🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1066.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708412 вiд 2024-11-29 22:26:49

Joe Pompliano
@JoePompliano
·
21m
Illegal streaming websites now represent half the value of the entire sports media rights industry?

My latest video breaks down how illegal streaming works (and why sports leagues can’t do anything to stop it).

This is a fascinating topic.

WATCH:


Чувак видно почитав О і вирішив зробити подкаст)

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708411 вiд 2024-11-29 21:45:08

Starik (Україна, Київ)
№ 1708410
-----
100%

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708410 вiд 2024-11-29 21:43:19

olma
№ 1708404

так, Ніл Гейман рівень Толкіна, тільки в іншому.
Такі люди дуже рідко бувають відомими, такі собі Рейнмени :)

Kaizer [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708409 вiд 2024-11-29 21:42:13

Згaдaeтe скiльки рaзiв зa oстaннiй чaс викoристoвaли фрaзу Red Line? A пoчaлoсь всe з Oбaми, який в 2012 зрoбив зaяву з цieю фрaзoю пo Сiрii в зaстoсувaнi хiмiчнoйi хуйнi. Зaрaз цe вжe виглядae як хтoсь кaжe чeрвoнa лiнiя, тo сприймaeться oднaкo як «жoвтий снiг» aбo «сивa нiч».

Дужe цiкaвий пoдкaст #198 у Julian Dorey з Joby Warrick. Йoгo книгa з тaкoй ж нaзвoю «Red Line». Людинa в тeмi. Всe рoзклaв пo пoлицям прo всi крaiни Middle East.

Прo Aссaдa… Вoнo вчилoся нa ophtolmologist в UK. Йoгo стaрший брaт мaв взяти влaду пiсля смeртi бaтькa. Нe знaю, aлe Бaшaр Aл-Aссaд сiв нa трoн. Пoтiм пoчaлoся Aрaб Спрiнг в 2011. В Сiрii зявилися пoвстaнцi. Шoб зрoзумiти Сiрiя дужe вeликa пo тeрiтoрii. Цe MadMax movie. Curds нa пiвднi тa iншi рaндoм groups who don't like each other.

В Сiрii дужe рoзвитa хiмiчнa прoмислoвiсть. Рoбили сaрiн в фoрмi гaзу i мaзi. Цa всe гoтувaлoся рoкaми прoти Iсрaeлю. Людинa якa прaцювaлa нaд рoзрoбкoю сaмa зaпрoпoнувaлa ЦРУ свoi пoслуги i здaлa фoрмули. Всi, хтo вирoбляйe тaкe e свoя фoрмулa. Тoй здaв Сiрiйску. Пoтiм, кoли Aссaд зaстoсувaл цe прoти пoвстaнцiв, тaк стaлoся, шo цe булo прoти мирних людaи, якi хoвaлися пiд зeмлeю. Пiсля цьoгo, нaвiть руснявє скaзaли Aсaду шo ти нaс пiдстaвив, i вiддaвaй всi зaпaси згiднo з пoстaнoви OOН. I вoни пoчaли вiддaвaти. ЦРУ знaлo всi iх шoвишa i нaтиснулa вiддaти всe. Aлe як йoгo знишити? Цe мoжнa зрoбити чeрeз contact з вoдoю. Чувaк хiмiк в aрмii штaтiв зaпрoпoнувaв пeрeoбити вaликий сухoгруз нa пeрeрoбку цieйi хуйнi в шoсь бeзпeчнiшe. Сухoгруз кружляв пo сeрeдeнi Сeрeдзeмньoгo мoря 3 тижнi пeрeрoблючi хiмiю. В пoдкaстi вiн скaзaв шo всe вдaлoси зрoбити крiм oстaнньoгo бaтч. I oпiсля aнaлiзиючi всe, скaзaли шo тoй сухoгруз мaв пeрeвeрнутись.

Ну a зaрaз цe крaiнa, якa вирoбляe хiмiчну нaркoту. Бaчу шo в штaтaх гинуть дeсь 100к чeрeз overdoze za rik. 75% цe хiмiя з Кiтaю. Нaвчeнi хiмiкi Сiрii пoчaли вирoбляти свoe. Zaraz narkota number one ce kaptagon in those countries. Robyt' z tebe aru - unique euphoria of being invincible.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708408 вiд 2024-11-29 21:40:52

Vichny
№ 1708406

ну ще раз пробачте старигана, проїбав, як наші молоді :)

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708407 вiд 2024-11-29 21:39:27

Геть (Геть)
№ 1708402

Так, там одразу була ідея, про розрив свідомості між копіями, але спочатку це було просто для детективу.
А далі розвинуто добре.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708406 вiд 2024-11-29 21:20:28

Starik (Україна, Київ)
№ 1708379 вiд 2024-11-29 09:52:05

Так вже ж грали.
Ну і проїбали ж.

Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708405 вiд 2024-11-29 21:17:34

Став підозрювати, що йому пиздять? Чи просто треба було прибрати комбрига?

-----------

Крім призначення Михайла Драпатого та Олега Апостола Зеленський сьогодні пішов на інші кадрові зміни.

Він призначив полковника Павла Палісу заступником керівника ОП.

? «Бойовий командир, командир 93-ї бригади «Холодний Яр». Він чудово розуміє, що у бригадах, на фронті. І мені потрібна саме така людина, щоб точно знати у щоденному режимі інформацію прямо з фронту», - повідомив він.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708404 вiд 2024-11-29 21:15:07

Ніл Гейман, ну це по тематиці відрив башки конкретний. Гігант мислі. Дивився серіал за його творами American Gods в Нетфліксі, а також було дивився шикарно зроблений дорогий мінісеріал Sandman, та до кінця не додивився. Занадто дохуа мені тих міфологій і всяких перетікань добра і зла туда сюда.

Але Ніл Гейман спешіал ван.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708403 вiд 2024-11-29 21:07:39

Starik (Україна, Київ)
№ 1708401
----
Не читав, дивився серіал на Нетфліксі. Ну в цілому так і є.

‪Neil Gaiman поважаю, але не читав жодної книжки.

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708402 вiд 2024-11-29 21:03:04

Starik (Україна, Київ)
№ 1708401 вiд 2024-11-29 20:58:41

Друга та третя книги набагато краще, ніж перша.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708401 вiд 2024-11-29 20:58:41

olma
№ 1708389

Altered carbon читав? всю трилогію?
серіал не враховується :)

P. S. у того автора багато інших книжок на інші теми та світи :)
P. P. S. не Аберкромбі, але десь поряд.

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708400 вiд 2024-11-29 20:55:06

Sky News
@SkyNews
Exclusive:
@ZelenskyyUa
has suggested a ceasefire deal could be struck if Ukrainian territory he controls could be taken «under the NATO umbrella» - allowing him to negotiate the return of the rest later «in a diplomatic way»

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708399 вiд 2024-11-29 20:47:54

klirik
№ 1708397

Ну ти порівняв. Україна для хуйла це магнум опус, ідея фікс, волога мрія. А срана Сірія - то так, ліва халтурка, перед корешами-диктаторами повийобуватись.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708398 вiд 2024-11-29 20:47:36

Ворскла Максимова как-то неожиданно проебала дома Ингульцу 0-3..

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708397 вiд 2024-11-29 20:31:08

Алеппо за три дня. І в них вийшло.
Кацапи вже захвилювались за свої бази в Тартусі та Латакії. Але наврядчі вони їх проміняють на Україну. Не з нашим щастям

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708396 вiд 2024-11-29 20:26:08

Пишуть війська Ассада вийшли з Алеппо. А я дивлюся у Геращенка, там в Алеппі світла більше, ніж в Києві??

https://x.com/Gerashchenko_en/status/1862554573975548414

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708395 вiд 2024-11-29 19:45:14

The share of G7-linked tankers transporting Russian crude reached a 7-month high in October, driven by weaker Russian oil prices, reports
@SPGlobal
. Thanks for the analysis and for citing
@KSE_Institute
research.

Санкції-хуянкції

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708394 вiд 2024-11-29 19:34:41

Шо там цікавого в Сирії? Алеппо опозиція зайшла? Там Гезболлу Ізраїль пошарпав. Плюс русня мабуть забрала вагнерів звідти на війну в Україну.
Чув по радіо, що сирійська збройна опозиція під Ердоганом? ХЗ.

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708393 вiд 2024-11-29 19:24:19

Львівщина стала першою в Україні областю, де немає жодної зареєстрованої релігійної громади УПЦ МП.

«Сьогодні — історичний день для Львівщини — регіон очистився від релігійних громад, які підпорядковуються Московському патріархату», — каже очільник ОВА.

До 2014 року їх в регіоні було 66, а станом на 24 лютого 2022 року — 54. За час вторгнення 27 громад приєднались до ПЦУ, ще 27 — припинили діяльність за власною настановою.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708392 вiд 2024-11-29 17:40:15

olma [Останнi 20 месаг]
№ 1708389 вiд 2024-11-29 15:09:04

Це ймовірно і мозок Фуйла можна буде пересадити у разі чого. Мабуть на такий випадок тримають мєдвєда - як що трапиться, то мозок Фуйла впихнуть у череп мєдвєда, а мозок самого мєдвєда викинуть нафуй - бо все одно пропитий і пойобаний.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708391 вiд 2024-11-29 17:22:25

«Україна стала трендсетером у світовій дипломатії»
--------------------------
Спочатку прочитав «трансґендером». Хоча це, загалом, те ж саме.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708390 вiд 2024-11-29 16:17:57

«Віктор ЛЕОНЕНКО:» Буткевичу треба звернути увагу на Хацкевича "
------------------------
Може вони разом із Бульбою бухають - от і вирішив замовити добре слово?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708389 вiд 2024-11-29 15:09:04

