Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746695 вiд 2026-04-27 18:57:59
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746694 вiд 2026-04-27 18:54:282 Тиць№ 1746693Shift+refresh
Тиць [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746693 вiд 2026-04-27 18:23:112 Philus№ 1746685favicon все ще не знаходиться, принаймні в мене.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746692 вiд 2026-04-27 18:22:21che7 № 1746677 ----- Сьогодні на півдні Лівану FPV-дрон ледь не влучив і ізраїльський Блек Хок під час медичної евакуації https://x.com/vokinburt_avia/status/2048501446233018507 Ізраїль докотився до того, що українці так коментують бойовий інцидент. Коменти реально засмучують. АЛе в українців нема відповіді, чому керівництво Ізраїля приятелюють з Хуйлом. Типа повістки Гааги в обох чи шо?
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746691 вiд 2026-04-27 18:00:12Funk!
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746690 вiд 2026-04-27 17:54:44
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746689 вiд 2026-04-27 17:49:25
che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746688 вiд 2026-04-27 17:35:24 VVV № 1746687 вiд 2026-04-27 17:25:29 а навіщо із колорадкою із хуйлом у травні на параді ручкатись? а навіщо делегація на шкільну олімпіаду (так у нас писали нещодавно, я не перевіряв)? про зерно чув, наче вже другий корабель. не знаю. якщо все вірно і збіжжя можливо крадене- це дуже погано. у кращому випадку- погане функцібвання перевіряючих держ. структур, а гіршому-навіть не хочу будувати теорії. я чув, що укр. посол familiar with the situation
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746687 вiд 2026-04-27 17:25:29che7 а навіщо із цим краденим зерном гандонять? я не розумію, невже немає, що їсти, щоб із хулостаном отак тертись? До Ізраїлю прибуло судно «Panoramitis» з українським зерном, вивезеним з тимчасово окупованих територій, — Axios.
che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746686 вiд 2026-04-27 17:07:56sk № 1746679 вiд 2026-04-27 12:55:21 залізний купол закриє обєкт довжиною фронтально 12 км від Ірану від усього, крім маленьких fpv і крім балістики, тобто від шахедів, та б. я середньо-великих доонів та крилатих ракет. а це вже чимало. звісно, якщо не перевантажать кількістю цілей та вистачить ракет. зрозуміло, що це не рішення всіє проблеми. не варто називати лазерну систему залізним куполом. там 2 інші назви, але неважливо. вона десь на 'північному фронті' і я не знаю, чи стріляє вдало чи взагалі як. і я знаю виступи Солоніна про те, що це ізр. військова промисловість розводить на гроші мін. оборони, втюхуючи дороговартісну хєрню платникам податків. тому немає відповіді, але думаю на протязі календарного року буде зрозуміло, що ми маємо. Солонін інженер (а я ні), але дозволив собі у цій дискусії про Ор Ейтан (оці лазерна система) дуже сміло оперувати не тільки інженерною логікою/законами, аде і військовим розумінням та доцільністю цієї стстеми. а у військових речах він імхо ідіот, при чому ефект Даннінгер-Крюгера- це про нього. чому Солонін? тому що гаче тільки він так активнл в осінт-просторі обговорював ії.
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746685 вiд 2026-04-27 16:47:17Останні зміниКілька дрібних і не дуже виправлень, які стосуються майже всіх. Завжди хронологічноНова опція у налаштуваннях. Коли увімкнена — повідомлення на КОЖНІЙ сторінці гостьової сортуються за зростанням № (найстаріші зверху), як на сторінці «Нові». За замовчуванням вимкнена — апстрімова поведінка «новіші зверху» зберігається.Чорний текст у полях вводу і редакторіЯкщо ти налаштував свій колір тексту у налаштуваннях (наприклад жовтий), він раніше непомітно «протікав» у поля «Хто такий», «Чарiвне слово», у Quill-редактор та інші форми — на білому фоні жовтий текст ставав майже невидимим. Тепер усі поля вводу, textarea-и і selects примусово залишаються чорним по білому незалежно від твого вибору тексту.FaviconТепер у вкладці браузера видно фірмовий значок гостьової — copy з obsilf. kiev. ua/obsilf. ico.Виправлення консольних помилокУсе тихо в консолі.Стабільніший AI-підсумок за добуП'ятиденний AI-підсумок раніше міг просто не догенеруватись — частину днів показувало «Не вдалося згенерувати підсумок». Причина: nginx закривав з'єднання після 60 секунд, а серверні виклики до моделей робилися послідовно. Виправлено комплексно — підсумки днів генеруються паралельно, нгінкс отримав 5 хвилин на AI-запити, ланцюжок моделей обмежено топ-6 моделями (решта зазвичай мала або непридатна). П'ять днів тепер віддаються за ~30 секунд.