Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708892 вiд 2024-12-07 16:20:04Схоже, що замість генеральної битви на тов. асадова чекає кинджал у жоппо, як свого часу на палковнєга каддафі. Хоча може ще встигне на останній самальот аерофлота.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708891 вiд 2024-12-07 16:11:26Ассаду жоппо. Пропоную переглянути подарунок від Миколайчика, Вічний може подрочити на совок :-))) (рарітет)
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708890 вiд 2024-12-07 15:57:05klirik № 1708888 Армія не хоче воювати за 20дол в місяць
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708889 вiд 2024-12-07 15:24:36#BattleofDamascus The rebels reach the town of Darayya, which is 5 km from Damascus.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708888 вiд 2024-12-07 14:53:10Я щось не розумію, Ассад хоче влаштувати генеральну битву в Дамаську чи всі просто чекають поки повстанці доїдуть на пікапах до урядового кварталу і оголосять про повалення режиму? На всіх кадрах жодного бойового зіткнення, ніхто не чинить опір
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708887 вiд 2024-12-07 14:40:48Syrian opposition: We have launched a special military operation from several axes to enter the capital, Damascus В них там теж СВО. Кацапам щоб сподобалося.
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708886 вiд 2024-12-07 14:37:58Там не тільки дорогу на Іран перерізали. Там вже й з Пальміри асадівців нагнали, й південь Сирії сам `звільнився', вже до Дамаску з півдня підходять. У Асада у найгірші часи попередньої війни не було такої глибокої дупи.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708885 вiд 2024-12-07 12:12:23Курди перерізали дорогу на Іран - це наразі основна новина
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708884 вiд 2024-12-07 03:25:38 Да, пєстні моладасті нашей юной. А їх лабали на відкритті Олімпіяди у Франції цьогоріч. ПС, ну, звісно, не всіх моладасті. Хто дуже младой може насолодитися, заки воно є.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708883 вiд 2024-12-06 23:33:01Perfect Stranger теж Микола у нас? Вітаю!
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708882 вiд 2024-12-06 23:28:53Вітаю шановне панство зі святом Миколая (Nycolas персонально). А хлопців і дівчат, що захищають Україну в лавах Збройних Сил із святом ЗСУ! Повернутися живими, здоровими!
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708881 вiд 2024-12-06 23:16:302 IGVAR№ 1708871Залежало від людини і від стосунків у керівництві «заводу».Ми, як були у будзагоні, то весь район сидів без цегли, а нам цеглу привезли. Бо студентський і комсомольський загін.А довбойоб на будь-якій посаді довбойоб.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708880 вiд 2024-12-06 23:06:532 sk№ 1708865То посил нашим союзникам: «Смокчіть свою неескалацію, поки до вас черга не дійшла»
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708879 вiд 2024-12-06 22:22:54yagshamash № 1708878 «відклав» той відоси, на вихідних послухаю
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708878 вiд 2024-12-06 22:20:46SK Теніс і багато іншого… Еліна дала велике інтерв'ю УП. Вона, звичайно, супер. Шокувало, що вона на турі змогла згадати лише Іґу Швйонтек серед тенісистів, що підтримують Україну послідовно. Нікого більше не змогла згадати. Це десь годинне інтерв'ю.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708877 вiд 2024-12-06 21:40:17а гавняный чемоданчик у Луки есть?
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708876 вiд 2024-12-06 21:15:24klirik № 1708875 вiд 2024-12-06 20:28:07 Ніколас Жовер - половина успіху Артети… Тренує стандарти. Федоров трохи відстає у нас.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708875 вiд 2024-12-06 20:28:07ProstoVlizPobalakaty № 1708873 Огляд матчу. 2 гола і 90% небезпечних моментів Арсенал створив з кутових. Оце нехіло вони цей скілл прокачали
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708874 вiд 2024-12-06 20:10:49ProstoVlizPobalakaty № 1708873 вiд 2024-12-06 19:48:30 Я би радив подивитись ВСІ кутові Арсенала. І показати їх Ігорьоші, щоб той Сашо показав…
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708873 вiд 2024-12-06 19:48:30Щодо дискусії захисту при кутових, подивіться як «грамотно» захищав свою зону в центрі воротарського майданчику Магвайр, коли «Арсенал» забивав з кутового.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708872 вiд 2024-12-06 19:41:55 sk (здалеку…) № 1708870 вiд 2024-12-06 17:53:42 Один Вольфович вже давненько як здох, а це якийсь інший, і, що характерно, також підарас.
IGVAR [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708871 вiд 2024-12-06 19:14:44Voxa (м. Запоріжжя) № 1708792 вiд 2024-12-05 20:34:45 Не буду переходить на личное, но ПМДМ парторг єто дебил одурманеній партийной парадигмой про правящую роль партии, а нее реальной жизнью совков, в которой дерьма как до небес (((
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708870 вiд 2024-12-06 17:53:42Секретарь Совбеза республики Беларусь Александр Вольфович выступил почти сенсационным заявлением. У Лукашенко есть свой «ядерный чемоданчик» и «красная кнопка», а ядерное оружие, которое находится в Белоруссии, вправе применить только белорусский лидер, заявил Вольвофич. --------- це взагалі зашквар… хуйло дає ядерну зброю, а кнопка у лукашески. ну підпиздець тепер питання чи «можна» нам передати ядерку - знімається. нато повинно «дзеркалити» ситуацію. червону кнопку єрмаку видати
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708869 вiд 2024-12-06 17:34:55Chinese embassy also notified their own citizens to leave the country ------ коли такі повідомлення будуть щоб з мск звалювали?
