🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1056.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708812 вiд 2024-12-05 23:57:26

По сириї, якщо повстанці дійдуть до кордонів лівану, вони відрізають узбережжя від решти Сирії
А на узбережжі ж хуйло-бази
Можливо їм для «життя» решта Сирії і не потрібна…
Плюс, я так розумію узбережжя «за горами» … На пікапах легко не доїдеш щоб покошмарити… Але, раз пішла така жара, буданов може дронами поділитись…

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708811 вiд 2024-12-05 23:46:44

Україна звільнить Близький Схід і Африку від комунізму, але ціною важких утрат. Україна героїчно рятує світ від навали йобнутих рахітів.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708810 вiд 2024-12-05 23:42:00

Кацапи кинули всі сили на Україну. Вони не мають жодних спроможностей на будь-кого ще. Ассадові кінець. Якби грузини й молдовани взяли зброю до рук, пиздець був би легкий абхазії, осетії і т. зв. придністров'ю. Просто там сцикуни сидять, а сирійці збагнули, що там уже нема, з ким воювати.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708809 вiд 2024-12-05 23:27:12

olma
№ 1708807

Ще авіабаза є у підарів

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708808 вiд 2024-12-05 23:22:44

Так, у кацапів зараз цугцванг якщо вони хочуть залишити собі бази в Сирії. Той же Хмеймім використовувася як логістичне плече для перельотів в Афріку

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708807 вiд 2024-12-05 23:19:18

Vichny
№ 1708804
----
У КЦП там тільки оті морські бази. Чи є сухопутні бази. Або інакше, КЦП крім ударами авіації нічим допомогти асадівцям вже не можуть?

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708806 вiд 2024-12-05 23:16:56

olma
№ 170880

Ша! Злий одесит ще не доїхав до місця подій :)
От він приїде і тоді почнеться чому Леопард1 то не танк, і де прогалини в ППО у оппозиції

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708805 вiд 2024-12-05 23:16:31

Чи пох вже Сирія? Після землетрусу йде типа цунамі на Північну Каліхворнію.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708804 вiд 2024-12-05 23:15:25

olma
№ 1708803

Пишуть, що неасадівці взяли Хаму, просуватимуться на Хомс.
Якщо візьмуть Хомс, то решта Сирії з асадом-хуясадом буде відрізана від узбережжя, і то заєбісь.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708803 вiд 2024-12-05 23:03:29

Шо там по Сирії? Хтось інфу дає адекватно репортерську?

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708802 вiд 2024-12-05 22:32:07

ProstoVlizPobalakaty
№ 1708793

А ще хуйло йобаний шизоїд і езотерик, вірить в символізм і магію чисел. У 2008, 2014 та 2022 він свої вторгнення робив під час або наприкинці Олімпіад

Єдине раціональне пояснення чому він не почав в 2014 мабуть те що він мав сумніви у власній армії. Тому з 2015 по 2020 рік ці підораси «тренувались» в Сірії на місцеву населені і для багатьох це прям було дуже помітно що така військова операція мала на мету підготувати армію для більш глобальної війни (з натяком на Україну). І цей сирійський досвід зіграв з ними злий жарт, бо там у них все було відносно легко і це відчуття вони перенесли в Україну, що тут буде так само. В більшості некрологів 200х кацапів за 2022-2023 рік згадувались їх нагороди за службу в Сирії

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708801 вiд 2024-12-05 22:02:09

Pryvyd Zamku (Привид Замку)
№ 170880

Я не писав «гарний», я писав «успішний».
Хоча як продюсер напевно він краще ніж актор.

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708800 вiд 2024-12-05 21:37:59

2 Starik
№ 1708767
ну актор прямо скажемо такий собі ;)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708799 вiд 2024-12-05 21:30:08

Прочитав про ситуацію директора Нац. історичного Музею. Федора Андрощука

https://life.pravda.com.ua/culture/direktor-muzeyu-istoriji-ukrajini-vidpoviv-na-zakidi-pro-vijizd-za-kordon-305224/

Жесть, хотіли тупо зробити невиїздним насправді на час ВС. За те що він законно розірвав контракт з тими мутними чиновниками. І могли б.

