Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708852 вiд 2024-12-06 16:23:32радіо Свобода..Скасувалі..
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708851 вiд 2024-12-06 15:59:04Ілон Маск, найбагатша людина світу, витратив понад 250 млн дол в останні місяці, щоб допомогти республіканцю Дональду Трампу виграти президентські вибори у США. Про це пише The New York Times. ------- і пишуть що точно ніхто не порахує скільки він витратив…
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708850 вiд 2024-12-06 15:56:39Nycolas № 1708847 вiд 2024-12-06 15:51:31 Звідки це?
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708849 вiд 2024-12-06 15:56:14Nycolas № 1708847 а там де асада вибрали в 95% - все «по чесному» … от зараз вийде маск. скаже, бля, той же Х-уїтер - просто «платформа» де всі можуть свої думки виголошувати… тік-ток - так само… а те що якийсь кандидат використав тік-ток і виборці проголосували «по приколу» - це ж проблема виборців?
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708848 вiд 2024-12-06 15:54:01згадав що ердоган пафосно оголошував перед виборами 2020 що вони знайшли супер-велике родовище газу, і от в 2023 вже «газ піде по трубам» і туреччині нафіг не потрібні ті труби з хуйлостану/азербайджану, ірану і т. п… ----------- Turkish Petroleum drillship, Fatih, has discovered a natural gas field in the Black Sea that is estimated to hold nearly 320 Bcm, according to the government. The news came from Turkey’s President Recep Tayyip Erdoğan, who during a press conference said the new find is the country’s largest ever. August 23, 2020 Journal of Petroleum Technology
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708847 вiд 2024-12-06 15:51:31КС Румунії анулював результати 1го туру виборів Президента --- підари дарма витратили кошти)
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708846 вiд 2024-12-06 15:34:16ердоган намається зробити «газовий хаб» щоб «збирати» газ з різних газопроводів з півдня-сходу і далі «віддавати» то на європу тут картинка проекту такого газогону з катару, через саудівську аравію-сирію-на-туреччину… https://www.facebook.com/groups/1191300768283373/posts/1818470322233078/?_rdr
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708845 вiд 2024-12-06 15:27:14Была фотка Асада в мгу на защитн сына..
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708844 вiд 2024-12-06 14:51:37Росіянин повернувся до Росії, хулє)
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708843 вiд 2024-12-06 14:50:26«Гадьониш» Алієв у формі ЗСУ тролить кацапів з Курщини. Хто б мені про це сказав 16 років тому? Юрпалич мабуть після такого не вийде з запою а потім обосцаним втопиться в клязьмі
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708842 вiд 2024-12-06 14:45:58Поки що іде війна і мови нема про те хто кому і що дозволить. Якщо впаде режим Асада, то чи погодиться нова влада з тим, що вона не матиме виходу до моря, а на узбережжі буде ворожий анклав, з якого в будь-якій момент можуть прийти вороги, якщо у Росії з'явиться час та вільні ресурси на їх озброєння? Я щось сумніваюся в цьому.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708841 вiд 2024-12-06 14:36:14Погано що він нічого не каже за Тартус та Латакію. Якщо кацапам дозволяють там лишитись у якомусь умовному алавитському бантустані то для них нічого по суті не зміниться
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708840 вiд 2024-12-06 14:35:26Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1708839 ---- Його там, в мордорі, кажуть, і не було, кажуть. Нема даних точних.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708839 вiд 2024-12-06 14:32:48Так а тов. асадов повернувся до Дамаску, чи досі шаройобиться у Фуйла?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708838 вiд 2024-12-06 14:16:35Да нихуя Эрдоган приеднать не хочет. Хочет зону безопасности вдоль своей границы и вернуть в нее сирийский беженцев.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708837 вiд 2024-12-06 14:15:27Ердоган це менше Хуйло. Мало йому своєї території. Нафта і газ мабуть його цікавить?
