🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1068.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708332 вiд 2024-11-28 21:42:02

VVV
№ 1708329

Ага, особливо один румунський тренер - свіжа кров :)
Та і Блохін.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708331 вiд 2024-11-28 21:41:12

LAZY
№ 1708330

А хуй його знає. Якась локальна, маловідома. Але їбуча.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708330 вiд 2024-11-28 21:40:19

Vichny
№ 1708324 вiд 2024-11-28 21:36:47

LAZY
№ 1708320

Там ще Сойка і Їрка

А Їрка то що за тварина

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708329 вiд 2024-11-28 21:39:53

Vichny
№ 1708322
ну так він хоча б працював тренером, справжнім. для Динамо це вже ахуєнно. бо Ігарьок полюбляє «незайманих», свіжу кров..

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708328 вiд 2024-11-28 21:39:23

Vichny
№ 1708326 вiд 2024-11-28 21:37:24

Гарний залетів! От хулі б так раніше не бити?

Та то він подачу робив, хуйову :) Просто дура залетіла.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708327 вiд 2024-11-28 21:37:50

яке було добро в минулому році, коли вилетіли ще на попередньому відбірковому етапі, ні дивитись, ні переживать за цей піздец не потрібно було

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708326 вiд 2024-11-28 21:37:24

Гарний залетів! От хулі б так раніше не бити?
З першим голом, блядь…

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708325 вiд 2024-11-28 21:37:04

Пиздато ввалив від відчаю та безнадьогі.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708324 вiд 2024-11-28 21:36:47

LAZY
№ 1708320

Там ще Сойка і Їрка

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708323 вiд 2024-11-28 21:36:09

Петицію треба про Суркіса у тренери.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708322 вiд 2024-11-28 21:35:32

VVV
№ 1708319

Хз, що він зможе зробити з цими королями життя, а не молоддю, вони б на нього хуй клали, ІМХО

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708321 вiд 2024-11-28 21:35:16

Такого хуевого динамо я даже и не помню..

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708320 вiд 2024-11-28 21:34:39

Червь, Видра та Слончик - ну з таким зоопарком важкувато тягатись.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708319 вiд 2024-11-28 21:33:03

Skald
№ 1708313
Костюк? Він точно тренер, а може і Тренер.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708318 вiд 2024-11-28 21:32:51

Пиздець пиздовий, йобаний шейм, два клоуни перед м'ячем, що повертаються сраками…

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708317 вiд 2024-11-28 21:32:44

Це просто якийсь паранормальний пиздець. Динамо пороблено, блядь. Час яйцями викатувать.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708316 вiд 2024-11-28 21:31:53

Ну, тренер тренером, але такої безпорадності я давно не пам'ятаю.
До речі, сумніваюсь, що ВВЛ щось би досяг у модерн футболі, коли футболістів вже не запреш на базу на тиждень для єблі тестами Купера.
Думаю, мене за це фанати ВВЛ зараз сцяними ганчірками закидають, але що ж тут поробиш, ми не дізнаємся вже як би то було

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708315 вiд 2024-11-28 21:31:07

Бражко це катастрофа

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708314 вiд 2024-11-28 21:30:50

Жору в футбольному плані шкода. наче й непоганий воротар. йому б десь у Німеччині пограти, щоб хтось потренував хоч трохи.

Skald [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708313 вiд 2024-11-28 21:30:34

Може Сабо позвать? …

Skald [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708312 вiд 2024-11-28 21:29:59

VVV
№ 1708310

ВВЛ - то ТРЕНЕР. Мені зараз буде достатньо і Тренера.
Та можна і тренера.

Yorik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708311 вiд 2024-11-28 21:29:10

Хіба що сам Ігогоша тренуватиме- він же з Метром на лавці сидів

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708310 вiд 2024-11-28 21:27:26

Skald
№ 1708298
а хіба в Динамо за останні 30 років був тренер, крім ВВЛ? чого б це він зараз з'явився? за живого Ігарька ніхуя такого не буде.

Skald [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708309 вiд 2024-11-28 21:27:01

Якщо підібрати медичний термін, то, мабуть, це буде параліч

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708308 вiд 2024-11-28 21:25:21

Бля, тільки заштовхати гамагаються через 20 ніг, це пздць

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708307 вiд 2024-11-28 21:23:39

Сука, він поперек поля пас дає, на контру Вікторії.
Зовсім безмозглі

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708306 вiд 2024-11-28 21:23:12

Дебил двоичный..

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708305 вiд 2024-11-28 21:19:56

Боже мій, це ж не Динамо - це якесь лайно
фізруки з доходами мійльйонерів
---
суркіси продайте клуб - це не ваше

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708304 вiд 2024-11-28 21:17:31

герреро - ін
вівчаренко - аут
ДК пішло ва банк.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708303 вiд 2024-11-28 21:17:27

А ця херера вийшла на поле з жуйкою, чи мені здалося?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708302 вiд 2024-11-28 21:14:09

Совооооокккк совковий!
Їбани піісяшку, пусти сльозу за савєцькими часами, за доктарскай калбасой, пламбірам і газірованай вадой!

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708301 вiд 2024-11-28 21:13:16

Крім Буяльского позитивно немає кого виділити.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708300 вiд 2024-11-28 21:11:48

Не нада меня лечть.. Сознательный, блять..

Детишек своих поучи..

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708299 вiд 2024-11-28 21:08:44

Batyj
№ 1708294

А ігого по тій чудовій інтернет лінії не працюватиме?
І так, пропоную за такий пернгляд платити гроші, бо цей продукт (трансляції) роблять люди, і їм треба теж якусь з/п отримувати.
Ну а якщо ти звик пиздити як в савєцком саюзє, бо всьо вакрух калзознає, всьо вакрух майо, і взагалі ахуєлі еті буржуї, то я не здивований, совок глибоко вкорінюється, особливо в таких як ти

Skald [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708298 вiд 2024-11-28 21:08:31

Попіл ксамакса…
Мабуть, це найгірше Динамо, яке я бачив. Дуже хотілося би побачити цих же гравців, тільки з тренером

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708297 вiд 2024-11-28 21:02:28

о. вийшов, а тут замість 1-0, 0-1. вміють, нема що сказати.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708296 вiд 2024-11-28 21:02:17

А на Суспильном Лейкер с каким то типом стрелочки рисуют..

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708295 вiд 2024-11-28 21:01:52

«Стабільность - прізнак класса»

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708294 вiд 2024-11-28 21:00:56

Да, пиратские, по интернету, который у меня по телефонной линии, працюют. И смотрю в телефоне. Предлагаешь за подобный просмотр платить гроши?

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1708293 вiд 2024-11-28 21:00:50

Зять таки дуже незграбний, хз як він може грати у футбол на високому рівні.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.