Voordalak(Тут поруч) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708798 вiд 2024-12-05 21:09:54

PEPSI (Merkury)
№ 1708772 вiд 2024-12-05 16:38:30

еталонний ідіот

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708797 вiд 2024-12-05 20:48:49

До парадної форми додавалися ще пересувні крематорії - для нас з вами.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708796 вiд 2024-12-05 20:47:45

З парадною формою це не мирно. Мирно це якби обрали Медведчука, або Зеленський виконав всі побажання хуйла. Власне, це вдалося зробити у Грузії і дуже швидко. Тому були всі підстави вважати що так само зроблцть і в Україні.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708795 вiд 2024-12-05 20:44:17

Enot
№ 1708794 вiд 2024-12-05 20:42:31

У 22му у його жовнірів була парадна форма. Вірив хуйло, вірили кацапи аж до прочухана по вторгненню.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708794 вiд 2024-12-05 20:42:31

Хуйло у 2014 році вірив що він мирно приєднає Україну. І вірив в це багато років. Йому це втирали різні медведчуки. Але рано чи пізно він мав зрозуміти що цього не буде. І тоді - війна.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708793 вiд 2024-12-05 20:36:40

PEPSI (Merkury)
№ 1708780 вiд 2024-12-05 17:10:49

Єдине чого я особисто до сих пір на 100% не розумію, це точних причин, чому хуйло не реалізував свій план максимально у 2014 році, оскільки тоді ситуація була ще вигіднішою ніж в 2022. Раз він просто не ризикнув і вирішив краще підготуватись (причому до 2019 року чомусь не встиг це зробити), то це означає, що усунення Порошенка це частина плану і Порошенко йому реально заважав, і Зеленський був на 2019 рік вигідніший для всіх сценаріїв, які хуйло розробляв. І я б сказав, що ці сценарії зламав не Зеленський, а погана оцінка хуйлом загальної реакції українського народу на вторгнення. Зеленський просто з 24 лютого робив те, що на його місці робила б абсолютно будь-яка адекватна людина, я не бачу героїзму у виконанні тих обов'язків, які сам добровільно взяв на себе, особливо якщо цілий народ готовий зменшувати безпосередню загрозу твоєму життю.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708792 вiд 2024-12-05 20:34:45

IGVAR
№ 1708791
ну я допускаю, шо на Южміші секретарь парткому був «освобождьонний» і у виробничі процесси мало вникав, хоча все одно був повинен, але після партога (а я спецом подивися в біографію) він був і зам генерального і генеральним, такшо червоний директор як не крути.

я партейним не був, це правда :) але чим займався секретар партійної огранізації підприємства знаю, бачив дома

IGVAR [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708791 вiд 2024-12-05 20:05:34

TO Voxa (м. Запоріжжя) № 1708771:
Гм, не хочу показаться грубым, но видимо ты по книгам и фильмам делаешь выводы.
Если бы ты видел это в живую, то разницу заметил бы. И значительную.
P. S. Єх, молодежжжжж …

IGVAR [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708790 вiд 2024-12-05 20:02:27

ТО Enot № 1708786
Я не совсем коректно отписался в своем предположении.
Я имел в виду условного «Зеленского-2» народ может еще раз пошутить или Верховна зРада перепишет конституцию и проведет выборы в ВР следующего президента. Ну что б неарод не напрягать. Опять же ДИЯ в помощь и прочие интересные it-штучки) /

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708789 вiд 2024-12-05 19:39:08

PEPSI (Merkury)
№ 1708787

На щастя Гітлер не встиг в ядерку.
А хуйло отримав у спадщину, як і все інше.

Але треба якось видаляти, це те що ніколи раніше не робили в таких умовах, коли світ таки може стати в труху тому що старий маніяк їбанувся.
Тоді за Гітлера втрати були дуже і дуже, розтягнуті в часі, хоча втягнуті були всі.
А зараз навіть не відомо як і хто втягнеться і до чого це призведе в кінці.

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708788 вiд 2024-12-05 19:22:20

Саудівська Аравія є єдиним претендентом на проведення світової першості-2034, і ФІФА має намір проголосувати за її кандидатуру наступного тижня.

Правозахисні організації Amnesty International і Sport & Rights Alliance (SRA) у листопаді заявили, що ФІФА має зупинити процес обрання Саудівської Аравії господарем чемпіонату 2034 року, якщо до голосування не буде оголошено про серйозні реформи в галузі прав людини.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708787 вiд 2024-12-05 19:16:04

olma
№ 1708784
цивілізованому світу, у т. ч. Україні і Заходу, повинно бути все одно що там тригернуло, чи не тригернуло Хуйла.
Ракова пухлина повинна бути видалена.
Як колись світ видалив Гітлера і його режим.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708786 вiд 2024-12-05 17:39:09

IGVAR
№ 1708769 вiд 2024-12-05 16:27:3
А який рейтинг у Єрмака? Він взагалі не є публічним політиком. Вони намагатимуться Зеленського на другий термін, але якщо буде укладене перемир'я по лінії фронту, то відповідальність за це ляже на Зеленського. І він не зможе бути обраний

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708785 вiд 2024-12-05 17:27:04

Ну там ще коронавірус, Хуйло в бункері, олігарх-лічний історик хуйла, найдовший в світі стіл для переговорів особистих. Все це теж мало значення.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708784 вiд 2024-12-05 17:24:48

