🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1050.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709052 вiд 2024-12-08 22:36:26

Organic
№ 1709050

я свою таку провтикав, жалію досі

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709051 вiд 2024-12-08 22:35:46

olma
№ 1709049

Якщо вже про історію, то сьогодні ще й день Пущі, що фактично було розвалом срср.
А тут і Сірія поряд.

але ж ми в дати не віримо :)

Organic [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709050 вiд 2024-12-08 22:34:43

2 Starik
№ 1709048
Десь півгодини тому як раз чогось слухав їх реквієм на програвачі. Хоча багато років навіть не згадував, що у мене є така платівка.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709049 вiд 2024-12-08 22:30:45

А і справді. Ленона вбив той чувак, що начитавсь було Над прірвою у житі " 8 грудня 1980 року

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709048 вiд 2024-12-08 22:21:16

olma
№ 1709045

думаю це про те, що сьогодні, 8 грудня 1990 року, в Нью-Йорку, чотирма пострілами впритул був вбитий Джон Оно Леннон.

власне Автограф колись зробив гарний реквієм.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709047 вiд 2024-12-08 22:08:37

Valeriy
№ 1709037
ну з огляду на те, шо вірогідність пропустити в наступному матчі з Сосьедатом доволі висока, то так :)

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709046 вiд 2024-12-08 22:02:11

olma
№ 170904
Можна проконсультуватися в Ярослава Гашека: Lecken Sie mir Arsch :)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709045 вiд 2024-12-08 21:58:22

ironbelly (LMW28IF)
№ 1709043
---
Прекрасно. Шо там говорити. That why the Beatles and Co are soo rich!

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709044 вiд 2024-12-08 21:56:17

PEPSI (Merkury)
№ 1709042
---
а з іншого боку цей випадок показує, як дохуа кцп з мозгами мордора в Європі осіло, і там в тому Брюсселі столиці ЄСа і НАТО скільки їх там гуляє з дипломатичними пашпортами. Піздец просто.

ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709043 вiд 2024-12-08 21:48:53



PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709042 вiд 2024-12-08 21:33:48

olma
№ 1709040
чисто юридично там кацапу немає до чого домахатись, яка мова свинособача - не вказано.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709041 вiд 2024-12-08 21:23:42

Треба собі зробити: Ich spreche kein Schweinhundisch, ich verstehe, aber leck mich am Arsch.

Щось таке. треба проконсультуватися у знавців.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709040 вiд 2024-12-08 21:17:43

Моя хороша знайома зі Льова працює в IT в софтвергаузі у Львові, розповідала про випадок на летовищі в Брюселі.

Була в у відрядженні і в неї була торбинка з написом:
I don't speak svynosobacha, I can, but ya yibala

Шо то типа такого:

https://www.cherokeeprint.com.ua/product/futbolka-haki-i-dont-speak-svynosobacha-i-can-but-ya-yibav/?

І шо ви думаєте? (тут з єврейським акцентом можна))

Приїбалася одна свинособака в Брюсселі. Прочитало кцп що на торбі написано, і обідилося.
І почало дискусію англійською мовою. А знайома англійською говорить не гірше за рідну, бо свого часу в штатах на магістра вчилася, короче дискутувала, дискутувала, і потім підізвала поліцію і почала поліцію виховувати, що це у вас в аеропорту ходе чувирло кацапське без багажа, без квитка і взагалі шо воно тут робе це чмо?

Забрали чувака, а вона сіла на Краків на літак.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709039 вiд 2024-12-08 21:11:43

Orest Dniprovskiy
№ 1709038

думаю питання у втомі.
Сьогодні були просто швидше, бо був +1 день відпочинку.

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709038 вiд 2024-12-08 20:49:10

Сашо нахуа катав договірняк в Олександрії?

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709037 вiд 2024-12-08 20:38:19

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1709036 вiд 2024-12-08 20:30:37

другий матч поспіль не пропустили
----------------------------------------
Так що це виходить, шоб не пропускати треба грати виключно з Олександрією?

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709036 вiд 2024-12-08 20:30:37

другий матч поспіль не пропустили

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709035 вiд 2024-12-08 20:24:31

У хєрреро взаєморозуміння з партнерами не те що не покращується, а таке враження, що погіршується.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709034 вiд 2024-12-08 20:22:11

Все-таки Ассад доживатиме в Ростові з Віктором Пьодоричем, а не висітиме на башенному крані.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709033 вiд 2024-12-08 20:20:46

sk (chromebook acer 14)
№ 1709028 вiд 2024-12-08 19:44:14
Штати не будуть втручатися, Трамп сказав, що це не їхня справа.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709032 вiд 2024-12-08 20:14:24

2 VVV
Нє. Новина - В Абхазії відключають світло в денний час і дають з інтервалом 2г.20 хв. Приблизно половини електрики з Росії а інша з Інгулецької ГЕС.
Тобто грузини вже не гризуни, а от абхази тепер в них уроди.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709031 вiд 2024-12-08 20:08:55

Valeriy
№ 1709030
газ. ці голосракі їблани всім відключають газ.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709030 вiд 2024-12-08 20:00:46

Перший комент під новиною на ЯПЛАКАЛ був «Отключить уродам совсем». Хто здогадається кого кацапи тепер вважають уродами і що їм треба відключить?

