ironbelly (LMW28IF ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746735 вiд 2026-04-28 09:02:31То може ви всі тут не потрібні? ШІ сам контент і наповнення цього чатику генерувати буде.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746734 вiд 2026-04-28 08:50:43Vichny№ 1746731ндааа… погляд із сторони :)це так як коли сам граєш у футбол чи теніс, то здається що ти сам мессі-джокович. коли подивишся на себе відео записане, то «пузатий клоун» - це навіть за комлімент може зайти :)
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746733 вiд 2026-04-28 03:28:372 Vichny№ 1746722подивлюся, коли зможу
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746732 вiд 2026-04-28 03:27:212 Vichny№ 1746730;)))
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746731 вiд 2026-04-28 01:21:42Я б на місці sk образився б. за «проросійсько-іроско-анти-західну позицію»
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746730 вiд 2026-04-28 01:16:48Suuuuqua, це блять пиздець %)Філе, нащо ти таке з нами робиш
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746729 вiд 2026-04-28 01:12:00LAZY, навіщо ти називаєш опонентів «гівно-сайтами» LOLLLLLL
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746728 вiд 2026-04-28 01:11:07Нижче - це з «AI-портрет LAZY»
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746727 вiд 2026-04-28 01:10:28Взагалі у цієї АІ-шечки який пунктик стосовно «тактики голосування», «історичних спогадів про матчі» та «емоційниї сплесків» - майже всім таке пише
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746726 вiд 2026-04-28 00:38:08Емоційно Vichny здебільшого агресивний і підозрілий, часто виражає розчарування, злість і іронічну саркастичність («хуй в рот, а не доступи», «я хуй-єю», «Пепс – нострадамус з гівна куля»). Однак іноді можна помітити короткі резонуючі зауваження про тактику голосування чи історичні спогади про матчі, що свідчить про схильність до аналітичних роздумів, хоч і перемішаних з емоційними сплесками.…Ги. Ну про пепса аналітика потужна, нема питань.
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746725 вiд 2026-04-28 00:26:37Vichny № 1746723 облиш ту справу. АІ завис на фразі «Бізнесу пох». АІ ніколи цього не зрозуміє і не перекладе :-)))
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746724 вiд 2026-04-28 00:25:38снукерхтось слідкує?всі «мої» зірки повилітали… ронні, селбі, і тут джуд трамп (намбер ван) програє іранцю в 1-8й
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746723 вiд 2026-04-28 00:18:30Philus,Пиздить твій AI як дише :)Он, тицьнув на AI портрет Пепса (бо його повідомлення було першим на сторінці) і ось таке по ньому видало:Пепс, ти точно використовуєш такі скорочення і вирази?«креветковий вікно» блєать %)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746722 вiд 2026-04-28 00:11:06
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746721 вiд 2026-04-27 23:37:14olma № 1746714 бізнесу не зовсім пох. У нас у мережі місцевих супермаркетів у німеччині були продуктові товари і напої з маркуванням Росії. Навіть Krymsekt. Підняли галас покупці. Тепер жодного товару з Росії. Скрізь стоїть Маде ін Україна. Бізнес пох коли немає спротиву. Поки тиша. А коли спротив є картина іноді кардинально міняється.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746720 вiд 2026-04-27 23:03:18трохи про аграрний потенціал українице макрон наче недавно заявляв що приймуть україну в єс швидко, є один «нюанс» - українська аграрка. нах нам не потрібна. ми своїх фермерів «любим»----------Grain production in Ukraine has reached a new record. In 2025, the volume of grain and leguminous crop production reached 61.04 million tons. This is 8.2% higher than the previous record of 56.43 million tons, set a year earlier. According to the State Statistics Service, the 2025 figure was the highest in the last four years. The crop structure was traditionally dominated by corn, harvested at 30.9 million tons, and wheat, harvested at 23.3 million tons.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746719 вiд 2026-04-27 22:14:03теністак. коко виграла минулий матч, але по ходу справи ригала на корті 2 разикреветками «неправильними» нагодували багато кого в мадриді на турнірі. чіліч, самсонова - знялись… можливо хтось ще…коко - молодець. дограла. іга знялась в 3му сетісінер сказав що взагалі не живе ніколи у готелях. і не їсть в тих ресторанах. у нього своє годуваннядо речі, у нього як і майже всих «рижих» підвищений ризик алергій. і часто прямо на персухах розказує про свої шлункові інфекції і як йому було фігово. і хотілось ригати :)
