🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1081.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707812 вiд 2024-11-20 18:42:27

смотрю на Саньоля.. Если он из игроков уровня Торпедо Кутаиси мог создать приличную каманду, которая разок даже у португалов выиграла, то что бы он сделал из наших игроков?

Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707811 вiд 2024-11-20 18:35:47

Enot
№ 1707800 вiд 2024-11-20 16:56:18

Кратом - опіоїд. Якщо країни, де воно росте випалюють, то що ти кратономан можеш довести. Єдина доведена користь від нього - опція замінити чи комбопак з метадоном аби злізти з герича. Решта включно з малодозом - тік-ток-тік-ток до залежності. Але ти пиши ще.
ЗІ у Канаді є таке визнане явище, як функціональні наркомани (як раніше функціональні алконавти). Доза щодня, але поведінка на роботі, за кермом тощо контрольована (не відсвічують). Не легальна, бо доза у крові завжди вища від ліміту, але вони порівняно небезпечні і здатні плюс-мінус нормально функціонувати без збитків/загрози суспільству. Лонг-терм все одно будуть наслідки. Ну або помруть, як і ми усі :)

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707810 вiд 2024-11-20 18:33:45

щас по игого спорт повтор) открытому) чехи-грузины.. Кто не смотрел, рекомендую..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707809 вiд 2024-11-20 18:11:49

посмотрел бразилов против Уругвая. Дык, два опорника и не стесняются, Жерсон и Гимараешь. Оба отпахали так, что пришлось заменять..

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707808 вiд 2024-11-20 18:08:02

VVV
№ 1707778

цe прoстo кoмeдiя…

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707807 вiд 2024-11-20 17:25:19

Сборной Косово присуждено техническое поражение в матче с Румынией - УЕФА

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707806 вiд 2024-11-20 17:17:38

Enot
№ 1707805

Ну так ми не знаємо звісно їх внутрішніх процедур та документів. Вони ж їм належать, вони це для себе писали, не для нас.

Я розумію, що такі новини\алерти неприємні для нас.
Наше МЗС правильно виступило з заявою, свою роботу зробили.
А посольство зробило свою роботу.

Може після заяви нашого МЗС щось зміниться, але скоріше ні. Бо це їх зона відповідальності.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707805 вiд 2024-11-20 17:05:04

Starik (Україна, Київ)
№ 1707801 вiд 2024-11-20 16:57:59
Ані ти, ані я не знаємо це уряд США наказав чи це рішення самого посольства. Раніше таких наказів не було, незважаючи на регулярні обстріли Києва. Зараз росіян. цю ситуацію використовують для своїх пропагандистських цілей.

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707804 вiд 2024-11-20 17:04:33

Бо якщо потужні американські санкції не можуть дати ради кацапській нафті на продаж Україна справитися без зайвої допомоги

OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707803 вiд 2024-11-20 17:01:51

Коли Трамп офіційно прийме владу Зеленському варто зіграти у гру Я псих, у мене справа є. Як штати зажмуть допомогу варто попередити, що у цьому випадку ми воюємо всіма доступними засобами. Які включають посилання Новоросійська танкерів з нафтою на зустріч з крейсером Москва. Трам, як й хуйло, розуміють лише силу.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707802 вiд 2024-11-20 17:00:30

У нас найбільше соціокультурне досягнення часів незалежності - народ масово перейшов з горілки на пиво, це сприяло суттєвому оздоровленню соціуму, хоча пиво теж алкоголь і несе шкоду при регулярному вживанні. Але далеко не таку шкоду як горілка. Якщо суспільство масово перейде з алкоголю на кратом та деякі інші ентеогени, це буде дуже добре для суспільства. Війна сприяє розповсюдженню алкоголізму, а ці речі набагато безпечніші

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707801 вiд 2024-11-20 16:57:59

Enot
№ 1707792

Вони працюють в Україні на уряд США. Тож саме уряд США говорить їм що робити. А не наш МЗС, чи інші потужні органи.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707800 вiд 2024-11-20 16:56:18

Наша влада зробила велику дурість - постановою кабінету міністрів заборонила кратом. В наших умовах це дуже добре що така річ була легальною і доступною, він допоміг багатьом людям злізти з важких наркотиків та алкоголю, він є їх безпечною альтернативою, допомагає людям з нервовими розладами, з ПТСР та хронічними болями. Наркотики забороняють тому що вони негативно впливають на соціум, кратом на соціум впливає позитивно, особливо на соціум який знаходиться в стані війни. Тому прошу шановних ацців підписати петицію.
https://petition.kmu.gov.ua/petitions/7496

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707799 вiд 2024-11-20 16:55:58

olma
№ 1707791

Ф чому учора (19.11) ніхто не напружився, бо буле таке саме повідомлення?
Йде якась херня, або бюрократична, або реальна.

Чому не було повідомлення 17.11? Може й дійсно неділя, а може вони і не знали.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707798 вiд 2024-11-20 16:55:10

Papka
№ 1707797
ну наче як сьогоді, Шторми десь на курщині, відос якось кацапа усі тягають

Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707797 вiд 2024-11-20 16:48:28

Файтербомбер плаче за те, що підльотний час Атакамсів вчора був 2 хв. 16 с., а штормів сьогодні - 2 хв. 30 с. І ще плаче, що «проспали» 6 носіїв, що майже одночасно випустили 12 ракет.

