olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709012 вiд 2024-12-08 16:54:48В глобальному сенсі, що то мені здається, радикальний іслам буде сходити на кізяк. Доступ до інтернету кожного, буквально кожного індивіда на Землі, зачистить і зредукує цю бредову хуйню. Хіба що правителі задля політичної сили і фінансово-економічних бенефітів будуть це підживлювати.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709011 вiд 2024-12-08 16:54:25
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709010 вiд 2024-12-08 16:53:39 >
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709009 вiд 2024-12-08 16:48:38орду тарганів.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709008 вiд 2024-12-08 16:45:39Та пох. Не переживайте за йохану трубу. Буде трубе Ок. Не буде, ще краще. Нехай Ердоган курить бамбук. Переживайте, чому Зе і Сирський не можуть зупинити орду на сході?
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709007 вiд 2024-12-08 16:34:59До Хомса вже є газова труба Там треба дотягнути до Туречини - 310 км
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709006 вiд 2024-12-08 16:34:14Аддать швартови! Паднять паруса лунає в сіті ов Тартус До речі, суфікс 'ус' в Тартусі грецького походження. Це як порт Піреус в Атенах.
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709005 вiд 2024-12-08 16:26:05WarMonitor???? @WarMonitor3 · 25m Syrian rebels have entered the city of Tartus where the Russian Navy has its naval base.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709004 вiд 2024-12-08 16:19:49Enot [Останнi 20 месаг]№ 1708997 вiд 2024-12-08 14:49:45Кацапи, що виглядають як кацапи і говорять між собою кацапською, навряд чи зійдуть за членів ІГІЛ - хіба що здалеку.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709003 вiд 2024-12-08 16:19:00Пілот-терорист аль-каїди, що вхерачив пасажирський боїнг в МТЦ в НЙорку 11 вересня 2001 року вчився на архитектора в Каїрі, і здається. уже в німецькому Гамбурзі він захистив магістерську: Система водопостачання і каналізації в старовинному місті Алеппо.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709002 вiд 2024-12-08 16:17:55PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг]№ 1708999 вiд 2024-12-08 15:57:31кірюха має подати приклад і всі благопріобрєтьонниє сбєрєженія терміново повернути на родіну і перевести у рублі.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709001 вiд 2024-12-08 16:13:42Чомусь забувають православних. Нагадую, шановні панове отці, що там на території Сирії жило багаато православних. Християн грецької віри. Зокрема, архидиякон і письменник Павло Алеппський (Халебський) залишив травелог, який є цінним джерелом для історії України. Дамо слово Вікіпедії: Павлó Але́ппський (Халебський Павло, араб. Булос аль-Халябі Ібн аз-Заїм аль-Халябі; близько 1627 — 30 січня 1669) — архідиякон, мандрівник, письменник. Син Антіохійського Патріарха Макарія. Біографія Народився в місті Халебі (Алеппо) в Сирії. Подорожував разом з батьком з Дамаска через Анатолію, Стамбул і Констанцу до Московського царства. Протягом 1654–1656 років Павло разом з батьком двічі побував в Україні. Під час подорожі познайомився з Молдавським господарем С. Георгіцою, київським митрополитом Сильвестром Косовим. 21 червня 1654 під Богуславом зустрівся з гетьманом Богданом Хмельницьким. Автор твору «Подорож патріарха Макарія», який містить цінний матеріал про тогочасне політичне становище України, культуру, звичаї і побут українського народу в середині XVII століття, також про Волощину та Османську імперію. Зокрема, Алеппському належить одна з перших згадок про використання органа у відправах православної церкви на терені України (в Луцьку та с. Маньківці на Черкащині), численні описи музичних інструментів (барабани, «польські» флейти, дзвони тощо), що звучали під час зустрічей з козацькими старшинами. Написані арабською записки перекладені англійською («The travels of Macarius», Лондон, 1836).
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1709000 вiд 2024-12-08 16:05:38sk (Samsung galaxy) № 1708998 ---- І семітські і хамітські народи, і армії Гога і Магога. У святому письмі все вже описано.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708999 вiд 2024-12-08 15:57:31В России проведут специальные молебны против роста цен и за победу над долларом. Может быть масштабный крестный ход Об этом нам сообщил высокопоставленный источник в Церкви. По его словам, патриарх Кирилл отдал соответствующие распоряжения для того, чтобы помочь реализации задачи Владимира Путина. «Владимир Владимирович накануне поручил сдерживать инфляцию. Церковь не может остаться в стороне. Поэтому Святейший патриарх Кирилл поручил организовать специальные молебны против роста цен, против инфляции, за то, чтобы народ прекратил бедствовать», - рассказал наш собеседник.