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746718 вiд 2026-04-27 22:10:51теністак. не можна недооцінювати чешок. їх багато… хто колись вірив що вондрушева чи крейчикова виграють слем?мухова-плішкова-шафаржова грали у фіналахну квітову - мовчу, пара вім-нів виграла, але вона була намбер-ван…лінда-носкова - нова зірка чешського тенісу. тому спостерігаємо «спокійно» …марта - молоток. мак-нейлі - також. гарна гра. чоловічий форхенд у американки. трохи пришвидшитись на ногах і буде ще одна американка у топ-10…з приводу «подачі на сет». якраз англо-коментатори трохи розгорнули. немає у марти гарної другої подачіякщо зануритись у «дєбрі» «дальної ноги» :)то 90% подають другу подачу ту, що називається kick-serveосновна ідея - надати м'ячу а-хуй-єний топ-спін. після цього м'яч «клюне» об корт, трохи ближче-трохи-далі - не дуже важливо, але дуже високо підстрибне. а високі м'ячі грати незручно. суперник, який приймає таку подачу, повинен відійти пару метрів назад, щоб м'яч опустився на зручну висоту, або увійти близько в корт щоб «на зльоті» бити по м'ячу (це ахуйєно складно) … тобто атакувати таку подачу - важко. хоч наче летить не швидко…так от…щоб таку подачу подати - рука повинна бути розслаблена, працювати як «батіг», бути повністю розслабленою… це теорія. практика така, якщо ти подаєш 2гу подачі і у тебе «менше» - будучи навіть «намбер-ван» - рука «зажметься» і ти подаси слабо накручений м'яч, з якого отримаєш «гол» …колись аналогічні проблеми були у звєрєва. коли він мав одні з найкращих перших-других подач. але до того моменту поки не починались «нєрви». і тоді другі подачі ставали «подвійними». тому що техніка така що як тільки ти «зажимаєшся» - подача «не летить». точніше летить в аут…коротше англо-коментатори сказали що розмовляли з тренеркою марти, вона сказала що знають про цю «проблему» марти, і вони над цим працюютьмарта в топ5 на прийомах, в топ-5 по утриманню першої подачі…в топ-5 по переміщенню на ногах (як латерально (вліво-вправо), так і вперед-назад),..але є компоненти над якими потрібно працюватиплюс вона одна з найкращих у грі з льоту коло сітки…вона - спасінна ігор збірної коли вирішальної буде гра пари. вони з людою кіченок можуть зіграти на рівні топ-10 пар. на жаль не грають на турнірах пару щоб зігратись… можливо ближче до кінця сезону спробують зігратись…
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746717 вiд 2026-04-27 21:54:23Tennis Марта виграла в тої но нейм МакНаллі зі скрипом, бо купа подвійних, але в кожному разі захистила торішні пункти звідси. З Носковою така гра наврядчи прокатить, але сама Марта сказала по матчі, що грає найкращий теніс своєї кар'єри. Ну, побачимо.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746716 вiд 2026-04-27 21:24:02писали що разом з візитом до алієва, зе планував поїхати до токаєва. але хуйлостан токаєва «відговорив»--------Президент Израиля - в АстанеИцхак Герцог прилетел в Казахстан 27 апреля с двухдневным официальным визитом. Для него это, по его собственным словам, «давняя мечта». Для двух стран это отображает логическое завершение дипломатической работы, которая шла весь последний год.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746715 вiд 2026-04-27 21:04:32Сибіга пише що викликають на завтра посла Ізраїля щоб дав пояснення з приводу купівлі вкраденого зерна. "Friendly Ukrainian-Israeli relations have the potential to benefit both countries, and Russia’s illegal trade with stolen Ukrainian grain should not undermine them. It is difficult to understand Israel’s lack of appropriate response to Ukraine’s legitimate request regarding the previous vessel that delivered stolen goods to Haifa. Now that another such vessel has arrived in Haifa, we once again warn Israel against accepting the stolen grain and harming our relations. In this context, we have already officially summoned the Israeli ambassador to @MFA_Ukraine tomorrow morning to present our protest note and request appropriate action. "
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746714 вiд 2026-04-27 21:04:23Річ у тім, що окупована лівобережна Херсонщина, Запоріжжя, Донеччина - це по факту Росія. І Росія внесла в Каністуцію, що це Новоросія - і вони пишуть походження товару Росія, так само як Ростовська область чи Краснодарський край. Бізнесу пох на наші страждання.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746713 вiд 2026-04-27 20:57:39СМИ: в порт Хайфы зашло еще одно судно с зерном, предположительно, украденным из Украины https://www.newsru.co.il/israel/27apr2026/panormitis_008.html
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746712 вiд 2026-04-27 20:54:59О, забув. Оцей чувак має дуже цікавий канал. Він музикант, але багато відео про технології. Дуже цікаво. Не розважально, але він торкається топіків, які я б сам хєр аналізував.
