Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709212 вiд 2024-12-10 21:38:11Batyj № 1709207 Я згоден, взагалі ти правий. Але на Оболоні біля дому проклали плитку «по натоптаному», але не до логічного завершення :) Мабуть у управляючий компанії був адепт цієї теорії.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709211 вiд 2024-12-10 21:36:47Batyj № 1709209 вiд 2024-12-10 21:27:21 Вне игры отложенные, пеналя через 5 минут игры.. Был же принцыт - если суддя сразу не свиснул, флаг не поднял - заиграно. … Да пошли вы нахер, ретрограды, с этим ублюдочным принципом. ВАР - это справедливость в игре.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709210 вiд 2024-12-10 21:35:18ProstoVlizPobalakaty № 1709206 Так, це математично й логічно. Просто треба спитати ШІ які матчі важливі з точки зору пересування в таблиці й дивитися їх. Новий сучасний світ :)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709209 вiд 2024-12-10 21:27:21Вне игры отложенные, пеналя через 5 минут игры..Был же принцыт - если суддя сразу не свиснул, флаг не поднял - заиграно.Я када хоккей смотрю, нарушение вижу сразу мгновенно.. по совокупности признаков, траектория шайбы, положен..ие рук, ног, тела игроков.Безо всякого не тока вара, а даже анализа..Так и нормальные судди раньше судили.. Не то шо современные пидоры..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709208 вiд 2024-12-10 21:21:07ну а пендаль Ливера - левейший. Я вааще и не понял, кто что нарушил.. Заебали с этим варом ебучим. Убили игру..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709207 вiд 2024-12-10 21:15:10Вот эта вот сказочка, про тропинки заграницей меня всегда смешила до усрачки.. Еще даже до работы в проекиной организвции, в институте какойто препод рассказал, но уже чуствовалась лажа.Ну а во время работы и после, так подавно.Дорожки, это Строка в проекте, и смете, Благоустройство территории.Работу строителей не примут, пока все пуекты проекта не будут выполнены, и деньги за благоустройство не отдадут. Если не сделать. Сделал дело - гуляй смело. На другой обьект Это ктож потом будет переделывать, де люди натоптали?Врачи на субботнике? Или ходячие больные, нашару?
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709206 вiд 2024-12-10 21:10:39Зірвалося.. Можливо цей тур буде дуже обережним від всіх команд від 8 до 24 місця, ризикувати будуть лише ті, хто або хоче до топ-8, або нижче 24 місця.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709205 вiд 2024-12-10 21:08:32Здається Загреб та Селтік встановили (або як мінімум повторили, але не знаю чи було таке раніше) антирекорд ЛЧ - 0 ударів в створ за тайм від обох команд. Можливо це
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709204 вiд 2024-12-10 21:08:03до речі, здається минулого тижня в Ла Лізі була гра (забув хто з ким), коли після перегляду ВАР арбітр таки не змінив рішення і не поставив пенальті.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709203 вiд 2024-12-10 21:04:49щоб Ліверпулю не подарували лівий пенальті у грі з розібраною, але впертою Жироною, я б здивувався. таки тхне від сучасного футболу, як від вигрібної ями.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709202 вiд 2024-12-10 20:10:55Держава є репресивною, але корумпованою. Слабкою. У нас репресивні органи за злочинцях і корупціонерах заробляють переважно, а не в тюрму саджають. Тому в країні загалом можна жити. Але якщо корупції буде менше, тобто верхівка буде як завжди, а всіх інших - в стойло, то жити в такій державі буде не можливо. Але я сподіваюся на український народ і його вроджений анархізм.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709201 вiд 2024-12-10 20:03:27Єбать яка «репресивна держава» ггг. Прям блядь «репресії» на кожному кроці. Всі блядь роблять що хочуть, хабарі великі та маленькі хуячать на кожному кроці, податки не сплачують та інше. Яка в сраку «репресивна держава»? А про дорожки там де люди ходять - це я про Англію ще мабуть у дитинсті читав. І мріяв щоб і нас так було.