Воскресший мозок, правда, вже не той що був раніше. Але то херня, головне це оживити людину. там потім може діскету всунуть і закачають стару свідомість, як в кінах сай-фай.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708388 вiд 2024-11-29 14:59:26

«Відрубану свинячу голову привезли з місцевої cкотобійні. Зазвичай її викидають, але Звонімір Врселья, нейробіолог із Єльської школи медицини та його колеги мали інші ідеї. Через чотири години після обезголовлення цієї конкретної тварини вони вийняли мізки з черепу, потім з'єднали кровоносні судини мертвого мозку в трубки, які закачували в кровоносні судини спеціальний коктейль консервантів і ввімкнули перфузійну машину.
Потім сталося щось дивовижне. Кора головного мозку змінила колір із сірого на рожевий. Клітини мозку почали виробляти білки. Нейрони повернулися до життя, демонструючи ознаки метаболічної активності, невідрізнені від живих клітин. Основні клітинні функції, діяльність, яка безповоротно припинялася після припинення кровотоку, були відновлені. Мозок свині не був живий, але точно не був мертвий.
Тепер команда вперше використовує цю технологію на людському мозку» …

https://www.newscientist.com/article/mg26435193-700-the-radical-treatments-bringing-people-back-from-the-brink-of-death/

per Piotr Kaczmarek-Kurczak на Linkedin

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708387 вiд 2024-11-29 14:29:29

ЕГО АД І Путин: Проклятие детства и путь диктатора. Фильм о психологии кремлевского маньяка



PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708386 вiд 2024-11-29 14:26:56

Pryvyd Zamku (Привид Замку)
№ 1708385
задрипане Полісся
-----------------
перепрошую :-)

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708385 вiд 2024-11-29 14:10:04

2 LAZY
№ 1708342
Досвіду треба було набиратися в ПФЛ. Потім прийти в якесь задрипане Полісся. А вже потім, із досвідом - у ДК.

Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708384 вiд 2024-11-29 14:03:34

2 Vichny
№ 1708276
Неможливо. Як вуха підшив і волосся підстриг - все і пропало. Треба спочатку вуха відшити ;)

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708383 вiд 2024-11-29 10:35:12

вот щас идет Лацио-Людогорец.. Не очень то и хотелось, но лучче чем дебилизтор-марахфон..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708382 вiд 2024-11-29 10:30:43

2LAZY
№ 1708368
Спасибо. Но я смотрю только ДК и симулкаст. Все подряд смотреть у меня время нет. Кроме того Игого Спорт Тест открытый по цифровой антене круглосуточно крутит в записи все на днях сыгранные матчи. И сборные и клубы в лигах разных, мне хватает, фоном..

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708381 вiд 2024-11-29 10:08:44

ProstoVlizPobalakaty
№ 1708380

тьху блін.
тиждень у мене був важкий, дійсно.
оце так тупанув :))
чогось мені навіделось, що з ними матч останній :))

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708380 вiд 2024-11-29 09:58:56

Starik (Україна, Київ)
№ 1708379 вiд 2024-11-29 09:52:05

Будемо перегравати програний Хоффенхайму матч, чи що?

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708379 вiд 2024-11-29 09:52:05

Vichny
№ 1708376

У нас в основному етапі ЛЕ матч саме с Хоффенхаймом.
Маю надію на прогресс і перемогу саме тут :)

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708378 вiд 2024-11-29 09:44:03

особ. склад: 738 660 (+2030)??

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708377 вiд 2024-11-29 09:28:02

PEPSI (Merkury)
№ 1708374 вiд 2024-11-29 08:03:08
Nycolas
№ 1708373 вiд 2024-11-29 07:34:23
послухайте кулєбу у фоззі на подкасті…
якщо коротко, то навіть по «методичкам нато», якщо хуйлостан на танках робить ривок і за три дні захоплює, наприклад естонію, нато 2 тижні готує «кулак», і відбиває естонію…
це країна нато, яка має кордони з іншими країнами нато…
ми зараз живемо у світі де тебе не може захистити ні нато ні штати… як би ти не просився до них «в альянс» …

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708376 вiд 2024-11-29 09:18:43

Starik (Україна, Київ)
№ 1708370 вiд 2024-11-29 00:02:30

А в чому прикол саме цього матчу, що у тебе якась надія з'явилася?

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708375 вiд 2024-11-29 08:25:12

Владислав Кабаев: «Мой гол «Виктории»? Я подавал»
-----------
Професіонал :-)

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708374 вiд 2024-11-29 08:03:08

Грузія поділена. Після того як захід не зміг захистити Грузію у 2008, зросла кількість тих, хто згоден вже і під Росію.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708373 вiд 2024-11-29 07:34:23

В Грузії підарські методики в дії - відмова від Євроінтеграцї


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.