che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746711 вiд 2026-04-27 20:47:06olma № 1746701 вiд 2026-04-27 20:17:24 ні, ти мене не зрозумів. всі армії, 'нормальні', в усьому світі, плвнують однаково. важлива або дуже важлива тема/загроза- відповідно рівень планування відповіді на цю загрозу. все. 1. може, думало що fpv дрони чи взагалі дрони не така вже і загроза, може думали, що випалять осередки хєзболли та їм не буде де збирати ці дрони-скільки там тієї шиїтської території Лівану?. тому не було дуже серьозного планування відповіді на загрозу дронів. 2. може, все зрозуміли і зараз розуміють, і може завтра вже викотять таємну лазерну Зорю Смерті на півночі. тобто, рішення може бути дуже технологічним. може дешевим, може-не дуже. був час на оцінку/планування гідного для нас рішення я навіть не хочу уявляти, що зараз робитбся на нарадах у наших ВПС, у звязку із цим 'майже враженням' гелікоптера.
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746710 вiд 2026-04-27 20:46:102 Batyj№ 1746696на смак і колір…А що так злякало, якщо не секрет?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746709 вiд 2026-04-27 20:42:27Суть сделки: В январе 2018 года Роман Абрамович пожертвовал 30 миллионов долларов Тель-Авивскому университету. Цель пожертвования: Эти средства были направлены на создание нового Центра нанотехнологий. Контекст: Это пожертвование стало одним из крупнейших вкладов бизнесмена в израильскую науку. В том же 2018 году Абрамович получил гражданство Израиля
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746708 вiд 2026-04-27 20:41:30Philus, музика, яку ти тут щойно запропонував до перегляду - вельми цікава. велика цінність, що в добу АІ ці хлопці роблять свій перформанс чисто своїми руцями і горлом. Дуже круто.
che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746707 вiд 2026-04-27 20:36:58klirik я ще менше тобі раджу читати дискусії ізраільтян у веб просторі. включно із кацапо/укр. мовними. ті ще ідіоти. LAZY мабуть там повбивам би всіх матюками. включо із Бараком Равідом (там взагалі як Карлсон, тільки лівак відбитий). про небезпеку євр. бізнесу та євреям взагалі у кацапії, та погрози хуйла почати шукати євреїв у мото-гондолах літаків у москві- цілком можливе припущення. див. недавній випадок із затриманням наших бидло-ідіотів у домодєдово. 'бляді, сер'. це не відміняє блядство правлячої коаліції стосовно деяких аспектів кацапо-укр. війни. я вже не уявляю, що такого таємного я не знаю, що це блядство виправдовує. не подобається укр корупція та синулі антисемітські прояви в Україні- да будь ласка. але кацапія- то ще гірше втілення фаш. Німеччини, як таке можна не розуміти?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746706 вiд 2026-04-27 20:36:19А от молодші покоління ізраїльтян - вони симпатизують Україні і зрозуміло за що симпатизують.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746705 вiд 2026-04-27 20:34:45Це ізраїльські русофіли придумали собі відмазку, що ніби Ізраїлю є що втрачати, якщо розсваряться з Х-лом. Ну зрозуміло, що старше покоління Ізраельтян 60-80 років, сприймають Рашку як борця проти нацизму, а Україну (ОУН-УПА) завдяки рашинській і совєцькій пропаганді як колаборанта з нацистами.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746704 вiд 2026-04-27 20:27:26klirik № 1746700 Хотілося б почути які ризики для Євреїв в Росії? Що закриє на Лубянці Абрамовіча, Вексельберга, і ще 2 млна росіян з подвійним пашпортом. Чи буде ловити як американців - учителів англійської мови або того морпіха довбойоба що закохався в росіянку?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746703 вiд 2026-04-27 20:25:17yagshamash № 1746702 вiд 2026-04-27 20:21:31 SK Tennis, Лінда Носкова вибила Коко Ґофф ---- Ти про чешок SK не говори, він вважає що ці ноунейми з невеликої країни в Богемських горах і долинах, в тенісі годні взяти Вімблдон дуже легко.))
