🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1065.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708452 вiд 2024-11-30 15:16:42

olma
№ 1708445

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708451 вiд 2024-11-30 15:16:32

у хуйла лише одна мета -знищення України. запрошення до НАТО без реальних, фізичних гарантій - ніщо. Хіба що красивий жест.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708450 вiд 2024-11-30 15:12:22

LAZY
№ 1708424

Чого це нізя? Вперед і з піснею, але я вважаю це тупізмом.
А про єблю бангладешців цифри населення говорять самі за себе - їх вчетверо більше ніж українців, на вчетверо меншій території

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708449 вiд 2024-11-30 14:39:44

А іменник - 'топ' (на сленґу - потопельник). Топи України (потопельники) приїхали до Варшави, наприклад.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708448 вiд 2024-11-30 14:35:08

Olma, так!

ТопІмо за ДК і Вкраїну.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708447 вiд 2024-11-30 14:32:16

yagshamash
№ 1708446
----
Супер! беремо до активного вжитку!

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708446 вiд 2024-11-30 14:24:49

Olma, за можна ще 'топити'

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708445 вiд 2024-11-30 13:52:54

VVV
№ 1708436
------
Якщо в НАТО не візьмуть, то які будуть гарантії, що Росія не нападе.

В НАТО не треба брати, треба запрошення бодай видати. В НАТі є Туреччина, Угорщина, Словаччина, які Фінляндію і Швецію блокували. Але запрошення вже політична перемога і вже хуйловські цілі СВО не досягнуті.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708444 вiд 2024-11-30 13:36:12

Про нафту найцікавіше
---
https://nv.ua/ukr/world/geopolitics/siriya-povstanci-nastupayut-na-aleppo-ce-lamaye-plani-putina-na-viynu-yakovina-novini-ukrajini-50470543.html

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708443 вiд 2024-11-30 13:33:56

А от те, що тов. асадов в жопі - це для Фуйла пазор чи не пазор?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708442 вiд 2024-11-30 13:23:19

А шо кажуть руззькі ваєнкори?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708441 вiд 2024-11-30 13:22:31

Відрізати сирійські порти від Хомса, Дамаска. це було б круто.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708440 вiд 2024-11-30 13:18:24

yagshamash
----
як би ми тут не показували ерудицію, проблема «вболівати за» не розв'язана.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708439 вiд 2024-11-30 13:07:18

Бодро єбуть Асада)

sk(win11) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708438 вiд 2024-11-30 13:04:00

АПД. Карта уже не актуальна. И повстанцы продвинулись, и курды пошли вперед.
---
шрайк про останні події у сирії

sk(win11) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708437 вiд 2024-11-30 12:51:13

olma
№ 1708435
я теж пару подкастів послухав про сирію
так. пишуть що по перше хуйлостан зменшив к-ть своїх підарасів у сирії. плюс хезбола «задіяна» у протидії з ізраїлем (з тим що багато лідерів знищено)
ну й ердоган відчув вікно можливостей…
там у тій «банці з павуками» є дві групи про-турецьких «повстанців». одні - «явні». яких туреччина підтримує. ті зараз нічого ще не роблять. а алепо захопили турецькі «проксі» … звичайні «зільоіні чілавєчікі» …
більше цікаво що башар-асад і вся сім'я в мск… видно відчувають що дома небезпечно… можливо дачу в ростові будуть вибирати…
хоча це все таке собі… на завтра все може заспокоїтись, а може й вийти на новий рівень…

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708436 вiд 2024-11-30 11:54:58

olma
№ 1708429
в НАТО не візьмуть. навіть не запросять. це наразі виглядає неможливим.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708435 вiд 2024-11-30 11:51:40

Kaizer
№ 1708432
---
Чи активізація воєнних дій в Сирії чи пов`язане воно з ослабленням Ірана, із розбиттям Хезболли? Чи просто русня ослабила воєнну підтримку Сирії?

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708434 вiд 2024-11-30 11:44:52

На О відкрили нову галузь науки - орнітологічна лінгвістика підтримувачів.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708433 вiд 2024-11-30 11:35:44

Olma, kibic це 'czajka' польська. Українською 'czajka' це 'північний жайворонок'. Це зовсім інший птах. А наша 'чайка' це 'mewa' і польською, і німецькою (Möwe). До речі, українською теж є 'мева' як синонім 'чайки'

Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708432 вiд 2024-11-30 11:14:54

І ще з того подкасту про взаємини з руснявими.

Syrians have always been the clients of the russian state. As a result the syrians buy weapons from russia, and also russia have a navy base in the town of Tartus. This base was also important because it was a listening outpost so they had all their surveillance apparatus base there. So when Syrian war broke out and it looked like the government might fall they were determined that wouldn't happen because that was bad news for the russians.

Цікаво як зараз воно буде з тим Тартусом.

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708431 вiд 2024-11-30 11:13:57

Підтримувати, фанатіти нормальні дієслова. Support, soutenir, apoyar, apoiar, sostenere - це підтримувати. Фанатіти як сленґ. Шаленіти.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708430 вiд 2024-11-30 11:06:47

поляки самі не віддупляють звідки походить слово кібіц - це слово прийшло з німецької ще на початку 20 ст. Просто воно існує і виконує свою пряму функцію. Слово літературне і має нейтрально коннотацію. Негативне слово то kibole, kibol - яку вже своєю чергою походить від кібіца але має зневажливий завжди контекст.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708429 вiд 2024-11-30 11:03:47

Редакційна стаття «The Economist» якби чергові пропозиції Трампу.

