olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708372 вiд 2024-11-29 07:33:46Голи забили Видра і Шульц.
Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708371 вiд 2024-11-29 05:33:47Що це було?: /
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708370 вiд 2024-11-29 00:02:30Брага - Хоффенхайм 2:0 Гол забили, може хоч тут :) Надія є (с) хтось копіював класика
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708369 вiд 2024-11-29 00:00:37Ференцварош - Мальме 4:1 Може таки цей формат швейцарки працює?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708368 вiд 2024-11-28 23:00:26Batyj є 1708273 вiд 2024-11-28 20:41:26 Є більш прикольний сайт - https://liveball.uno/ Але там всі трансляції кацапські. Я їх іноді вмикаю без звука коли хочу одночасно три або більше матчів на моніторі мати, а Мегого жлобське не дає більше двох дивитись.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708367 вiд 2024-11-28 22:55:52Vichny № 1708364 Так журбинка, 10 хв від центру і немає оптоволокна.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708366 вiд 2024-11-28 22:54:52Добре, що Динамо у першому слоті грало. Отак відмучились, обов'язкову для фанів ДК порцію гівна зжерли і можна зараз спокійно веселий футбольчик дивитись.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708365 вiд 2024-11-28 22:47:27ProstoVlizPobalakaty № 1708360 Їбать, воно ще й повітря моєї улюбленої Норвегії псує своїм диханням смердючим. От йобана кацапура.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708364 вiд 2024-11-28 22:45:53Orest Dniprovskiy № 1708358 Ну тоді печаль. Але дискусія почалась коли один персонаж запитав - а де подивитися футбол, крім якогось одного піратського сайту). Тобто інтернет, електрика, в якомусь вигляді у нього були. Але ж ніт. Заплатити 300 грн/міс за мегого - то блять просто нереально, підриває всі устої. Краще дивитись піратки і давати заробляти якимось мутним кацапам що їх адмініструють.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708363 вiд 2024-11-28 22:35:06У мене знайомий Хайкін емігрував в Ізраїль десь в кінці 80-х. Був хорошим футболістом, але дрідним, тому батьком цього Хайкіна бути не може. Але гляну, може будуть схожі.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708362 вiд 2024-11-28 22:31:10Але це фігня в порівнянні з тим, що роблять наші хлопці на передовій. Два наших співробітника звільнились недавно. Один збирає дрони другий запускаєїх на добасі
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708361 вiд 2024-11-28 22:31:00Переключаю з матчу на матч і там всюди поля в хорошому стані, але Суркіс вибрав поле схоже на город.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708360 вiд 2024-11-28 22:27:57LAZY № 1708350 вiд 2024-11-28 22:05:00 Вчора Хуяков виграв у Жирони, по причині повного довбойобства іспанських нападників, а цей Хайкін-Хуйкін у воротах норвежців народжений в Ізраїлі, але в дитинстві повернувся в Росію з батьками, має подвійне громадянство, і в Норвегії вже так довго, що є рекордсменом серед росіян по матчах в єврокубках за іноземні клуби.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708359 вiд 2024-11-28 22:24:54Vichny № 1708357 Від АКБ+ дбж
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708358 вiд 2024-11-28 22:23:06Немає оптоволокна в нашому будинку, а коли немає світла падає мобільний інтернет. ТБ приставку мегого купив
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708357 вiд 2024-11-28 22:19:39Orest Dniprovskiy № 1708356 Ух-ти! І живиться напевно від енергії повітря!
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708356 вiд 2024-11-28 22:18:17Vichny № 1708353 ТБ по кабелю працює
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708355 вiд 2024-11-28 22:16:01Orest Dniprovskiy № 1708351 вiд 2024-11-28 22:09:44 Як дивитися мегого якщо немає світла та інтернету? … Все просто - треба подбати про світло та інтернет заздалегідь. Щоб на блекаути було насрати.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708354 вiд 2024-11-28 22:15:58Vichny № 1708352 Синдром яшина
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708353 вiд 2024-11-28 22:13:11Orest Dniprovskiy № 1708351 Так само як і піратські трансляції. Чи піратські трансляції до тебе святий дух доносить якось, лише мегого потребує світла і інтернету?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708352 вiд 2024-11-28 22:12:05LAZY № 1708350 Блядь, тим європейським клубам щось пороблено? Це вже третій кацапський воротар, про якого я чую. Там що, якась мода така пішла, чяк на дубайський шоколад?
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708351 вiд 2024-11-28 22:09:44Як дивитися мегого якщо немає світла та інтернету?
