Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708572 вiд 2024-12-02 23:50:18Pryvyd Zamku (Привид Замку) № 1708570 щось типу того бачиш? 21H2 (20… etc.) вінда ліцензійна? ноуту скільки років? HDD - це HDD, чи вже SSD?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708571 вiд 2024-12-02 23:31:51Pryvyd Zamku (Привид Замку) № 1708568 а Вінда взагалі «не бачить»? навіть другим на робочом ПК? шо в «адміністрування» - «керування дисками» пише-показує? тест якийсь потрібно, хоча б простий Скандіск віндовий запустить
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708570 вiд 2024-12-02 23:30:392 Starik№ 170856910
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708569 вiд 2024-12-02 23:22:43Pryvyd Zamku (Привид Замку) № 1708568 яка версія вінди? найкраща відповідь - права кнопка гризуна на Мій комп, та далі Властивості
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708568 вiд 2024-12-02 23:04:552 Voxa№ 1708561ну новий то я купив звичайно.мені цікаво що з цим. чому вінда не бачить, а фар бачить і працює?
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708567 вiд 2024-12-02 22:02:04m1919(Київ - чемпіон!) № 1708562 вiд 2024-12-02 21:44:03 Кардинально щось зробити з грою Бущана ногами можна було до 2015 року. Зараз же тренер Шовковський міг би пригадати які ляпи робив при грі ногами воротар Шовковський, щось порадив би Бущану, але найголовніше мінімізував би ситуації де від Бущана вимагається короткий або середній пас.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708566 вiд 2024-12-02 22:01:26Ukrainian Ranger № 1708565 якщо мова про китай, то зрозуміло, але для Заходу зараз важливіше було б привселюдно дати по їбалу кацапам там, де це не загрожує серйозними наслідками.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708565 вiд 2024-12-02 21:54:48VVV № 1708563 Для великих гравців краще Асад, аніж країна під контролем Ердогана.
Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708564 вiд 2024-12-02 21:53:49Гарний матч вийшов в Зорі з Карпатами. На жаль, Левів підвела паскудна реалізація моментів :(
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708563 вiд 2024-12-02 21:53:19щось про нічого Сирію не чутно. невже асад знову втримається?
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708562 вiд 2024-12-02 21:44:03Цікаві ігри у минулому турі були.Дві команди врятували очко вже у доданий час.Оболонь продемонструвала, як дорого обходиться не поставлене жорстко плече і неспроможність вибити мʼяча якнайдалі від своїх воріт. Ну і непризначений пеналь і незарахований гол (і те, й інше цілком справедливо, хоч і на тоненького) зовсім мають псувати настрій біло-зеленим.Рух порадував прихильників Динамо :)А Динамо навпаки. Знову.Окремо хочу Бущана згадати. Таке враження, що коли на нього пасують, мʼяч Жору загіпнотизовує і наш голкіпер не бачить навколо вже нічого. Аж поки мʼяча не прийме і не обробить. У кілька дотиків. Лише потім починає оглядатись, що з цим мʼячем робити, де свої і де чужі. І дивом встигає винести кудись мʼяча, коли суперник уже у нього на нозі. І так практично у кожній з останніх ігор. Щось з цим треба робити.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708561 вiд 2024-12-02 21:30:02Pryvyd Zamku, тест хдд беди показує? багто? як варіант, бед-блок потрапив в загрузочну область. Вінда і накрилась. В принціпі, хдд може спокійно працювати і з бедами. Але ймовірність подальшого виходу і ладу висока. Купи новий ssd, вони зараз недорого коштують. Старий лиши як смітник, другим
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708560 вiд 2024-12-02 21:28:43Pryvyd Zamku № 1708558 Перша заповідь - роби копію всього важливого, поки є можливість. А вінт потім краще поміняти, немає нічого вічного :)
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708559 вiд 2024-12-02 21:27:02Batyj № 1708557 Виток капіталу, самі вони не вірять у країну. Хоча там багато чого крутіше ніж у нас, Федоров взагалі відпочиває. Але фактори впливу бувають і такі, пропаганда зневіри також працює. Хоча зовні все наче добре і люди такого не скажуть, навіть у приватній розмові.
