PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708772 вiд 2024-12-05 16:38:30Starik (Україна, Київ) № 1708767 я не маю піїтету до жодного нашого президента, окрім Зелі, він поки що під питанням, і він поки що найкраще, що трапилось з Україною. У порівнянні з папередниками. Папередники не зробили нічого, щоб убезпечити країну від нападу.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708771 вiд 2024-12-05 16:32:50IGVAR № 1708768 та у тіх роках особливої керівної різниці між парторгом і директором не було. Партія ж наш рулєвой :) та і вроде як, до парторгства він на тому ж Южмаші працюівав, якимись інженером. Так шо червоний директор це напевшо шо правильно
fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708770 вiд 2024-12-05 16:30:51Starik (Україна, Київ) № 1708767 вiд 2024-12-05 16:20:36 Кравчук Леонід Макарович 5 грудня 1991— «між крапельками» Кучма Леонід Данилович 19 липня 1994 — «це ж було вже» («Україна - не росія») Ющенко Віктор Андрійович 23 січня 2005 — «ці руки нічого не крали» («как пропатчить KDE2 під FreeBSD») Янукович Віктор Федорович (позбавлений статусу президента) - «Йолка» («Астанавітєсь») Порошенко Петро Олексійович 7 червня 2014 — «цинічні бандери» Зеленський Володимир Олександрович з 20 травня 2019 - «вийди звідси, розбійник»
IGVAR [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708769 вiд 2024-12-05 16:27:30Enot № 1708766 Не смешите, Ермак вероятно…
IGVAR [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708768 вiд 2024-12-05 16:26:15То Starik (Україна, Київ) № 1708767 С Кучмой ошибочка, до того как он стать директором он был парторгом южмаша.
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708767 вiд 2024-12-05 16:20:36PEPSI (Merkury) № 1708763 я поправлю на більш політкоректні вислови :) все ж таки це наші президенти, треба хоч трохи поваги :) Кравчук Леонід Макарович 5 грудня 1991— партійний секретар Кучма Леонід Данилович 19 липня 1994— червоний директор Ющенко Віктор Андрійович 23 січня 2005 — банкір, не зек Янукович Віктор Федорович (позбавлений статусу президента) - зек, не банкір Порошенко Петро Олексійович 7 червня 2014— хитромудрий підприємець Зеленський Володимир Олександрович з 20 травня 2019 - успішний продюсер та актор
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708766 вiд 2024-12-05 16:04:08PEPSI (Merkury) № 1708763 вiд 2024-12-05 14:26:44 Імовірно, Генерал
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708765 вiд 2024-12-05 15:02:37ще можна додати штати - які в «перехідному» періоді по зміні президента пд корею - де хз що. пишуть що буде імпічмент президента (який був за підтримку україні), а що там новий парламент - нясно ------------- ?? Francja - upadek rządu ?? Niemcy - upadek rządu ?? Belgia - pół roku po wyborach bez rządu ?? Rumunia - po wyborach bez rządu ?? Austria - bez rządu ?? Bulgaria - po wyborach bez rządu
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708764 вiд 2024-12-05 15:01:02місцеві ЗМІ - Хама пала
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708763 вiд 2024-12-05 14:26:44Хронологія змін президентів України 1. Кравчук Леонід Макарович 5 грудня 1991— радянський підарас Кучма Леонід Данилович 19 липня 1994— радянський підарас Ющенко Віктор Андрійович 23 січня 2005— бджоляр Янукович Віктор Федорович (позбавлений статусу президента) - зек Порошенко Петро Олексійович 7 червня 2014— хитрожопий підарас Зеленський Володимир Олександрович з 20 травня 2019 - хоробрий клоун Навіть розстріляти немає кого. Ху із зе Некст? Люся?
