PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709132 вiд 2024-12-10 02:50:29Заміна Зелі зараз на будь кого ні до чого хорошого не призведе. А от поломатись може все і одразу. Ризики занадто великі, лодку і так хитає. Пороха не предлагать. Та й укроки історії пора вже вивчити, і граблі.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709131 вiд 2024-12-10 02:23:54Vichny № 1709127 вiд 2024-12-10 00:22:08 Ну мабуть треба не так сильно труситись від гніву під час написання відповіді ;)
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709130 вiд 2024-12-10 02:22:57Voordalak (Тут поруч) № 1709124 Нє, це якраз через таких інфантильних довбойобів, як ти, українці завжди втрачали все сторіччами. Коли йобана хуйня замість того щоб робити свою маленьку справу, працювати на суспільну перемогу потом, кров'ю та сльозами, як казав Черчиль, починала пиздіти та міняти гетьманів під час війни на радість ворогу. Інфантильний кретин вірить, що наступний гетьман все негайно налагодить, прилітять варяги у галубом вєртальоті і подарують морозиво, а вороги згинуть, як роса на сонці. Хлопці на фронті гинуть, а йобана срань хоче влаштувати державний переворот. Йобана сучара, повний дегенерат.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709129 вiд 2024-12-10 02:08:39Voordalak (Тут поруч) № 1709124 Нє, це якраз через таких інфантильних довбойобів, як ти, українці завжди втрачали все сторіччами. Коли йобана хуй
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709128 вiд 2024-12-10 00:24:35Voxa (м. Запоріжжя) № 1709122 CEO і «vice-CEO» в ДК - то пиздець яка потужна посада, Резо Чохонелідзе дохуя он нарішав за роки свого «CEOвства»
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709127 вiд 2024-12-10 00:22:08Вибачаюсь за багато копіпастів одного і того самого, хз як так вийшло
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709126 вiд 2024-12-10 00:19:19Voordalak (Тут поруч) № 1709108 Voordalak (Тут поруч) № 1709108 вiд 2024-12-09 20:44:06 Vichny № 1709062 вiд 2024-12-09 01:57:32 Ну так, треба загинути під Часовим Яром чи десь в ебенях курської обл. щоб довести Вічному що зеля, сирок, умеров, ермак здають Україну хуйлу. ЗІ. Як прибрати це зашкварене кодло і врятувати країну, я нажаль не знаю. Трохи є сподівання на варягів. Voordalak (Тут поруч) № 1709108 вiд 2024-12-09 20:44:06 Vichny № 1709062 вiд 2024-12-09 01:57:32 Ну так, треба загинути під Часовим Яром чи десь в ебенях курської обл. щоб довести Вічному що зеля, сирок, умеров, ермак здають Україну хуйлу. ЗІ. Як прибрати це зашкварене кодло і врятувати країну, я нажаль не знаю. Трохи є сподівання на варягів. Voordalak (Тут поруч) № 1709108 вiд 2024-12-09 20:44:06 Vichny № 1709062 вiд 2024-12-09 01:57:32 Ну так, треба загинути під Часовим Яром чи десь в ебенях курської обл. щоб довести Вічному що зеля, сирок, умеров, ермак здають Україну хуйлу. ЗІ. Як прибрати це зашкварене кодло і врятувати країну, я нажаль не знаю. Трохи є сподівання на варягів. Voordalak (Тут поруч) № 1709108 вiд 2024-12-09 20:44:06 Vichny № 1709062 вiд 2024-12-09 01:57:32 Ну так, треба загинути під Часовим Яром чи десь в ебенях курської обл. щоб довести Вічному що зеля, сирок, умеров, ермак здають Україну хуйлу. ЗІ. Як прибрати це зашкварене кодло і врятувати країну, я нажаль не знаю. Трохи є сподівання на варягів. Voordalak (Тут поруч) № 1709108 вiд 2024-12-09 20:44:06 Vichny № 1709062 вiд 2024-12-09 01:57:32 Ну так, треба загинути під Часовим Яром чи десь в ебенях курської обл. щоб довести Вічному що зеля, сирок, умеров, ермак здають Україну хуйлу. ЗІ. Як прибрати це зашкварене кодло і врятувати країну, я нажаль не знаю. Трохи є сподівання на варягів. --------------------------------- Ти ку-ку? Меседж мій був зовсім, абсолютно, не про то, що ти мені зараз ото закидаєш. У тебе, схоже, при прочитанні слів «Зеленський», «Зеля» і т. п., очі наливаються кров'ю і ти ніхуя взагалі не сприймаєш, мозок відключається.