🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1067.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708372 вiд 2024-11-29 07:33:46

Голи забили Видра і Шульц.

Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708371 вiд 2024-11-29 05:33:47

Що це було?: /

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708370 вiд 2024-11-29 00:02:30

Брага - Хоффенхайм 2:0
Гол забили, може хоч тут :)
Надія є (с) хтось копіював класика

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708369 вiд 2024-11-29 00:00:37

Ференцварош - Мальме 4:1
Може таки цей формат швейцарки працює?

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708368 вiд 2024-11-28 23:00:26

Batyj
є 1708273 вiд 2024-11-28 20:41:26

Є більш прикольний сайт - https://liveball.uno/
Але там всі трансляції кацапські.
Я їх іноді вмикаю без звука коли хочу одночасно три або більше матчів на моніторі мати, а Мегого жлобське не дає більше двох дивитись.

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708367 вiд 2024-11-28 22:55:52

Vichny
№ 1708364
Так журбинка, 10 хв від центру і немає оптоволокна.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708366 вiд 2024-11-28 22:54:52

Добре, що Динамо у першому слоті грало. Отак відмучились, обов'язкову для фанів ДК порцію гівна зжерли і можна зараз спокійно веселий футбольчик дивитись.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708365 вiд 2024-11-28 22:47:27

ProstoVlizPobalakaty
№ 1708360

Їбать, воно ще й повітря моєї улюбленої Норвегії псує своїм диханням смердючим. От йобана кацапура.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708364 вiд 2024-11-28 22:45:53

Orest Dniprovskiy
№ 1708358

Ну тоді печаль.
Але дискусія почалась коли один персонаж запитав - а де подивитися футбол, крім якогось одного піратського сайту). Тобто інтернет, електрика, в якомусь вигляді у нього були. Але ж ніт. Заплатити 300 грн/міс за мегого - то блять просто нереально, підриває всі устої.
Краще дивитись піратки і давати заробляти якимось мутним кацапам що їх адмініструють.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708363 вiд 2024-11-28 22:35:06

У мене знайомий Хайкін емігрував в Ізраїль десь в кінці 80-х. Був хорошим футболістом, але дрідним, тому батьком цього Хайкіна бути не може. Але гляну, може будуть схожі.

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708362 вiд 2024-11-28 22:31:10

Але це фігня в порівнянні з тим, що роблять наші хлопці на передовій. Два наших співробітника звільнились недавно. Один збирає дрони другий запускаєїх на добасі

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708361 вiд 2024-11-28 22:31:00

Переключаю з матчу на матч і там всюди поля в хорошому стані, але Суркіс вибрав поле схоже на город.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708360 вiд 2024-11-28 22:27:57

LAZY
№ 1708350 вiд 2024-11-28 22:05:00

Вчора Хуяков виграв у Жирони, по причині повного довбойобства іспанських нападників, а цей Хайкін-Хуйкін у воротах норвежців народжений в Ізраїлі, але в дитинстві повернувся в Росію з батьками, має подвійне громадянство, і в Норвегії вже так довго, що є рекордсменом серед росіян по матчах в єврокубках за іноземні клуби.

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708359 вiд 2024-11-28 22:24:54

Vichny
№ 1708357
Від АКБ+ дбж

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708358 вiд 2024-11-28 22:23:06

Немає оптоволокна в нашому будинку, а коли немає світла падає мобільний інтернет. ТБ приставку мегого купив

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708357 вiд 2024-11-28 22:19:39

Orest Dniprovskiy
№ 1708356

Ух-ти!
І живиться напевно від енергії повітря!

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708356 вiд 2024-11-28 22:18:17

Vichny
№ 1708353
ТБ по кабелю працює

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708355 вiд 2024-11-28 22:16:01

Orest Dniprovskiy
№ 1708351 вiд 2024-11-28 22:09:44

Як дивитися мегого якщо немає світла та інтернету?

Все просто - треба подбати про світло та інтернет заздалегідь. Щоб на блекаути було насрати.

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708354 вiд 2024-11-28 22:15:58

Vichny
№ 1708352
Синдром яшина

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708353 вiд 2024-11-28 22:13:11

Orest Dniprovskiy
№ 1708351

Так само як і піратські трансляції. Чи піратські трансляції до тебе святий дух доносить якось, лише мегого потребує світла і інтернету?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708352 вiд 2024-11-28 22:12:05

LAZY
№ 1708350

Блядь, тим європейським клубам щось пороблено? Це вже третій кацапський воротар, про якого я чую. Там що, якась мода така пішла, чяк на дубайський шоколад?

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708351 вiд 2024-11-28 22:09:44

Як дивитися мегого якщо немає світла та інтернету?