Pryvyd Zamku [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708558 вiд 2024-12-02 21:05:55Така ось річь сталася - зацокав винт.Ну добре, всьому свій час, треба новий.А потім перестав цокати і… і винда його бачить, але як нерозмічений. Добре…Запускаю farі той його бачить, дозволяє копіювати з нього файли.Що це таке?І винт взагалі вбитий чи це лише збій? І що робити - перерозмітити чи якось можна пофіксити цей збій?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708557 вiд 2024-12-02 20:53:18ага, казахи.. Странно вааще. Устойчивая экономика, своя нефть, газ. Куча иностранных инвесторов уровня тексако, шелл и т. п. Железку кетай строит в европы.. Ни с кем не воюют.. А валюта валится..
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708556 вiд 2024-12-02 19:48:57Batyj № 1708553 вiд 2024-12-02 19:30:39 Тенге это где? … Токаєва прийняв у себе хуйла…
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708555 вiд 2024-12-02 19:46:03може це недипломатично, і голові держави не личить так говорити, але по суті Зеля правий, як колись Митець. Свідоцтво сміливості і сталевих яєць. І відчаю. Шольц так ніколи не скаже, навіть якщо рюске зольдат вломиться у його хату і буде гвалтувати його дружину. Там буде лише «Не треба ескалації».
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708554 вiд 2024-12-02 19:38:53Зеля послав Росію нахуй. Офіційно. Ядерну державу. Тепер я бачив все. Розмножити і розіслати всім головам держав світу. Схоже Зеля вдруге ввійшов у історію. 26:10 хв
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708553 вiд 2024-12-02 19:30:39Тенге это где?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708552 вiд 2024-12-02 18:51:06sk (здалеку…) № 1708549 ---- Зате обміняють експортні долари на деньге по хорошому курсу і виплатять бюджетникам премію.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708551 вiд 2024-12-02 18:31:39OlegSh № 1708550 добре що цей їблан прямо каже: «я іван хуяткін, кацапський агент-довбойоб». а скільки таких, що шифруються? вони небезпечніші.
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708550 вiд 2024-12-02 18:11:31Як взагалі можливо приїхати нa навчання й за 12 років вибиратись на державну посаду? Соціал-демократична партія Фінляндії виключила зі своїх списків кандидата в депутати муніципалітету Лаппеенранта Івана Девяткіна через його відмову прямо засудити російське вторгнення в Україну. Про це пише «Європейська правда» з посиланням на Yle. Як пояснили в політсилі, Девяткіна ще 15 листопада повідомили про необхідність мати чітку позицію стосовно повномасштабного нападу Росії на Україну. Натомість в інтервʼю Iltasanomat, опублікованому минулого тижня, політик назвав закриття фінського кордону з Росією порушенням прав людини, а Фінляндію – 51-м штатом США. Як зазначає Yle, Іван Девяткін народився в Росії, а до Лаппеенранти переїхав у 2012 році для навчання. Він також є співзасновником організації фінських росіян, яка виступає за відкриття російсько-фінського кордону.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708549 вiд 2024-12-02 18:08:26Тенге ослаб до рекордно низького рівня - 530,83 за долар, що призвело до падіння його курсу цього року на понад 13%. Це найгірший показник серед валют регіону після російського рубля, який впав більш ніж на 15%. -------
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708548 вiд 2024-12-02 16:49:59Гела Васадзе з Тбілісі: 1. Протестувальники затримали вже 2-гу групу підозрілих росіян у центрі протесту. Просто вигнали, поки що. 2. Поліція Грузії сьогодні застосувала нову тактику - придушують повстання з прапором Грузії у руці. Тобто йде спецназ, попереду йде спецназівець з прапором грузії, і побиття демонстрантів відбувається вже під прапором Грузії. Коли виздихають всі кацапи?