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709125 вiд 2024-12-09 23:58:03Voordalak (Тут поруч) № 1709117 вiд 2024-12-09 21:54:33 Ні, перш за все свій власний шкурний інтерес. Багато варягів зараз вважають, що все нормально, що життями українців ОК росію знекровлювати. Причому як у 1й світовій війні - штики і траншеї, без техніки і навчання, малими грішми. Мо Зе і треба поміняти, але чи стане від того ліпше, або чи тимчасово поламана вертикаль при зміні вартуватиме втрат людей, техніки і території - хз чи потрібно дізнаватися на цьому етапі революційними методами. Я маю великі сумніви. Ззовні виглядає так, що Зе робить титанічну роботу, але й не видно й на 1% наскільки вам важко. Тому західних політиків і возять на потязі по містах та прифронтових зонах.
Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709124 вiд 2024-12-09 23:21:40А ось і гівно забурлило. Шкода шо через таких уїбанів, багато гарних хлопців загинуло і ще загине… а ці тварини без мозку будуть і далі жити своє життя аскарід.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709123 вiд 2024-12-09 23:10:16теж хочуть зміни керівництва
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709122 вiд 2024-12-09 23:09:22Увечері 9 грудня прес-служба київського Динамо опублікувала в соцмережах загадковий пост:
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709121 вiд 2024-12-09 23:08:26LAZY № 1709120 Тихше! Дай насолоду одержати. Бесіди з довбойобом.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709120 вiд 2024-12-09 22:42:21m1919(Київ - чемпіон!) № 1709119 Воно йобаний скажений кретин, навіщо такі складні питання ставити?
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709119 вiд 2024-12-09 22:10:152 Voordalak№ 1709113Я не хочу революції, треба якось мирно усунути зелень від влади.І тоді на вербах грушки виростуть, союзники навипередки будуть слати до нас техніку і іхтамнетів до неї, а кожен наш ухилянт штурмуватиме ТЦК з вимогою, щоб саме його взяли, а не когось іншого?Я скоріше повірю, що св. Ілля блискавками наших ворогів побʼє. Тільки не зрозуміло, чим Зе заважає йому це зараз зробити?
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709118 вiд 2024-12-09 22:01:06Жителі Латакії стратили Сулеймана Хіляля аль-Асада, двоюрідного брата башара аль-асада, на площі міста. --- асад і хуйло готуйтесь
Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709117 вiд 2024-12-09 21:54:33Геть № 1709114 вiд 2024-12-09 21:30:01 Варягі здебільшого розумні люди, і коли їм для спілкування підсовують повій та блазнів, то і реакція буде відповідна.
Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709116 вiд 2024-12-09 21:46:10PEPSI (Merkury) № 1709115 вiд 2024-12-09 21:34:20 Пороха з Муженком, гірше точно не буде. А взагалі без системи як у Ізраїлі, де воюють усі і усе для перемоги, нам нажаль довго не протягнути.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709115 вiд 2024-12-09 21:34:20Voordalak (Тут поруч) № 1709113 ну усунули владу. Що далі, хто рулить? «Професійні політики»? Дякую. Вже були. Хто, конкретно? Хто у команді? А нагляд заходу це найлегше і найшвидше питання.
