Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708292 вiд 2024-11-28 21:00:36Якась хуєта хуєт блядь
Yorik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708291 вiд 2024-11-28 21:00:24Мені нравитьцця, як воно горить (с)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708290 вiд 2024-11-28 20:59:19А вот чехи умеют бить.Шапу гнать нахуй из каманды, тока мешает играть..
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708289 вiд 2024-11-28 20:57:40Пиздець, атвєточка. А хулі не зарахували динамівський підари зі свистками і хуяром?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708288 вiд 2024-11-28 20:56:53Batyj № 1708278 вiд 2024-11-28 20:52:29 А піратські трансляції якось без електрики працюють?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708287 вiд 2024-11-28 20:56:26гол! хуй, штанга
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708286 вiд 2024-11-28 20:56:21Це піздець
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708285 вiд 2024-11-28 20:55:31Но щас вар отменит..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708284 вiд 2024-11-28 20:54:35Ну слава аллаху..
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708283 вiд 2024-11-28 20:53:49після шиккарного голу у ворота зб. Франції Шапаренко торгувався на ринку за 20 млн. і Суркіс крутив носом. Як так можна було деградувати і впасти у ціні до 200 тис. - загадка. І будуть же після матчу знову ржати у роздягальні і гратися у гаджети.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708282 вiд 2024-11-28 20:53:40Бля, схоже на офсайд
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708281 вiд 2024-11-28 20:53:17Пепс, я не кажу як йому грати, я не тренер і не професійний гравець у футбол. І прийти туди я хоч і можу, але мене не візьмуть. А прийти в ТЦК може будь-який громадянин України віком 18-60, і його візьмуть, якщо він не дуже хворий. Різницю зрозумів?
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708280 вiд 2024-11-28 20:53:02не розумію чому Динамо таке безпорадне в захисті. для цього не потрібні навіть топові гравці, лише дисципліна та бажання.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708279 вiд 2024-11-28 20:52:52Не може бути!
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708278 вiд 2024-11-28 20:52:29Дада, када целый день не света, тока игого и покупать..
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708277 вiд 2024-11-28 20:48:58Vichny № 1708266 вiд 2024-11-28 20:30:03 Бражко - ахуєвший не по рокам бидлан. Після того як він поводив себе на матчі з Оболонню, хотілося плюнути йому в їбальник --------------------------------- «А краще приходь, покажи як треба.» (c) vichny ну, вперед :-)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708276 вiд 2024-11-28 20:47:55Шапа теж, після того як став модним пацанчиком, майже перестав прогресувати, і таке враження, що перегорів футболом, з'явились десь інші інтереси… Поверніть патлатого Шапу!
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708275 вiд 2024-11-28 20:45:02Vichny № 1708272 ну Шапа хоч поживе як людина
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708274 вiд 2024-11-28 20:42:55megogo. ua - купуй ліцензійне, будь європейцем
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708273 вiд 2024-11-28 20:41:26Народ, а где-то кроме майфутбола, можно игру посмотреть?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708272 вiд 2024-11-28 20:37:52VVV № 1708269 вiд 2024-11-28 20:34:08 Не впевнений, то скоріш якісь людські якості. У того ж Буя, Бущана, та й Караваєва із навіть Зятєм, особливої бидлоповедінки кротостайл не помічав. А тут - перше велике бабло, тьолки, машини, татухи, ну і виєбони короля життя. А деякі старші цього не мають, славабогу. Правда це особливо їм не допомагає у грі в футбол, але то таке %)
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708271 вiд 2024-11-28 20:37:03ну ладно Буяльский, в нього удара нема, може тіки на виконання, але Шапаренко, в нього ж наче був і пробить може :( загалом рівний тайм, хоча напевно шо відсоток володіння в Динамо більший. Шкода буде якшо пропустимо необов'язкового в другому, та і потому.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708270 вiд 2024-11-28 20:35:31Отета Віка з чеської пивниці - якщо її не іппать у цьому турнірі, то кого? ;) Натомість маємо якісь нервові та незрозумілі тєлодвіженія.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708269 вiд 2024-11-28 20:34:08Vichny № 1708266 ну так то клубне виховання. це лікується.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708268 вiд 2024-11-28 20:33:00Рубчинський старається.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708267 вiд 2024-11-28 20:31:43Шапа засранец. Удара нет вааще.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708266 вiд 2024-11-28 20:30:03Бражко - ахуєвший не по рокам бидлан. Після того як він поводив себе на матчі з Оболонню, хотілося плюнути йому в їбальник
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708265 вiд 2024-11-28 20:27:28klirik № 1708264 згоден. може з Бражка може щось вийти, якщо поїде у конкурентний чемпіонат. Він трохи вайлуватий, але можуть бути люди. Більшість його помилок то банальна ненавченість. У клубі гнила, неефективна структура.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708264 вiд 2024-11-28 20:18:47VVV № 1708263 Нема сенсу, вони усі бездарні. Навіть Буялський до їх рівня деградував. Хай хоча б заб'ють той нещасний гол в Лізі Європи
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708263 вiд 2024-11-28 20:01:04лише мені хочеться дати по голові Ванату?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708262 вiд 2024-11-28 19:40:17olma № 1708261 Так хай оцінять! Тєлєграфіруй в Генштаб! А краще приходь, покажи як треба.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708261 вiд 2024-11-28 19:38:27Vichny № 1708260 ---- А мені подобається, що тобі подобається. Це і є спільнота із спільними інтересами і цінностями! У нас же ж вільна поки що країна, і кожен може вийти і проспівати свою пісеньку, просто як МТV початку 1990-х. А люди послухають і оцінять. Чи не так?