Розумніший fallback моделей AIУсі AI-фічі (резюме, переклад, покращення, портрет, підсумок дня) тепер користуються спільним реєстром моделей. Реєстр:• раз на 6 годин сканує OpenRouter API і додає у хвіст ланцюжка нові безкоштовні моделі (вже знайдено 22 нових)• помічає моделі, які вибили денний ліміт, і пропускає їх до півночі за Києвом• ловить «папужачі» відповіді (коли модель цитує системну інструкцію замість того щоб виконати завдання) і теж переходить на наступнуЦе робить AI-функції стабільнішими навіть коли популярні моделі вичерпали свої безкоштовні квоти.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746684 вiд 2026-04-27 16:20:38тенісyagshamash [Останнi 20 месаг] ProstoVlizPobalakatyтак. підсумковий для еліни - це дуже амбіційнохард. в залі. з подаванами саба-риба, супер-стабільною пегулою, супер-багаючою коко…я до сих пір сам не можу пояснити як еліна виграла один раз і на наст рік була у фіналі підсумкового…хіба що це останній турнір сезону - і всі приїжджають втомлені-травмовані…хоча наче та ж бульбадура спеціально пропускала якісь турініри щоб відпочити перед підсумковимну і там коли програвала рибакіній, кричала на весь зал що «раз в год палка стріляєт, пачіму у нійь всьо палучаєцца»
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746683 вiд 2026-04-27 16:18:25 2 Pepsi Що? Реально? Vichny це поцінувувач режиму Vichy? Ніколи б на це не подумав би.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746682 вiд 2026-04-27 14:57:12ProstoVlizPobalakaty № 1746675 Підсумковий Еліна вже вигравала. Це якраз не є для неї так важливо, як слам. Збірна, можливо, бо торік Еліна була дуже пригнічена, коли прикро програла у півфіналі Паоліні після перемоги Марти. Пара після цього, звісно, не виручила.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746681 вiд 2026-04-27 14:08:38теніссаудити так бодро пробували входити в тенісні турніри…але вже «нє» …відмовляються від підсумкових турнірів (жіночого і чоловічого «некст джен») …вангую що це тільки початок… «доля» псж, сіті і ко - під загрозою…
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746680 вiд 2026-04-27 13:56:15Vichny № 1746663 вiд 2026-04-27 01:14:39 А ця Марта Костюк - вона не є донькою тренера Динамо Київ Ігоря Костюка? № 1746663 вiд 2026-04-27 01:14:39 А ця Марта Костюк - вона не є донькою тренера Динамо Київ Ігоря Костюка? ------------------------- Марта має відношення до Ігоря приблизно таке ж, як дописувач Vichny до Режиму Віші (фр. Régime de Vichy) у Франції. :-))
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746679 вiд 2026-04-27 12:55:21che7№ 1746677який «рендж» залізного куполу? скільки він може «закрити»?отой найбільших нпз еміратів, пишуть, до 12 км вздовж узбережжя…і чи врятує він від балістики?до речі. наче ж вводили в експлуатацію залізний купол що лазерами шахеди/ракети збиває?щось пишуть? в реальній роботі працює (там наче взагалі рендж буквально 2-3 км, якщо не помиляюсь)і ота «говоряща голова» від ірану полетіла в мск - чого очікувати?
Samsung [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746678 вiд 2026-04-27 12:42:35To PhilusЩодо нової єретичної:- не вистачає опції «Хронологічно» (як в старій єретичній поруч з кнопкою «Покащати нові повідомлення»)- колір тексту (за замовченням - жовтий) примінився і для полів/вікон редагування - і тепер жовтого тексту на білому фоні практично не видно
che7 [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746677 вiд 2026-04-27 12:41:43ОАЕ вже придбали/взяли в аренду з екіпажем ізр. залізний купол. згоден, що незабаром немирний атом стане актуальним. здається, що рейтинг Зеленського/України знову пішов угору серед західних лідерів. тобто, не сиплий голос що просить/вимагає грошей для корумповоної країни, а лідер країни, що вміє застосовувати/має ноу-хау актуальні засоби боротьби проти загальних загроз. та не обтяжена 'Гретами Тунберг' у парламенті. як каже Бабченко, 'Кафка, ти де? ' а у нас, бл*ть, fpv вбив одного та 3-4 важкі, і тут же близько/майже влучив у евакуаційний гелікоптер у Ливані. і ще не вечір.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746676 вiд 2026-04-27 12:41:30sk№ 1746671від зепросто показник. якщо пара десятків шахедів плюс до 10ти балістичних ракет руйнують бізнес катару (пишуть 5 років на відбудову) …то що буде якщо іран запустить шахеди-ракети на рівні хуйлостану…-----------Упродовж минулого тижня РФ випустила по Україні близько 1900 ударних дронів, майже 1400 керованих авіаційних бомб і близько 60 ракет різних типів.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746675 вiд 2026-04-27 12:26:422 sk№ 1746674У Еліни після вдалого РГ може з'явитись нова мета - підсумковий турнір, вона тоді розклад свій перегляне. Поки що вона дійсно намагається економити сили.