Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708012 вiд 2024-11-24 19:13:43Це наш власний Франкенштейн (характерне прізвище ;)), якого зліпив його старший брат - власне, також Франкенштейн.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708011 вiд 2024-11-24 18:35:51Залякує … і це ще він руки не вийняв з кишень!
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708010 вiд 2024-11-24 18:27:24Навіщо нам якісь криволапі рахитичні вовки, коли у нас у ВІП-ложі є вотето вот:
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708009 вiд 2024-11-24 18:22:45Верес мав кучу моментів в грі лідером, але не забив. Проте забив з пенальті.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708008 вiд 2024-11-24 18:21:40PEPSI (Merkury) № 1708003 вiд 2024-11-24 16:13:18 хм, а хвалена Хвіча виявляється кожного матчу робить одне і те саме - зміститись вправо і поцілити у 9. Він практично ідеально пристріляв дальній кут на багато років вперед. :-) У матчі з Україною 1 раз спас Трубін, і 1 раз поперечина. Апасний тіп. --------------------------------------- Я ще по ходу нашого матчу про це писав …закрити цей маневр і все по цьому. Може наші гравці (в основному це Конопля йому протидіяв) цей маневр знали, але нічого зробити з цим не могли. Або не знали і не могли.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708007 вiд 2024-11-24 17:19:52Гы, аутсайдер, последнее место, Саутгемпнон, дрючит лидера, Ливер…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708006 вiд 2024-11-24 17:18:43Наші спецслужби показують журналіста Ассошіейтед Пресс рештки Орешніка. Сімейство ракет «середньої давності»
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708005 вiд 2024-11-24 17:16:50ФК «Полісся» креативно анонсував матч із «Зорею» у стилі гри «S. T. A. L. K. E. R. 2» Тематичне фото з капітаном команди Русланом Бабенком у кольорах клубу та символом вовка Приклад для маркетингового відділу ДК як правильно просувати матч. Можна скільки завгодно кепкувати з «сільського, тривіального і дешевого піарного підходу» до справи у Житомирі, але цей постер вже інтенсивно обговорюється серед вболівальників міста і області, і приведе на стадіон мінімум +10% глядачів.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708004 вiд 2024-11-24 16:23:18доречі Зіна вийшов на поле на 67-й хвилині учора за Арсенал, живчик, знайшов дорогу до Арсеналу через збірну :-).
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708003 вiд 2024-11-24 16:13:18хм, а хвалена Хвіча виявляється кожного матчу робить одне і те саме - зміститись вправо і поцілити у 9. Він практично ідеально пристріляв дальній кут на багато років вперед. :-) У матчі з Україною 1 раз спас Трубін, і 1 раз поперечина. Апасний тіп.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708002 вiд 2024-11-24 14:31:57Такі випустив одну мислю, якась дисграфія прогресує :( Треба читати: "І тут змінюється ціла парадигма створення зброї. Якщо раніше Пентагон замовляв зброю за певним техзавданням, і хай би скільки то не коштувало - не хвилювало. Америка надрукує долярів заплатить. То тепер у звязку з розвитком приватного бізнесу космічного, зброєньового, мілітарі-тек, питання вартості, економії грає велику роль. "
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708001 вiд 2024-11-24 14:28:23sk (chromebook acer 14) № 1707997 вiд 2024-11-24 12:18:40 --- Маск завжди говорить начебто очевидні речі, які заповнюють голови хомячків впененістю, що Маск такий вумний, а хомячки такі щасливі, що читають такого бога. Ідея про те що Час перестати випускати дорогі F-35, і готувати для них пілотів (що дуже дорого), а переходити до розробки платформ безпілотних. не маска. Це сам Пентагон і Голівуд вже давно обговорюють. Я бачив це 2 роки тому у фільмі Топ ган Меверік з Томом Крузом. Там це було ідеєю цілого фільму. І тут Меверік майже пенсіонер дембель довів, силу воєнного пілота, крім того там у фільмі ціла сага про сімью і Ф-35 і Ф-16 і тому подібне. Маск правий, у тому, що Америка придумала літак дорогий і потужний, і він якби мало використовується на повну потужність. Тому що америка ні з ким не воює, принаймні з тими хто може дати якусь противагу дорогій американській зброї. І тут змінюється ціла парадигма створення зброї. Якщо раніше Пентагон замовляв зброю за певним техзавданням, то тепер у звязку з розвитком приватного бізнесу космічного, зброєньового, мілітарі-тек. Той же самий СпейсХ дуже економна і ощадлива інженерія. Кажуть у Фалькон-9 влазило 23 супутника, а в березні 2024 туди запхнули туди 24. І хоча не все гладко там у них вийшло, але сам підхід економний і крутий. Українська війна показала для Пентагона 1) дефіцит ппо-ракет 2) ці ппо ракети страшно дорогі. І кілька американських стартапів типа Палантір підігрівають венчурних інвесторів, шоб ті зафінансували створення новими стартапами массових недорогих ракет для ППО як гемчейнджера. Наприклад, щоб захистити Тайвань від КНР, то Ф-35 не допоможуть, а допоможуть тисячі ППО і протикорабельних ракет і дронів.
fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1708000 вiд 2024-11-24 13:42:41Orest Dniprovskiy № 1707996 - пуп пуп чи наївся круп материна примовка
gross [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707999 вiд 2024-11-24 13:40:022 sk№ 1707997Мені здається тут все ж наголос на «manned»
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707998 вiд 2024-11-24 12:52:48SK, Джокович узяв Маррея тренером готувати його до АО. Цікаво, що вийде.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707997 вiд 2024-11-24 12:18:40Elon Musk @elonmusk · 3h Meanwhile, some idiots are still building manned fighter jets like the F-35 https://x.com/elonmusk/status/1860574377013838033 ------ маск постить «красівий» відос як злітає рой дронів… пентагону з такими «оптимізаторами» буде важко…до того моменту як самому маску на голову не впаде якась хуйло-китайська ракети. і тут до маска повинно дійти, що дрон ту ракету збити не зможе…
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707996 вiд 2024-11-24 11:45:18fofonov № 1707995 Так тоді народилось ось це: - пуп пуп чи наївся круп - брешеш дядько бо дичину
fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707995 вiд 2024-11-24 09:45:07sk (chromebook acer 14) № 1707989 Після війни в селі моєї матері була політика контролювати, чи не їдять селяни зайвого. Займався тим екс-поліцай Савка: мав право у будь-який час ходити по хатах, перевіряти і розпитувати. Так і робив. Якось питає материного молодшого брата: «Ти чого такий задоволений?», а той плескає себе по животу і відповідає «Як-ніяк м'яско» (батько /мій дід/ інколи полював, щоб прокормити сім'ю). Після того обшук - і добре, що нічого не знайшли - ні м'яса, ні рушниці.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707994 вiд 2024-11-24 09:23:27Барса вчера тоже пукнула в штаны..
PEPSI(Тірана) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707993 вiд 2024-11-23 21:45:26Гвардіола лише вчора продовжив контракт з мансіті :-))
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707992 вiд 2024-11-23 21:34:07sk (chromebook acer 14) № 1707991 я казав, що вони без Родрі будуть смоктати. немає ким замінити. в Реалі теж є така людина - Вальверде.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707991 вiд 2024-11-23 21:25:51Manchester City – Tottenham 0-4 гвардьола сказав що те що вони програли купу останніх матчів -всьо хуй-ня… буде пауза на ігри збірних. і ми побачимо сіті які всі знають по ходу справи підписав продовження контракту… ну… не знаю… «гроші» перестали працювати…
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707990 вiд 2024-11-23 21:22:37sk (chromebook acer 14) № 1707989 вiд 2024-11-23 20:45:13 1921-1923,1932-1933,1946-1947 Це все про Голодомор Українців від підарів-кацапів
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707989 вiд 2024-11-23 20:45:13Nycolas № 1707982 на радіо-нв був анонс голодомору сьогодні і там згадали не тільки 32-33 роки. а ще, наприклад 46-47 роки… навіть після перемоги у 2й світовій. сталін морив голодом україну. мама (черкаська обл), розказувала що сусідські діти вмирали. їм повезло через те що була корова. і взимку на молоці від корови виживали… якщо це накласти на розповіді про те що у селі було 2 мужика. мій дід - головний технік у колгоспі, що відповідав за техніку. і ще один дядько - голова колгоспу. хз що там за техніка була і хто нею рулив. з урахуванням того щонавіть при «розвинутому совку». колгоспи не могли забезпечувати «насілєнійє страни» їжею, купували зерно за нафто-долари…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707988 вiд 2024-11-23 20:14:45 Мілітарний @mil_in_ua ???? У МЗС Франції підтвердили можливість України запускати французькі ракети по РФ. У Франції “червоних ліній” щодо підтримки України більше немає ---- Мусьє презідан Макрон, давайте ще Міражів, шоб було з чого запускати. Vive la République! Vive la France!