Геть [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709114 вiд 2024-12-09 21:30:01Voordalak (Тут поруч) № 1709113 вiд 2024-12-09 21:12:00 Якщо ти гадаєш, що варягам наші потрібні більше, ніж нашим - ти помиляєшся. Зюзя он як й спротив коїть проти мобілізації з 18 років. Ротація кадрів потрібна на усіх позиціях/рівнях, але сценарій зараз нелегкий, як не крути і кого не став.
Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709113 вiд 2024-12-09 21:12:00Геть (Геть) № 1709110 вiд 2024-12-09 21:05:30 Кацапів ще дохуя, для них і 8 лямів трупів пох. А от наших 400тис дуже боляче. Я не хочу революції, треба якось мирно усунути зелень від влади. Інсцинувати черговий «замах» і передати владу тимчасовому уряду під контролем заходу.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709112 вiд 2024-12-09 21:07:20Полісся – Рух – 0:1. Два вилучення та шість матчів без перемог. Аж жалко Ашура. Пацани були готові і мотивовані. Грали пристойно, а результату нема. Перегоріли, чи шо.
Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709111 вiд 2024-12-09 21:06:59PEPSI (Merkury) № 1709109 вiд 2024-12-09 20:57:24 Вони хоч не будуть влаштовувати бенкет під час чуми.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709110 вiд 2024-12-09 21:05:30Ні, треба зафігачити 6 революцій, як у 1917-21му, «врятувати батьківщину» від усіх ідейно невигідних? ЗІ раніше од Зе згадав би за 800тис кацапів на нашій території замість зрадойобити.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709109 вiд 2024-12-09 20:57:24Voordalak (Тут поруч) № 1709108 варяги не панацея. От у Казахстані все судять варяги з Юнайтед Кінгдом і щось особливого прориву і результату не видно.
Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709108 вiд 2024-12-09 20:44:06Vichny № 1709062 вiд 2024-12-09 01:57:32 Ну так, треба загинути під Часовим Яром чи десь в ебенях курської обл. щоб довести Вічному що зеля, сирок, умеров, ермак здають Україну хуйлу. ЗІ. Як прибрати це зашкварене кодло і врятувати країну, я нажаль не знаю. Трохи є сподівання на варягів.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709107 вiд 2024-12-09 19:41:282 Vichny№ 1709062Нє, рости ще є куди. Поки про задню ногу Сирського ще не писали.
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709106 вiд 2024-12-09 19:18:46Fozzey № 1709104 вiд 2024-12-09 18:59:27 А хто стикався - якщо ігнор перестає працювати … Значить телефонують з ГУР)
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709105 вiд 2024-12-09 19:17:44https://x.com/dw_ukrainian/status/1866150824923267473 Дойче велле прочитало дописи Пепсі і зняла відоси про 1,3 млн вакансій в німеччині
Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709104 вiд 2024-12-09 18:59:27А хто стикався - якщо ігнор перестає працювати, що робити? Спробувати заново його налаштувати?
