Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707852 вiд 2024-11-21 11:09:41це дорого і не дуже ефективно, але навіщось же її запускали. Можливо це демонстрація, шо ядерні сили ще працюють, у відповідь на «а чи полетить взагалі у кацапів ядерна ракета в разі чого». Полетить, не с іржавіла.
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707851 вiд 2024-11-21 10:45:54Точність нижча, вартість в рази вища. Бля, робив же Південьмаш круті ракети…
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707850 вiд 2024-11-21 10:45:04Тому можливо це більше настрахати а не ефективна зброя
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707849 вiд 2024-11-21 10:43:46Пишуть, Британська амбасада працювала як завжди, в амери поїли гімна
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707848 вiд 2024-11-21 10:43:08Є сумніви щодо точності міжконтинентальних ракет. Якщо ядерний заряд то точність особлива не потрібна. А з простим вірогідно потрапить куди вийде, а не куди цілили
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707847 вiд 2024-11-21 10:39:48ще цікаво скільки таких ракет хуйлостан має? і наскільки важче збити таку ракету ніж «звичайну» балістику що летіла раніше…
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707846 вiд 2024-11-21 10:33:48И прилетела етаракета в котельную больницы..
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707845 вiд 2024-11-21 10:31:48наші багато розказували що ми робимо до-хуй-я балістичних ракет. видно прилетіло в дніпро на одне з таких виробництв…
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707844 вiд 2024-11-21 10:30:42аж прийшлось нагуглити… міжконтинентальні ракети 5.5к+ км… можливо, дійсно, якась нова ракета про яку вчора багато писали… «секретна» розробка. якщо, дійсно 1200 кг боєзаряду - то до-хуй-я. але ж каб-и летять на лбз по тонні також ----------- Міжконтинента́льна балісти́чна раке́та (МБР) — стратегічна керована балістична ракета, з дальністю польоту (радіусом дії) понад 5 500 км. [1] МБР призначені для знищення об'єктів, розташованих на великих відстанях і на віддалених континентах.
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707843 вiд 2024-11-21 10:28:28Batyj № 1707842 Капустин Яр
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707842 вiд 2024-11-21 10:27:142 OlegSh№ 1707840Там полигон. Видимо, со стационарной пусковой..
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707841 вiд 2024-11-21 10:22:53Jen № 1707838 підправили - астрахань
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707840 вiд 2024-11-21 10:22:45А що Астрахань то інший континент? Що аж міжконтинентальною
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707839 вiд 2024-11-21 09:58:12Та то трохи наплутали. Зараз пишуть, що Кинжал - з Тамбовської, міжконтинентальна - з Астраханської.
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707838 вiд 2024-11-21 09:56:14Nycolas № 1707836 З тамбовської області міжконтинентальною? Хуйня якась. З астраханської повірю..
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707837 вiд 2024-11-21 09:55:47Так, пишуть про потрійний потужний вибух в Дніпрі. Можливо, то були блоки тієї ракети Рубіж (3 блоки по 400кг).
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707836 вiд 2024-11-21 09:28:28Згідно повідомлення командування Повітряних Сил, сьогодні по Дніпру було вперше завдано удару міжконтинентальною балістичною ракетою (поки що невідомого зразка) з району Тамбовської області рф
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707835 вiд 2024-11-21 09:14:19Віктор Ющенко та партнери передали спецдозвіл на газове родовище в Полтавській області компанії «СТК Реал Естейт», уникнувши анулювання через суд-------------------Кожен побачить, що схоче побачити
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707834 вiд 2024-11-21 09:10:57У випадку повітряної тривоги працівники ховаються у бомбосховище. І все.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707833 вiд 2024-11-21 08:43:24З такої ситуації немає гідного виходу, бо якщо піддашся на провокацію і припиниш всю діяльність - назвуть сцикуном, а якщо нічого не робитимеш, а воно реально прилетить - це взагалі жопа.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707832 вiд 2024-11-21 08:37:18Хуйлостанці злили цю інформацію вестернам, вестерни як завжди обісралися і поїли власного гімна. А реально ніхто посольства обстрілювати не збирався з причин що я навів нижче.
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707831 вiд 2024-11-21 08:17:21Enot № 1707829 вiд 2024-11-21 01:26:21 Voxa (м. Запоріжжя) № 1707827 вiд 2024-11-21 00:18:49 бла-бла-бла від хуйлостанців про те що будуть атакувати посольства, це те саме що «прівратім амєріку в ядєрний пєпєл» … ------------ цікаво що злили розмову прігожина-лукашеску під час походу вагнера з ростову на мск… при чому таку запис могли мати тільки хуйло-спєц-служби… для чого? показати що лукашеску піздабол? так йому пох…
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707830 вiд 2024-11-21 08:17:03Гутен Морган. Вирубили в нас світло аварійно о 7.45, а обіцяли планову відключку з 10 до 13. Десь влучили?