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708836 вiд 2024-12-06 13:49:34Erdogan says he hopes Syrian rebels’ march to Homs and Damascus will continue without any accidents and troubles. “We had called Assad. We said, let's determine the future of Syria together. We did not receive a positive response. ” --------- майбутнє сирії устами ердогана - це яку частину сирії він до себе хоче приєднати… в прекрасному світі ми живемо…
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708835 вiд 2024-12-06 13:11:32Добре подрочили на яйця по 17. З корупцією поборолися. Молодці.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708834 вiд 2024-12-06 12:54:50Підсумую, за події в Сирії нема чого нам переживати. Вернімося до України. Останнім часом пішла інфа про Умерова. Традиційний піздец безкінечний. Безпорадна і безнадійна діяльність в в МО.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708833 вiд 2024-12-06 12:50:11Ну как договорились. Хесболла, Асад и Иран это одно и то же. Не сильно они договорились с Асадом
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708832 вiд 2024-12-06 12:26:02Вот как раз Израиль оччень обеспокоен продвижением оппозиции к Голанам. С Асадом как-то договорились, с этой стороны спокойно, а вот что будет, када «повстанцы» подойдут - хез..
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708831 вiд 2024-12-06 12:26:02нагуглив останні результати виборів в сирії президентські 2021 Candidate Party Votes % Bashar al-Assad Ba'ath Party 13,540,860 95.19 парламентські літом цього року The Ba'ath party won 169 seats, while its allies won 16 результати Асада та його партії трохи гірші ніж у чаушеску перед розстрілом… тому можливо виживе…
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708830 вiд 2024-12-06 12:11:21Лидер Hay'at Tahrir al-Sham (HTS) аль-Джулани заявил, что их главная цель - «свергнуть режим Асада». Об этом он заявил в интервью CNN впервые с начала наступления боевиков в Сирии. При этом он подчеркнул, что для достижения этой цели он намерен задействовать все имеющиеся средства: «Семена поражения режима всегда были внутри него… Иранцы пытались возродить режим, выиграв время, позже русские также пытались его поддержать. Но правда остается правдой: этот режим мертв». Он также заявил, что они намерены создать правительство, основанное на народном совете: «Сирия заслуживает институциональной системы управления, а не такой, где один правитель принимает произвольные решения… Мы говорим о более крупном проекте - мы говорим о строительстве Сирии». Аль-Джулани призвал премьера Ирака и проиранские группировки в стране не вмешиваться в конфликт в Сирии Командующий повстанцами в Алеппо: Израиль и сирийская оппозиция борются с общим врагом #СирияHTS
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708829 вiд 2024-12-06 11:46:06sk (здалеку…) № 1708826 Шрайк не малює, а копіпастить ось мапа - https://syria.liveuamap.com/
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708828 вiд 2024-12-06 11:40:01на засіданнях оон дуже красиво всі говорять… молодці… хоча ті розмови ні до чого не призводять ------------ Госсекретарь Блинкен об эскалации и влиянии России на этот процесс: «Давайте поговорим об эскалации. Давайте поговорим о вводе северокорейских войск в Европу. Давайте поговорим об использовании баллистических ракет средней дальности для нанесения ударов по Украине. Давайте поговорим о снижении порога применения ядерного оружия Россией. Давайте поговорим о продолжающихся ударах по энергетической инфраструктуре Украины, в том числе по объектам ядерной энергетики и передающим мощностям, что представляет серьезную угрозу для каждой присутствующей в этом зале страны. Вот, что такое эскалация. Я сожалею, что наш коллега, господин Лавров, покинул зал, не оказав любезности выслушать нас так же, как мы слушали его. И, как известно, наш российский коллега отличается умением утопить слушателей в цунами дезинформации. Поэтому я не буду разбирать все, что он сказал, но просто отмечу две вещи. Во-первых, он говорит о неделимости безопасности. Это верно, но это не может и не должно быть улицей с односторонним движением – тем, что хорошо для России, но не для Украины. Но давайте не будем обманывать себя и давайте не позволим ему или кому-либо другому ввести нас в заблуждение. Речь не идет и никогда не шла о безопасности России. Речь идет об имперском проекте г-на Путина, цель которого – стереть Украину с карты мира… Г-н Лавров говорил о суверенном праве каждого государства-члена делать свой собственный выбор. Именно об этом и идет речь – о суверенном праве Украины и украинцев самостоятельно решать, каким будет их будущее, а не позволять Москве принимать за них эти решения”.