sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708932 вiд 2024-12-07 22:39:52yagshamash № 1708931 марта розмовляла українською на і-вью, ще коли ніхто не вірив що еліна колись на укр зможе розмовляти так. еліна молодець. вона амбасадор укрейн24, разом з шевою вони обличчя фонду. дуже багато робить. марта робить те що може сама. створила фонд, як і еліна. підтримує теніс в україні… при б-якій можливості хуйєсосить москалів та тенісну федерацію. але, видно, нашим теж сказали що «ви в турі». нєфіг гнать на організаторів. вони роблять що можуть фотки в купальниках… ну… вона має конракт з вілсон. чим більше фоловерів в інсті - тим більше рекламних грошей. частина професії…
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708931 вiд 2024-12-07 22:26:59Tennis sk (chromebook acer 14) № 1708894 Дякую за такий розгорнутий коментар. Еліна, мабуть, дійсно не сказала нічого нового, але я радий, як вона це сказала. І я багато чого раніше не чув, мабуть. Їй було важко говорити українською годину, але змогла. Молодчина. Це далеко не ця пиздоболка Даяна, ганьба їй. Як на мене, Еліна з усіх найпристойніша і найбільше захищає Україну. Марта мала б бути такою, але не є. Чому, я не знаю. Вона їбонута. У соцмережах постити, як вона відпочиває з муженьком скрізь у купальниках, міні бікіні під час війни. Вона не рубить ніхуя про те, що відбувається. Еліна не така. Щодо того, що вона не сказала ніц нового (Еліна), можливо, але треба нагадувати весь час. Зокрема, про весь тенісний світ. Вона згадала лише Іґу і пару кацапів, що засуджують війну. Загалом, є ще: знаю, що кацапка Касаткіна відверто засуджує, і бачив, що австралійка Ґаврілова-Савілл грала з українською стрічкою. Але загальна картина доволі сумна. Цей рудий довбойоб номер 1 Зіннер - це тупорилий поц - що вживає наркотики і має кацапку потворну, як він сам, у ґерлфрендах. Іґа, на жаль, теж улипла з наркотиками. Хоча, я певен що вусата гандонша з бульбостану теж жере таблетки. Цю наразі не спіймали. Там чудово працюють кацапські лабораторії.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708930 вiд 2024-12-07 22:15:57Заменжували, бляді… дави їх, трампуша ;)-----------------------"Країни-члени БРІКС не зацікавлені у послабленні долара. Про це заявив міністр закордонних справ Індії Субрахманіям Джайшанкар, передає Reuters в суботу, 7 грудня.Голова центрального банку Індії Шактіканта Дас зазначив, що країна не проводить політику відмови від долара і не приймала жодних рішень щодо валюти БРІКС.«Ми не зробили жодного кроку, який конкретно був би спрямований на дедоларизацію», - запевнив він ".
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708929 вiд 2024-12-07 21:58:59Якщо всі шляхи постачання кацапам будуть відрізані, то їм незабаром доведеться 3.143дувати до родних бірьозок. Звичайно, щось можна буде перекидати морем чи повітрям, але якщо кацапських блядєй позбавлять води, електрики чи палива, а місцевих джерел не буде, то довго вони там не протримаються.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708928 вiд 2024-12-07 21:55:02klirik № 1708917 Які? Вони ніхто там, і сирійці хтіли серти на них. Це гавно, вони не мають жодних спроможностей. Усе, що мали, кинули проти нас. Всеруться невдовзі і в нас.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708927 вiд 2024-12-07 21:52:28Тим часом, одне відоме гівно, яке хз навіщо отримало український паспорт, нарешті закінчило смердіти на полі:---------------------"…Жуніор Мораес оголосив про завершення карʼєри.Про це натуралізований українець оголосив у своїх соцмережах ".
