Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707812 вiд 2024-11-20 18:42:27смотрю на Саньоля.. Если он из игроков уровня Торпедо Кутаиси мог создать приличную каманду, которая разок даже у португалов выиграла, то что бы он сделал из наших игроков?
Геть(Геть) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707811 вiд 2024-11-20 18:35:47Enot № 1707800 вiд 2024-11-20 16:56:18 Кратом - опіоїд. Якщо країни, де воно росте випалюють, то що ти кратономан можеш довести. Єдина доведена користь від нього - опція замінити чи комбопак з метадоном аби злізти з герича. Решта включно з малодозом - тік-ток-тік-ток до залежності. Але ти пиши ще. ЗІ у Канаді є таке визнане явище, як функціональні наркомани (як раніше функціональні алконавти). Доза щодня, але поведінка на роботі, за кермом тощо контрольована (не відсвічують). Не легальна, бо доза у крові завжди вища від ліміту, але вони порівняно небезпечні і здатні плюс-мінус нормально функціонувати без збитків/загрози суспільству. Лонг-терм все одно будуть наслідки. Ну або помруть, як і ми усі :)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707810 вiд 2024-11-20 18:33:45щас по игого спорт повтор) открытому) чехи-грузины.. Кто не смотрел, рекомендую..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707809 вiд 2024-11-20 18:11:49посмотрел бразилов против Уругвая. Дык, два опорника и не стесняются, Жерсон и Гимараешь. Оба отпахали так, что пришлось заменять..
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707808 вiд 2024-11-20 18:08:02VVV № 1707778 цe прoстo кoмeдiя…
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707807 вiд 2024-11-20 17:25:19Сборной Косово присуждено техническое поражение в матче с Румынией - УЕФА
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707806 вiд 2024-11-20 17:17:38Enot № 1707805 Ну так ми не знаємо звісно їх внутрішніх процедур та документів. Вони ж їм належать, вони це для себе писали, не для нас. Я розумію, що такі новини\алерти неприємні для нас. Наше МЗС правильно виступило з заявою, свою роботу зробили. А посольство зробило свою роботу. Може після заяви нашого МЗС щось зміниться, але скоріше ні. Бо це їх зона відповідальності.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707805 вiд 2024-11-20 17:05:04Starik (Україна, Київ) № 1707801 вiд 2024-11-20 16:57:59 Ані ти, ані я не знаємо це уряд США наказав чи це рішення самого посольства. Раніше таких наказів не було, незважаючи на регулярні обстріли Києва. Зараз росіян. цю ситуацію використовують для своїх пропагандистських цілей.
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707804 вiд 2024-11-20 17:04:33Бо якщо потужні американські санкції не можуть дати ради кацапській нафті на продаж Україна справитися без зайвої допомоги
OlegSh [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707803 вiд 2024-11-20 17:01:51Коли Трамп офіційно прийме владу Зеленському варто зіграти у гру Я псих, у мене справа є. Як штати зажмуть допомогу варто попередити, що у цьому випадку ми воюємо всіма доступними засобами. Які включають посилання Новоросійська танкерів з нафтою на зустріч з крейсером Москва. Трам, як й хуйло, розуміють лише силу.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707802 вiд 2024-11-20 17:00:30У нас найбільше соціокультурне досягнення часів незалежності - народ масово перейшов з горілки на пиво, це сприяло суттєвому оздоровленню соціуму, хоча пиво теж алкоголь і несе шкоду при регулярному вживанні. Але далеко не таку шкоду як горілка. Якщо суспільство масово перейде з алкоголю на кратом та деякі інші ентеогени, це буде дуже добре для суспільства. Війна сприяє розповсюдженню алкоголізму, а ці речі набагато безпечніші
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707801 вiд 2024-11-20 16:57:59Enot № 1707792 Вони працюють в Україні на уряд США. Тож саме уряд США говорить їм що робити. А не наш МЗС, чи інші потужні органи.
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707800 вiд 2024-11-20 16:56:18Наша влада зробила велику дурість - постановою кабінету міністрів заборонила кратом. В наших умовах це дуже добре що така річ була легальною і доступною, він допоміг багатьом людям злізти з важких наркотиків та алкоголю, він є їх безпечною альтернативою, допомагає людям з нервовими розладами, з ПТСР та хронічними болями. Наркотики забороняють тому що вони негативно впливають на соціум, кратом на соціум впливає позитивно, особливо на соціум який знаходиться в стані війни. Тому прошу шановних ацців підписати петицію. https://petition.kmu.gov.ua/petitions/7496
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707799 вiд 2024-11-20 16:55:58olma № 1707791 Ф чому учора (19.11) ніхто не напружився, бо буле таке саме повідомлення? Йде якась херня, або бюрократична, або реальна. Чому не було повідомлення 17.11? Може й дійсно неділя, а може вони і не знали.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707798 вiд 2024-11-20 16:55:10Papka № 1707797 ну наче як сьогоді, Шторми десь на курщині, відос якось кацапа усі тягають
Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707797 вiд 2024-11-20 16:48:28Файтербомбер плаче за те, що підльотний час Атакамсів вчора був 2 хв. 16 с., а штормів сьогодні - 2 хв. 30 с. І ще плаче, що «проспали» 6 носіїв, що майже одночасно випустили 12 ракет. Ми про щось не знаємо? Схоже, була атака Storm Shadow сьогодні…
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707796 вiд 2024-11-20 16:43:48milanese № 1707795 вiд 2024-11-20 16:25:21 Наші славні розвідники займаються інформаційними спецопераціями, а їхні підлі шпіони розповсюджують фейки. В цьому вся різниця, і в принципі під час війни не варто дуже вже сильно ставити ці тези під сумнів. Так часом ГУР робить щось таке, що вигідно тільки ГУР, а не всьому народу України, але то вже таке.
milanese [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707795 вiд 2024-11-20 16:25:21Nycolas № 1707793 головне, що ГУР одну правдоньку розповідає)
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707794 вiд 2024-11-20 16:24:502 Vichny№ 1707758я знаю. Поэтому и пишу..