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708827 вiд 2024-12-06 11:37:19Некоторым западным странам стало труднее находить себе разведчиков. Как сообщает американское интернет-издание ABC News, представители нового поколения не хотят быть шпионами. «Многие молодые люди смотрят на ситуацию и не понимают зачем им работать в этой сфере. Это тенденция, которая наблюдается в разведывательных службах по всему западному миру», — рассказывает бывший агент секретной разведывательной службы МИ-6 Гарри Фергюсон. Этот кризис стал заметен в Великобритании несколько лет назад. В 2022 году, чтобы увеличить кадровый резерв органов безопасности, государство разрешило нанимать и тех, чьи родители родились за границей. Вдобавок внутренняя разведслужба МИ-5 впервые запустила информационную кампанию в социальных сетях. Она направлена на то, чтобы убедить разочарованных в этой деятельности миллениалов присоединиться к ведомству. ------- пару років назад читав про те що китайська розвідка має «необмежений» ресурс шпигунів майже в кожній країні є китайська діаспора. і вони хоч в третьому поколінні - все рівно відчувають зв'язок з «батьківщиною», і, якщо попросять, майже на 100% будуть готові «допомогти» … це, до речі, стосується і хуйлостанців… які теж «генетично» люблять «бірьозкі» і хуйло-царя. пох що вони вже три покоління живуть у якійсь країні розвиненого заходу…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708826 вiд 2024-12-06 11:32:41https://t.me/ShrikeNews/18939 шрайк намалював карту сирії видно що повстанці роблять «ривок» на південь до кордонів з ліваном… я думаю що й так, західна частина, де знаходяться рус бази - відрізана дивує як про-асадівська армія звалює і залишає літаки на аеродромах. їх же точно можна було кудись «перелетіти» … можливо військові вже не вірять в асада тому пох. кожен рятує свою жопу індивідуально. не до порятунку техніки (за що вже мєдальку ніхто не дасть) …
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708825 вiд 2024-12-06 10:05:13Batyj № 1708822 новини з азербайджанського ресурсу про туреччину, краще «ділити на 2» … тим більше що іран «поклав око» на азербайджан (чи його частину), у айзерів єдиний захисник «на районє» - турки. ну й плюс «вдячність» туркам за допомогу у війні з вірменією… ми тут часто «тролимо» арабські авто-кратії, де «царі» правлять до смерті… думаю що азербайджан їх «переплюнув». тому що през - аліев. а віце-президент - його дружина… ну й якщо вибори в туреччині досить конкурентні, вибори в азербайджані - це «плебісцит» на підтримку алієва… щось з ним станеться, «трон» автоматом дружині перейде…
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708824 вiд 2024-12-06 08:59:31Абу Мохаммад Аль Джулани. Богатая биография у чувака. https://ru.m.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%B1%D1%83_%D0%9C%D1%83%D1%85%D0%B0%D0%BC%D0%BC%D0%B0%D0%B4_%D0%B0%D0%BB%D1%8C-%D0%94%D0%B6%D1%83%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D0%B8
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708823 вiд 2024-12-06 08:55:02Турки активны, но воюют не «туркоманы», которых всего хуй да нихуя. Там арабы -сунниты воюют, а их руководитель это бывший глава местного отделения Аль Каиды. И у них цель - свержение Ассада, а не чтоб Эрдоган с Путиным торговал
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708822 вiд 2024-12-06 08:20:02Может и бредят. Но турки зас очень активны..https://haqqin.az/news/334614
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708821 вiд 2024-12-06 07:25:20То «эксперды» бредят.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708820 вiд 2024-12-06 07:20:01Безвиз для Грузии могут отменить5 декабря 2024, 22:443258Нидерланды будут просить Европейский Союз приостановить безвизовый режим с Грузией, заявил в четверг министр иностранных дел Нидерландов Каспар Вельдкамп. Об этом сообщает Reuters в четверг, 5 декабря.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708819 вiд 2024-12-06 07:00:09Ну и другие плюшки..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708818 вiд 2024-12-06 06:57:16№ 1708810В том то и дело, что не сирийцы збагнули, а туркоманы.. т. е. Эрдоган понял. Что окно возможностей. Пишут, что ради торговли с кацапней. Базы не тронем, а газ выкупаем и продаем как свой..