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746702 вiд 2026-04-27 20:21:31SK Tennis, Лінда Носкова вибила Коко Ґофф, тому, якщо Марта раптом здолає сьогодні МакНаллі, то далі - чешка у чвертьфіналі.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746701 вiд 2026-04-27 20:17:242 che7№ 1746697olma№ 1746692 вiд 2026-04-27 18:22:21мене не цікавлять загальні коментарі невідомих людей у веб-поосторі, включно із українцями чи тими, зто так себе називає. сьогодні премєр зустрічався із вищим керівництвом армії, та казав про небезпеку дронів. Авжеж, я просто передав свої враження неприємні від того що в цих пиздуватих соцмедіа все дуже йобнуте. pojebane. Але якщо глянути на цей інцидент у цьому відео. То ми бачимо, як солдати Сил Оборони Ізраїля евакуюють поранених (не знаю, що там було причиною поранення- мінометна міна, ракета, що просто піхотна міна?) і тут летить FPV дрон і мало не вразив гвинтокрил. Тобто противник Ізраїля бачив або передбачив якимось чином ситуацію і спробував асиметрично атакувати. Це значить, що хезболлахи не такі вже і слабаки? І тут ти справедливо зазначив цю асиметрію. що ваші закупляють супер-пупер технології. а на фронті не завжди вони потрібні. Потрібні розвідувальні дрони, дрони передачи звязку і ударні, як в російсько-українській війні.
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746700 вiд 2026-04-27 20:14:52che7№ 1746699З цього приводу читав дискусію євреїв у твіторі. Вони теж дивувались чому Нетаньяху обрав кацапів. Зійшлись на думці що це єврейсько-кацапське лоббі (і гроші) має суттєвий вплив на зовнішню політику Ізраїля у цьому питані. І в цілому, ризиків для євреїв на московії більші ніж в Україні, тому отаке загравання з хуйлом
che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746699 вiд 2026-04-27 20:03:19і я не знаю, чому наше керівництво заграє із кацапами. вплив у Сирії -зараз мабуть не прокатить. кліничні ідіоти-може може буть. я скажу своє слово на виборах, на 'політичні теми' ми не можемо розмовляти 'на роботі'.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746698 вiд 2026-04-27 20:01:4920:24 860 Высокопоставленный украинский дипломатический источник сообщил, что, если судно Panoramitis, предположительно, перевозящее пшеницу, украденную с оккупированных украинских территорий, войдет в порт Хайфы и разгрузит свой груз, это приведет к кризису в отношениях между Украиной и Израилем. Об этом написал журналист Axios Барак Равид
che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746697 вiд 2026-04-27 19:59:18olma № 1746692 вiд 2026-04-27 18:22:21 мене не цікавлять загальні коментарі невідомих людей у веб-поосторі, включно із українцями чи тими, зто так себе називає. сьогодні премєр зустрічався із вищим керівництвом армії, та казав про небезпеку дронів. це не треба розуміти, що дорогий Леонід Ілліч чи Кім Чен Ір вказав на недоліки, а так, що показує, що навіть він зрозумів, що це небезпека. казав, що вирішать технологічними рішеннями. Не знаю, я не розуміюсь на ппо чи електрониці, хай вирішують. було купа часу навчитися на кацапо-укр. війні. по медицині я мабуть розуміюся, але публічно не виступаю
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746696 вiд 2026-04-27 19:45:04прошу пардону, але все це складно для мене. Користуватимуся канонічною..