Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709052 вiд 2024-12-08 22:36:26Organic № 1709050 я свою таку провтикав, жалію досі
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709051 вiд 2024-12-08 22:35:46olma № 1709049 Якщо вже про історію, то сьогодні ще й день Пущі, що фактично було розвалом срср. А тут і Сірія поряд. але ж ми в дати не віримо :)
Organic [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709050 вiд 2024-12-08 22:34:432 Starik№ 1709048Десь півгодини тому як раз чогось слухав їх реквієм на програвачі. Хоча багато років навіть не згадував, що у мене є така платівка.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709049 вiд 2024-12-08 22:30:45А і справді. Ленона вбив той чувак, що начитавсь було Над прірвою у житі " 8 грудня 1980 року
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709048 вiд 2024-12-08 22:21:16olma № 1709045 думаю це про те, що сьогодні, 8 грудня 1990 року, в Нью-Йорку, чотирма пострілами впритул був вбитий Джон Оно Леннон. власне Автограф колись зробив гарний реквієм.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709047 вiд 2024-12-08 22:08:37Valeriy № 1709037 ну з огляду на те, шо вірогідність пропустити в наступному матчі з Сосьедатом доволі висока, то так :)
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709046 вiд 2024-12-08 22:02:11olma № 170904 Можна проконсультуватися в Ярослава Гашека: Lecken Sie mir Arsch :)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709045 вiд 2024-12-08 21:58:22ironbelly (LMW28IF) № 1709043 --- Прекрасно. Шо там говорити. That why the Beatles and Co are soo rich!
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709044 вiд 2024-12-08 21:56:17PEPSI (Merkury) № 1709042 --- а з іншого боку цей випадок показує, як дохуа кцп з мозгами мордора в Європі осіло, і там в тому Брюсселі столиці ЄСа і НАТО скільки їх там гуляє з дипломатичними пашпортами. Піздец просто.
ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709043 вiд 2024-12-08 21:48:53
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709042 вiд 2024-12-08 21:33:48olma № 1709040 чисто юридично там кацапу немає до чого домахатись, яка мова свинособача - не вказано.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709041 вiд 2024-12-08 21:23:42Треба собі зробити: Ich spreche kein Schweinhundisch, ich verstehe, aber leck mich am Arsch. Щось таке. треба проконсультуватися у знавців.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709040 вiд 2024-12-08 21:17:43Моя хороша знайома зі Льова працює в IT в софтвергаузі у Львові, розповідала про випадок на летовищі в Брюселі. Була в у відрядженні і в неї була торбинка з написом: I don't speak svynosobacha, I can, but ya yibala Шо то типа такого: https://www.cherokeeprint.com.ua/product/futbolka-haki-i-dont-speak-svynosobacha-i-can-but-ya-yibav/? І шо ви думаєте? (тут з єврейським акцентом можна)) Приїбалася одна свинособака в Брюсселі. Прочитало кцп що на торбі написано, і обідилося. І почало дискусію англійською мовою. А знайома англійською говорить не гірше за рідну, бо свого часу в штатах на магістра вчилася, короче дискутувала, дискутувала, і потім підізвала поліцію і почала поліцію виховувати, що це у вас в аеропорту ходе чувирло кацапське без багажа, без квитка і взагалі шо воно тут робе це чмо? Забрали чувака, а вона сіла на Краків на літак.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709039 вiд 2024-12-08 21:11:43Orest Dniprovskiy № 1709038 думаю питання у втомі. Сьогодні були просто швидше, бо був +1 день відпочинку.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709038 вiд 2024-12-08 20:49:10Сашо нахуа катав договірняк в Олександрії?
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709037 вiд 2024-12-08 20:38:19Voxa (м. Запоріжжя) № 1709036 вiд 2024-12-08 20:30:37 другий матч поспіль не пропустили ---------------------------------------- Так що це виходить, шоб не пропускати треба грати виключно з Олександрією?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709036 вiд 2024-12-08 20:30:37другий матч поспіль не пропустили
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709035 вiд 2024-12-08 20:24:31У хєрреро взаєморозуміння з партнерами не те що не покращується, а таке враження, що погіршується.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709034 вiд 2024-12-08 20:22:11Все-таки Ассад доживатиме в Ростові з Віктором Пьодоричем, а не висітиме на башенному крані.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709033 вiд 2024-12-08 20:20:46sk (chromebook acer 14) № 1709028 вiд 2024-12-08 19:44:14 Штати не будуть втручатися, Трамп сказав, що це не їхня справа.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709032 вiд 2024-12-08 20:14:242 VVV Нє. Новина - В Абхазії відключають світло в денний час і дають з інтервалом 2г.20 хв. Приблизно половини електрики з Росії а інша з Інгулецької ГЕС. Тобто грузини вже не гризуни, а от абхази тепер в них уроди.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709031 вiд 2024-12-08 20:08:55 Valeriy № 1709030 газ. ці голосракі їблани всім відключають газ.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709030 вiд 2024-12-08 20:00:46Перший комент під новиною на ЯПЛАКАЛ був «Отключить уродам совсем». Хто здогадається кого кацапи тепер вважають уродами і що їм треба відключить?