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708350 вiд 2024-11-28 22:05:00

Бгг кацапський воротар Нікіта (фублядь) Хайкін обісрався на першій хвилині на Олд Трафорді. Феєрія кацапських голкіперів продовжується. Дрібниця, але приємно.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708349 вiд 2024-11-28 22:04:41

2 Vichny
№ 1708316
Ну, тренер тренером, але такої безпорадності я давно не памʼятаю.
До речі, сумніваюсь, що ВВЛ щось би досяг у модерн футболі, коли футболістів вже не запреш на базу на тиждень для єблі тестами Купера.

Которий ВВЛ? Зразка 72, 75, 80, 86, 90 чи 99 року?
Це ж все різні Лобановські були.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708348 вiд 2024-11-28 22:03:52

LAZY
№ 1708342

Віра, Надія, Любов)

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708347 вiд 2024-11-28 21:59:10

Після того як вже був гол від чехів, Бражко робив простріл і там в одну лінію вишикувались чотири наших гравця і це елементарна помилка при грі в нападі, бо треба навпаки ставати на різній відстані від воріт.

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708346 вiд 2024-11-28 21:59:10

Після того як вже був гол від чехів, Бражко робив простріл і там в одну лінію вишикувались чотири наших гравця і це елементарна помилка при грі в нападі, бо треба навпаки ставати на різній відстані від воріт.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708345 вiд 2024-11-28 21:56:36

О, йобане ігого вже не бере флеші у гравців, тренерів, а відразу перемикає на ахуєть який цінний матч Роми з хз ким.
З іншого боку - що там слухати? Як знов Шовковський стандартні фрази видасть?
Таке…

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708344 вiд 2024-11-28 21:54:32

і мудрик - гол!

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708343 вiд 2024-11-28 21:54:29

Скажу про Герреро … Мені було видно, що він гравець без швидкості, без дриблінгу та без удару.
Може є в нього якийсь інші чесноти, але крім обвідного удару з лівого флангу правою ногою, я інших не бачу.
Але в нас такий вже був в наявності і це Кабаєв.
Але цей хоть біжить і обводить.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708342 вiд 2024-11-28 21:54:02

А я вірю в СаШо. У нього розумна голова є, а досвіду набереться. Проаналізує мега-обсьор, зробить висновки. Все буде добре. Але через хуй зна скільки років.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708341 вiд 2024-11-28 21:52:29

До речі, Шапаренко - йобаний хуй.
І нічого толком не зробив з того що має робити гравець на його позиції, плюс завадив голу (без його пиздуватого тику не було б офсайду), плюс завадив захиснику заважати Шульцу при другому голі.
Йобаний гравець в старкрафт чи у що він там хуйарить

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708340 вiд 2024-11-28 21:50:06

Vichny
№ 1708334
запросити кацапа тренувати футболістів то тупіше, ніж умовного зімбабвійця тренувати хокеїстів. де кацапи, а де футбол.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708339 вiд 2024-11-28 21:50:00

якщо зберігати оптимізм і позитив, то завтра спортивні газети повинні вийти з заголовком «ДК видало нереальний матч».

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708338 вiд 2024-11-28 21:49:53

динамо та збірна погано грають на поганих полях.
Чим гірше поле, чим гірше результат, особливо проти силових команд. Може бути позитивний для нас результат, якщо хтось буде вибігати в контру, суперник помилиться в підкаті і отримає вилучення. Тоді в більшості ми можемо себе показати.
Якби в Албанії була б злива, то нам би було непереливки, а так хмара пройшла стороною і ми виграли.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708337 вiд 2024-11-28 21:49:27

Маккабі перемогло і Динамо лишилось единою командою з нульом очок. Правда гол забило
Для таких лузерів загально єдина таблиця зло, все одразу видно.

m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708336 вiд 2024-11-28 21:48:59

2 olma
№ 1708261
Vichny
№ 1708260
----
А мені подобається, що тобі подобається.



Skald [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708335 вiд 2024-11-28 21:45:20

Vichny
№ 1708316

Ну ми того не знаємо, як би воно було. Можу припустити, що такі люди, як Васильович шукають як досягти успіху. Ясно, що ті підходи зараз не працюють, але є щось інше.
Енівей, це пусте. Зараз є інші тренери, у яких є досвід, бачення.
Блядь, ну реально ж емоції, сука, зашкалюють

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708334 вiд 2024-11-28 21:45:15

Ну і ще два досвідчених тренери з кацапстану були
Особливо псіна осетинська дала результат блядь

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708333 вiд 2024-11-28 21:43:35

Vichny
№ 1708332
ну то Ігарьок комусь в карти програв. або отруївся якоюсь борошноподібною хуйньою.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.