PEPSI (Merkury)
№ 1708781
----
Пепсі, Хуйло завжди вважав, що Україна це видумана нація, адін народ, просто бандери мутять. І ГШ РФ він розробляв плани воєнні нападу на всякий випадок ще з 1992 року. Але це не були плани Хуйла. Хуйло думав завжди взяти Україну мирно, 5-ю колоною або гібридно як в 2014 року була така спроба вона - провалилася.
Деякі кацапи кажуть, шо Хуйла тригернуло те, що Зе не виявився таким поступливим, не робив так як Хуйло думає, а також те, що після Брекзиту Велика Британія вирішила зайнятися східним флангом НАТО і почалась (так співпало що Зе став презом). Так бритіши стали активно співпрацювати з ЗСУ і Україною вплані оборони.

І це тригернуло Хуйла.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708783 вiд 2024-12-05 17:18:23

ProstoVlizPobalakaty
№ 1708778
----
Печальна і фатальна штука вийшла в 2019 році, коли Богдани і Єрмаки придумали розпустити Верховну Раду (з видуманого неконституційного спірного приводу, що нема урядової коаліції),

з тим щоб на кінетичній енергії недалекоглядних виборців клоуна повторити успіх на парламентських виборах, що зробило клоуном диктатором.
А далі без балансів і пересторог Зе, в полоні свої упереджень, що Порошенко не хотів миру, а наживався на війні, так само як Хуйло думав, Порошенко не хотів поразки Україні, а робив те що американці чи там Нато казали.

А далі той миролюбний піздец призвів до 2021 року, коли вже було ясно що пизда. А Зе відкривав ЦНАП для кримчан в Херсоні і куди кожен день за європаспортами їздили крім нормальних кримчан купа агентів ФСБ і ГРУ.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708782 вiд 2024-12-05 17:16:36

PEPSI,
давай краще про свиней :)

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708781 вiд 2024-12-05 17:15:34

І ще не факт, коли саме напад РФ бажаний, 2014, 2022, чи пізніше.
Те що нападу було ясно вже 2008 року.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708780 вiд 2024-12-05 17:10:49

ProstoVlizPobalakaty
№ 1708778
Не згоден. РФ напала не зважаючи на когось чи щось. І напала вона у 2014.
Зеля тут не винен.

fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708779 вiд 2024-12-05 17:10:10

ProstoVlizPobalakaty
№ 1708778 вiд 2024-12-05 17:00:04

Попередники Зеленського нічого не зробили, щоб убезпечити Україну від нападу

Ну, насправді, це теж не зовсім справедливо. Тут можна згадати інцидент з Тузлою, історію з незалежністю Криму, або порівняти той стан, який пройшла армія з 2014 року і у якому зустріла повномасштабку. Так, зроблено було недостатньо, але щось таки робилось, незважаючи на загальносуспільний запит «дружить»

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708778 вiд 2024-12-05 17:00:04

PEPSI (Merkury)
№ 1708772 вiд 2024-12-05 16:38:30

Попередники Зеленського нічого не зробили, щоб убезпечити Україну від нападу, а Зеленський зробив усе можливе, щоб цей напад відбувся вже за його президентства, а не був відкладений ще на якийсь час.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708777 вiд 2024-12-05 16:54:51

Batyj
№ 1708774
навзаєм :-).

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708776 вiд 2024-12-05 16:53:56

я про те, що розумний діяч мав би заникати бімби офіційно аюо неофіційно. І потім звично робити заяву «У нас немає ядерної зброї, але якщо треба то вдаримо ядеркою».
Як Ізраїль.

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708775 вiд 2024-12-05 16:51:40

Верховна Рада у другому читанні підтримала законопроєкт, який вдосконалює контроль за харчовими доповнювачами, тобто БАДами.

«За» проголосували 259 депутатів, повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

"Кожен пацієнт, купуючи той чи інший засіб, повинен чітко розуміти, що саме обирає. Проте сьогодні ринок переповнений продукцією, яка вводить споживачів в оману…

У багатьох випадках ефективність таких засобів не підтверджена, а маркування може бути оманливим. Недоброчесні виробники нерідко заявляють, що їхні продукти мають лікувальні властивості, хоча це не відповідає дійсності ", – зауважив очільник МОЗ.
------
мабуть наліплять лейбу «без ГМО» …

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708774 вiд 2024-12-05 16:51:20

Пепс, ты парень хороший, но, долбоеб. Не расстраивайся, так бывает. Довольно часто..

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708773 вiд 2024-12-05 16:41:31

кучмо-кравчук.
Варто було б їм заникати пару бімб, і ніякої війни б не було ніколи, і ні з ким.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.