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709103 вiд 2024-12-09 18:38:582 IGVAR № 1708954Всі ССО були під опікою комуняцьких органів. Не міносвіти ж ними займалося.І працювали у ССО саме за гроші. З акордною оплатою, як і шабашники :)За Кучму-комуніста нічого не скажу, але мені видається, бачення його під час Президенства, як підлеглого московського керівника, - перебор.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709102 вiд 2024-12-09 18:31:03Starik (Україна, Київ) № 1709101 вiд 2024-12-09 18:20:14 API - це хуйня, клієнту завжди все просто разом з оплатою, як він може проковтнути маркап за ризик та складну/ускладнену логістику. Ось доставка і є челлендж. ЗІ 4-6 млн дол у штучній кількості, це дуже мало компонентів. Скоріше за все дуже прості, а не процесори, бо експортна класифікація на все поза штати зараз жорстка. Кацапи більше процесорів з телевізорів, холодильників, комп'ютерів та телефонів знімають.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709101 вiд 2024-12-09 18:20:14хуянкции The purchasing process is surprisingly simple. Some Russian distributors have integrated information from Texas Instruments’ online shop, TI store, onto their sales platforms, allowing clients to see semiconductor inventory and pricing before they place requests, according to documents seen by Bloomberg and government officials familiar with the matter. From Moscow or St. Petersburg, they can buy TI components with a few mouse clicks, placing orders carried out and delivered through companies outside Russia. In one case reviewed by Bloomberg, a major Russian distributor handled more than 4,000 orders for hundreds of thousands of TI products worth about $6 million this year through August. Nearly $4 million of those orders were ultimately for Russian military companies, while the remainder were likely for civilian use, according to the supply records. The items were routed through Hong Kong or other countries before arriving in Russia
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709100 вiд 2024-12-09 18:07:01"Міністерство соціальної політики оприлюднило законопроєкт, який, зокрема, передбачає впровадження обов'язкового накопичувального рівня пенсійної системи. Так, за задумом, накопичувальний рівень пенсійної системи планують запровадити з 1 січня 2026 року. " Ну така новина, неоднозначна, шось робить то надо звісно, бо нація старіє. Цікаво як вони будуть від інфляції ті накопичення захищати. бо умовно кажучи, те шо ти накопичив 10 років тому при курсі 8, зараз вже смішні гроші.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709099 вiд 2024-12-09 17:49:28Нова Польща 2 год · У Познані знайшли стяг Адольфа Гітлера. Прапор роками лежав на складі познанського Національного музею, однак лише цьогоріч його ідентифікували. Особистий стяг фюрера розміром метр на метр виконаний із високоякісних матеріалів. «Оксамит, шовк, золоті нитки. Відразу стало зрозуміло, що це річ дуже важливої особи і призначена для дуже важливого місця», — розповідає історикиня Алєксандра Парадовська, яка знайшла й ідентифікувала прапор. Стяг не виставлятимуть на загальний огляд: він так міцно пов’язаний із Гітлером, що може стати об'єктом поклоніння неонацистів. Тому виставки, на яких його експонуватимуть, повинні бути дуже добре продумані, — зазначають історики. На сьогодні нічого не відомо про будь-який інший автентичний гітлерівський прапор, який зберігся до наших днів. https://www.facebook.com/share/p/1BRu8TaSaG/
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709098 вiд 2024-12-09 16:21:56вот, тока дали. 7 часов, 20 минут не было..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709097 вiд 2024-12-09 16:19:022 sk№ 1709095Мой дом в Киеве отключают не по группам, а просто отключают.. Вот уже 7 часов не света..
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709096 вiд 2024-12-09 16:16:01PEPSI (Merkury) № 1709094 та вона ж ще й книжку недавно написала… літєратор… правда, через нас, не отримала місце в наглядовій раді газпрому… здалися б за три дні, зараз би була в повному шоколаді…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709095 вiд 2024-12-09 16:14:13Batyj № 1709092 тебе не дивує що не по графікам відключають тільки тебе? ми на 2й групі. але відключають по графікам 1ї… ну і х-з-ним… зранку глянув коли 1шу групу відключають, «підготувався» до відключок :)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709094 вiд 2024-12-09 16:12:41Меркель може бути спокійна. У Німеччині немає особистої відповідальності канцлера, є лише колективна відповідальність уряду. А колективна - значить ніяка.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709093 вiд 2024-12-09 16:12:34Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1709089 згадай коли наших парламентарів заставили показувати свої доходи… вони ж нас за ідіотів тримають були варіанти - виграв у букмейкерів (хоча це можна легко перевірити), але ж були: «заробив на крипті». купив коли бітки були по 1 доллар. і от тепер у мене 100 млн. і не підкопаєшся до такого «молодого бізнесмена» …