті, кого там розуміють і знають як адеквата, а таких небагато справді.
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709549 вiд 2024-12-13 00:34:062 Valeriy № 170954817 кілотон!
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709548 вiд 2024-12-13 00:32:30 2 Vichny № 1709544 «мав достатньо яєць»! Ось ми й знайшли його! По якій ціні яйця? В кілограмах? ;) ------------------------------------ Може в кілотоннах?
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709547 вiд 2024-12-13 00:30:232 Vichny№ 1709544«мав достатньо яєць»! Ось ми й знайшли його! По якій ціні яйця? В кілограмах? ;)
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709546 вiд 2024-12-13 00:29:22LAZY № 1709539 вiд 2024-12-12 23:59:15 Єдине що приємно - гівно жерти по четвергах в цьому році вже не треба. Відмучились. -------------------------------------- Не нравится - не ешь! (с)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709545 вiд 2024-12-13 00:29:13а, ще у списку забув «героїчного комбата ХХХХХ», який і справді буде героїчний як комбат, за що йому честь і повага, але для управління державою… Таких і далі будуть юзати єрмаки
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709544 вiд 2024-12-13 00:27:04Starik (Україна, Київ) № 1709543 А я от якраз боюсь, що наш нарід знов чесно і демократично вибере якогось відомого і публічного типа Зеленського, якому кожен «примальовуватиме» що хоче бачити. Це може бути «батько Залужний», «таємничий Буданов», «неістеричний Арестович», «мизамирський Хуєсосєнко», «досвідчений Смєшко», «співаючий_з_надривом Вококорчюг», «відомий і поважний волонтер Притула», та і хто завгодно кого примелькають. А зріла французська нація вибрала не-політика, але чувака, який х одного боку достатньо розумів як працює держава, а з іншого - мав достатньо яєць для реформування
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709543 вiд 2024-12-13 00:17:36Vichny № 1709540 Тут не буде 100502 тому що «остання фраза». Там все може бути, також і з військовими, тому що серед них також багато непублічних осіб, які мають досвід технократії. Мабуть менший ніж у Макрона, та не факт. Але по суті так, скоріше буде непублічна особа, якою був і сам Зе. Хоча залишаюся на думці, що до зміни Зе ще мінімум 5 років. Сперечатися на цю тему більше не буду, аргументи виклав.
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709542 вiд 2024-12-13 00:17:162 Vichny№ 1709540Американці проголосували за «батька Айзенговера». Ну і шо?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709541 вiд 2024-12-13 00:12:28LAZY № 1709539 вiд 2024-12-12 23:59:15 Крєпісь! Ще Гаратасарай і РФШ із Латвії у січні!
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709540 вiд 2024-12-13 00:01:17пробегавший № 1709469 вiд 2024-12-12 22:02:28 2Vichny № 1709441 Не прирівнюй прутня до пальця. Макрон пішов в велику політику маючи бекграунд цієї політики, а не шоу на тваринних інстинктах. Гарний чи поганий бекграунд у Макрона— то вже інше, але діяльність на рівні держави. У нас— квартал, весілля і хз ще що. Так, колись були і водії, охоронці. Ну в результаті і маємо творчість водіїв, охоронців і інших діячів всесвітнього масштабу. ------------------- Ти ніхуя не зрозумів, хоча написав я наче чітко. До чого тут Зеля? Ненависть до Зелі тоби так застилає очі, що ти нічого більше не чуєш. Суть меседжа була, що Макрон - непублічна особа до 2016, в політиці не був, а був клерком в уряді, технократом. А в 2017 виграв. Так і у нас може бути якийсь «ноунейм», що зараз може десь працює третім замом когось в уряді. А Зеліне їблище примелькалось наріду за роки, тож його кейс і кейс Макрона - то дуже різні кейси. Хуй знає коли будуть ті вибори, але недайбоже нарід проголосує за «батька Залужного», чи будь-якого з інших відомих нині популярних військових. Квартальна влада здаватиметься на 3 порядки професійнішою.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709539 вiд 2024-12-12 23:59:15Єдине що приємно - гівно жерти по четвергах в цьому році вже не треба. Відмучились.
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709538 вiд 2024-12-12 23:53:592 Starik№ 1709536ну не збив… а по друге, після того, як гра була зроблена, судєйка став на диво обʼєктивним.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709537 вiд 2024-12-12 23:53:48Краще ніж з Ференцварошем
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709536 вiд 2024-12-12 23:48:08От зараз Попов ісландця збив, але вже похрін
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709535 вiд 2024-12-12 23:44:322 Nycolas№ 1709532ну тобто там рішення вар залізобетонне, а тут - рибу загортали, тут не бачимо. вашу думку зрозумів
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709534 вiд 2024-12-12 23:42:19А ось другого пенальті на Попову не було. Випадково, бо м'яч влучив йому у сраку. Майже як у старому французькому фільмі.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709533 вiд 2024-12-12 23:39:15Pryvyd Zamku (Привид Замку) № 1709531 ну напевно шо так, бо візуально тут пеналь був значно більший ніж в першому таймі