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709029 вiд 2024-12-08 19:55:25Тимчик спочатку займався американським футболом або регбі і лиш в досить зрілому віці перейшов в футбол. Нічим іншим я не можу пояснити його три якісні удари вище футбольних воріт відповідно на 15,5 та 10 метрів в першому таймі.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709028 вiд 2024-12-08 19:44:14Enot № 1708996 вiд 2024-12-08 14:47:05 klirik № 1708995 вiд 2024-12-08 14:41:03 Все так, але тільки що я прочитав що новий лідер Сирії Джулані зробив заяву -------- The 42-year-old al-Golani — labeled a terrorist by the United States — has not appeared publicly since Damascus fell early Sunday. But he and his insurgent force, Hayat Tahrir al-Sham, or HTS – many of whose fighters are jihadis — stand to be a major player. ------- до контексту того усього «міксту» що у сирії є, потрібно додати що цей чувак, що є лідером повстанців, на початку кар'єри воював за ігіл, і він та його «організація» до сих пір визнана штатами (турками, оон?) - терористами… хоча, якщо цікаво, знайдіть його в'ю на снн пару днів назад. досить толково відповідає…
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709027 вiд 2024-12-08 19:20:22PEPSI (Merkury) № 1709021 Даремно
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709026 вiд 2024-12-08 19:16:26Блять. Тревога..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709025 вiд 2024-12-08 19:10:29Мбаппе факін рідікулюз. https://www.facebook.com/watch/?v=504346395255079
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709024 вiд 2024-12-08 18:57:57PEPSI (Merkury) є 1708763 вiд 2024-12-05 14:26:44 Ху із зе Некст? … Не вмієш в інгліш - то хоч не вийобуйся, клоун-свинойоб.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709023 вiд 2024-12-08 18:53:56yagshamash № 1709022 ---- Православні та католики ліванці це унікальна спільнота. Дуже грамотна і гідна всілького розвитку. АЛе не вони погоду роблять в Лівані, на жаль, з часів війн ліванських в 1970-х. Хоча там збереглися певні правила в Бейруті щодо політичних посад, але все це до сраки, по ходу. Згадуваний мною письменник Насім Ніколас Талеб він же якийсь ліванець з християн, з французькою гілкою.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709022 вiд 2024-12-08 18:47:35Olma, ті ліванці з ресто майже поголовно християни. Саме пару тижнів тому був на мезе. Супер. Звичайно, все з вином, як треба.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709021 вiд 2024-12-08 18:40:25увімкнув ДК-ОЛЕКСАНДРІЯ Коментатор: «Динамо не вистачає білдапінга, а Олександрії - плеймейкінга. І взагілі тімбілдінг хромає у обох команд». Вимкнув.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709020 вiд 2024-12-08 18:39:38Тут жеж написали шо сам наследний Прынц Саудів невєбєнний рехформатор.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709019 вiд 2024-12-08 18:38:35Я мав на увазі, що не сама ідея радикального ісламізму пропаде з радарів, а скоріше її значно скоротиться її соціальна база. Так само як і з народжуваністю і т. п. Ну нах оно кому буде надо в підсумку лізти на убой за шось там бляха абстрактне.
Shmyg [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709018 вiд 2024-12-08 17:35:29olma № 1709012 Зробити з «глобального» інету «локальний» досить просто. Я це особисто відчув в Ріяді. Окрім того, інет далеко не є першим чинником впливу на радикальних ісламістів. Так що це wishful thinking.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709017 вiд 2024-12-08 17:32:37Ще один шедевральний кутовий від Арсеналу. З МЮ продемонстрували проблеми які є у зонного захисту, а сьогодні взагалі не дуже ясна розстановка Фулхема, майже всі захисники крили ближню штангу.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709016 вiд 2024-12-08 17:28:27olma № 1709014 стоп, стопе, стоп, нам у європах ніяких арабо ресторанчиків і араів не треба ще років 50. Нехай спочатку 1,2 млн сирійців і 850 тис афганців повернуться у свої афганістани і сирії, а першими - палестинці.
пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709015 вiд 2024-12-08 17:26:152olma № 1709012 АГА. мабуть. подивись на грьобаних уззьких
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709014 вiд 2024-12-08 17:19:41навішо воювати за алаха, коли можна ресторанчик лівнанської кухні Lebanese Beef Shawarma десь в Европі тримати і нюхати квіти в городському саду?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709013 вiд 2024-12-08 17:16:02Я колись читав у твітері одного польського демографа, і він казав, що коли люди близькому сході стали жити трохи краще, то автоматично впала народжуваність. Народжуваність не падала у глибоко індокринованих релігією громадах типа ізраельських ортодоксів. А раз падає народжуваність, і коли родина має тільки двох дітей в середньому, то батьки усіма силами перешкоджають щоб дитина йшла воювати проти когось там з політичних або релігійних, ідейних мотивів. Коли в родині 5 дітей, то хрін з тобою один з родини - іди воюй нах за Алаха. І з цим стикнулися Гезболлахи в Лівані.