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708998 вiд 2024-12-08 15:17:57klirik № 1708995 так. той газогін з катару - це такий собі бест-кейс-сценаріо. 2+к км тягнути через пустелі ладно там саудівська аравія, іорданія… але ж сирія через всю країну з півночі на південь. за останній тиждень всі бачили різнокольорові мапи сирії. шиїти-суніти-курди… про-турецькі, про-ігіл, про-американські… «махновщина» в поганому сенсі… можна згадати плани хуйлостанців протягнути с-сібірі-2 на китай. теж пара тис км і скільки років вони планували будувати (не швидко, щось не пригадаю, лінь ритись. в б-кому випадку проект вже поховали і гуд) …
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708997 вiд 2024-12-08 14:49:45Ось цікаве повідомлення. Москалі завжди ведуть себе однаково. Повстанцы захватили российскую базу в Дэр-эз-Зоре и обнаружили там аккуратно сложенную атрибутику ИГИЛ и игиловскую форму. Повстанцы считают, что «российские мальчики» в трусиках переодевались в ИГИЛ, чтобы кошмарить местное население и оправдывать свое присутствие.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708996 вiд 2024-12-08 14:47:05klirik № 1708995 вiд 2024-12-08 14:41:03 Все так, але тільки що я прочитав що новий лідер Сирії Джулані зробив заяву, що у Сирії немає інших ворогів окрім асадитів, Хесболи та Ірану і він готовий дружити з усіма сусідами з Ізраїлем включно. Така позиція сприятиме укріпленню нової влади.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708995 вiд 2024-12-08 14:41:03Щоб побудувати газогін через Сирію то треба щоб там була стабільна влада з ефективними силлвими структурам, а не алах-бабахі на пікапах. Плюс кацапи вже мабуть почали шукати гроші для місцевого ігілу, що буде вчиняти діверсії на тому газогоні. Коротше, завдання з зірочкою зараз щось прогнозувати по Сирії
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708994 вiд 2024-12-08 14:18:48Зараз переможців підтримують Туреччина і Катар, і як не дивно маршрут газопроводу має бути з Катару у Туреччину, а Ассад заважав. І до речі суннітську опозицію та ІГІЛ теж Катар спонсорував, та і Туреччина теж докладалася. Але тоді Захід разом з Росією перемогли суннітів щоб лишити шиїтів при владі. А потім Ізраїль дуже жорстко поплатився за те що вважав що він про щось домовився з Ассадом, Хесболлою та Хамасом. І тепер основні гравці вирішили підтримати суннітів, а Іран та Росія вилітають з регіону, а їх проксі знищують. Якщо побудують газогін це буде добре і для України, і може в регіоні теж буде спокійніше, хоча це неточно.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708993 вiд 2024-12-08 14:03:50Цікаво, хто в Сирії є провайдером мобільного зв'язку, інтернету тощо.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708992 вiд 2024-12-08 14:01:06про футбол.. Кохоз-Пивзавод. После игры с ДК, Колхоз должен обосраться..
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708991 вiд 2024-12-08 13:18:57Про Сирію і кацапів --- https://t.me/yb_ua/7216
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708990 вiд 2024-12-08 13:03:59Flightradar24 @flightradar24 Last night we tracked a Ilyushin Il-76T flight over Syria. The flight took off from Damascus and the signal was lost near the city of Homs. * We can confirm that flight took place. * The aircraft was old with an older transponder generation, so some data might be bad or missing. * The aircraft was flying in an area of GPS jamming, so some data might be bad. * Still we believe that the data in general give a quite good indication of what happened with the aircraft. * We are not aware of any airports in the area where the signal was lost. Playback: https://flightradar24.com/data/aircraft/yk-ata#3844aec1
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708989 вiд 2024-12-08 13:00:41до речі про футбол не встигли аналітєги настрочити купу аналізів про геніальні тактичні схеми фліка в барсі… як барса перестала вигравати… і наче гравці всі й ті ж… до речі сіті теж продовжує буксувати. вчора включив коли стало 2-2, глянути чи зможе сіті забити… але тільки червону картку отримали. із цікавого тільки те що після матчу пеп вискочив на поле бити рожу арбітру…
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708988 вiд 2024-12-08 12:55:20Vichny № 1708981 От ніяк не похуй. Війна в Сирії - головна перешкода побудови газопроводів з Катару до Європи. Такі газопроводи на жаль конче потрібні Європі і водночас невигідні не лише параші але й до певної міри для США. Питання чи спроможна європейська дипломатія вести свою власну гру і чи реально буде домовлятися з новою сирійською владою.