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708926 вiд 2024-12-07 21:45:38https://x.com/sentdefender/status/1865438931564511666 трамп і зе зустрілись в парижі трамп у синьому костюмі і жовтій краватці… навряд чи він «наряд» підбирав тримаючи у голові цю зустріч, але приємно
Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708925 вiд 2024-12-07 21:36:102 chin № 1708918 +
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708924 вiд 2024-12-07 21:33:40Donald J. Trump @realDonaldTrump Opposition fighters in Syria, in an unprecedented move, have totally taken over numerous cities, in a highly coordinated offensive, and are now on the outskirts of Damascus, obviously preparing to make a very big move toward taking out Assad. Russia, because they are so tied up in Ukraine, and with the loss there of over 600,000 soldiers, seems incapable of stopping this literal march through Syria, a country they have protected for years. This is where former President Obama refused to honor his commitment of protecting the RED LINE IN THE SAND, and all hell broke out, with Russia stepping in. But now they are, like possibly Assad himself, being forced out, and it may actually be the best thing that can happen to them. There was never much of a benefit in Syria for Russia, other than to make Obama look really stupid. In any event, Syria is a mess, but is not our friend, & THE UNITED STATES SHOULD HAVE NOTHING TO DO WITH IT. THIS IS NOT OUR FIGHT. LET IT PLAY OUT. DO NOT GET INVOLVED! ---- до речі використав цифру нашого ген-штабу по к-ті відмінусованих підорів якось портніков розповідав що до виборів трамп не отримував бріфінги від американських інтелідженс… а після - отрумує… сподіваюсь цю цифру йому дала американська розвітка… ------------ ну ок. про-іранська сирія - то як приклад. давайде сирія буде про-ігілівська, чи ще якихось нових «бармалеїв» … от ірак зараз «чий»? ладно. подивимось. коли паде дамаск і потрібно буде формувати якусь владу. ті всі повстанці - як будуть вибори проводити? і хоча трамп пише що «то не наша війна», одних з повстанців називають «про-американськими», чи такими що штати підтримують… цікаве кіно…
chin [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708923 вiд 2024-12-07 21:26:00Нікішин, не вбивай віру в людство, я збираю по 10, 20, 50, 100 гривень, і є в хлопців щастя, а Ви обвалюєте ринок донатів))) (
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708922 вiд 2024-12-07 21:10:24На каналі Київ пряма трансляція без перекладу
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708921 вiд 2024-12-07 21:05:17Зібрання масонів в Нотердамдепарі
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708920 вiд 2024-12-07 20:42:21Orest Dniprovskiy № 1708919 що?
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708919 вiд 2024-12-07 20:39:43Почалося …
chin [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708918 вiд 2024-12-07 20:36:40Дуже стало важко, в кого є можливість, будь ласка Сніг. Треба робити зимові, Дуже багато замовлень від хлопців Приват 4149 6293 6251 8383 Моно 4441114424669867
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708917 вiд 2024-12-07 20:09:14А в Латакії і Тартусі тиша. Кацапи вже мріють там створити ЛНР на сирійський лад щоб залишитись при базах. Мабуть зараз за це і йдуть торги
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708916 вiд 2024-12-07 20:06:08Повстанці їдуть парадом в Хомсі і святкують, стріляючи в повітря, в столиці теж стріляють, але то народ вийшов на вулиці і запускає салюти, петарди і тому подібне. Штурм Дамаска вилився в масові святкування.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708915 вiд 2024-12-07 20:01:13Карпатські Леви спокійненько з'їли Верес. Першим колом у їхньому виконанні я задоволений. Тепер можна остаточно сказати: Матківський відродив клуб, а заміна Маркевича на Лупашка була зовсім не дурістю.
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708914 вiд 2024-12-07 19:32:58sk (win11) № 1708912 Про-іранська навряд. Ці повстанці не тільки анти-асадівці, але переважно суніти, тобто скоріше анти-іранські. Цікаво, що буде з Латакією, де перевежно населення алавітське, що є гілкою від шиїтів.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708913 вiд 2024-12-07 19:29:02sk (win11) № 1708912 Там сунніти в більшості. І їх тримали в покорі військовою силою півстоліття. Зараз вони перемагають. Величезною кров'ю після 13 чи 14 річної війни. Щось я сумніваюся що там буде проіранська влада. І також у мене є сумніви щодо майбутнього алавітів в Сирії взагалі. А от Туреччина з султаном Реджепом буде рулити, так. З курдами незрозуміло що буде, вони контролюють велику частину території Сирії. Може буде війна з ними, а може й домовляться.
