sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707572 вiд 2024-11-18 12:16:04Orest Dniprovskiy № 1707566 звучить як рекламний слоган… щось схоже було про світч-блейди… десь 2 роки назад тільки зараз інколи з'являються відоси як вони працюють… після купи до-опрацювань від виробника…
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707571 вiд 2024-11-18 12:10:45olma № 1707565 ще хтось на радіо сказав що це байден переговорив із сі в бразилії… типу пн-корейці «на території» - це порушення домовленостей… хз кому вірити щось ми сильно «радіємо». як було з ф-16. здавалось що на наст день всі хуйло-літаки на відстані 200 км від лбз будуть падати, аеродроми горіти і т.. п… офіційно ж штати і франція-британія мовчать… «настамнєт». от чекаємо відоси
fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707570 вiд 2024-11-18 11:38:03Sauron № 1707568 Як ти?
Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707569 вiд 2024-11-18 11:37:102 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1707567 Ну тут все «просто»: немає каналу зв'язку - немає що глушити. Тому розробки на основі ШІ, що аналізує зображення і по ньому робить навігацію без будь-який зовнішніх зв'язків (GPS, пристрій керування) дійсно невразливість до РЕБ. Он кацапи хвалиться, що запускають дрони з оптоволоконною лінією для керування, що б обійти РЕБ.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707568 вiд 2024-11-18 11:36:26Ну то хай пробують і розвиваються. Ідеальні умови для країн НАТО покращити свою зброю.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707567 вiд 2024-11-18 11:00:40Щодо невразливості до РЕБ - це вже про багато систем говорилося, а в результаті був повний або частковий обсер.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707566 вiд 2024-11-18 10:57:58Німецька компанія Helsing поставить Україні 4 тисячі безпілотників зі штучним інтелектом. Ці дрони, прозвані Mini-Taurus, будуть оснащені сучасними системами, що роблять їх практично невразливими для російських систем радіоелектронної боротьби і GPS-перешкод. За словами інсайдерів, уже з грудня щомісяця почнуть постачати кілька сотень таких дронів. Зараз кілька зразків тестують на сході України в реальних бойових умовах. Mini-Taurus здатні аналізувати місцевість і визначати місце розташування навіть за складних погодних умов або зруйнованої інфраструктури. Це дає змогу дрону продовжувати місію навіть у разі втрати радіосигналу, що значно збільшує точність ураження. Mini-Taurus має дальність польоту вчетверо більшу, ніж у стандартних українських дронів-камікадзе, і водночас коштує значно дешевше за закордонні аналоги.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707565 вiд 2024-11-18 10:46:47Один на радіо сказав що дозвіл на удари, дали доперва після дзвінка Шольца хуйулу, мовляв Шольц переказав це. дійсно, вчора Шольц сказав, що хуйло відбите, і дзвінок Шольца не подіяв. Хрінові аргументи у колективного заходу проти хуйла
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707564 вiд 2024-11-18 10:10:52sk (Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг]№ 1707555 вiд 2024-11-17 23:41:54Ну і власне ця фуйня - це десь те ж саме, що «парашенка наживаєцца на вайнє».
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707563 вiд 2024-11-18 09:51:31Voxa (м. Запоріжжя) № 1707554 sk (Samsung galaxy) № 1707555 все що треба знати про рудого гандона. хуєсос синуля то як мєдвєдєв у хуйла.
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707562 вiд 2024-11-18 09:30:50Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1707559 та хз чого від них чекати маск такий самий правильно хтось в Х недавно написав (макфол?) - їх натовп вибрав щоб вони зробили яйця дешевше, а вони хочуть робити революції… он маск вже шукає ефективних менеджерів-революціонерів що 2 трильйони бюджету зекономлять. типу ж пообіцяли. навіть сказали що обіцяли зекономити за 1.5 роки - я досягнуть мети - раніше…
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707561 вiд 2024-11-18 09:25:00Отетот Боря - за ним також слід спостерігати, бо від нього може бути багато різної фуйні:https://www.nytimes.com/2024/11/15/us/politics/boris-epshteyn-trump.html
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707560 вiд 2024-11-18 08:59:18ну вот. Никто никому ничего не разрешал..
