🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1038.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709532 вiд 2024-12-12 23:38:08

Pryvyd Zamku (Привид Замку)
№ 1709530

Я ж не ВАР. Але нікого не здивував той пенальті
Мене здивував
Тому й питання було)

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709531 вiд 2024-12-12 23:37:19

2 Voxa
№ 1709526
за рахунку 3:0 ми дивимся на моменти трохи під іншим кутом, чим 0:0. ваш вар :)

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709530 вiд 2024-12-12 23:35:16

2 Nycolas
№ 1709519
а що вар побачив в моменті з Волошиним? гру у мʼяч?

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709529 вiд 2024-12-12 23:33:35

VVV
№ 1709470 вiд 2024-12-12 22:03:23

буде 90+ хв возіння їбалом по траві

---

+1

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709528 вiд 2024-12-12 23:32:02

Ну що, знов пенальті?
--------------
картіна рєпіна «Опять двойка»

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709527 вiд 2024-12-12 23:29:00

Valeriy
№ 1709521

жорстко зафіксовану?
---
камон!) переглянь ще пару разів

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709526 вiд 2024-12-12 23:28:17

з другим пеналем пожаліли

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709525 вiд 2024-12-12 23:26:42

Попову в перерві сказали, що не бійся контакту. :))
Добре, що не поставили на точку тільки шо.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709524 вiд 2024-12-12 23:25:08

Ну що, знов пенальті?

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709523 вiд 2024-12-12 23:24:49

І що на полі робив Гереро???
---
ці блядські питання)))

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709522 вiд 2024-12-12 23:24:19

Бражко увалень.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709521 вiд 2024-12-12 23:23:14

ВАР і Рефері це один колектив, в такий ситуації ворон ворону око не виклює.
А ще й Ніколас в цьому колективі?
В футбол грав? Не знаєш, як чіпляються об жорстко зафіксовану на газоні ногу захисника?

Skald [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709520 вiд 2024-12-12 23:19:50

А можуть мені вельмишановні експерти пояснити у в шо гра Бражко? Бо я шось ніц не второпаю…
Рубчинський, конєшно жах (

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709519 вiд 2024-12-12 23:18:39

Valeriy
№ 1709515

Рефері побачив, Вар побачив, Валерій не побачив
---
не переймайся - так бува

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709518 вiд 2024-12-12 23:17:56

От зараз треба нам робити п "ять замін одночасно, бо баски вже зробили чотири, знявши лідерів.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709517 вiд 2024-12-12 23:16:05

olma
№ 1709512

з чим ти нeзгiдний? в Укрaїoни є пoзицiя сили?

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709516 вiд 2024-12-12 23:15:25

1. Коли на клаві забув перемикнути на укр, і захотів написати «Ну, шо…», на екрані зявляється: Ze oj

2. Ну, шо, баскський футбол на підйомі?

3. А тим часом сьогодні у Німеччині злодії вломились у віллу Румменіге (був такий відомий футболіст) і винесли гроші і коштовності.
А місяць тому - винесли віллу Мехмета Шолля.
А два місяці тому - Лотара Маттеуса.
Схоже це лише початок, і мігранти, біженці і кримінал ще дадуть тут жару.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709515 вiд 2024-12-12 23:15:19

Nycolas
№ 1709508 вiд 2024-12-12 23:01:52

Valeriy
№ 1709506 вiд 2024-12-12 22:54:38

До чого там газон? Попов влучив в ногу, а не в м’яч
------------------------------------------------
Якою частиної ноги він влучив? Бутсою, коліном, голенню? Влучив це від слова «влучно» ? Попов широко розтавивши ноги, поставив передню ногу (пояснюю - власне ступню) на газон, при цьому не попав ні по м "ячу, ні по нозі.
Суддю не виню, міг не побачити, а от ВАР має дивитись в зповільненому темпі.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709514 вiд 2024-12-12 23:14:46



На далекій на чужині понад морем храм стоїть,
Там спинилася дівчина – думи думає свої.
Пальми хиляться лапаті, площа дзвоном розцвіла.
Повернись, чужий солдате, в славне місто Мандалай.
Повернися в Мандалай,
Де Флотилія лягла.
Чути гул від пароплавів,
Що пливуть у Мандалай.
На дорозі в Мандалай,
Через Бірму та Китай,
Принесіть, летючі риби,
Вість від мене в Мандалай!

Її платтячко рожеве найзвичайніше із плать,
Мов місцеву королеву її звуть Супі-йо-лат.
Як побачив її вперше, то одразу покохав –
Християнське своє серце до поганських ніг поклав.
Шанувала різних будд,
Я ж із нею – все забув,
Та й вона теж забувала.
Доки я із нею був.
По дорозі в Мандалай…

От бува – тумани ляжуть, ніби сонця й не було,
Вона візьме свого банджо і співа «кула-ло-ло».
Обійме мене за плечі і злітаєм од землі –
Ми стрічались кожен вечір зустрічати кораблі.
Кораблі вночі страшні,
Велетенські й мовчазні,
Що, бувало, аж заціпить
Або їй або мені.
ADVERTISING

По дорозі в Мандалай…

Але зараз все минуло – хоч хотів, хоч не хотів,
Мене доля відштовхнула від далеких берегів
Я тепер у себе вдома відслуживши десять літ,
Але кажуть, всім відомо: краще сходу – тільки схід!
Не забуду я ніяк
Пряних спецій гострий смак,
Не забуду аж до скону
Лемент дзвонів і собак,
По дорозі в Мандалай…