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707829 вiд 2024-11-21 01:26:21Voxa (м. Запоріжжя) № 1707827 вiд 2024-11-21 00:18:49 Але всі розумітимуть що це умисне і це акт війни. Як відповідати - інше питання. Але це акт війни.
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707828 вiд 2024-11-21 00:57:06Хуїтер пише кодло китайських комуністів оточено військовими у Києві. Дипломатично просять шпигунів нахуй?
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707827 вiд 2024-11-21 00:18:49Enot № 1707826 тю, делов то. Кацапи скажуть шо цілили в дитячий садок поряд, і в посольство «случайно» попали. «Вибачаться» якось. Та і все на тому. Вообщем усі скажуть один одному - не ескаліруйте.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707826 вiд 2024-11-21 00:05:47Voxa (м. Запоріжжя) № 1707825 вiд 2024-11-20 23:39:42 Це - випадок, а не умісний удар. Так само як на територію країни залетіла б ракета. Це - дипломатичний скандал, але це не привід для війни. А от умисний напад на посольство це акт війни.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707825 вiд 2024-11-20 23:39:42під час операції НАТО проти Югославії, ракета прилетіла в посольство КНР. Були загиблі. Відома історія
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707824 вiд 2024-11-20 22:15:27Удар по посольствах = удару по країнах. Casus Belli
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707823 вiд 2024-11-20 22:05:02Більшість посольств країн НАТО розташовані у зонах щільної міської забудови, а також неподалік від історичних будівель, памʼяток архітектури тощо. Звичайно, 3.143дуватих кацапів з їхнім Фуйлом це не обовʼязково зупинило б, але ймовірність удару все одно є меншою.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707822 вiд 2024-11-20 22:04:52 Новини Голова Центробанку Росії заявила про вичерпання майже всіх ресурсів економіки 19:50 19.11.2024 110 51975 Набіулліна заявила про вичерпання майже всіх ресурсів економіки Майже всі доступні ресурси в економіці Росії наразі вже задіяні, й у такій ситуації країна опинилася вперше: рівень безробіття опустився до історичного мінімуму з 2,4%, а нестача кадрів продовжує наростати. Про це заявила голова Центробанку Росії Ельвіра Набіулліна,
Pryvyd Zamku(Привид Замку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707821 вiд 2024-11-20 22:01:062 Batyj№ 1707820обосрутся
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707820 вiд 2024-11-20 21:32:42была «утечка», что седня кацапня ударит по посольствам стран Наты в Киеве..
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707819 вiд 2024-11-20 21:24:45Речник Державного департаменту Метью Міллер каже, що посольство США в Києві, яке 20 листопада призупинило роботу через повідомлення про можливу загрозу обстрілу з боку Росії, в четвер має відновити звичний режим діяльності прoсрaлися…
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707818 вiд 2024-11-20 19:21:272 Starik№ 1707817смотрел, но особо не присматривался..
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707817 вiд 2024-11-20 19:06:59Batyj № 1707812 Ми б також разок у Португалів виграли. Подивись Франція-Італія у фактично прохідній для них Лізі Націй та знайди хоч одного гравця на полі рівнем нижче наших «зірок». За Францію і Ребров виглядав би непогано, хоча насправді, у нього було б питання щодо побудови процесів команди. Тому його туди ніколи не візьмуть без _сучасного_ досвіду в великих клубах або збірних.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707816 вiд 2024-11-20 19:02:23Але є і погані новини (( Російські загарбники, ймовірно, розстріляли українських військовополонених, які потрапили в оточення у Курській області. Про це повідомив Уповноважений з прав людини Дмитро Лубінець, інформує Цензор. НЕТ. https://censor.net/ua/n3521020
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707815 вiд 2024-11-20 19:00:35Усадьба Барятинских Нижние Деревеньки во Льгове Курск дореволюционный усадьба барятинских льгов із сайту old-kursk. ru 24 лют. 2022 р. — Усадьба князей Барятинских в городе Льгове является замечательным образцом русской архитектуры ХIX века и служит примером дворянской усадьбы
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707814 вiд 2024-11-20 18:58:08Хороші новини: наші накрили СтормШедовом якусь історичну резиденцію Баратинських на Курщині, яка виконувала роль замаскованого командного пункту і начебто там корейські охвіцери-єенерали сиділи. а друге, Десантники 80-ки взяли в полон 26 кацапів на Курщині.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707813 вiд 2024-11-20 18:44:28Геть (Геть) № 1707811 вiд 2024-11-20 18:35:47 Кратом не опіоїд, це перше. По друге, залежність може виникнути від всього що приносить задоволення. Тому що в основі залежності умовний рефлекс, якісь дії приносять задоволення їх хочеться повторити. Це стосується і кавич і сигарет, і цукру, і всього іншого що приносить задоволення. Різниця між цими речами в школі яка вона приносить оргазму. Алкоголь, нікотин та зловживання солодкою водою, яке в деяких країнах має характер епідемії приносить набагато більше шкоди ніж кратом.