sk(win11) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708912 вiд 2024-12-07 19:22:20до речі меседж від трампа про те що штати не будуть втручатись у сирію - нехай воно саме там розсосеться… ну таке собі… можливо зараз асад і звалює і підпиздець… але за 10 років там організується (наприклад) про-іранська влада… аналогічно як те що ми зараз бачимо в грузії… виступи придушать. і буде біларусь 2.0…
sk(win11) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708911 вiд 2024-12-07 19:19:19klirik № 1708908 хто з них дартаньян? :) трамп на портоса тягне
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708910 вiд 2024-12-07 19:07:09PEPSI (Merkury) № 1708901 вiд 2024-12-07 17:58:45 Хіба то покарали за таке? То мінімалка.. А тобі не здається, що вся ота житомирська кодла занадто обуріла на всіх рівнях? Всі такі вийобисті стали, гонорові. Ще й кукловодів дох стало - конкурують за доступ до тіла і корита, їбуть того нещасного Ашура, щось вимагають з ніхуя… В таке гівно все перетворюється. Хоча, чого очікувать від клубу, в якому Денисов і Друді при ділах… Мені шкода Ашура і притомних вболівальників.
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708909 вiд 2024-12-07 19:04:20Таке враження що годину назад Зеля пожичив в Трампа та Макрона по сто баксів й до них тільки дійшло, що Зеля навряд чи їх віддасть :-)
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708908 вiд 2024-12-07 18:46:50
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708907 вiд 2024-12-07 18:38:17МанСіті прямо зараз грає у формі Боруссії Дортмунд проти Крістал Пелас. :-) Знайома форма і кольори для кількох гравців Сіті.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708906 вiд 2024-12-07 18:28:42В 19.00 Асад выступит перед народом Сирии по тв. «Я устал, я мухожук» (с)?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708905 вiд 2024-12-07 18:23:04Orest Dniprovskiy № 1708900 вiд 2024-12-07 17:42:28 :-)))))))
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708904 вiд 2024-12-07 18:15:43Пишуть що приватний літак вперше за тривалий час вилетів з аеропорту Дамаска у ОАЕ
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708903 вiд 2024-12-07 18:00:01Моя відповідь дуже проста: у Грузії та Тбілісі перебуває багато українських родин, які втекли від тих лих, від тієї війни, що триває в Україні. Ці родини, ці діти користуються численними пільгами, які для них встановила мерія Тбілісі. Ми, звичайно, продовжимо підтримувати всі ці родини, всіх цих дітей, і це буде нашою відповіддю на те, що озвучив Зеленський», – сказав Каладзе. Строк застосування санкцій - 10 років. Чудово значить санкції працюють!
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708902 вiд 2024-12-07 17:59:43Ще є відео як колона повстанців з бронемашин та звичайних мопедів в'їжджає в Хомс. На відео не чутно стрільби та будь-яких ознак бойових дій. Скоріше за все домовилися.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708901 вiд 2024-12-07 17:58:45Генадій Литовченко отримав покарання за удар арбітра. Назіка теж покарали. Ще й заставили обох «підмітати тротуари!» (провести суспільно корисну роботу, наприклад прочитати молоді лекцію про спорт не менше 30 хв). https://dynamo.kiev.ua/uk/news/630556-ofitsiino-henadii-lytovchenko-otrymav-pokarannia-za-udar-arbitra Судді охуєлі. Була спірна ситуація, чисто футбольна. Литовченко підійшов після фінального свистка до арбітра з питаннями, Назік стояв поряд. Пів стадіону чули як боковий арбітр підбіг і вищав на Литовченка «Ану нахуй з поля! За поле!». У кадр не попало, але є свідчення усього фан-сектору і людей що були поряд. Литовченко не стримався, Назік теж. Бокового відкинули за шию. Провокація - наслідки. Цікаво Бутчевич проковтне, заплатить і замне, чи буде протестувати. Схоже на перше. Важко стриматись заслуженому, якщо на тебе стрибнула шавка з флажком. Винні у результаті обоє, але покарали лише тренерів Полісся.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708900 вiд 2024-12-07 17:42:28Штурм Дамаска судячи з відео у хуїттері проходить в невимушений обстановці, народ танцює, обіймається та валить статУї Хафеза Ассада. Якісь цивільні чуваки з мобілками захопили танк на площі, екіпаж кудись втік, всі вітаються, кричать: «Аллаху Акбар», Слава Україні та роблять селфі. :-)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708899 вiд 2024-12-07 17:31:45 sk (chromebook acer 14) № 1708897 вiд 2024-12-07 17:17:29 Пишуть що дрони є, і вони дуже сприяють деморалізації військ Асада, які взагалі не розуміють як з ними бути.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708898 вiд 2024-12-07 17:30:23Штурм Дамаска судячи з відео у хуїттері проходить в невимушений обстановці, народ танцює, обіймається та валить статУї Хафеза Ассада. Якісь цивільні чуваки з мобілками захопили танк на площі, екіпаж кудись втік, всі вітаються, кричать: «Аллаху Акбар» та роблять селфі. :-)
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708897 вiд 2024-12-07 17:17:29 Trent Telenko @TrentTelenko Anyone who thinks Russia can hold Tartus with Ukrainian FPV drone armed HTS militia in the hills above it are pure looney tunes. ------- можливо, тартус - зручний порт, захищений від пустелі горами… але є «нюанс» до речі. так багато пишуть про укр фпв дрони. а вони там реально є? там відоси як «повстанці» запускають?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708896 вiд 2024-12-07 17:13:58Ну шо там, вже розібралися межи собою всі оті семіто-хамітські народи, чи ще ні?