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708868 вiд 2024-12-06 17:34:12olma № 1708863 вiд 2024-12-06 17:17:33 Та скрізь важко знайти шість кімнат плюс поруч для прислуги, та ще з піаніно і хз що він там ще вимагав. Дивно, що «зірку» не послали нах з порогу… Цікаво, у нас в нього теж було шість кімнат плюс піаніно?
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708867 вiд 2024-12-06 17:33:16а де ті мем-чики що хуйлостан розганяв про те як американці з кабулу «втікали»? можна буде ще раз використати…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708866 вiд 2024-12-06 17:32:26The Russian Embassy in Damascus has advised all Russian Nationals who remain in Syria to immediately depart the Country, while Commercial Flights are still Available. ------ не ми висилаємо за вами літак для евакуації, а самі збирайте валізи і за «свої» валіть куди зможете…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708865 вiд 2024-12-06 17:30:49https://x.com/NOELreports/status/1865044495399608501 о. хуйло в біларусі нова фішка. лякає всіх арєшніком… цікаво, ну тоді нато повинне розмістити якісь «першинги» в польщі (чи в країнах балтики) - а хулі? хуйло показує неадекватність усьому світу. от тепер питанні до нато. відповіть глибока занепокоєність, чи хуйлостану несподівано в якомусь місці може стати «несподівано» хуй-ово?
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708864 вiд 2024-12-06 17:24:39Алієв зміг. А от Міля не зможе, буде краще бухати і нюхати.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708863 вiд 2024-12-06 17:17:33Nevropatolog № 1708859 ---- Братислава це ж місто півмільйона мешканців з передмістями. Там важко знайти хату на будь-який смак. Але все одно дохуа вимагав. Хай би їхав у свій рідний Люксембург. там би у футбола не грав, а на піаніно - скільки хочеш.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708862 вiд 2024-12-06 17:14:34Russian TG channel Fighterbomber says Russian military bases and airfields in Syria are now in critical danger. There is nowhere to withdraw them, and evacuation is completely impossible. He says they probably will come under artillery and drone strikes in the near future. ------ хм… цікаво… чергова серія «уськійє сваіх нє брасают»? в принципі як завжди. скажуть що ердоган вставив ятаган в спину, заборонять турецькі помідори і все…
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708861 вiд 2024-12-06 17:07:16Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1708855 вiд 2024-12-06 16:40:09 Схоже ніхуа не «з нуля». Пишуть про «повторне голосування». А тоді було б логічно зняти підараса, бо просто повторне якось не то - сектанти можуть повторити. Думаю, зараз будуть якісь роз "яснення суду і всяке інше. Важливо було саме швидко скасувати, бо час піджимав. І важливо, що суд саме з мотивів, наданих розвідкою, а не з якихось формальних. Значить далі слідство і будуть пиздити того кацапського тіктокера.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708860 вiд 2024-12-06 17:01:22до речі у нас же багато «розганяють» про вибори «вже завтра» (тобто на наст день після підписання чогось-то-там з хуйлостаном) … а у нас тік-ток заборонять? чи то територія «73%» - не будуь чіпати?
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708859 вiд 2024-12-06 16:51:55Він ще й на піаніно грає… ------------- Менеджер Слована Пітер Мріглот розповів про перехід у лютому поточного року в його клуб скандального форварда київського Динамо Жерсона Родрігеша. «Як тільки я вийшов із машини, зрозумів, що це буде непросто. Під час поїздки я отримав його вимоги. Йому потрібен був шестикімнатний будинок, він хотів піаніно та інші речі. Нам майже все вдалося знайти, але він закінчив, перш ніж встиг влаштуватися. Ми знайшли йому п'ятикімнатну квартиру з власним ліфтом і піаніно. Поруч була ще трикімнатна квартира, яку він хотів використати для водія та сім’ї. Іншим же гравцям було достатньо двокімнатних квартир. Ті ж, хто мав сім'ю, просили трикімнатну», – розповів Мріглот у подкасті My sme Slovan Bratislava.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708858 вiд 2024-12-06 16:45:07klirik [Останнi 20 месаг]№ 1708843 вiд 2024-12-06 14:50:26Прикольно, що кацап Алієв говорить російською з українським акцентом ;)
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708857 вiд 2024-12-06 16:44:552Enot --- https://apnews.com/article/romania-election-president-georgescu-court-585e8f8f3ce7013951f5c7cf4054179b
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708856 вiд 2024-12-06 16:43:18А США зі своєю демократичною бюрократією свій шанс скасовувати підтасовані вибори проїбало ще на першому строку Трампа.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708855 вiд 2024-12-06 16:40:09Якщо виборчий процес знову починається з нуля, то його відсторонити не можуть. Можуть не зареєструвати, якщо він знову висуватиметься.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708854 вiд 2024-12-06 16:36:39Nevropatolog № 1708853 а підараса цього відсторонили від участі у виборах? типу мали б. не можу знайти інф.
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708853 вiд 2024-12-06 16:33:39Хороший прецедент. ------- У Румунії Конституційний суд скасував результати першого туру президентських виборів. Це сталося за кілька днів після звинувачень у тому, що РФ проводила скоординовану онлайн-кампанію для просування ультраправого кандидата, який здобув перемогу в першому турі. Про це пише видання AP Рішення суду є остаточним. Його було ухвалено після того, як президент Румунії Клаус Йоганніс розсекретив дані розвідки, де повідомляється, що Росія провела масштабну кампанію з використанням тисяч акаунтів у соціальних мережах TikTok і Telegram для просування Келіна Джорджеску.