LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709372 вiд 2024-12-12 02:18:47До таблиці ЛЧ є тільки одне зауваження: Цікаво, які йобані технарні програмистські ублюдки, раки та діви за гороскопом, вигадали писати оті вертикальні написи збоку зверху вниз, а не знизу вверх? Нагадує дизайн графіків відключень від ДТЕК, які могли б виграти приз сторіччя за найбільш уйобіщний дизайн ева.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709371 вiд 2024-12-12 01:58:40Мені вдалось придумати абсолютно дикий розклад на 2 останні тури, при якому може вилетіти хтось з 13 очками, для цього звичайно треба щоб ПСЖ програв 2 гри, інакше не вийде бо в трійці з МанСіті і Штутгартом тільки так дві команди наберуть 13. Це я просто шукав підтвердження, що всі у кого 10 в небезпеці, а 11 теж ще поки нічого не гарантують.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709370 вiд 2024-12-12 01:41:55Йди нахуй зі своїм скандальним клоуном-підарасом, клоун-підарас.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709369 вiд 2024-12-12 01:29:38Головний сержант Маркус випустив трилогію. Є на ютюб.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709368 вiд 2024-12-12 01:07:00Провал редбульщиків просто приголомшливий. Одразу видно моцну базу, побудовану на десятиріччя!
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709367 вiд 2024-12-12 01:05:38Бля хто б міг подумати про таку таблицю на початку осені?! Каєф. Хто там пиздів, що це прихована Суперліга для багатих жирних котів? Хуй там.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709366 вiд 2024-12-12 00:21:07Як я вчора і писав між 26 та 27 місцем розрив у 3 очки. У сьомому турі однозначно центральним стає матч ПСЖ-МанСіті, тільки якщо до початку турніру здавалось, що це буде матч за топ-8, то зараз це буде матч за топ-24. Але все ж навіть програш у цьому матчі навряд чи позбавить всіх шансів. Я все ж думаю, що Динамо (Загреб) вилетить, а от Штутгарт, ПСЖ, МанСіті, Ейндховен, Селтік і теоретично навіть Реал визначать ще одного невдаху, швидше за все це буде хтось з перших двох, іншим треба тупо двічі програти, маючи в одному з матчів аутсайдера в суперниках. Але теоретично від вильоту не застраховані і ті хто зараз має 10 очок, і в зовсім диких розкладах навіть 11 (але це тільки якщо ПСЖ і Штутгарт обидва виграють в 7 турі).
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709365 вiд 2024-12-11 23:57:06Та то всьо хуйня
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709364 вiд 2024-12-11 23:41:57цікавий день сьогодні в лч… перші тайми (майже) безгольові… а от у других… мультікаст не встигає «канали» перелючати…
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709363 вiд 2024-12-11 23:34:36Starik Зараз «дивлюся» мультіфід, але годину намагався натренувати «молодого співробітника». Він/вона/воно навіть команди цієї ЛЧ брало з помилками. Потім начебто ок. Але як просив просто набрані бали для команд першого кошика навести, то помилки для кожної. Я сам написав, воно погодилося. Потім так саме для другого і третього … Потім зголосилися, що завтра воно мені сформує після 6го туру. Начебто, порозумілися. Але Потім сформулював подальшу задачу, воно зрозуміло, але результати Баварії (наприклад) так за кілька спроб і не надало вірно. На тім і ліміт вичерпання, не тільки у безкоштовного ChatGPT, але й мого терпіння.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709362 вiд 2024-12-11 23:33:50Мансити дрючат уже все подряд..
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709361 вiд 2024-12-11 23:24:43Вже наступного дня після повалення режиму Асада у ФРН почали говорити про повернення сирійських біженців додому. Особливо активно за цю тему взялися представники ХДС/ХСС. Яким чином вони пропонують організувати повернення сирійців - в тексті DW. ----- ітут шольц такий: ердоган-натаньяху - не діліть сирію на частини… мовляв. спочатку випремо до вас біженців… ну а тоді «можна»
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709360 вiд 2024-12-11 22:59:35m1919(Київ - чемпіон!) № 1709357 ----- Та ХЙЗ. З пресрелізу складається враження, що не в бариженні квитками, і провозі пасажирів в купе провідника справа. Хочуть рейдернути абощо?
