Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708332 вiд 2024-11-28 21:42:02VVV № 1708329 Ага, особливо один румунський тренер - свіжа кров :) Та і Блохін.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708331 вiд 2024-11-28 21:41:12LAZY № 1708330 А хуй його знає. Якась локальна, маловідома. Але їбуча.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708330 вiд 2024-11-28 21:40:19Vichny № 1708324 вiд 2024-11-28 21:36:47 LAZY № 1708320 Там ще Сойка і Їрка … А Їрка то що за тварина
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708329 вiд 2024-11-28 21:39:53Vichny № 1708322 ну так він хоча б працював тренером, справжнім. для Динамо це вже ахуєнно. бо Ігарьок полюбляє «незайманих», свіжу кров..
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708328 вiд 2024-11-28 21:39:23Vichny № 1708326 вiд 2024-11-28 21:37:24 Гарний залетів! От хулі б так раніше не бити? … Та то він подачу робив, хуйову :) Просто дура залетіла.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708327 вiд 2024-11-28 21:37:50яке було добро в минулому році, коли вилетіли ще на попередньому відбірковому етапі, ні дивитись, ні переживать за цей піздец не потрібно було
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708326 вiд 2024-11-28 21:37:24Гарний залетів! От хулі б так раніше не бити? З першим голом, блядь…
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708325 вiд 2024-11-28 21:37:04Пиздато ввалив від відчаю та безнадьогі.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708324 вiд 2024-11-28 21:36:47LAZY № 1708320 Там ще Сойка і Їрка
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708323 вiд 2024-11-28 21:36:09Петицію треба про Суркіса у тренери.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708322 вiд 2024-11-28 21:35:32VVV № 1708319 Хз, що він зможе зробити з цими королями життя, а не молоддю, вони б на нього хуй клали, ІМХО
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708321 вiд 2024-11-28 21:35:16Такого хуевого динамо я даже и не помню..
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708320 вiд 2024-11-28 21:34:39Червь, Видра та Слончик - ну з таким зоопарком важкувато тягатись.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708319 вiд 2024-11-28 21:33:03Skald № 1708313 Костюк? Він точно тренер, а може і Тренер.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708318 вiд 2024-11-28 21:32:51Пиздець пиздовий, йобаний шейм, два клоуни перед м'ячем, що повертаються сраками…
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708317 вiд 2024-11-28 21:32:44Це просто якийсь паранормальний пиздець. Динамо пороблено, блядь. Час яйцями викатувать.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708316 вiд 2024-11-28 21:31:53Ну, тренер тренером, але такої безпорадності я давно не пам'ятаю. До речі, сумніваюсь, що ВВЛ щось би досяг у модерн футболі, коли футболістів вже не запреш на базу на тиждень для єблі тестами Купера. Думаю, мене за це фанати ВВЛ зараз сцяними ганчірками закидають, але що ж тут поробиш, ми не дізнаємся вже як би то було
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708315 вiд 2024-11-28 21:31:07Бражко це катастрофа
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708314 вiд 2024-11-28 21:30:50Жору в футбольному плані шкода. наче й непоганий воротар. йому б десь у Німеччині пограти, щоб хтось потренував хоч трохи.
Skald [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708313 вiд 2024-11-28 21:30:34Може Сабо позвать? …
Skald [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708312 вiд 2024-11-28 21:29:59VVV № 1708310 ВВЛ - то ТРЕНЕР. Мені зараз буде достатньо і Тренера. Та можна і тренера.
Yorik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708311 вiд 2024-11-28 21:29:10Хіба що сам Ігогоша тренуватиме- він же з Метром на лавці сидів
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708310 вiд 2024-11-28 21:27:26Skald № 1708298 а хіба в Динамо за останні 30 років був тренер, крім ВВЛ? чого б це він зараз з'явився? за живого Ігарька ніхуя такого не буде.
Skald [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708309 вiд 2024-11-28 21:27:01Якщо підібрати медичний термін, то, мабуть, це буде параліч
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708308 вiд 2024-11-28 21:25:21Бля, тільки заштовхати гамагаються через 20 ніг, це пздць
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708307 вiд 2024-11-28 21:23:39Сука, він поперек поля пас дає, на контру Вікторії. Зовсім безмозглі
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708306 вiд 2024-11-28 21:23:12Дебил двоичный..
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708305 вiд 2024-11-28 21:19:56Боже мій, це ж не Динамо - це якесь лайно фізруки з доходами мійльйонерів --- суркіси продайте клуб - це не ваше
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708304 вiд 2024-11-28 21:17:31герреро - ін вівчаренко - аут ДК пішло ва банк.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708303 вiд 2024-11-28 21:17:27А ця херера вийшла на поле з жуйкою, чи мені здалося?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708302 вiд 2024-11-28 21:14:09Совооооокккк совковий! Їбани піісяшку, пусти сльозу за савєцькими часами, за доктарскай калбасой, пламбірам і газірованай вадой!
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708301 вiд 2024-11-28 21:13:16Крім Буяльского позитивно немає кого виділити.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708300 вiд 2024-11-28 21:11:48Не нада меня лечть.. Сознательный, блять.. Детишек своих поучи..
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708299 вiд 2024-11-28 21:08:44Batyj № 1708294 А ігого по тій чудовій інтернет лінії не працюватиме? І так, пропоную за такий пернгляд платити гроші, бо цей продукт (трансляції) роблять люди, і їм треба теж якусь з/п отримувати. Ну а якщо ти звик пиздити як в савєцком саюзє, бо всьо вакрух калзознає, всьо вакрух майо, і взагалі ахуєлі еті буржуї, то я не здивований, совок глибоко вкорінюється, особливо в таких як ти
Skald [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708298 вiд 2024-11-28 21:08:31Попіл ксамакса… Мабуть, це найгірше Динамо, яке я бачив. Дуже хотілося би побачити цих же гравців, тільки з тренером
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708297 вiд 2024-11-28 21:02:28о. вийшов, а тут замість 1-0, 0-1. вміють, нема що сказати.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708296 вiд 2024-11-28 21:02:17А на Суспильном Лейкер с каким то типом стрелочки рисуют..
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708295 вiд 2024-11-28 21:01:52«Стабільность - прізнак класса»
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708294 вiд 2024-11-28 21:00:56Да, пиратские, по интернету, который у меня по телефонной линии, працюют. И смотрю в телефоне. Предлагаешь за подобный просмотр платить гроши?
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708293 вiд 2024-11-28 21:00:50Зять таки дуже незграбний, хз як він може грати у футбол на високому рівні.