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708762 вiд 2024-12-05 14:20:58Офіційно. Україна ввела санкції проти Каладзе та інших представників влади Грузії ------------------------------- дожився
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708761 вiд 2024-12-05 14:17:29Хронологія змін президентів Південної Кореї: 1. Сінгман Рі (1948–1960) — Повалений; 2. Юн Бо Сон (1960–1962) — Повалений; 3. Пак Чон Хі (1962–1979) — Убитий; 4. Чхве Гю Ха (1979–1980) — Відсторонений військовим переворотом; 5. Чон Ду Хван (1981–1988) – Засуджений до смертної кари після президентства; 6. Але Те У (1988–1993) – Засуджений до 22 років в’язниці після президентства; 7. Кім Йон Сам (1993–1998) — був ув’язнений під час правління президента № 3. На посаді президента домігся засудження двох своїх попередників; 8. Кім Де Чжун (1998–2003) – був ув’язнений при президенті № 3 і засуджений до смертної кари при президенті № 5 (пізніше помилуваний). Лауреат Нобелівської премії миру; 9. Але Му Хьон (2003–2008) — Імпічмент (пізніше скасований Конституційним судом). Після президентства розслідувався за корупцію і покінчив життя самогубством; 10. Лі Мьон Бак (2008–2013) — заарештований за корупцію після президентства, засуджений до 15 років в’язниці; 11. Пак Кин Хе (2013–2016) – Імпічмент та арешт за корупцію; засуджена до 24 років в’язниці; 12. Мун Чже Ін — недавній президент, він поки не був ув’язнений; 13. Юн Сок Йоль — імпічмент ймовірний.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708760 вiд 2024-12-05 14:10:50sk (здалеку…) № 1708758 вiд 2024-12-05 12:32:35 Я не кажу що це погано, це такі реалії. Я кажу що біток нічим не відрізняється від інших активів, вони усі «надуваються». Та ж недвіга, я не пам'ятаю щоб від падіння бітка був би такий піздець як від падіння недвіги, це реально генератор світових криз. Зараз у Китаї локальний піздець, до речі, поки що локальний.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708759 вiд 2024-12-05 12:34:15Shmyg № 1708757 вiд 2024-12-05 12:22:46 ProstoVlizPobalakaty № 1708750 не 100 а 50 :) штати відв'язал долар від «золота» в 1971… можна сказати що «зовсім недавно» :)
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708758 вiд 2024-12-05 12:32:35Enot № 1708755 у нас слово «спекуляція» - має негативний відтінок краще назвати це «інвестиція». якщо ти віриш у те що те що ти купуєш - буде рости в ціні (ти зможеш це продати пізніше дорожче) - ти купуєш якщо люди вірять в те що біток - «вічний». ну і хуйзним (з бітком і з тими хто у це вірить)
Shmyg [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708757 вiд 2024-12-05 12:22:46ProstoVlizPobalakaty № 1708750 Сто років тому «класичним економічним принципом» був золотий стандарт. Спробуй запропонувати його в сучасній економічній науці :)
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708756 вiд 2024-12-05 11:38:41«Власники кока кол» скоріше за все мають бітки та інші криптовалюти, але у них портфель інвестицій, вони в щось одне не вкладаються.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708755 вiд 2024-12-05 11:35:25Зараз час фінансового капіталізму, класичний давно помер. Десь 95 відсотків всіх біржових угод є спекуляціями. Тому криптовалюти нічим не відрізняються від будь яких інших активів з якими граються спекулянти. І, звісно, ніхто не буде розбиратися з ними тому що в цьому зацікавлені найбільші олігархи, той же Ілон Маск. Саме тому що це такий інструмент, який держава не може повноцінно контролювати.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708754 вiд 2024-12-05 10:59:41Асад не смывался в маскву изза наступу опозиции. Он туда ездил на защиту сыном диссера по специальности Чистая математика.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708753 вiд 2024-12-05 10:48:20sk (здалеку…) № 1708752 зараз купа «чорних» махінацій відбувається через крипту… тому це дуже великий привід «розібратись» у цьому…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708752 вiд 2024-12-05 10:44:13ProstoVlizPobalakaty № 1708750 вiд 2024-12-05 09:33:37 Shmyg № 1708749 ну. «доллар» - це ж теж папірець… вся справа у «вірі» людей що його купують (чи обмінюють свою працю на нього) - чи залишиться його купівельна вартість тією самою в майбутньому - чи ні… багато людей вірять в біт-коїн. ок. також багато хто вірив у папірці ммм… можливо у біткоїн, й інших криптовалют майбутнє набагато більш яскраве… якщо крипто-валюта так гарно росте, чому б власникам кока-кол й інших великих компаній, не скинути акції та накупити бітків? індекси бірж ростуть в середньому 2-3-5 % на рік… а на бітку ж можна піднятись в рази швидше…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708751 вiд 2024-12-05 10:14:06Тут треба відділяти крипту (блокчейн) від біткоїна, який стоїть особняком через свою унікальну специфіку. Хоча решта провідних криптовалют вони корелюють, дивляться на біток і теж в гору вниз за бітком повзуть. У мене все на цю тему. Далі є не шарю.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708750 вiд 2024-12-05 09:33:37Shmyg № 1708749 вiд 2024-12-05 09:26:08 sk (chromebook acer 14) № 1708743 В основі майнингу лежить механізм, який викривлює і експлуатує класичні економічні принципи. Використовуються дефіцитні ресурси щоб створити нематеріальний ресурс, що не мав би вартості, якби цю вартість штучно не надували бульбашкою.