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707793 вiд 2024-11-20 15:18:37РФ поширює фейкові повідомлення про загрозу «особливо масованого» ракетного удару по Україні, - ГУР МО
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707792 вiд 2024-11-20 15:06:15 Starik (Україна, Київ) № 1707790 вiд 2024-11-20 14:36:24 Вони працюють в Україні, вони тут не туристи.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707791 вiд 2024-11-20 14:57:24Starik (Україна, Київ) № 1707790 ---- ГУР повідомляє, що оці русня проводить ІПСО, псіхіческую атаку на українців. Чому американська амбасада не попередила своїх громадян 17 листопада, коли русня завдала комбінованого масованого удару після 2 місяців перерви? (Тому що неділя була?).
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707790 вiд 2024-11-20 14:36:24olma № 1707789 а чому чиновники і громадяни іншої країни повинні «героїчно» ризикувати, щоб не наробити шухеру? тим більш, у них політика заходів безпеки, отримали інфу\наказ та виконали.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707789 вiд 2024-11-20 14:31:30Не знаю, що собі думали мериканське МЗС, але шухіру наробили цим повідомлення про закриття амбасади.
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707788 вiд 2024-11-20 14:02:13Jen № 1707785 правильно хтось з лом-ів підмітив оці зливи інфи про «дозволи» виглядають як торг з хуйлом… коли давали хаймарси - ніяких «зливів» не було спочатку почали горіти склади, а потім вже «оголошення» …
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707787 вiд 2024-11-20 13:44:48Грузинські вболівальники: «УЄФА» потопив «Грузію, щоб витягти Україну та Чехію до Ліги А» огляд грузинських форумів https://www.dynamomania.com/news/750382-gruzinskie-bolelschiki-uefa-potopil-gruziyu-chtoby-vytyanut-ukrainu-i-chehiyu-v-ligu-a
PEPSI(Тірана) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707786 вiд 2024-11-20 13:16:00Vichny Якби ще й забивав, був би 88. :-)
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707785 вiд 2024-11-20 13:12:12Адміністрація президента Байдена дозволила використання британських ракет Storm Shadow для ударів по території росії, — The Times Це рішення було потрібно Британії, щоб вона дозволила Україні бити по рф. В ракетах Storm Shadow є американські комплектуючі.
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707784 вiд 2024-11-20 12:45:12Чому не 88?
PEPSI(Тірана) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707783 вiд 2024-11-20 11:50:21Зіна добавив розумної гри команді. Якісний гравець і потрібний, безумовно. Забарний - бізон, вже зараз має коштувати 80 млн. Готовий гравець для будь-якої команди.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707782 вiд 2024-11-20 10:59:05Грузини цікавлять тільки ті, які підтримують Україну. Всі інші грузини ідуть к фуям.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707781 вiд 2024-11-20 10:48:11Nycolas № 1707780 почитай які там стрибки на ЄС. наче кацапня якась.
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707780 вiд 2024-11-20 10:39:38VVV № 1707778 дивився паралельно матч з Чехією - дуже борзо поводили себе на полі грузини (мяко кажучи)
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707779 вiд 2024-11-20 10:38:15? У місті ґубкін бєлгородської області успішно уражено командний пункт угруповання військ “сєвєр” російської окупаційної армії. ? https://gur.gov.ua/content/vybukhy-i-hustyi-dym-u-misti-gubkin-na-rosii-urazheno-komandnyi-punkt-uhrupovannia-viisk-sievier.html
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707778 вiд 2024-11-20 10:30:44https://www.dynamomania.com/news/750382-gruzinskie-bolelschiki-uefa-potopil-gruziyu-chtoby-vytyanut-ukrainu-i-chehiyu-v-ligu-a або це така вибірка, або грузинів остаточно поплавило. смердить кацапнею. їбанулись. албанців теж трохи повело. маленькі збірні дарують один-два непогані матчі вболівальникам і у тих зносить дахи.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707777 вiд 2024-11-20 10:26:43нарешті. міни це дуже добре
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707776 вiд 2024-11-20 10:19:40На 4рік війни почали роздуплятись що робити з м'ясними штурмами
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707775 вiд 2024-11-20 10:00:59США передадуть Україні протипіхотні міни. Адміністрація Байдена скасувала власну заборону, - ЗМІ Використання мін буде обмежене територією України з акцентом на Східний напрямок. Це може значно уповільнити просування рашистів та вплинути на хід війни більше ніж далекобійна зброя, - вважають військові аналітики
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707774 вiд 2024-11-20 09:31:31ппо в києві (і не тільки) працює постійно «кулемети» мобільних груп - вже всі звикли, і якщо в якусь ніч не чутно - то це «незвично» а от закриття посольства на один день - «цікава» новина наче пишуть що в чорному морі кораблі з калібрами…
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707773 вiд 2024-11-20 09:27:02Могли б відразу евакуюватися, як завжди