🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1082.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707772 вiд 2024-11-20 09:13:10

вона американське посольство закрилося на сьогодні, пишуть на сайті, що буде потужний наліт, не відходьте далеко від укриттів..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707771 вiд 2024-11-20 09:08:39

та не.. У мене під вухом автоматична пушка шарашила..

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707770 вiд 2024-11-20 08:55:43

https://www.pravda.com.ua/news/2024/11/20/7485391/

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707769 вiд 2024-11-20 08:04:29

така пальба була вночі, а Віталян мовчит..

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707768 вiд 2024-11-20 04:00:19

PEPSI (Тірана)
№ 1707764 вiд 2024-11-20 02:24:25

Бог існує.

Йобаний дебіл, я їбу.

PEPSI(Тірана) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707767 вiд 2024-11-20 02:44:53

Vichny
Незвична ситуація відбулась, не я один здивувався.
Опишу детальніше. Кричалками керував чувак з мегафоном. Зарядили дві-три стандартних - «україна», «Ми прийшли перемагати!» і «слава Україні». Потім пауза. Коротка дискусія що кричати далі. Хтось запропонував чуваку Хто не скаче.
Фани набрали повіря у легені - і вуаля. Старт і гол. Совпаденіє? Нє думаю.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707766 вiд 2024-11-20 02:31:38

А то шо телефон хтось виймає замість дивитись на поле і переживати, то вже давно не дивовижно.
Під час трансляції пару раз покзували якогось довбойоба, який стояв напівобороту до поля і пилив селфачки.
Ні, Пепс, то був не ти, то якийсь жирніший кабан

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707765 вiд 2024-11-20 02:29:17

PEPSI (Тірана)
№ 1707764 вiд 2024-11-20 02:24:25

Ага, прям кожний раз під час хтонескачетой москаль/серб забиваються голи, камон

PEPSI(Тірана) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707764 вiд 2024-11-20 02:24:25

Бог існує.
Сьогодні став свідком 2 магічних потойбічних подій у Тірані.
1. Над стадіоном перед матчем зібрались чорно-сині дощові хмари.
Небо раптом прорізало синім коридором, який розширився і дощові хмари злизало як корова язиком. Фантастика.

2. Укр фан-сектор потужно зарядив «Хто не скаче - той москаль!» - і збірна одразу забила гол. Магія кричалки. Божественно. Всі фани не повірили і почали здивовано переглядатись. Що це було?

Ще дивовижніше те, що я саме в цей момент вийняв телефон і випадково зняв саме цей момент. Ось він:

? si=eHaf4ejYWzq2dPns

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707763 вiд 2024-11-20 01:38:30

yagshamash
№ 1707760

Аааа, то інший плей-оф, курва мать.
А наш плей-оф був ще при Петракові

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707762 вiд 2024-11-20 01:37:49

OG
№ 1707759

Блядь, був схвильований пля сьогоднішнього матчу, переплутав тебе з КІО.
Вибачаюсь перед обидвома %)

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707761 вiд 2024-11-20 01:17:02

Плейоф

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707760 вiд 2024-11-20 01:16:40

Vichny, це було цього року. Ми грали плей-рф із Босною, а тоді з Ісландією, щоби потрапити на ЧЄ.

OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707759 вiд 2024-11-20 01:04:54

З перемогою!

Vichny

Я був подумки з вами, з Києва так і не поїхав тоді.

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707758 вiд 2024-11-20 00:52:59

Batyj
є 1707702 вiд 2024-11-19 23:19:11

Мудрика не видать сегодня.. Пора снимать..
-------------------
Експерт!

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707757 вiд 2024-11-20 00:25:05

До речі хуєфа нараховує + 4000 командам рашистів. За що? Нашому уаф треба порушити питання, що ми всі матчі граємо на виїзді.
Де компенсації нам?

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707756 вiд 2024-11-20 00:24:09

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
є 1707614 вiд 2024-11-19 07:42:34

PEPSI (Тірана)
№ 1707611 вiд 2024-11-19 04:35:28

Так там же ніби більшість мусульмани - і все одно бухають потужно?

---------------
Та які нахуй мусульмани, шо за йобані стереотипи

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707755 вiд 2024-11-20 00:22:49

PEPSI (Тірана)
є 1707611 вiд 2024-11-19 04:35:28

Вітання з Тірани.
Трохи атмосфери перед матчем, кому цікаво:
Виїзд схоже буде веселим, Тірана зустріла сюрпризом, саме зараз на головній площі столиці проходить пивний фестиваль, пиво ллється рікою, народу повно, жариться мясо, на сцені запалює якийсь місцевий Шатунов, недалеко від стадіону :-)), балканські ритми і феєрію не передати ніяким відео.