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709359 вiд 2024-12-11 22:48:09OG № 1709351 так, ШІ часто потребує навчання під конкретні речі. Це ж генеративний ШІ, йому треба чітко вказувати контекст. Як і іншим молодим співробітникам. Та ще й перевіряти якість виконаних завдань. Але є й «перевага», якщо ШІ щось «засвоїв», то не треба повторювати, це все ж таки ПЗ. Але якщо ти помилився то ШІ буде вважати твої хибні вказівки як підтверджені, ось тут молодий співробітник може шукати власну думку. Найбільший зиск мають корпорації\країни які навчають власні моделі для виконання їх вузьких задач, але й «просто люди» використовують дуже часто для рутини, спрощення пошуку тощо.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709358 вiд 2024-12-11 22:46:17Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1709346 вiд 2024-12-11 22:09:13 Ну треба ж лизнути сраку підару днєпрапєтровскому, вся свита старається
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709357 вiд 2024-12-11 22:45:212 olma№ 1709320Київська міська прокуратура заявила про викриття злочинної організації, яка незаконно заробляла мільйони гривень на продажі квитків на міжнародні потяги “Укрзалізниці”, користуючись підвищеним попитом на такі квитки…За попередніми підрахунками, унаслідок необлікованого продажу квитків “Укрзалізниці” втратила понад 73 млн гривень прибутку. Це вже обіцяне тут днями руйнування залізниці Зе владою?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709356 вiд 2024-12-11 22:35:56sk (chromebook acer 14) № 1709354 вiд 2024-12-11 22:24:34 Назвати орбана підарасом буде проявом зневаги до підарасів.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709355 вiд 2024-12-11 22:26:08№ 1709349Австрийцы таки успели получить газ на искомую сумму, которуб не выплатили, ссылаясь на решение суда..
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709354 вiд 2024-12-11 22:24:34Orbán Viktor @PM_ViktorOrban · 3h At the end of the Hungarian EU Presidency, we made new efforts for peace. We proposed a Christmas ceasefire and a large-scale prisoner exchange. It’s sad that President @ZelenskyyUa clearly rejected and ruled this out today. We did what we could! ------ орбан настільки підарас, що коли його називаєш підарасом, звучить як комплімент…
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709353 вiд 2024-12-11 22:23:05Епт.. Мансити в форме Ромы..Ну что за херню выдумывают..
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709352 вiд 2024-12-11 22:22:06Starik Вибач, не побачив автозаміну… теж такий собі ШІ
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709351 вiд 2024-12-11 22:21:07Staring Дякую. Тобто якщо мати час та натхнення, то можна той ШІ навчити чомусь і отримати відповідь, а не «do it youself»
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709350 вiд 2024-12-11 22:21:02мені одному здалося що Кличко вгашений, і дає вью після двох літрів горілки під смажене порося? :-))
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709349 вiд 2024-12-11 22:19:24а чому такий фурор що австрія розірвала контракт з газпромом вони ж десь місяць+ виграли арбітражний суд, який присудив 200+ млн. газпром повинен заплатити. хуйлостан сказав платити не буде. австрія сказала - ок. заберемо газом що до нас йде. хуйлостан перекрив «кранік» … які були очікування на майбутнє? що полюбовно домовляться і продовжать контракт?