Shmyg [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708749 вiд 2024-12-05 09:26:08sk (chromebook acer 14) № 1708743 Крипта - не зло, це просто інструмент, такий самий, як ядерна енергія, яку теж використовують по-різному.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708748 вiд 2024-12-05 09:18:33Россия готова размещать ряд производств в Индии, - президент РФ Владимир Путин. Наиболее крупная зарубежная инвестиция в индийскую экономику пришла из России: около $23 млрд вложила российская компания «Роснефть», купив нефтеперерабатывающий завод, сеть автозаправочных станций и порт. -------- видно це «продовження» історії про те що індуси платять за хуйло-нафту рупіями. які хуйлостан не може конвертувати в інші валюти. вимушений «інвестувати» в економіку індії…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708747 вiд 2024-12-05 09:13:07Defense Minister Rustem #Umerov announced that the Ukrainian manufacturer of the #Palianytsia drone-missile has launched serial production. The cost of the Ukrainian drone missile is less than $1M. -------- недешева штучка… зараз би дочекатись коли вони почнуть літати кудипотрібно…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708746 вiд 2024-12-05 07:19:08Пишуть, мікрон має швидко призначити новий жабоуряд, бо скоро трампидло приїздить на відкриття Нотр-Даму, а тут така фуйня - немає уряду.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708745 вiд 2024-12-05 01:18:41King Charles surprised guests by speaking Arabic during a state banquet hosted for the Emir of Qatar at Buckingham Palace yesterday. He thanked Qatar for mediating in the Israel-Hamas War. He didn't say anything about Qatar funding Islamists across the world, including the UK. ------- о… катар. все добре… в дружбани до чарльза «записались» …
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708744 вiд 2024-12-05 00:25:07цікаво про арєшнік херасімов спокійно дільться з американцями що готували удар задовго до прильотів атакм-сів по «курщині» тобто це не «відповідь на чергові червоні лінії» … взагалі, сподіваюсь, ракети середньої дальності не просто так забороняли і «меморандуми» підписували небезбечна зброя, яку важко збити… тому штати «бачили» ті приготування і, мабуть, йшли «консультації» … тому що хз… середня дальність це ж до 5к км… з капістіного яру і б-яку точку європи могло прилетіти… The Chief of the General Staff of the Russian Armed Forces General Valery Gerasimov called the Chairman of the JCS General Charles Q. Brown Jr last week, officials revealed to NYT. ▪️During the call, Gen. Gerasimov told Gen. Charles Q. Brown Jr that the launch of the Oreshnik IRBM at Ukraine had been planned long before the Biden administration agreed to allow Ukraine to use US-made ATACMS missiles to strike deeper into Russia, officials said. ▪️According to Brown's spokesman, the American general agreed not to proactively announce the call «at the request of General Gerasimov.» ▪️The two military leaders also reportedly discussed a «number of global and regional security issues, to include the ongoing conflict in Ukraine.» https://nytimes.com/2024/12/04/us/politics/russian-general-call.html?searchResultPosition=1
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708743 вiд 2024-12-05 00:17:51не постив би… але ж тут про ірландську мафію :) ----- Великобритания раскрыла масштабную схему отмывания денег, через которую путинский общак обходил санкции, а шпионы орков получали финансирование ? Об этом сообщает Financial Times. Smart и TGR также помогали отмывать деньги транснациональным преступным группировкам. Один из их клиентов — Kinahan Cartel, ирландский преступный синдикат, который занимается незаконным оборотом наркотиков в Великобритании и огнестрельного оружия по всему миру. https://www.ft.com/content/31b9053f-343e-4c47-ace9-2b0080ec8799 крипта - велике зло… чим більше хаосу у світі - тим курс бітка вище…