How to make a success of peace talks with Vladimir Putin

The key is robust security guarantees for Ukrainians

https://www.economist.com/leaders/2024/11/28/how-to-make-a-success-of-peace-talks-with-vladimir-putin

По суті схоже на актуальний мирний план Зеленського, де головне це Запрошення в НАТО і стабільні гарантії безпеки після стрілянини.

Але Трамп може загімновозити.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708428 вiд 2024-11-30 11:03:22

Чайка це погане слово, воно означає тих, хто обкрадає закладки).

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708427 вiд 2024-11-30 10:51:42

Поляки також свої кібіців називають ще шаліковцями szalikowcy. від слова szalik - шалик, шарфік, «роза» короче.

Але дієслова з шаликом такого нема.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708426 вiд 2024-11-30 10:49:20

Lazy, так придумай своє. Проблеми з іменниками нема: фан, прихильник, ультрас
Є проблема з дієсловом. Можна використовувати слово підтримувати, але воно надто загальне.

Цікаве слово має сучасна польська мова kibic, kibice (кібіц, кібіце мн.) дієслово kibicować. Kibicuję Lechowi z Poznania укр. Я вболіваю за Лех з Познані.

А що цікаво, польське слово kibic походить від німецького слова der Kiebitz - чайка чубата. укр, чибис рос.
Чайка приставуча, що слідує за тобою і за їжею, куди ти. туди і вони)).

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708425 вiд 2024-11-30 02:34:03

До речі, оця калька з кацапської - «вболівати» (підтримувати в спортивному сенсі) - вона найдебільніша та бісяча. Чому мовних пуристів, яких корчить від «білдапів», від цього йобаного «вболівання» не нудить? Чомусь у нормальних мовах ніякими «балячкамі» та «балезнямі» не смердить, коли мова про спорт.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708424 вiд 2024-11-30 02:28:47

От блядь як за англійські чи там іспанські чи ще якісь імпортні клуби вболівати - так йому нє, ніззя! А як за їбущіміся чучмеками та чурками (дада, я расист і мені насрати) падглядувать - так він перший.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708423 вiд 2024-11-30 00:48:07

Вони сука там їбуться шо ненормальні

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708422 вiд 2024-11-30 00:43:14

Vichny
№ 1708418
Точніше, так, Бангладеш, як мусульманська країна, був частиною Пакистану, але стали незалежними… Там до Пакистану 2к км…

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708421 вiд 2024-11-30 00:41:25

sk (Samsung galaxy)
№ 1708420

Ну так я ж і кажу, що Бангладеш був частиною Індії. Потім брити його відрізали бо там муслімоіндійці. Назвали Східним Пакистаном, потім Банґладешем. Хулі його ще ділити? Хоча народу там пиздець дохуя, сама густонаселена країна світу, якщо не помиляюсь (якщо не враховувати країни-міста-карлики як Сингапур, Гонконг, Гібралтар там)

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708420 вiд 2024-11-30 00:07:18

Vichny
№ 1708418
Бангладеш же на початку був частиною Індії, виборов незалежність
А кашмір - до сих пір не розрулили чий він… Під цим соусом обидві країни стали ядерними…
В Сирії десь було що 10+ млн переміщених осіб…
Немає спокою. Одні кошмарять інших. І купа зовнішніх сил що допомагають «своїм»

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708419 вiд 2024-11-29 23:05:28

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1708417

Ну не Офіснопланктонною партією ж їм називатися

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708418 вiд 2024-11-29 23:04:43

sk (Samsung galaxy)
№ 1708414

В сенсі - кашмір-бангладеш забули? То були (і кашмір і зараз є) частині Індії, Бангладеш ще називався Східним Пакистаном деякий час

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708417 вiд 2024-11-29 22:53:43

Завжди приколювала назва «Робітнича партія Курдистану». Тіпо у них там дофуя фабрик і заводів.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708416 вiд 2024-11-29 22:51:41

Я за курдів
В мене дружбан - курд!
Бела чао)

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708415 вiд 2024-11-29 22:45:29

sk (Samsung galaxy)
№ 1708414 вiд 2024-11-29 22:43:57
Kaizer
До речі. У курдів вікно можливостей. Можуть собі територію застовбити і організуватися в державу…

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708414 вiд 2024-11-29 22:43:57

Kaizer
№ 1708409
Там, звичайно, чорт ногу зломить, якщо розбиратись хто «наші», хто «німці»
Мабуть почати потрібно з того як брити-французи ділили кордони після 2ї світової… Ну типу індію-пакистан розділили, а кашмір-бангладеш - «забули», думали «розсосеться»
У Сирії суніти-шиїти-алавіти… І турки що згадали за османську імперію…
Але саме цікаве - це асад що зараз «головний». Чувак в Лондоні працював офтальмологом, нах йому той зашквар не потрібен…
Але старший брат (чи два?) чи автокатастрофа чи інша хуй-ня… І все… Він стає «наслєдніком». Сім'я та родичі викликають на «родіну» і от очкастий доктор очолює весь трешак що у країні відбувається…
Мені здається що він шістка хуйла як і кадиров… Але ж я просто інколи слухаю «чужі» подкасти… Можливо там ще 1500 інших «вводних»
Якщо не помиляюсь то з ердоганом була така тема: він сказав ЄС, не дасте бабла, мільйони сирійських біженців попруть в Європу. Зараз він має 3 чи 5? ярдів щоб утримувати їх на своїй території…
Наступний крок, він каже, дайте мені частину Сирії, щоб я її контролював і там ті біженці спокійно жили…
Хуйло ж Крим приєднав… Всім по-хуй…

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708413 вiд 2024-11-29 22:32:18

С хоже, що в Алеппо в кацапів та Асада повний колапс. Туди вже курди входять з іншого боку.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.