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708895 вiд 2024-12-07 17:04:56Свіжа мапа Сирії - https://t.me/ShrikeNews/18967
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708894 вiд 2024-12-07 16:33:04теніс yagshamash № 1708878 послухав еліну. ну, «нового» вона нічого не сказала на початку війни стах багато хуй-єсосив тенісні федерації, але… бабло «перемагає». всі хуйло-спортсмени «в доміку». мовчать. якщо хтось щось пробував «знаками» пояснювати що він-вона - підарас, типу попова у футболці спартака на корт виходила, чи кудерметова з лого татнєфть… але зараз мовчать як риби… еліна народилась в одесі (каже що там бабуся до сих пір живе), росла як тенісистка в харкові. до речі сьогодні були фотки її з харкова. трохи напрягло що вона у пікселі. сподіваюсь не дуже близько від лбз… щось давно на очі в'ю стаха не попадалось. мабуть коли він був у Фоззі - то останнє… долго постійно активний у твітері… ------- про допінги… я так розумію що федерації трошки в шоці. ніколи такого не було щоб дві перші ракетки в один рік ловились на допінгу. наче вже придумали виправдання - дози що запеленгували були «мінімальні». тобто якісь там одно-мільярдні від чогосьтам… типу нові «інструменти» вимірювання… і от тепер думають чи дозволити якісь трешхолди, якщо у тебе щось знайшли, але менше дозволеного - тоді ок. адін раз не 321с… таке собі колись давно був в одній компанії з поляком і мад'яром. і зайшла мова за мін дози алкоголю і дозвіл керувати авто. у поляків є якісь мінімальні дози при яких можна за кермо сідати. а мад'яр на це відповів. якщо б у нас були якісь мін дози, всі б бухали шо дурні, і сідали за кермо, свято віруючи у те що він «прийняв» ту саму «мінімальну» дозу… так і з допінгом в тенісі буде… або вводити правило. якщо два рази за таким спіймали - одразу бан на 5 років… халєп вилізла в ефір з розповідями про те що її «знищили» за допінг. а от ігу - ні. хоча по халєп контекст зовсім інший… по перше зараз кожен здає «біологічний паспорт». тобто твої показники «стандартні». всі люди різні, і, можливо, у когось чогось «вище норми» і т. п… так от у неї по-моєму спочатку були питання що щось сильно її допінг проби почали відрізнятись від біологічного паспорту «… ну а потім вже знайшли не-маленьку дозу допінгу… висновок такий що щось приймала щоб» сховати "використання допінгу… в б-якому випадку і сінер і іга змінили команди… у сінера лікар взяв вину на себе (ну і зараз з беретіні працює) … іга почала працювати з дуже крутим тренером - сподіваюсь що повернеться на перший рядок слухав її в'ю недавно. цікаво що через не-впевненість у своїй англійській - мала чисто польську команду завжди. зараз перший її досвід роботи а англо-мовним тренером (хоча вім фісет -новий тренер, бельгієць)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708893 вiд 2024-12-07 16:22:11Відео у хуїттері - військові та спецслужбісти у Дамаску перевдягаються у цивільне та з'йобують кудись.