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707559 вiд 2024-11-18 08:33:45sk (Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг]№ 1707555 вiд 2024-11-17 23:41:54За цим наслєдним принцем треба уважно спостерігати, бо видно, що хоч і мале, але вже велике падло.
sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707558 вiд 2024-11-18 07:27:57yagshamash № 1707557 Я 2 сети пари подивився, і вже не витримав Надя розібралась, і вже було видно що наші кращі. Питання було чи з нервами впораються Програш був би катастрофою. Ми б вилітали в чемпіонат "водокачки'…
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707557 вiд 2024-11-18 07:13:54SK Пару виграли у 3 сетах.
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707556 вiд 2024-11-17 23:46:30Теніс Катя завацька виграла свій матч. 2-2. Вирішальна парна зустріч Катя вчора відіграла 3 важких сети… Обидві ноги затейповані Можливо і на пару вийде. Тому що соболєва що заявлена, дуже молода… І, до речі, була на трибунах весь час. Не розминалась.
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707555 вiд 2024-11-17 23:41:54Donald Trump Jr. @DonaldJTrumpJr · 1h The Military Industrial Complex seems to want to make sure they get World War 3 going before my father has a chance to create peace and save lives. Gotta lock in those $Trillions. Life be damned!!! Imbeciles!
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707554 вiд 2024-11-17 23:37:02до речі менший Трам шось там в тітері вже отписав с прокльонами за дозвіл бити АТАКАМС
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707553 вiд 2024-11-17 23:26:56Batyj № 1707551 а хто на такі ньюанси зверта увагу, коли можно намалювати на мапі коло аж до москви :) До речі, наша Вільха мала дальність до 100км, не так і мало, а шо там з ракетами до неї?
Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707552 вiд 2024-11-17 23:23:57Batyj № 1707545 вiд 2024-11-17 22:26:02 Вот зас Камбьясо, с той де позиции, что и Крыськив вчера, такой же пас слева, той же ближней ногой, тока щекой акуратно в левый угол положил, а не вьебал тупо во вратаря.. -------------------------------------------------- Специально глянул гол. Подумал, что может что-то ты стал понимать в футболе или разбираться, к примеру, в трехмерном пространстве… но нет. Ну если не играл никогда в футбол, то не комментируй футбольный момент с позиции специалиста, а просто оставайся на уровне обычного болельщика. Когда игрок принимает мяч лицом к направлению полета мяча, то какая там может быть ближняя нога! Там может быть только ближняя-дальняя сторона тела (ног, туловища, головы). Справочно для тебя сообщаю, что в выше описанном случае на дальней стороне футболиста находится его жопа, которой тоже разрешается забивать. Доказано Ракицким.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707551 вiд 2024-11-17 23:16:05Дык, вроде разрешили тока на полшишки? На 50 миль?
Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707550 вiд 2024-11-17 23:08:02Sauron № 1707509 +
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707549 вiд 2024-11-17 23:00:05Batyj № 1707540 А центральний деф у них - Сашко Добрийранок. Прикольне прізвище, позитивне.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707548 вiд 2024-11-17 22:59:56Зєля фактично підтвердив. — «План посилення України – це План перемоги, який я представив партнерам. Одним із головних пунктів є далекобійність для нашої армії. Сьогодні багато в медіа говорять про те, що ми отримали дозвіл на відповідні дії. Але ударів завдають не словами. Такі речі не анонсують. Ракети самі за себе скажуть. Обов’язково», - зазначив Зеленський.
Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707547 вiд 2024-11-17 22:56:52Enot № 1707542 Ох уж ці разжигатєлі вайни… Сподіваюсь, ракети є в наявності. :) Вже 2 роки чекаємо на палаючу маскву.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707546 вiд 2024-11-17 22:39:11Пардон, то Гуцуляк первый бил, не Крыськив.., а второй Назаренко..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707545 вiд 2024-11-17 22:26:02Вот зас Камбьясо, с той де позиции, что и Крыськив вчера, такой же пас слева, той же ближней ногой, тока щекой акуратно в левый угол положил, а не вьебал тупо во вратаря..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707544 вiд 2024-11-17 22:22:57Весело там. 2-1
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707543 вiд 2024-11-17 22:21:21И со штрафного 2-0. Нвкуа им Мбапе..
Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707542 вiд 2024-11-17 22:11:02Le Figaro: Франція і Британія дозволили удари углиб РФ ракетами SCALP/Storm Shadow
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707541 вiд 2024-11-17 22:07:18А можна було спочатку подзвонити Сирському, і сказати їбаш їх. А потім коли шось там вже запалає на болотах подзвонити в НЙТаймс?
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707540 вiд 2024-11-17 21:58:40Вааще, итальянская каманда какая-то странная, ни одного афронегра..
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707539 вiд 2024-11-17 21:56:13Пардон, франки.. засунули..
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707538 вiд 2024-11-17 21:52:34Batyj № 1707536 вiд 2024-11-17 21:50:18 Быстро англы итальянам засунули.. … Видели бы это сообщение по обе стороны Ла-Манша!
sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707537 вiд 2024-11-17 21:50:20Русская служба Би-би-си 26 сентября 2024 Россия меняет свою ядерную доктрину, об этом в среду вечером, 25 сентября объявил Владимир Путин. Москва существенно расширяет список оснований для применения ядерного оружия. Эксперты указывают, что это — реакция на дискуссию о возможном разрешении Украине применять западные ракеты для ударов вглубь России. Би-би-си попыталась понять, как изменится подход России к применению ядерного оружия на третий год войны в Украине. Во время заседания Постоянного совещания российского Совбеза по ядерному сдерживанию Путин предложил внести изменения в документ, который называется «Основы государственной политики в области ядерного сдерживания». Этот документ стал публичным всего четыре года назад, когда была принята его нынешняя редакция. «Современная военно-политическая обстановка динамично меняется, и мы обязаны это учитывать. В том числе возникновение новых источников военных угроз и рисков для России и наших союзников», — заявил Путин.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707536 вiд 2024-11-17 21:50:18Быстро англы итальянам засунули..
sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707535 вiд 2024-11-17 21:49:06Шрайк уточнює … Охрана, отмена! В статье на Фигаро говорится про то же самое разрешение бить Атакмсами по РФ. Про Штормы/Скальпы пишут между прочим, мол, Британия и Франция уже разрешили. Но со Штормами затык не в разрешении Британии или Франции, там проблема, что для их эффективного использования нужна специальная американская карта рельефа. Потому что при активном РЭБе эти ракеты летят по маршруту, сверяясь с этой картой. Без использования этой карты (для чего, по версии Путина, подойдут только натовские специалисты) бить по территории РФ смысла нет, только ракеты потеряем. За разрешение на использование этой карты и шла борьба. Получено ли такое разрешение, все еще неясно.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707534 вiд 2024-11-17 21:46:13sk (chromebook acer 14) № 1707533 такхуйлуша наче казало, що удари вглиб пєдєрації західною буде вважати прямим втручанням НАТО.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707533 вiд 2024-11-17 21:38:26до речі. наче коли (місяці три назад?) була купа розмов про дозвіл на далекі ракети, хуйло вилізло в телевізор (свій якийсь там «совєт підірації»?) і сказало що воно змінює хуйло-ядерну доктрину. і тепер атака навіть на заводи що виробляють зброю - буде вважатись як екзестенційна загроза (тобто ядерку дістануть і будуть нею всіх лякати) … якось воно забулось…