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709029 вiд 2024-12-08 19:55:25

Тимчик спочатку займався американським футболом або регбі і лиш в досить зрілому віці перейшов в футбол.
Нічим іншим я не можу пояснити його три якісні удари вище футбольних воріт відповідно на 15,5 та 10 метрів в першому таймі.

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709028 вiд 2024-12-08 19:44:14

Enot
№ 1708996 вiд 2024-12-08 14:47:05
klirik
№ 1708995 вiд 2024-12-08 14:41:03
Все так, але тільки що я прочитав що новий лідер Сирії Джулані зробив заяву
--------
The 42-year-old al-Golani — labeled a terrorist by the United States — has not appeared publicly since Damascus fell early Sunday. But he and his insurgent force, Hayat Tahrir al-Sham, or HTS – many of whose fighters are jihadis — stand to be a major player.
-------
до контексту того усього «міксту» що у сирії є, потрібно додати що цей чувак, що є лідером повстанців, на початку кар'єри воював за ігіл, і він та його «організація» до сих пір визнана штатами (турками, оон?) - терористами…
хоча, якщо цікаво, знайдіть його в'ю на снн пару днів назад. досить толково відповідає…

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709027 вiд 2024-12-08 19:20:22

PEPSI (Merkury)
№ 1709021

Даремно

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709026 вiд 2024-12-08 19:16:26

Блять. Тревога..

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709025 вiд 2024-12-08 19:10:29

Мбаппе факін рідікулюз.

https://www.facebook.com/watch/?v=504346395255079

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709024 вiд 2024-12-08 18:57:57

PEPSI (Merkury)
є 1708763 вiд 2024-12-05 14:26:44

Ху із зе Некст?


Не вмієш в інгліш - то хоч не вийобуйся, клоун-свинойоб.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709023 вiд 2024-12-08 18:53:56

yagshamash
№ 1709022
----
Православні та католики ліванці це унікальна спільнота. Дуже грамотна і гідна всілького розвитку. АЛе не вони погоду роблять в Лівані, на жаль, з часів війн ліванських в 1970-х. Хоча там збереглися певні правила в Бейруті щодо політичних посад, але все це до сраки, по ходу.

Згадуваний мною письменник Насім Ніколас Талеб він же якийсь ліванець з християн, з французькою гілкою.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709022 вiд 2024-12-08 18:47:35

Olma, ті ліванці з ресто майже поголовно християни. Саме пару тижнів тому був на мезе. Супер. Звичайно, все з вином, як треба.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709021 вiд 2024-12-08 18:40:25

увімкнув ДК-ОЛЕКСАНДРІЯ
Коментатор: «Динамо не вистачає білдапінга, а Олександрії - плеймейкінга. І взагілі тімбілдінг хромає у обох команд».
Вимкнув.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709020 вiд 2024-12-08 18:39:38

Тут жеж написали шо сам наследний Прынц Саудів невєбєнний рехформатор.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709019 вiд 2024-12-08 18:38:35

Я мав на увазі, що не сама ідея радикального ісламізму пропаде з радарів, а скоріше її значно скоротиться її соціальна база. Так само як і з народжуваністю і т. п.

Ну нах оно кому буде надо в підсумку лізти на убой за шось там бляха абстрактне.

Shmyg [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709018 вiд 2024-12-08 17:35:29

olma
№ 1709012

Зробити з «глобального» інету «локальний» досить просто. Я це особисто відчув в Ріяді. Окрім того, інет далеко не є першим чинником впливу на радикальних ісламістів. Так що це wishful thinking.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709017 вiд 2024-12-08 17:32:37

Ще один шедевральний кутовий від Арсеналу. З МЮ продемонстрували проблеми які є у зонного захисту, а сьогодні взагалі не дуже ясна розстановка Фулхема, майже всі захисники крили ближню штангу.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709016 вiд 2024-12-08 17:28:27

olma
№ 1709014
стоп, стопе, стоп, нам у європах ніяких арабо ресторанчиків і араів не треба ще років 50. Нехай спочатку 1,2 млн сирійців і 850 тис афганців повернуться у свої афганістани і сирії, а першими - палестинці.

пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709015 вiд 2024-12-08 17:26:15

2olma
№ 1709012
АГА. мабуть. подивись на грьобаних уззьких

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709014 вiд 2024-12-08 17:19:41

навішо воювати за алаха, коли можна ресторанчик лівнанської кухні Lebanese Beef Shawarma десь в Европі тримати і нюхати квіти в городському саду?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1709013 вiд 2024-12-08 17:16:02

Я колись читав у твітері одного польського демографа, і він казав, що коли люди близькому сході стали жити трохи краще, то автоматично впала народжуваність. Народжуваність не падала у глибоко індокринованих релігією громадах типа ізраельських ортодоксів.

А раз падає народжуваність, і коли родина має тільки двох дітей в середньому, то батьки усіма силами перешкоджають щоб дитина йшла воювати проти когось там з політичних або релігійних, ідейних мотивів. Коли в родині 5 дітей, то хрін з тобою один з родини - іди воюй нах за Алаха.
І з цим стикнулися Гезболлахи в Лівані.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.