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708987 вiд 2024-12-08 12:52:34VVV № 1708983 мені здається що там у них «на районє», дуже схожі на те що є у нас якщо у тебе є прямий кордон з хуйлостаном (іраном) - це одна справа якщо прямого кордону немає - то у тебе всередини країни рівень спокою десь так 10х від тих у кого є прямі кордони
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708986 вiд 2024-12-08 12:49:59ого. зе накатав в х-уїтер «простиню» це тільки половина https://x.com/ZelenskyyUa/status/1865709583873790215 Volodymyr Zelenskyy / Володимир Зеленський @ZelenskyyUa Вчора був у Президента Макрона в Єлисейському палаці. Була хороша зустріч із Президентом Трампом. Ми обговорили важливі речі на полі бою в Україні та у глобальній ситуації – від нашого фронту до Північної Кореї. Я сказав, що нам потрібен справедливий і сильний мир, який росіяни не зруйнують за кілька років, як вони це вже робили. Це зрозуміло не тільки для нашої країни й регіону. Ми бачимо, як зараз Росія намагається підкорити Грузію після кількох війн проти цієї країни. Росія досі не відпускає Молдову. Зараз росіяни втікають із Сирії, але це не значить, що вони не спробують знов сіяти смерть там. Російська військова присутність є навіть в Африці, і саме з метою дестабілізації. Тому, коли ми говоримо про дієвий мир з Росією, ми повинні говорити передусім про дієві гарантії миру. Українці більше за всіх хочуть миру. Росія принесла війну на нашу землю. І саме Росія більше за всіх хоче зірвати можливість миру. Оновлені дані про російські втрати перевищують 750 тисяч їхніх людей. Це 198 тисяч убитих росіян та більше 550 тисяч поранених.
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708985 вiд 2024-12-08 12:47:43Vichny № 1708981 в принципі - так бажано щоб ця подія запустила ще якісь «многоходовочки», які ми не бачимо, де хуйлостан макнули б в гівно… ну от, вангую, натаньяху до хуйла на 9 тревня не приїде… наче в х-уїтері повідомлення що повстанці дали 48 годин щоб хуйлостан звалив зі свої баз…
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708984 вiд 2024-12-08 12:47:00sk (Samsung galaxy) № 1708978 нова Сирія точно не буде дружньою кацапам і їх проксі на Близькому Сході.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708983 вiд 2024-12-08 12:43:55sk (Samsung galaxy) № 1708970 зараз нас цікавить лише одне - послаблення хуйлостану. а місцеві хай самі розбираються, що їм треба. тим паче є приклади Туніса і Марокко з їх «гібридними режимами». Вони хоча б схожі на людські країни.
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708982 вiд 2024-12-08 12:42:44Syrian rebels say it is prohibited to go near public institutions that will remain under the supervision of the 'former prime minister' until handed over Seem to be setting up for peaceful transition. ----- до речі. пару днів назад на якомусь англо-каналі (не аль-джазіра) виступав якийсь лідер повстанців і от він там дуже довго говорив про важливість інституцій країни і т. п… можливо дійсно він такий просунутий і занається на найкращих практиках управліннях державою в країнах які ми називаєм розвиненими… але теорію всі вміють красиво розказувати. питання - як воно піде далі у них коли почнеться політична боротьба за владу. і чи не переросте в кромадянську війну…
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708981 вiд 2024-12-08 12:41:25sk (Samsung galaxy) № 1708978 Та нам похуй має бути шо там буде далі, як похуй шо там в Афганістані. Аби ці всі події кацапстан возили їбальником по гівну
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708980 вiд 2024-12-08 12:41:17№ 1708978Эрдоган, не сомневаюсь, попытаются перенаправить повстанцев против курдов.Порешать вопрос чужими руками. Предводитель повстанцев, если не дурак, не купится..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708979 вiд 2024-12-08 12:39:14По Латакии пямятник Асаду старшему таскают на буксире за грузовиком, желающие катаются на нем сверху..
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708978 вiд 2024-12-08 12:37:31Vichny № 1708973 суть же повідомлення у тому що всі зараз радіють що скинули асада. це ок. але що буде далі? яка вірогідність того що далі у сирії встановиться умовна «іорданія», чи черговий «асад» прийде до «руля»? чи взагалі організується якийсь «ірак» звідки народиться ігіл 2.0?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708977 вiд 2024-12-08 12:35:10№ 1708975ил-76 может сбить С200, С300.. С ПЗРК его не собъеш. Максимум - движок, которых 4, загорится..Сомнительно, что повстаны умеют в С200 играться..
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708976 вiд 2024-12-08 12:33:17Краще б зловили підара живим і влаштували б над ним судилище, а потім повісили б за яйця, щоб хуйло це бачив. Також щоб бачив як легко найближчі соратники відморожуються від головпідора
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708975 вiд 2024-12-08 12:30:21The 3D @flightradar24 data of the jet widely suspected of carrying a fleeing Bashar al-Assad (via @ShabanianAram ), if this isn't an entirely spoofed route, it looks VERY bad (for him), rapid decent after passing over Opposition held-territory near Homs. https://x.com/Nrg8000/status/1865591119268184265 по картинці з флайт-радару не схоже що просто відключили транспондер… тим більше пишуть що він пролітав через територію що вже була зайнята повстанцями
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708974 вiд 2024-12-08 12:27:26olma № 1708969 асада також скинули що його ніхто не любив навіть алавіти от, думаю, що макрону в африці не вийде нічого зробити. тому що там місцефі франзуців теж не дуже люблять… хоча, дійсно, цікаов спостерігати. в останні роки там у парі країн відбулись військові перевороти яким вагнер допомагав…
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708973 вiд 2024-12-08 12:25:38sk (Samsung galaxy) № 1708970 А Іорданія по класифікації твого Бабченко в яку категорію попадає?