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707987 вiд 2024-11-23 19:05:40LM живий. Тепер в Україні :-) Chico, Qatoshi & paashee - Акація (Повна версія, без цензури)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707986 вiд 2024-11-23 17:35:40якщо кому щось неясно про Маріуполь, ось цікаве вью з Мурликіною, яка розклала все по поличках.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707985 вiд 2024-11-23 17:22:29переходили Чорноморець
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707984 вiд 2024-11-23 14:57:37Не забуваймо що російська сволота зробила з нашим народом в минулому…
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707983 вiд 2024-11-23 11:58:55
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707982 вiд 2024-11-23 11:54:39Річниця Голодомору…
Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707981 вiд 2024-11-23 11:42:08Помер Скотт Беннетт. Земля стекловатою.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707980 вiд 2024-11-23 11:31:43Enfant terrible № 1707971 вiд 2024-11-22 22:43:37 2 Valeriy № 1707903 Но нєдрогнувшей рукой старий кейджибєшнiк уползая на покой тєрєбiл орєшнiк ------------------------------------- Подумав спочатку, що це щось запозичено з класиків суржика, тому погуглив. Але ні, це просто з царини «дурний піп - дурна його молитва». Яка дитина, такий і нібито вірш.
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707979 вiд 2024-11-23 11:31:43Enfant terrible № 1707971 вiд 2024-11-22 22:43:37 2 Valeriy № 1707903 Но нєдрогнувшей рукой старий кейджибєшнiк уползая на покой тєрєбiл орєшнiк ------------------------------------- Подумав спочатку, що це щось запозичено з класиків суржика, тому погуглив. Але ні, це просто з царини «дурний піп - дурна його молитва». Яка дитина, такий і нібито вірш.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707978 вiд 2024-11-23 10:57:212 ironbelly (LMW28IF), дякую. Послухаю дідусів, на суботу хороша музика.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707977 вiд 2024-11-23 09:55:56чучуркєс - він справєдлів, но строх:------------------------«Де нові таланти? – суворо питає нас президент. – Йдіть та працюйте краще!», – цитує Іщенка пресслужба киян.
ironbelly(LMW28IF) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707976 вiд 2024-11-23 01:54:40olma № 1707974 що коли співа Мік Джаггер - то він геть не тямить, у чому сенс. _________ Джеггер не співа. Він доносить інформацію ;). В тому гурті є тільки один більш-менш (скорше - менш) тренований співак - Кіт Річардз. Він співав в церковному хорі і той хор навіть виступав перед королевою. А на старість його пропердолило на приблюзово-приджаззені балади. Послухай його завивання з останніх альбомів. або переспів класики ЗІ. А ось зараз має прокинутись Мовчун\Бухтій ;).
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707975 вiд 2024-11-23 00:29:02 https://www.virgin.com/branson-family/richard-branson-blog/the-rule-of-law-is-under-attack Річард Бренсон - святий чоловік нашого часу.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707974 вiд 2024-11-22 23:54:19ironbelly (LMW28IF) № 1707972 ---- Дякую за інформацію. Я почитаю собі і послухаю може щось з цього. ПРосто недавно розмовляв зі знайомим - хлоп 40 років, так він цікаву мислю видав. Каже, я нічого не розумію в музиці Роллінгів, і взагалі це не рок, не блюз, і додає, що коли співа Мік Джаггер - то він геть не тямить, у чому сенс. Та як людина музикальна каже, коли в Ролінгів на початку вступають гітари і йде ритм, то каже це балдьож - ну і записано гарно і звучить заворожуюче. Тобто чувак розуміє, і на нього впливає музика.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707973 вiд 2024-11-22 23:51:59Анна-Лена Бербок розвелася. Знайшла у Києві файного укр. офіцера? Чи шо?