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746674 вiд 2026-04-27 10:59:21ProstoVlizPobalakaty№ 1746672у еліни трохи інша ситуація. вона дуже гарно виступала на слемах минулого року (починаючи з рг, і взагалі грунтовий сезон рік назад гарний видала - зараз купу очок захищати) …але її стратегія така щоб грати поменше, типу тільки 1000ки та слеми…а марта зараз наче навпаки. грає все підряд. виграла 250ку в руані (5 матчів), одразу мадрид (ще грає), далі рим і пишуть що ще й на страсбург500 записалась прямо перед рг…я б ще розумів таку гру без «відпочинку» коли ти вилітаєш в перших колах… подивимось…мені здається що еліні зараз рейтинг пофіг. їй головне гарно виступати на слемах, і саме головне - виграти із збірною, тим більше що її управляюча компанія зараз відповідає за збірну…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746673 вiд 2026-04-27 10:45:09Нафтові шейхи рано чи пізно скинуться баблом і куплять собі не дуже мирний атом разом із засобами доставки - бо стара жопа надто йобнута, шоб покладати на неї якісь надії.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746672 вiд 2026-04-27 10:28:55sk № 1746669 вiд 2026-04-27 09:51:57 Залежить від самопочуття Еліни, мені здається, що Марта буде вище, тільки якщо Еліна зіграє на кілька турнірів серій 1000 та 500 менше до кінця року, і то тільки за умови, що Марта не провалить турніри Grand Slam. Якби в них зараз не було різниці в рейтингу, тоді б я ставив на Марту.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746671 вiд 2026-04-27 10:27:31катар наче оголосив форс-мажор на поставки зрідженого газу, але, як пишуть, прилетіло десь до 15ти шахедів і 5 крилатих ракет (+-) …та вся нафто-газова інфраструктура країн затоки - до сих пір в режимі «рожевих поні»не знаю якими словами вони повинні відговорювати трампа починати щось робити, що змусить іран у відповідь йобнути по нпз сусідів---------------@NRG_monitor: ранее Иран опубликовал список целей, которые он атакует в случае возобновления американской атаки: газовые объекты RasGas и СПГ-комплекс Ras Laffan в Катаре (уже из-за атак вышли из строя 17% мощностей); газовый комплекс на острове Дас (ОАЭ), включающий пять установок по переработке газа и три линии по сжижению СПГ; остров Зирку — крупный офшорный нефтегазовый центр в ОАЭ, откуда идёт на экспорт нефть с месторождений Upper Zakum, Umm Al-Dalkh и Satah; объекты добычи в Саудовской Аравии на месторождениях Абкаик, Сафания и Хураис (является одним из крупнейших в мире); объекты добычи в Кувейте - месторождения группы «Большой Бурган», включающие месторождения Бурган, Ахмади и Магва - тут находится около 5% мировых разведанных запасов нефти.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746670 вiд 2026-04-27 10:14:29Потицяв AI-портрети. Уморітєльноє чтиво!Ви тут всі п'яні - шизоїдні емоційно нестабільні токсичні істерички з схильністю до копролалії.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746669 вiд 2026-04-27 09:51:57теніспо марті. я вже 2й рік чекаю на її прорив (мінімум в топ-10). по деяким компонентам (статистично) - вона в топ5. типу прийом подачі. потрібно гру робити більш збалансованоюв минулому році ми навіть тут обговорювали дві її гри проти бульба-дури (по-моєму мадрид і рим). де вона програла 4 сети. але в 3х то були тай-брейкиу цьому сезоні в «рейс» -рейтингу - де рахуються очки набрані в 2026 - вона 16та (з урахуванням того що в австралії отримала травму і трохи пропускала)до речі, еліна 4та в цьому рейтингу (риба-саба-пегула попереду) …ну і марта в минулому році і зараз на ао вилітала на слемах в першому колі. тому без очок зі слемів маючи 20+ місце - гарний результат… подивимось…так, привчила нас до того що любить зробити «сенсацію» в негативному сенсі, але…вангую що на кінець року вона в рейтингу буде вище за еліну…
Тиць [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746668 вiд 2026-04-27 09:47:51PhilusДякую за нову єретичну. Класно вихдить.В консолі ще висить декілька помилок, але найбільше дошкуляє що загубилася obsilf. ico
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746667 вiд 2026-04-27 09:45:53бля, «лінгвісти» - страшні люди :)ви що, коли на О строчите, через грамарлі чи ші перевіряєте чи все коректно написали?особливо коли з телефону в екран тицяєте…я ніколи навіть не задумувався писати С чи Ш…як «попре» - так і буде…а зараз ось задумався, і як у тому анекдоті (попросив ші щоб «оформив»)-----У старого сивого професора з дуже пишною та довгою бородою студенти запитали:— Професоре, а ви, коли спите, бороду під ковдру кладете чи зверху?Професор замислився:— Та ви знаєте, якось ніколи не звертав уваги…Через тиждень він приходить на лекцію — очі червоні, під очима мішки, вигляд жахливий. Ловить цих студентів у коридорі за ґудзики, притискає до стіни і хрипким голосом каже:— С*ки! Я тиждень спати не можу! І так незручно, і так заважає!