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709200 вiд 2024-12-10 19:58:34Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1709198 вiд 2024-12-10 19:12:58 Якби у нас не було стихійних ринкових відносин ми б не жили. Це механізм адаптації. В тих країнах де це не потрібно створені закони в інтересах суспільства, щоб вони виконувалися. В наших умовах закони і правила приймають для того щоб їх порушували і можна було карати за порушення. Тому що в нас репресивна держава. Це принципова різниця. В такій державі не можна бути законослухняним. Колись в одній лікарні, здається в Івано-Франківську, я помітив, що асфальтові доріжки якось дивно незвично прокладені, а між ними газони, дуже гарні, невитоптані. Я дізнався що там ремонт якісь іноземці робили, і вони зробили таку штуку, вони не відразу заасфальтували подвір'я. Вони почекали поки люди створять стежки, там де вони ходять. А потім ці стежки заасфальтували. Таким чином і людям зручно, і подвір'я гарне, ніхто по газонах не ходить. Отак мають бути і закони, і правила. Для людей. А поки будуть для репресивних або перевіряючих органів вся надія буде лише на неофіційні зв'язки та стихійні ринкові відносини
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709199 вiд 2024-12-10 19:37:31«США у тестовому режимі провела перехоплення балістичної ракети середньої дальності - випробування завершилось успішно. Про це повідомляє Reuters з посиланням на міноборони США»---------------------Мовляв - а ти, вовєг, і далі тряси своїм фуєшніком.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709198 вiд 2024-12-10 19:12:58Так якось склалося, що ті, у кого нема «стихійних ринкових відносин» - ті живуть, а ті, у кого вони є - виживають.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709197 вiд 2024-12-10 18:35:42Так. За рахунок цього ми, українці, виживаємо в майже будь-яких умовах, незважаючи на те, які неадеквати при владі. Найкраще що може робити з нами держава, це не чіпати і ми будемо жити, ви про все між собою порішаємо і буде нормально. Горизонтальні зв'язки це наше все.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709196 вiд 2024-12-10 18:29:54«Стихійно ринкові відносини» - це ж базіс, чеснота та сила українців.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709195 вiд 2024-12-10 17:33:22Так, таке є, тому що страхова медицина, великі черги і бюрократія. І незацікавленість лікарів теж. Вони свою зарплату отримують в будь-якому випадку. А А «за свої» це буде коштувати дуже дорого, що недоступно для більшості. У нас є ще й бізнес в приватних клініках - іноземців лікують. Їм дешевше приїхати в Україну і лікуватися тут ніж вдома. Тому що вдома це черги і ціни. У нас зараз рух в тому ж напрямку, мені зараз простіше направляти пацієнтів на обстеження в приватні клініки перед тим як вони приходять до мене на операцію, тому що і державних можна чекати довго. Не місяці, звісно, але тиждень, наприклад. Плюс ще загадкові «сімейні лікарі» вирішують чи потрібно пацієнту який іде на операцію робити те або інше дослідження, чи не обідніє держава від цього, чи дати направлення, чи не дати направлення. Вона ніхуя в цьому не розуміє, але дає або не дає. Я охуїваю, якась коза мені розповідає що ехо серця треба хворому робити раз на два роки, не частіше, це написано і якомусь там «протоколі». А мені похуй що йому два роки тому робили, це йому для життя, а він до мене на стіл іде, я його хочу живим виписати. Але хоча б приватних доступні ціни зараз і оперативність. Проблема в тому що в приватних складно і дорого лікувати важких хворих. Оптимально якщо амбулаторно, або госпіталізація на кілька днів максимум. Тому що треба платити за кожен день перебування в стаціонарі і там набігає і вістів, і в гору)))
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709194 вiд 2024-12-10 17:24:39Русня влучила ракетою в лікарню в Запоріжжі. Три загиблих. багато поранених, під завалами люди.
fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709193 вiд 2024-12-10 17:07:19Enot № 1709192 Я суджу, умовно, по досвіду перебування своєї родини за кордоном (і по досвіду інших знаййомих біженців з Фінляндії, Португалії, Польщі, Іспанії, ЮКей, з відгуками яких знайомий). Це таки ненормально, коли людину з онкологією записують на прийом до лікаря на дату через півроку після звернення (реальний випадок реальної знайомої). І таких випадків дофуїща. Важко це назвати адекватним обслуговуванням (про що кажуть самі громадяни Фінляндії, з якими спілкується моя дружина). Так, коли вже погодив процедури етсетера, то все ізі брізі, а до того треба терпіти.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709192 вiд 2024-12-10 16:58:03Наша медицина виглядає нехуйово завдяки стихійно ринковим відносинам. Якщо все це знищити, то наша медицина виглядатиме як медицина в звичайній країні Третього світу.
fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709191 вiд 2024-12-10 16:44:57LAZY № 1709190 В цілому, плюсую. Тим більше наша медицина виглядає ніфуйово на фоні медицини в деяких (насправді, багатьох) західних країнах. Це й по «біженським» паблікам видно. А що вже казати про швидкість обслуговування: на ВЛК взагалі «скорость охуєвающа»
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709190 вiд 2024-12-10 16:27:49Бгг «опитування». Результат будь-якого опитування на будь-яку тему у мудрого наріда буде завжди один - скиглення та розмазування шмарклів по інфантильним (але вороватим, брехливим та хитровиїбаним) їбальникам.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709189 вiд 2024-12-10 16:27:33Під популістичними лозунгами «боротьби з мафією» знищать все що чого доторкаються. Вами мафія керує всі ці роки, єбе вас в усі діри, а щоб народ не возбухав, йому знайшли ворогів - лікарів. Так і раніше бувало, це перевірена радянська практика.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709188 вiд 2024-12-10 16:12:51Тут якраз опитування: Вісім років медичній реформі Уляни Супрун. Чи задоволені ви змінами? Ні. Все стало лише гірше 53.95% (25333) Є позитиви, але є й недоліки 26.65% (12512) Так, якість обслуговування поліпшилася 13.85% (6506) Не користуюся послугами державної медицини 5.55% (2607) https://glavcom.ua/allvotes/203.html
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709187 вiд 2024-12-10 16:08:26Starik Те що він з Канади, не змінює того що він - дегенерат, як і його місцеві поплічники. Я не розумію якими треба бути байдужими людьми, щоб таке робити. Наскільки треба не поважати Україну та її народ.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709186 вiд 2024-12-10 16:06:57№ 1709182медицинский университет или медицинский институт Киевского (например) университета - Один хуй, вид сбоку. Как есть же Институт Экономики Киевского университета. Для руководства - да поплохеет. Патамушта не будет ректором, а будет проректором. И отвечать перед ректором. ИМХО - для разрушения медицинской мафии. А то - охуели савсем.. Должности, степени, звания, целые отделения по наследству передают..
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709185 вiд 2024-12-10 15:59:43Enot № 1709182 це як раз робить варяг, з Канади
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709184 вiд 2024-12-10 15:59:09sk (здалеку…) № 1709175 Та правильно відповів. Не шукайте зраду там, де її нема. В цілому я б хотів, щоб він нейтральніше говорив про нашу війну до виборів, бо раптом це нашкодить.
che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709183 вiд 2024-12-10 15:57:19Геть (Геть) № 1709177 вiд 2024-12-10 15:14:51 тому і написав -'трохи'. був як турист, 2 тижня. у родині лікарів у Онтаріо, ну і там візити по знайомим знайомих. всі кажуть шо жах і Трюдо підарас. і це єврейські помірковані громадяни, із працевлаштуванням вище середнього. у Квебеці кажуть ще гірше не сперечатимусь, бо дійсно зовсім не у темі. так, сам здивувався
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709182 вiд 2024-12-10 15:48:33Медичні університети можуть розформувати в звичайні ВНЗ https://sud.ua/uk/news/ukraine/317665-meditsinskie-universitety-mogut-rasformirovat-v-obychnye-vuzy#google_vignette Ефективні менеджери прийшли за медициною. У нас за роки незалежності держава не створила нічого дієздатного, а до чого доторкалася, то руйнувала. У якості рудименту лишалася медицина та ще залізниця. Тепер буде лише залізниця, хоча і її можуть реформувати, приватизувати та здати на металолом. А народу розповідатимуть про реформи. Тут проблема в тому, що те що руйнують не можна буде потім відновити. Руйнують те що створювалося десятиліттями, іноді століттями. Дегенератів від влади зрештою приберуть, але наслідків їхнього панування ніхто прибрати не зможе.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709181 вiд 2024-12-10 15:46:55sk (здалеку…) № 1709175 На ракеті Taurus встановлено американський турбореактивний двигун Williams International P8300-15 (тяга 6,67 кН).
