olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746855 вiд 2026-04-29 12:08:43Щодо ударів по водозаборах. Я бачу, що треба тиснути на Рашку, і запропонувати через посередників, через турків може, через американців можна було, але там нема кому (Віткофф це довбойоб, він нікчема, ні до чого не годиться). Запропонувати. Ми не бьємо по нафтових обєктах, енергетичних обєктах. Раша не бьє аналогічно. Але все це треба серйозно опрацьовувати, і впливати на різні башти Кремля. Бо там є розбіжності.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746854 вiд 2026-04-29 12:05:00ыМ
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746853 вiд 2026-04-29 11:59:162 olma№ 1746845нажаль ні на що не вплине. багато таких промов було. всі вставали, аплодували, зе ж теж там виступав. і досить красиворижий клоун на завтра знову напише що нато - паперовий тигр, не допомагають штатамі єс нехай саме захищається від його друга хуйла…амеріка - фьорст, грейт-агейн!і взагі він болл-рум будує - не відволікайте дідуся… Прямо не вплине. Промова короля вплине на електорат і на свідомий політичний клас. Всі вже подумали, боже, якого конченого на президента вибрали. Результати промови короля будуть на мідтермах в листопаді 2026. До того часу ні.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746852 вiд 2026-04-29 11:59:06Теніс Марта сьогодні о 8 з Ліндою починає. По вчорашньому вилеті женщіни-мущіни є шанс виграти турнір. Якщо пройти Лінду, півфінал проти переможниці Плішкова-Потапова. Каро вже «старенька». Грати можна. У другому півфіналі уйобищна кацапська психопатка й матерщинниця проти Баптіст.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746851 вiд 2026-04-29 11:27:532 LAZY№ 1746850ще взимку писали що такводоканал той що під вишгородом - одинза яника була тема щоб приватизувати водоканали. то альфа-груп хотів купити той водоканал (і нача в луганську також)дуже стрьомна тема
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746850 вiд 2026-04-29 10:58:08❗️ росія може атакувати водопостачання: під загрозою водозабірні вузли, які забезпечують цілі міста. Ймовірно, уникнути графіків подачі води та обмежень не вдасться, — повідомляє РБК-УкраїнаЗавершити будівництво альтернативних водозаборів до літа неможливо, оскільки на це потрібно 9-12 місяців.…Для Києва така хуйня реальна чи ні?
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746849 вiд 2026-04-29 10:55:482 olma№ 1746845нажаль ні на що не вплине. багато таких промов було. всі вставали, аплодували, зе ж теж там виступав. і досить красиворижий клоун на завтра знову напише що нато - паперовий тигр, не допомагають штатамі єс нехай саме захищається від його друга хуйла…амеріка - фьорст, грейт-агейн!і взагі він болл-рум будує - не відволікайте дідуся…
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746848 вiд 2026-04-29 10:27:02Доганяють сову і рашку :-) Стало публичным обвинение против [бывшего директора ФБР] Джеймса Коми. Всего два эпизода: 1. Угроза убить или причинить физический вред президенту США 2. Передача между границ штатов угрозы убить президента США. Если подробнее, то первое обвинение звучит так: «Примерно 15 мая 2025 года, в Восточном округе Северной Каролины, обвиняемый Джеймс Брайен Коми-младший умышленно и сознательно сделал угрозу лишить жизни и причинить телесные повреждения Президенту Соединённых Штатов, а именно: он публично разместил в социальной сети Instagram фотографию, на которой были изображены ракушки, выложенные в виде «86 47», что разумный получатель, знакомый с обстоятельствами, мог бы истолковать как серьёзное выражение намерения причинить вред Президенту Соединённых Штатов.» (USleg)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746847 вiд 2026-04-29 10:13:50Зіна, Сікан, альо.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746846 вiд 2026-04-29 10:13:19Малиновський заговорив про повернення в УПЛ та похвалив Полісся ------------ Пора :-)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746845 вiд 2026-04-29 10:07:05Король Чарльз (Карл) ІІІ просто красун. Промова в Конгресі по британсько-королівськи вишукана, але сильна і слушна.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746844 вiд 2026-04-29 09:43:57https://x.com/WhiteHouse/status/2049249271946391799?s=20білий дім «рекламує» лімітед-едішин американського паспорту, з потртертом трампаладно «дідусь», старенький, маразматичний, лікує свої дитячі комплекси…а ви, його «чєлядь»? невже не розуміють що в історії вони залишаться як «підтанцьовка у клоуна»?