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746666 вiд 2026-04-27 08:07:04Lazy, на євроньюз українською залишали англійський термін grand slam латинськими літерами. Але загалом шлем в українській - це картярський термін, запозичений із французької chelem i німецької schlemm. До речі, Великий шлем польською теж Wielki Szlem.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746665 вiд 2026-04-27 01:35:39yagshamash№ 1746661А чому не називати «слем», як у абсолютній більшості мов світу? Судячи з Вікіпедії, «шлем» кажуть тільки бяларуси, кацапи, болгари та українці. У всіх інших - «слем». Я так розумію, в які мови кацапи насрали - там і «шлем».Щодо «шолому» - така пиздувата помилкова назва також часто зустрічається. Про це вже тут було.Поширений термін «Великий шолом» — помилковий. Він потрапив до української внаслідок запозичення англійського Grand Slam через рос. Большой Шлем. Насправді слово slam до українського «шолом» не має жодного стосунку, а означає «сильний удар», «шлем» (картярський термін) [1]. Перекладений на російську як «шлем» (можна було залишити й «слэм») [2], він зазнав гіперкорекції в українському перекладі.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746664 вiд 2026-04-27 01:15:40yagshamash № 1746661 вiд 2026-04-27 00:59:54 LAZY № 1746660 Назва Великий Шлем походить від карнярської гри slam, що українською перекладається шлем, а не шолом (helmet). Шолом і шлем (картярська гра) не мають геть ніц спільного. -------------- А я думаю, що воно всьо походить від Шльоми Гомельського, інженера
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746663 вiд 2026-04-27 01:14:39А ця Марта Костюк - вона не є донькою тренера Динамо Київ Ігоря Костюка?
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746662 вiд 2026-04-27 01:00:42картярської
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746661 вiд 2026-04-27 00:59:54LAZY № 1746660 Назва Великий Шлем походить від карнярської гри slam, що українською перекладається шлем, а не шолом (helmet). Шолом і шлем (картярська гра) не мають геть ніц спільного.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746660 вiд 2026-04-27 00:52:09Які нахуй «шлеми» блядь.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746659 вiд 2026-04-27 00:34:42Все що я написав не відміняє того, що вона може навіть наступну гру тупо злити прохідній суперниці.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746658 вiд 2026-04-27 00:32:52yagshamash № 1746657 вiд 2026-04-27 00:13:11 На матч їй завадила подати суперниця. У Марти не було сьогодні впевненої переваги на своїй подачі. Вона подавала максимально зібрано, але виграла на своїй подачі лише 62% розіграшів, зіграти з таким низьким відсотком без жодного відданого брейку дуже важко, і це диво, що вона допустила це не в ключові моменти (в першому сеті двісті буквально вигризла свою подачу з подвійних брейків), а вже тоді, коли могла без серйозних наслідків для результату віддати один гейм. Марта до того зробила брейк на 5-2, відчула, що перемога вже близько, і Пегула зробила відчайдушну спробу хоч якось зачепитись і ще пограти. Сьогодні у Марти була два (ще завадила на прийомі перший гейм другого сету) реально слабких гейми з 17, порівняно з типовою грою, це дуже сильний прогрес.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746657 вiд 2026-04-27 00:13:11sk № 1746655 Можна чекати, але в Марти якісь комахи чи черв'ячки у голові. Вона психована, як от сьогодні 6 1, 5 2. Що тобі заважає подати на матч? Хуй там! Не подам, бо я нєрвная. Ну, тоді тобі до психіатра, а не шлеми вигравати.
sk [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1746656 вiд 2026-04-26 23:34:58По марафонуЧувак першу половину пробіг повільніше за другу!Мало того. Всі рекорди марафону до цього були при температурі 7-11 градусів. Якщо тепліше - додаткова витрата енергії на охолодження тіла, піт, більше води в себе вливати потрібно, і її нести в собі)А тут пишуть що на старті було 11, на фініші до 18…Заборонять такі кросівки нафіг!)