Ми про щось не знаємо? Схоже, була атака Storm Shadow сьогодні…

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707796 вiд 2024-11-20 16:43:48

milanese
№ 1707795 вiд 2024-11-20 16:25:21

Наші славні розвідники займаються інформаційними спецопераціями, а їхні підлі шпіони розповсюджують фейки. В цьому вся різниця, і в принципі під час війни не варто дуже вже сильно ставити ці тези під сумнів. Так часом ГУР робить щось таке, що вигідно тільки ГУР, а не всьому народу України, але то вже таке.

milanese [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707795 вiд 2024-11-20 16:25:21

Nycolas
№ 1707793
головне, що ГУР одну правдоньку розповідає)

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707794 вiд 2024-11-20 16:24:50

2 Vichny
№ 1707758
я знаю. Поэтому и пишу..

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707793 вiд 2024-11-20 15:18:37

РФ поширює фейкові повідомлення про загрозу «особливо масованого» ракетного удару по Україні, - ГУР МО

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707792 вiд 2024-11-20 15:06:15

Starik (Україна, Київ)
№ 1707790 вiд 2024-11-20 14:36:24
Вони працюють в Україні, вони тут не туристи.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707791 вiд 2024-11-20 14:57:24

Starik (Україна, Київ)
№ 1707790
----
ГУР повідомляє, що оці русня проводить ІПСО, псіхіческую атаку на українців.

Чому американська амбасада не попередила своїх громадян 17 листопада, коли русня завдала комбінованого масованого удару після 2 місяців перерви? (Тому що неділя була?).

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707790 вiд 2024-11-20 14:36:24

olma
№ 1707789

а чому чиновники і громадяни іншої країни повинні «героїчно» ризикувати, щоб не наробити шухеру?
тим більш, у них політика заходів безпеки, отримали інфу\наказ та виконали.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707789 вiд 2024-11-20 14:31:30

Не знаю, що собі думали мериканське МЗС, але шухіру наробили цим повідомлення про закриття амбасади.

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707788 вiд 2024-11-20 14:02:13

Jen
№ 1707785
правильно хтось з лом-ів підмітив
оці зливи інфи про «дозволи» виглядають як торг з хуйлом…
коли давали хаймарси - ніяких «зливів» не було
спочатку почали горіти склади, а потім вже «оголошення» …

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707787 вiд 2024-11-20 13:44:48

Грузинські вболівальники: «УЄФА» потопив «Грузію, щоб витягти Україну та Чехію до Ліги А»

огляд грузинських форумів
https://www.dynamomania.com/news/750382-gruzinskie-bolelschiki-uefa-potopil-gruziyu-chtoby-vytyanut-ukrainu-i-chehiyu-v-ligu-a

PEPSI(Тірана) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707786 вiд 2024-11-20 13:16:00

Vichny
Якби ще й забивав, був би 88. :-)

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707785 вiд 2024-11-20 13:12:12

Адміністрація президента Байдена дозволила використання британських ракет Storm Shadow для ударів по території росії, — The Times

Це рішення було потрібно Британії, щоб вона дозволила Україні бити по рф.

В ракетах Storm Shadow є американські комплектуючі.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707784 вiд 2024-11-20 12:45:12

Чому не 88?

PEPSI(Тірана) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707783 вiд 2024-11-20 11:50:21

Зіна добавив розумної гри команді. Якісний гравець і потрібний, безумовно.
Забарний - бізон, вже зараз має коштувати 80 млн. Готовий гравець для будь-якої команди.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707782 вiд 2024-11-20 10:59:05

Грузини цікавлять тільки ті, які підтримують Україну. Всі інші грузини ідуть к фуям.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707781 вiд 2024-11-20 10:48:11

Nycolas
№ 1707780

почитай які там стрибки на ЄС. наче кацапня якась.

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707780 вiд 2024-11-20 10:39:38

VVV
№ 1707778

дивився паралельно матч з Чехією - дуже борзо поводили себе на полі грузини (мяко кажучи)

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707779 вiд 2024-11-20 10:38:15

? У місті ґубкін бєлгородської області успішно уражено командний пункт угруповання військ “сєвєр” російської окупаційної армії.
? https://gur.gov.ua/content/vybukhy-i-hustyi-dym-u-misti-gubkin-na-rosii-urazheno-komandnyi-punkt-uhrupovannia-viisk-sievier.html

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707778 вiд 2024-11-20 10:30:44

https://www.dynamomania.com/news/750382-gruzinskie-bolelschiki-uefa-potopil-gruziyu-chtoby-vytyanut-ukrainu-i-chehiyu-v-ligu-a

або це така вибірка, або грузинів остаточно поплавило. смердить кацапнею. їбанулись.
албанців теж трохи повело.
маленькі збірні дарують один-два непогані матчі вболівальникам і у тих зносить дахи.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707777 вiд 2024-11-20 10:26:43

нарешті. міни це дуже добре

klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707776 вiд 2024-11-20 10:19:40

На 4рік війни почали роздуплятись що робити з м'ясними штурмами

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707775 вiд 2024-11-20 10:00:59

США передадуть Україні протипіхотні міни. Адміністрація Байдена скасувала власну заборону, - ЗМІ

Використання мін буде обмежене територією України з акцентом на Східний напрямок. Це може значно уповільнити просування рашистів та вплинути на хід війни більше ніж далекобійна зброя, - вважають військові аналітики

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707774 вiд 2024-11-20 09:31:31

ппо в києві (і не тільки) працює постійно
«кулемети» мобільних груп - вже всі звикли, і якщо в якусь ніч не чутно - то це «незвично»
а от закриття посольства на один день - «цікава» новина
наче пишуть що в чорному морі кораблі з калібрами…

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707773 вiд 2024-11-20 09:27:02

Могли б відразу евакуюватися, як завжди


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.