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708547 вiд 2024-12-02 15:23:09Цинічний візит Шольца | Віталій Портников точніше і не скажеш
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708546 вiд 2024-12-02 14:56:39Orest Dniprovskiy № 1708544 мотор заглох, травми. Бува. є.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708545 вiд 2024-12-02 14:52:32sk (здалеку…) № 1708527 вiд 2024-12-02 09:45:30 о. шольц в києві. несподівано… невже «тауруси» привіз? ------------------------- вибори у Німеччині, все банально. Шольцу Україна до лампочки.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708544 вiд 2024-12-02 14:32:27Переможна хода житомирського «Полісся» у чемпіонаті України зупинилась два місяці тому – останній раз команда перемагала аж шостого жовтня після чого у шести наступних турах тричі програла і тричі зіграла унічию, відкотившись від лідерів ближче до середини турнірної таблиці. Що сталося з командою, яка у першому турі перемогла на виїзді «Шахтар», поповнилася і поповнюється новими футболістами з України та з-за кордону, має чудову базу та чи не найбільш елегантного тренера? Здається, це питання має цілком очевидну розгадку – в команді «Полісся» вже немає футболіста на прізвище Усик.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708543 вiд 2024-12-02 14:23:34olma [Останнi 20 месаг]№ 1708540 вiд 2024-12-02 12:52:39У Навала думок навалом.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708542 вiд 2024-12-02 13:40:02це болячка київстара: відсутнє світло - відсутній інтернет
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708541 вiд 2024-12-02 13:11:53да. Дали свет, появился интеренет..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708540 вiд 2024-12-02 12:52:39Ерік Йоргенссон зібрав всі твіти та вьюхи Навала, і видав збірник думок Навала, і Ерік сам став дуже відомим через це.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708539 вiд 2024-12-02 12:50:00Хоча сам Навал Равіканткнидки не написав, молодий адепт ЕрікиЙоргенссон
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708538 вiд 2024-12-02 12:43:46З приводу книжок, це така мода, свого роду контент-маркетинг доби інтернета для персонального бренда. Насім Талеб фінансовий трейдер написав книжку з філософії Чорний Лебідь, і потім в Інтерв'ю казав, якщо вам нех робити, напишіть книжку, відразу проявитися аудиторія, яку ви зможете монетизувати. Аудиторія це твій Ассет. І після Талеба цю мислю повторив венчурний інвестор індус яНавал 《Равікант). Як наслідок всі індуси карєристи в Штатах понаписали по кнжці :)
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708537 вiд 2024-12-02 12:17:55olma № 1708534 цікаво що всі кого трамп набирає у свою команду - мають написані книжки… хз як пояснити. за фахом люди не письменники-журналісти… чи мають таке хоббі? в принципі у наших депутатів теж є «корочка» кандидатів «в доктора» (а також ступінь інвалідності) … але навряд чи наш «досвід» зі штатівським можна порівняти…
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708536 вiд 2024-12-02 12:12:38Batyj № 1708535 видно відключення світла. башня перейшла на акум і на режим економії електрики… у нас «в селі» при відключенні світла завжди так… світло - «мінус», а з ним і 4ж від моб операторів…
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708535 вiд 2024-12-02 12:10:30Народ, в Городе мобильный киевстар есть? У меня в селе нема. Вот перешел на «тока 2Ж», сайт грузился минуту..
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708534 вiд 2024-12-02 10:22:21Трамп оголосив, що змінить ФБРника, хоча не мусить, бо він же його під час першої каденції ставив. А Байден працював з трампівським очільником. А зараз Трамп хоче поставити індуса адвоката кар'єриста з виряченими очима.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708533 вiд 2024-12-02 10:04:11Болдуїн вигрібав по повній. Йохана автозаміна!