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709348 вiд 2024-12-11 22:17:30Vichny № 1709345 відповідь же нам ніхто не розкаже… можу повангувати. крішті буде грати за збірну в португалії а що мессі? все по чесному. додаємо аргентину також, можливо, найк (чи хто там?) дуже хоче рекламуватись в пд америці… але на фоні чс у саудитів в січні - попереднє вже наче і ок…
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709347 вiд 2024-12-11 22:12:43виправдання Віталія Кличка, чому змінив промову та коли став фанатом «Полісся»
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709346 вiд 2024-12-11 22:09:13Але набагато частіше показують старе крокодиляче їбало громадянина буткєвічя - а це прикро.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709345 вiд 2024-12-11 22:08:21sk (chromebook acer 14) № 1709340 вiд 2024-12-11 21:55:17 Який йобаний треш присусіджувати той Уругвай і Аргентину до відносно компактно розташованих Іспанію-Португалію-Марокко-хуй-їм-в-око. Якщо так треба відсвяткувати то 100-річчя саме матчем в Уругваї, то провели б вже весь чемп в Південній Америці
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709344 вiд 2024-12-11 22:06:41Варвара Козлюк у повний зріст. Вона ахуєнна в 16 :-). Правда Віт може присісти за педофілію. Може якось порішає.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709343 вiд 2024-12-11 22:05:21PEPSI (Merkury) № 1709342 вiд 2024-12-11 21:59:16 Ще й бухий був напевно?
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709342 вiд 2024-12-11 21:59:16Nycolas № 1709335 Можна догнати. Навіть швидкісний поїзд ICE i TGV. Був у мене такий випадок. Мій шеф якось засидівся з клієнтами-білорусами у німецькому офісі, і не встигли на поїзд Мюнхен-Мінськ, був такий колись. Білоруси скисли. Шеф був ризиковий по натурі. Сів у свій ауді-спорт, і поїхали. Догнали поїзд аж у нюрнбергу, валили 200-260 кмч. Білоруси двічі просились вийти по дорозі. Але догнали :-).
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709341 вiд 2024-12-11 21:55:21Про здоровий спосіб життя :0) ? si=vpP-fiuOevXVUaTn
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709340 вiд 2024-12-11 21:55:17ФІФА офіційно затвердила господарів чемпіонатів світу з футболу 2030 і 2034 років. • ЧС-2030 приймуть Іспанія, Португалія та Марокко. Турнір вперше відбудеться на двох континентах — Європі та Африці. На честь 100-річчя мундіалю стартові матчі проведуть в Уругваї, Аргентині та Парагваї. • ЧС-2034 відбудеться в Саудівській Аравії, яка стала єдиною країною-кандидатом. Турнір можуть провести у січні через сприятливі погодні умови.
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709339 вiд 2024-12-11 21:52:53Nycolas № 1709335 Швидкісний це Ліон-Париж за дві години. Той що стоїть на кордоні три години не дуже швидкісний :-)
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709338 вiд 2024-12-11 21:49:31Starik (Україна, Київ) є 1709267 вiд 2024-12-11 10:38:09 Так :)
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709337 вiд 2024-12-11 21:48:14Batyj № 1709334 вiд 2024-12-11 21:42:34 А Брест что более ожидаем был в восьмёрке? У Лилля есть конкретная причина почему он там - победы над двумя мадридскими командами. Брест же вообще получил какой-то уникально удобный календарь с 4 матчами против аутсайдеров.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709336 вiд 2024-12-11 21:47:36klirik № 1709332 ---- Та там не зрозуміти політику австрійську. У них вибори пройшли, але коаліцію так і не створили, тому цей Нехамер залишився поки що правити, і непогано себе показує як кризовий менеджер. Але сам факт те, що австрійцям бюргерам показують зайвий раз, що Х-ло не бізнес-партнер а нахабна скотина, це дуже на плюс для Австрії.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709335 вiд 2024-12-11 21:45:48OlegSh № 1709331 вiд 2024-12-11 21:29:44 Якщо потяг швидкісний не доженеш. Тим паче на автобусі
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709334 вiд 2024-12-11 21:42:34Лиль, самая неожиданная каманда в восьмерке..
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709333 вiд 2024-12-11 21:34:14PEPSI (Merkury) № 1709327 Розгортай. Цікаво. Бо про всякі Ліллі-Баварії-Реали-Хуяли читати заєбло