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708817 вiд 2024-12-06 03:46:16sk (здалеку…) № 1708681 Цілком корелює із тим, що син, який живе там вже майже три роки, розповідає про Ірландію та айришів. Веселі гоповаті довбойоби у трексьютах, тобто у спортивних костюмах. З іншого боку - душевні. У дружини був ДН через місяць після того як вона з сином в Дублін виїхала на початку війни у 2022, то привітати раптово приперлась уся вулиця, ціле кодло веселих упизднів із своїми жінками та дітьми. То було дуже зворушливо. Бачив фотки, було схоже на рекламу Tullamore Dew :) То була, звісно, така собі екзотика для них, коли розпочалася війна, але тим не менш це людське тепло та позитив багато чого варті. І взагалом ставлення до українців там набагато, набагато тепліше серед звичайних людей, ніж до йобаних муслимських чурок. Українців вважають «своїми», білими європейськими родичами. На відміну від тієї чуми.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708816 вiд 2024-12-06 02:18:39Пам'ятаю тут хтось дрочив несамовито на цього клоуна: https://sport.ua/uk/news/721405-gravets-dinamo-dostrokovo-zalishiv-klub-cherez-viynu-pereyde-v-mls
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708815 вiд 2024-12-06 00:50:37Польща: вчора чув, що якийсь довбень від опозиційної Право і Справедливість Качинського подав до Сейму законопроєкт щодо заборони «бандеризму». Типу, арґументація: ми заборонили комунізм і фашизм, то мусимо бути послідовними, і блаблабла. Ці підараси нічого не навчилися з 1989 року. Вам сова писала підручники 2 світової. Як можна бути такими довбойобами, аби купувати цю кремлівську хуйню? Той підар, що написав за ПРЛ (Польська Жечпосполіта Людова) книжку «Заграви у Бєщадах», був завсідником у санаторії каґебе у Москві. Зараз вони його подають яко найбільшого авторитета у цьому питанні. Йобнуті, і це стає все гірше. Україна не вступить до ЄС, бо ці підари не дадуть, заки ми визнаємо різанину з боку ОУН-УПА, якої не було. І ці підари абсолютно іґнорують той факт, що Бандера просидів усю війну в німецькій в'язниці. Кумедно, але коли їм це кажеш, вони удають, що не розуміють, про що йдеться. Типу, ха-ха, ні ну давай, а потім щось типу - це ти хуйню верзеш. І це - друзі справжні. А що вже про уїбанів з Конфедерації казати?
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708814 вiд 2024-12-06 00:32:51Макрон сказав сьогодні, що не піде у відставку до кінця президентського терміну в 2027 році. Добре для нас.
пробегавший [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708813 вiд 2024-12-06 00:01:162yagshamash № 1708811 Звільнять тільки від уззкіх підарів. А китайських комі виблядків там ще в Африці багато.