🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1087.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707572 вiд 2024-11-18 12:16:04

Orest Dniprovskiy
№ 1707566
звучить як рекламний слоган…
щось схоже було про світч-блейди… десь 2 роки назад
тільки зараз інколи з'являються відоси як вони працюють… після купи до-опрацювань від виробника…

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707571 вiд 2024-11-18 12:10:45

olma
№ 1707565
ще хтось на радіо сказав що це байден переговорив із сі в бразилії… типу пн-корейці «на території» - це порушення домовленостей… хз кому вірити
щось ми сильно «радіємо». як було з ф-16. здавалось що на наст день всі хуйло-літаки на відстані 200 км від лбз будуть падати, аеродроми горіти і т.. п…
офіційно ж штати і франція-британія мовчать… «настамнєт». от чекаємо відоси

fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707570 вiд 2024-11-18 11:38:03

Sauron
№ 1707568

Як ти?

Papka [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707569 вiд 2024-11-18 11:37:10

2 Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1707567

Ну тут все «просто»: немає каналу зв'язку - немає що глушити. Тому розробки на основі ШІ, що аналізує зображення і по ньому робить навігацію без будь-який зовнішніх зв'язків (GPS, пристрій керування) дійсно невразливість до РЕБ.

Он кацапи хвалиться, що запускають дрони з оптоволоконною лінією для керування, що б обійти РЕБ.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707568 вiд 2024-11-18 11:36:26

Ну то хай пробують і розвиваються.
Ідеальні умови для країн НАТО покращити свою зброю.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707567 вiд 2024-11-18 11:00:40

Щодо невразливості до РЕБ - це вже про багато систем говорилося, а в результаті був повний або частковий обсер.

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707566 вiд 2024-11-18 10:57:58

Німецька компанія Helsing поставить Україні 4 тисячі безпілотників зі штучним інтелектом. Ці дрони, прозвані Mini-Taurus, будуть оснащені сучасними системами, що роблять їх практично невразливими для російських систем радіоелектронної боротьби і GPS-перешкод. За словами інсайдерів, уже з грудня щомісяця почнуть постачати кілька сотень таких дронів. Зараз кілька зразків тестують на сході України в реальних бойових умовах.

Mini-Taurus здатні аналізувати місцевість і визначати місце розташування навіть за складних погодних умов або зруйнованої інфраструктури.
Це дає змогу дрону продовжувати місію навіть у разі втрати радіосигналу, що значно збільшує точність ураження. Mini-Taurus має дальність польоту вчетверо більшу, ніж у стандартних українських дронів-камікадзе, і водночас коштує значно дешевше за закордонні аналоги.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707565 вiд 2024-11-18 10:46:47

Один на радіо сказав що дозвіл на удари, дали доперва після дзвінка Шольца хуйулу, мовляв Шольц переказав це. дійсно, вчора Шольц сказав, що хуйло відбите, і дзвінок Шольца не подіяв.

Хрінові аргументи у колективного заходу проти хуйла

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707564 вiд 2024-11-18 10:10:52

sk (Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг]
№ 1707555 вiд 2024-11-17 23:41:54

Ну і власне ця фуйня - це десь те ж саме, що «парашенка наживаєцца на вайнє».

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707563 вiд 2024-11-18 09:51:31

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1707554
sk (Samsung galaxy)
№ 1707555
все що треба знати про рудого гандона. хуєсос синуля то як мєдвєдєв у хуйла.

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707562 вiд 2024-11-18 09:30:50

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1707559
та хз чого від них чекати
маск такий самий
правильно хтось в Х недавно написав (макфол?) - їх натовп вибрав щоб вони зробили яйця дешевше, а вони хочуть робити революції…
он маск вже шукає ефективних менеджерів-революціонерів що 2 трильйони бюджету зекономлять. типу ж пообіцяли. навіть сказали що обіцяли зекономити за 1.5 роки - я досягнуть мети - раніше…

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707561 вiд 2024-11-18 09:25:00

Отетот Боря - за ним також слід спостерігати, бо від нього може бути багато різної фуйні:

https://www.nytimes.com/2024/11/15/us/politics/boris-epshteyn-trump.html

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707560 вiд 2024-11-18 08:59:18

ну вот. Никто никому ничего не разрешал..