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746843 вiд 2026-04-29 09:40:07туапсе, до речі - адигейська назва----«Туа» (або «т’уа») — означає «два».«Псе» — означає «вода» або «річка». Отже, Туапсе — це «Дві води».Місто розташоване в усті, де зливаються дві річки
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746842 вiд 2026-04-29 09:37:21з прильотами по нпз - ну прямо «клуб кіно (дроно) -путєшєствінніков»ота пермь - це да-хуй-я далеко. знову 2к- кмпоцікавився у ші - звідки така «іскона руська назва»?пишуть - то по фіно-угорському - «йєбєня»!, тобто хуй-зна-деболотна у-країна, бля!---------від фінського Perämaa або вепського Pera ma, що означає «задня земля» або «земля за волоком». Для давніх фінів та новгородців це була територія «на краю світу».
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746841 вiд 2026-04-29 05:11:14LAZY № 1746840 трaдицiйний рoзпил :)
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746840 вiд 2026-04-29 02:39:542 OlegSh№ 1746783Кремль витрачає на підготовку одного кацапа з рушнецую $56200Це на що така сума? Що там за космодесантники такі? Оті алкаші беззубі?
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746839 вiд 2026-04-29 02:30:56sk № 1746801 пoгaнa oзнaкa…
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746838 вiд 2026-04-29 00:30:02klirik№ 1746834це точно. хоча пеший матч проти реалу - його визнали найкращим. другий мабуть найгіршийвидно в такому віці неможливо тримати свій рівень стабільно. сьогодні теж було видно що трохи він «втомлений» …
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746837 вiд 2026-04-29 00:26:16Тон ironbelly — швидкий, лаконічний, часто з нотками іронії та грубості. Він не боїться вживати лайливі слова («пізда», «бляха», «пісюн») і часто підкреслює свою позицію саркастичними вигуками («Ги», «Пісюн»). …Схоже, чемпіон по пісюнам також визначився.Мовний репертуар ironbelly — це суміш української та англійської, з великою кількістю інтернет‑жаргону, скорочень та неологізмів («чікалки», «мультифункціональні», «позитронна гадина»).…Електроник вже собі занотував «позитронну гадину» на майбутнє.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746836 вiд 2026-04-29 00:22:59klirik № 1746834 він майже взяв пеналь і не я не бачив жодного м'яча на ньому. Так його гра на розиграш була майже неефективна, але не думаю, що він це сам вигадав.
ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746835 вiд 2026-04-29 00:20:522 Philus№ 17468222 Philus№ 17468222 ironbelly№ 1746816Philus № 1746805А я звідки знаю? Там фантазія і креативність сьогодні буяє. Але навперто вчепися в ті свої побрехеньки про мене. Влупити б ту позитронну гадину добрим пучком високоенергетичних електронів, може порозумнішала б.Спробуй зараз: краще?Як сказати… Десь покращилось, десь знову прибрехало. Типічна поведінка. Тренувати його треба. Питання правильні задавати. Най буде іграшка.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746834 вiд 2026-04-29 00:17:55Нойер на воротах виглядає як мішок з лайном. Треба вміти вчасно закінчувати з футболом
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746833 вiд 2026-04-29 00:16:14у ПСЖ 5 ударів в створ - 5 голів мндааа …
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746832 вiд 2026-04-29 00:15:34на полімаркет - маур наступний тренер реалу - 60%https://polymarket.com/event/next-real-madrid-manager/will-jose-mourinho-be-appointed-as-manager-of-real-madrid?dub_id=qSLsMHRVn31CJHrN#2MDEv0vo
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746831 вiд 2026-04-29 00:07:08«Дворовий футбол» крокує планетою, від Кривого Рога до Парижу
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746830 вiд 2026-04-29 00:06:18тенісхух. американка хейлі-баптіст вибила бульба-дуруця чергова зірка штатівська чимось серену нагадує. правда «розмірами» трохи компактніше, але техніка більш сучасна, чоловіча…6 матч-болів відіграла. молоток. потрібно бульба-дуру привчати що її може йобнути будь-хто з топ-30принаймні ті хто по кілограмам м'яса +- такий же…
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746829 вiд 2026-04-29 00:03:57Ось тепер хочу побачити дописи їбанутих експертів які писали що 6:5 це ознака непрофесійності і таке інше. Розумію, що ніхто того не напише :), нехай їм щастить, список зробить ШІ, навіть напружуватись не потрібно :)
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746828 вiд 2026-04-29 00:03:46псж забило всі свої моменти. крім двох виходів дембеле 1-в-1 і хрестовини в кінці…баварія мала моментів більше. забила тільки половину…молодці. ніякого вам гівновозилова з 1-0москаль і так огидний, ще й судому почав малюватичувак. ти на воротах стоїш. 10+ км не набігуєш по полюрадуйся що тебе на люди випустили ще й на тв показують…
Voxa(Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746827 вiд 2026-04-29 00:02:46«Джексон стрелял в Сундукова» а нафіга його Баварія в Челсі купила?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746826 вiд 2026-04-29 00:01:57Бля, оце битва. Шкода що матч закінчився. Таких матчів за все життя не багато побачиш. А завтра блядь буде 0-0 без жодного удару по воротах.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746825 вiд 2026-04-28 23:58:26Ну таке. Баварія може краще. Якось зовсім паскудно у захисті зіграли.