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709180 вiд 2024-12-10 15:39:07ФК «Динамо» Київ оголосив про зміну структури менеджменту https://fcdynamo.com/news/fk-dinamo-kiyiv-ogolosiv-pro-zminu-strukturi-menedzhmentu
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709179 вiд 2024-12-10 15:30:01Якщо вийде, значить інсульту не було.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709178 вiд 2024-12-10 15:20:49Лула вийде зі шпиталю на наступному тижні
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709177 вiд 2024-12-10 15:14:51che7 № 1709161 вiд 2024-12-10 12:41:16 ніколи не думав, що колись у чомусь погоджусь з Batyj. по страховій медицині. трошки ознайомився із канадською системою-жах, але вони звинувачують прем'єра Трюдо. ізр. система вдала, делегації приїзджають перейняти досвід, але і тут все добре поки є бекап держави ****** Sure thing, винуватий Трюдо при тому, що медицина та її адміністрація/фінансування - суто провінційна парафія. Федерали можуть хіба грошей підкинути, якщо вони є. Піздінг і шеймінг по канадськи :)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709176 вiд 2024-12-10 15:14:50Але є і добрі новини, схоже уйобку Лулі - пізда. Президента Бразилії терміново прооперували через внутрішньочерепний крововилив Причиною операції став внутрішньочерепний крововилив. Як зазначає видання, це наслідок нещасного випадку, який стався із бразильським президентом ще в жовтні і через який він скасував свій візит на саміт БРІКС у Росію. Якщо травма була в жовтні, а крововилив зараз, то, скоріше за все, це аневризма судини головного мозку єбанула. А в цьому випадку, навіть якщо він виживе, то імовірність інвалідізації відсотків 90. Тобто у Бразилії скоро нові вибори.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709175 вiд 2024-12-10 15:10:47Лідер німецького опозиційного блоку ХДС/ХСС Фрідріх Мерц, який претендує на посаду канцлера, заявив, що поставив би Україні далекобійні ракети Taurus лише після консультацій зі США. -------- починаються «уточнення» позиції по таурусам…
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709174 вiд 2024-12-10 14:28:27Це конкретні пакети і конкретні операції. Те що не входить в ці пакети - не оплачується. І держава занизила реальну вартість цих послуг. І навіть за виконану роботу гроші можна не отримати, НЦЗУ платить коли хоче і скільки хоче, і шукає привід щоб не заплатити. За виконану роботу. Тому в лікарнях Києва зарплатню зараз платять спорадично. Я вчився в радянській школі, там історію вчили з позицій марксизму. Але у підручнику була написана цікава річ, що рабський труд є неефективним тому, що раб не зацікавлений в результаті свого труда. Тому раб працює погано і ненавидить свою роботу. Безкоштовний труд є труд рабський. Упаси вас Господь попасти до лікаря, який ненавидить свою роботу і не зацікавлений в її результатах, щоб від нього залежало ваше життя чи життя ваших близьких.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709173 вiд 2024-12-10 14:26:27Ніхто не проти, щоб лікарі і медпрацівників отримували Зп на рівні хорошому, щоб був престиж і економічний інтерес йти вчитися в медінститут. Зараз бракує лікарів і медсестер навіть в приватних клініках. Коросе, тут згоден з енотом, що система приватної і державної або муніципальної медицина має свої залежності, і все в ідеалі має взаємно діяти і впливати.