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708260 вiд 2024-11-28 19:30:05olma № 1708256 вiд 2024-11-28 19:10:16 Мені подобаються аналітики Обсілфа, які точно знають що там і де захищено, що незахищено і що саме треба робить і кому. Тож терміново тєлєграфіруй в Генштаб! Чи в ОПу. Став помітку термінової доставки і напиши - дописувачі Обсілфу в особі пана Олма вимагають! Треба (с)
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708259 вiд 2024-11-28 19:28:26olma № 1708257 вiд 2024-11-28 19:22:14 На кацапських сайтах все одно з цього приводу відкрився черговий портал до пекла, бо Іга погоріла на тій же речовині і приблизно в тій же концентрації що й їхня неповнолітня Валієва, але отримала у 48 разів меншу дискваліфікацію бо змогла довести забруднене БАД, а у Валієвої версія про дідуся, що не помив руки після пігулок і зробив їй десерт розвалилась, а правдиву історію вирішили чомусь приховати, бо там мабуть паровозом до спортсменки пішли б лікарі і тренери в бан.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708258 вiд 2024-11-28 19:27:55Jürgen Nauditt???? @jurgen_nauditt ❗️Chaos in Denmark - no mobile phone service, trains at a standstill. According to media reports, there has been a widespread failure of the mobile phone network in Denmark. The emergency call system is also said to have failed. The Danish railway is also out of service, trains have stopped on the open track. ---- Русня діє. Адже Данія це найбільш проукраїнський уряди і народ данський помагає.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708257 вiд 2024-11-28 19:22:14sk (здалеку) № 1708251 ---- Іга Шьвьонтек каже, там мінімальна знана в історії доза тієї речовини виступила в пробі. ХЗ… може у мене зараз візьми пробу, і аналіз буде такий, що і мене забанять всі федерації всіх видів спорта, навіть ті спорти, які я не знаю як в них грати, і як визначається переможець :)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708256 вiд 2024-11-28 19:10:16Русня намацала слабкі місця, розподільчі підстанції вибиває, і вони не захищені мабуть. А свої підстанції навколо Бєлгорода і Вороніжа русня захистила. Але щодо Курська я не певен. Треба потушити атакамсом-касетником якусь подстанцію під Курчатовим-Курском
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708255 вiд 2024-11-28 17:44:38иблет головина доставив
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708254 вiд 2024-11-28 17:06:41нагадаю що сучка Сара вже третій рік відмовляється назвати Путіна вбивцею, злочинцем і агресором.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708253 вiд 2024-11-28 17:02:03Ваш вихід, панове! Лідер німецької партії BSW Сара Вагенкнехт, яку нещадно критикують за пропутінську позицію, звернулась до всіх, хто хоче задати їй питання, і готова на них відповісти у ефірі центрального каналу. Хто хоче дати Сарі за щоку - велкам :-). Гугл перекладач - у допомогу. https://www.gmx.net/magazine/politik/wahlen/bundestagswahl/leseraufruf-moechten-sahra-wagenknecht-wissen-40391438 (хто лінивий, або потребує допомоги, може задати ось таке стандартне питання: «Коли Сара Путінська стане Сарою Вагенкнехт?» Wann aus Sahra Putinknecht wird eine Sahra Wagenknecht? " Там хороша гра слів.