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708742 вiд 2024-12-05 00:12:21подивився результати прем'єр ліги сіті виграло. прямо сенсація, можна сказати :) зіна нарешті в основі ну а мудрик. навіть не знаю. він збирається кудись йти? на його місці жоао-фелікс, який в минулому році був, мабуть, кращим крайком у барси. «продали» щоб гроші «звільнились» олмо підписати…
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708741 вiд 2024-12-04 23:46:55гравець Арсенала забив гол жопой :)
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708740 вiд 2024-12-04 23:33:04?? Вища рада національної оборони Румунії розсекретила документи, пов'язані з передвиборчою кампанією проросійського кандидата в президенти Келіна Джорджеску, який несподівано переміг у першому турі виборів 24 листопада. ? Популярність Джорджеску зумовлена агресивною кампанією в Тік-Ток з використанням алгоритмів соцмереж та була посилена за два тижні до першого туру президентських виборів. Згідно з опитуваннями за 15−20 листопада, кандидат набирав 6,2% голосів. Опитування за 20−21 листопада показали вже 10,6% голосів. ? TikTok повідомив румунську владу про те, що виявив потенційну мережу акаунтів, які беруть участь у діях з маніпулювання громадською думкою в передвиборному контексті, а також мережу акаунтів, пов'язаних з російським державним ЗМІ Sputnik націлених на румунських і молдовських користувачів. ? Кандидат офіційно декларував «нульові» витрати, але насправді один з облікових записів TikTok профінансував кампанію на понад мільйон євро. ? Спецслужби заявили, що Румунія стала метою російських гібридних операцій, включаючи кібератаки, викрадення даних та диверсії. У російських політичних ток-шоу активно обговорювалася можливість посилення проросійських сил у румунському парламенті, яким приписували підтримку понад 30% виборців. ? Джорджеску вже заявив, що у разі перемоги заборонить експорт українського зерна через Румунію та припинить військову допомогу Україні. ? Другий тур президентських виборів відбудеться 8 грудня.
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708739 вiд 2024-12-04 22:43:32Антиасадівці заходять зараз у Хаму зі сходу, заходу та півночі одночасно
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708738 вiд 2024-12-04 22:41:24Nycolas № 1708736 Хезболла разом з Іраном підримували Башара. Але тепер ніхт.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708737 вiд 2024-12-04 22:25:05Банку ВТБ кришка, навіть після 30 ярдів з рос бюджету на порятунок. Сьогодні хуйло пробзділо, що їм як мінімум 2 роки на відновлення економіки з теперішнього кризового стану за умови повної відміни санкцій. Лохомотив розганяється.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708736 вiд 2024-12-04 22:21:13OlegSh № 1708734 яка хезбола? її Ізраїль нищить планомірно
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708735 вiд 2024-12-04 22:16:00m1919(Київ - чемпіон!) № 1708728 ну ділю не я, і ті хто придумав «штучну» сегрецію за місцем проживання громадян України, до речі в порушення Конституції, хоча вона і «на паузі», і ті хто це підтримує та виправдовує, по нерозумінню ситуації в корні :( А що до податків … маю знайомого, який мешкає в Кракові і працює на українську компанію. Він точно опосередковано плате податків не менше, а може і більше ніж я тут.
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708734 вiд 2024-12-04 22:15:09Хезболла забили болт на Башара. Кацапи самотужки його рятуватимуть.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708733 вiд 2024-12-04 22:12:25У Франції Росія фінансує і підтримує крайніх правих, і крайніх лівих. У Німеччині - теж. І у інших країнах європи - теж. Розколюй і володарюй.