Starik(Україна, Київ ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746824 вiд 2026-04-28 23:56:44М'ясо з поля
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746823 вiд 2026-04-28 23:55:122 gross№ 1746776Emoji у повідомленняхДеякі emoji в гостьовій працюють, деякі — ні. Це не каприз проксі, а обмеження старої upstream-бази.Що працюєБазові символи з BMP-діапазону (3-байт UTF-8) — тобто простіші значки на кшталт ✨ ⚗ ➡ ❌ ⚠ ⓘ ★ ☑ ☀ ❤ і подібні. Ці зберігаються у БД нормально, відображаються коректно для всіх. Можеш їх писати у редакторі без побоювань.Що НЕ працюєСучасні emoji з astral-plane (4-байт UTF-8): обличчя, прапори, руки і жести, тварини, тонкощі шкіри, а також ZWJ-послідовності типу — усе це upstream-MySQL мовчки обрізає або відкидає (legacy utf8mb3 storage, який не вміщає 4-байт коди).Що робить редакторПеред публікацією в гостьову sanitiser автоматично прибирає 4-байт emoji з повідомлення. У live-прев'ю «Як виглядатиме після публікації» одразу видно, що від твого тексту залишиться. Якщо щось зникло у прев'ю — не дивуйся, просто заміни на BMP-аналог або словами.Чому такЦе не я виключив astral-plane з ідеологічних міркувань — я просто емпірично перевірив 1000 останніх повідомлень. У них знайшлися лише BMP-символи (✨ ⚗ ➡ ❌), а сучасні emoji — нуль. Спроба запостити їх вручну закінчується у «депортації». Тому на ходу впав — не вставай: BMP-символи лишаю, astral-plane знімаю.
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746822 вiд 2026-04-28 23:53:212 ironbelly№ 1746816Philus № 1746805А я звідки знаю? Там фантазія і креативність сьогодні буяє. Але навперто вчепися в ті свої побрехеньки про мене. Влупити б ту позитронну гадину добрим пучком високоенергетичних електронів, може порозумнішала б.Спробуй зараз: краще?
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746821 вiд 2026-04-28 23:52:58у Баварії є кілька гравців, які відверто не тягнуть. Лаймер, Павловіч, Станішіч і Горецка.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746820 вiд 2026-04-28 23:49:05ПСЖ з Баварією подивилися нашу гру з Кривбасом?
ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746819 вiд 2026-04-28 23:48:00Ага, вже знаю мулькифункціональні «чикалки» то витвір моїх кривих пальців по телефону. Мало бути «читалки», мова йшла про різні плеєри. Все інше - форобливі хвантазії.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746818 вiд 2026-04-28 23:47:30до речі олісе якось здувся в 2му…ну і у баварії було відносно багато моментів, коли були з м'ячем в штрафній. і замість того щоб бити, починали паси давати…компані навіть в роздягальню не пускають?так би там в перерві включив режим «серьоги лужного», можливо не пропустили б 2 після перерви…
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746817 вiд 2026-04-28 23:43:49все що баварія пропустила в 2му - нагадало барсупровал в центрі. захист - тихоходиконтра, гол…
ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746816 вiд 2026-04-28 23:42:40Philus № 1746805 А я звідки знаю? Там фантазія і креативність сьогодні буяє. Але навперто вчепися в ті свої побрехеньки про мене. Влупити б ту позитронну гадину добрим пучком високоенергетичних електронів, може порозумнішала б.