А ось і відео:

? si=tnC3UALLw0EkS13Q

----------------
Ахуєнно!
Дуже сумую за такими подорожами

Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707754 вiд 2024-11-20 00:16:30

2 Fozzey
№ 1707752
Не поведеться) Т9

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707753 вiд 2024-11-20 00:16:16

yagshamash
№ 1707633 вiд 2024-11-19 12:36:52

Olma, я їздив на плей-оф до Боснії. Там є заклади, де алкоголь не продають, але тут-таки поруч продають. В усіх крамницях без проблем. І це тоді Рамадан був (Рамазан місцевою).
--------------------
В 2021-му?
Їбать, а як ми не перетнулися? Сектор був невеличкий. OG був з нами.
Пепс теж був, але тихарився від мене десь на навколоцентральних секторах :)

Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707752 вiд 2024-11-20 00:15:04

2 Valeriy
№ 1707748
Не доведеться). Не той персонаж)). Дуже серйозно до всього цього ставиться. Мрія всього життя.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707751 вiд 2024-11-20 00:14:00

В принципі з усіма можливими суперниками шанси є. Хіба що бельгійці вже зараз виженуть тренера і трохи оновлять команду, яка все ж вища за Україну за класом гравців, але має проблеми зі зміною поколінь. Інші три команди трошки більше на ходу, ніж Україна, але всі вони на Євро теж не вийшли з групи.

Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707750 вiд 2024-11-20 00:13:36

2 Ukrainian Ranger
№ 1707639
Умовна. Дешевша значно за Хорватію, але душевно. Стара школа. Свіжі морепродукти, бо холодильників не так, щоби вистачає)

Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707749 вiд 2024-11-20 00:12:03

2 PEPSI
№ 1707643
Море в Албанії чарівне. І ціни. Що ще тре?

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707748 вiд 2024-11-20 00:10:08

Fozzey
№ 1707745 вiд 2024-11-20 00:06:22

2 Valeriy
№ 1707684
Я знаю. Але ні)
----------------------
Висилай мені. Я сам буду йому підсказувати. З телевізора, як знає кожний вболівальник, воно завжди видніше.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707747 вiд 2024-11-20 00:06:43

yagshamash
№ 1707742

Тренери почали вивчати гру кращого бомбардиру. І що?
Вони різні, більше того, кращий результат був би, якби ми грали Я-Д, як ЯЯ.
Але Мудрик, Шапа, Судаков і Бражко не можуть забезпечити надійність

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707746 вiд 2024-11-20 00:06:24

Яремчук більш технічний
Це як Блохін і Євтушенко

Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707745 вiд 2024-11-20 00:06:22

2 Valeriy
№ 1707684
Я знаю. Але ні)

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707744 вiд 2024-11-20 00:03:52

Турція - хуюрція

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707743 вiд 2024-11-20 00:02:45

LAZY
№ 1707740

А шо? :)
Ні, сьогодні була математика в матчі.
А це більше стиль Шеви

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707742 вiд 2024-11-20 00:01:48

Я завжди вважав, що для збірної Яремчук більш корисний, ніж Довбик.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707741 вiд 2024-11-20 00:01:25

LAZY
№ 170773

Хочу Бельгів при здорових Мудрику та Циганкову.
Попіл Клааса :)

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707740 вiд 2024-11-20 00:00:15

Starik (Україна, Київ)
№ 1707727 вiд 2024-11-19 23:43:27

Він не найкращий тренер у світі, більше того я думаю, що Шевченко сьогодні допоміг :)

Це як? Парішал з договорняками?

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707739 вiд 2024-11-19 23:59:29

Черногорія - Турція, дощ і поле як щось середнє між перекопаним городом та болотом.
Нам повезло, що дощова хмара пішла в Чорногорію.
Чорногорія виграла.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707738 вiд 2024-11-19 23:59:27

Хоча якщо програвати, то краще нормальним пацанам - скоттам, або хоча б лукакам. Але хочеться підарів - мадярів або сербів та тільки Перемагати.

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707737 вiд 2024-11-19 23:58:58

Ось Ребров і сказал про втому та пошкодження гравців Динамо та Шахтаря.
Власне це важко.
Яремчук сьогодні здивував дуже позитивно.

Треба щось робити з витривалістю, і це питання не до Реброва.

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707736 вiд 2024-11-19 23:58:14

Давайте йобаних сербопідарів.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707735 вiд 2024-11-19 23:55:48

Да, мадьяры, сербы, Шотландия, Бельгия..

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707734 вiд 2024-11-19 23:52:02

Batyj
№ 1707733
да, я вже глянув.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707733 вiд 2024-11-19 23:50:22

2 Voxa
№ 1707730
нет.
С каждой группы лиги А 4 место тупо вылетает, а третье место играет со вторым метом лиги Б за остаться в лиге А.


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.