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708350 вiд 2024-11-28 22:05:00Бгг кацапський воротар Нікіта (фублядь) Хайкін обісрався на першій хвилині на Олд Трафорді. Феєрія кацапських голкіперів продовжується. Дрібниця, але приємно.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708349 вiд 2024-11-28 22:04:412 Vichny№ 1708316Ну, тренер тренером, але такої безпорадності я давно не памʼятаю.До речі, сумніваюсь, що ВВЛ щось би досяг у модерн футболі, коли футболістів вже не запреш на базу на тиждень для єблі тестами Купера.Которий ВВЛ? Зразка 72, 75, 80, 86, 90 чи 99 року?Це ж все різні Лобановські були.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708348 вiд 2024-11-28 22:03:52LAZY № 1708342 Віра, Надія, Любов)
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708347 вiд 2024-11-28 21:59:10Після того як вже був гол від чехів, Бражко робив простріл і там в одну лінію вишикувались чотири наших гравця і це елементарна помилка при грі в нападі, бо треба навпаки ставати на різній відстані від воріт.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708346 вiд 2024-11-28 21:59:10Після того як вже був гол від чехів, Бражко робив простріл і там в одну лінію вишикувались чотири наших гравця і це елементарна помилка при грі в нападі, бо треба навпаки ставати на різній відстані від воріт.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708345 вiд 2024-11-28 21:56:36О, йобане ігого вже не бере флеші у гравців, тренерів, а відразу перемикає на ахуєть який цінний матч Роми з хз ким. З іншого боку - що там слухати? Як знов Шовковський стандартні фрази видасть? Таке…
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708344 вiд 2024-11-28 21:54:32і мудрик - гол!
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708343 вiд 2024-11-28 21:54:29Скажу про Герреро … Мені було видно, що він гравець без швидкості, без дриблінгу та без удару. Може є в нього якийсь інші чесноти, але крім обвідного удару з лівого флангу правою ногою, я інших не бачу. Але в нас такий вже був в наявності і це Кабаєв. Але цей хоть біжить і обводить.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708342 вiд 2024-11-28 21:54:02А я вірю в СаШо. У нього розумна голова є, а досвіду набереться. Проаналізує мега-обсьор, зробить висновки. Все буде добре. Але через хуй зна скільки років.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708341 вiд 2024-11-28 21:52:29До речі, Шапаренко - йобаний хуй. І нічого толком не зробив з того що має робити гравець на його позиції, плюс завадив голу (без його пиздуватого тику не було б офсайду), плюс завадив захиснику заважати Шульцу при другому голі. Йобаний гравець в старкрафт чи у що він там хуйарить
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708340 вiд 2024-11-28 21:50:06Vichny № 1708334 запросити кацапа тренувати футболістів то тупіше, ніж умовного зімбабвійця тренувати хокеїстів. де кацапи, а де футбол.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708339 вiд 2024-11-28 21:50:00якщо зберігати оптимізм і позитив, то завтра спортивні газети повинні вийти з заголовком «ДК видало нереальний матч».
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708338 вiд 2024-11-28 21:49:53динамо та збірна погано грають на поганих полях. Чим гірше поле, чим гірше результат, особливо проти силових команд. Може бути позитивний для нас результат, якщо хтось буде вибігати в контру, суперник помилиться в підкаті і отримає вилучення. Тоді в більшості ми можемо себе показати. Якби в Албанії була б злива, то нам би було непереливки, а так хмара пройшла стороною і ми виграли.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708337 вiд 2024-11-28 21:49:27Маккабі перемогло і Динамо лишилось единою командою з нульом очок. Правда гол забило Для таких лузерів загально єдина таблиця зло, все одразу видно.
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708336 вiд 2024-11-28 21:48:592 olma№ 1708261Vichny№ 1708260----А мені подобається, що тобі подобається.
Skald [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708335 вiд 2024-11-28 21:45:20Vichny № 1708316 Ну ми того не знаємо, як би воно було. Можу припустити, що такі люди, як Васильович шукають як досягти успіху. Ясно, що ті підходи зараз не працюють, але є щось інше. Енівей, це пусте. Зараз є інші тренери, у яких є досвід, бачення. Блядь, ну реально ж емоції, сука, зашкалюють
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708334 вiд 2024-11-28 21:45:15Ну і ще два досвідчених тренери з кацапстану були Особливо псіна осетинська дала результат блядь
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708333 вiд 2024-11-28 21:43:35Vichny № 1708332 ну то Ігарьок комусь в карти програв. або отруївся якоюсь борошноподібною хуйньою.