Я ходжу по людній площі й мить за миттю, день при дні
Наш скупий північний дощик промива кістки мені.
Покоївки досить гарні супроводжують мене,
Кожна кличе – мій коханий, але жодна не збагне!
Білі личка наче сніг,
Тлусті руки геть брудні.
Я мав кращих і чистіших
В зеленішій стороні.
По дорозі в Мандалай…

Заберіть мене з полону, в край, куди думки біжать,
Де ні права, ні законів над закон людських бажань.
Все минулося… Та й нині у думках і снах моїх
Білий храм, що на чужині понад морем сам стоїть…
На дорозі в Мандалай,
Де Флотилія лягла.
Чути гул від пароплавів,
Що пливуть у Мандалай.
На дорозі в Мандалай,
Через Бірму та Китай
Сходить зранку моє сонце
На дорозі в Мандалай…

Переклад В. Чернишенка



VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709513 вiд 2024-12-12 23:12:46

LAZY
№ 1709510
це про всі «малі клуби». до чого тут совок? подібної хуйні з ВАР в Ла Лізі не бачив, а от під УЕФАшними гандонами постійно. і ніколи на користь слабших. така сама хуйня була, напр, позавчора Жирона-Ліверпуль. зараз вже не пригадаю скільки таких випадків помічав.
сьогоднв на ВАР точно було видно, як баск тягне ногу. Така клоунада в ЛаЛізі у нього б не пройшла.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709512 вiд 2024-12-12 23:10:48

Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net)
№ 1709509

https://nv.ua/ukr/ukraine/events/peregovori-rosiji-ta-ukrajini-yermak-poyasniv-chomu-narazi-ce-nemozhlivo-50473659.html

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709511 вiд 2024-12-12 23:07:57

Очманіти - жодної заміни від тренера ДК
---
Все буде добре)))

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709510 вiд 2024-12-12 23:06:21

Які нахуй друзі-вороги? Скиглення як у кацапо-совків усе життя було - «нас засуудіііліііі! Європа протів нас!».
Тьфу, блядь.
Ще один доказ, що мудрий нарід є спорідненним з кацапами, як би огидно це не було визнавати.

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709509 вiд 2024-12-12 23:06:16

olma
№ 1709420

дeтaлi зливу, please :)

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709508 вiд 2024-12-12 23:01:52

Valeriy
№ 1709506 вiд 2024-12-12 22:54:38

До чого там газон? Попов влучив в ногу, а не в м’яч

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709507 вiд 2024-12-12 22:59:00

Valeriy
№ 1709488
так. це знущання і вже не вперше. після другого вимкнув. вони б і так програли, але це вбиває б. я. бажання дивитись футбол взагалі. бо щараз з цим ВАР стало: друзям - все, ворогам - закон.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709506 вiд 2024-12-12 22:54:38

Дивлюсь повтор- баск чіпляє носком бутси газон.

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709505 вiд 2024-12-12 22:54:27

Це пизда. Те, що баски сильніше, це зрозуміло. Так ще й підар з дудкою за них грає. За снос Волошина не ставить чистий пеналь, але в наші ворота ставить намальований в двох кроках від нього лівак.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709504 вiд 2024-12-12 22:52:15

Вівчаренко як захисник кращий, а Дубінчак, як латераль. Але атак від нього немає …з "їдають фланг Дуб-Руб.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709503 вiд 2024-12-12 22:49:27

Starik (Україна, Київ)
№ 1709498 вiд 2024-12-12 22:43:03

Valeriy
№ 1709496

Тут згоден.
А пенальті був
------------------------------------------------
Який пенальті к чорту? Пенальті, це тоді коли тебе збили, але не тоді, коли побачив перешкоду і сам свідомо перечипився через неї. Дивись як баск ставить свою ногу, якою чіпляє Попова. На Мегого можна перекрутити під час перерви.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709502 вiд 2024-12-12 22:49:20

Динамівцям слід спробувати себе в інших видах спорту. Анальний бокс, наприклад, як варіант

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709501 вiд 2024-12-12 22:46:29

Треба Суркіса міняти)))

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709500 вiд 2024-12-12 22:45:37

Дубінчака треба міняти, а то він не дограє. Хоча це вже пофуй.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709499 вiд 2024-12-12 22:45:19

Рубчинський - абсолютно безперспективний для мене бо ДУЖЕ повільний, хоча манера бігу така, що здається швидким. :)

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709498 вiд 2024-12-12 22:43:03

Valeriy
№ 1709496

Тут згоден.
А пенальті був

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709497 вiд 2024-12-12 22:41:36

Бодроеб

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709496 вiд 2024-12-12 22:41:13

Дячук носком ноги витикає м "яч, баск заряжає йому в ногу, але сам при цьому падає, корчиться, але сфолив Дячук?

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709495 вiд 2024-12-12 22:35:08

Золоті номери - це найменше зло, яке заважає нам грати.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709494 вiд 2024-12-12 22:34:15

Попов не увійшов у гру, це якийсь жах.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709493 вiд 2024-12-12 22:31:50

А форма з золотими номерами - рогулізм і відсутність смаку у ігогоши
---
Нова структура менеджменту в дії


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.