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707559 вiд 2024-11-18 08:33:45

sk (Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг]
№ 1707555 вiд 2024-11-17 23:41:54

За цим наслєдним принцем треба уважно спостерігати, бо видно, що хоч і мале, але вже велике падло.

sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707558 вiд 2024-11-18 07:27:57

yagshamash
№ 1707557
Я 2 сети пари подивився, і вже не витримав
Надя розібралась, і вже було видно що наші кращі. Питання було чи з нервами впораються
Програш був би катастрофою. Ми б вилітали в чемпіонат "водокачки'…

yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707557 вiд 2024-11-18 07:13:54

SK Пару виграли у 3 сетах.

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707556 вiд 2024-11-17 23:46:30

Теніс
Катя завацька виграла свій матч. 2-2. Вирішальна парна зустріч
Катя вчора відіграла 3 важких сети… Обидві ноги затейповані
Можливо і на пару вийде. Тому що соболєва що заявлена, дуже молода… І, до речі, була на трибунах весь час. Не розминалась.

sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707555 вiд 2024-11-17 23:41:54

Donald Trump Jr.
@DonaldJTrumpJr
·
1h
The Military Industrial Complex seems to want to make sure they get World War 3 going before my father has a chance to create peace and save lives.
Gotta lock in those $Trillions.
Life be damned!!! Imbeciles!

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707554 вiд 2024-11-17 23:37:02

до речі менший Трам шось там в тітері вже отписав с прокльонами за дозвіл бити АТАКАМС

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707553 вiд 2024-11-17 23:26:56

Batyj
№ 1707551
а хто на такі ньюанси зверта увагу, коли можно намалювати на мапі коло аж до москви :)

До речі, наша Вільха мала дальність до 100км, не так і мало, а шо там з ракетами до неї?

Valeriy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707552 вiд 2024-11-17 23:23:57

Batyj
№ 1707545 вiд 2024-11-17 22:26:02

Вот зас Камбьясо, с той де позиции, что и Крыськив вчера, такой же пас слева, той же ближней ногой, тока щекой акуратно в левый угол положил, а не вьебал тупо во вратаря..
--------------------------------------------------
Специально глянул гол. Подумал, что может что-то ты стал понимать в футболе или разбираться, к примеру, в трехмерном пространстве…
но нет. Ну если не играл никогда в футбол, то не комментируй футбольный момент с позиции специалиста, а просто оставайся на уровне обычного болельщика.
Когда игрок принимает мяч лицом к направлению полета мяча, то какая там может быть ближняя нога! Там может быть только ближняя-дальняя сторона тела (ног, туловища, головы). Справочно для тебя сообщаю, что в выше описанном случае на дальней стороне футболиста находится его жопа, которой тоже разрешается забивать.
Доказано Ракицким.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707551 вiд 2024-11-17 23:16:05

Дык, вроде разрешили тока на полшишки? На 50 миль?

Starik(Україна, Київ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707550 вiд 2024-11-17 23:08:02

Sauron
№ 1707509

+

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707549 вiд 2024-11-17 23:00:05

Batyj
№ 1707540

А центральний деф у них - Сашко Добрийранок. Прикольне прізвище, позитивне.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707548 вiд 2024-11-17 22:59:56

Зєля фактично підтвердив.


«План посилення України – це План перемоги, який я представив партнерам. Одним із головних пунктів є далекобійність для нашої армії. Сьогодні багато в медіа говорять про те, що ми отримали дозвіл на відповідні дії. Але ударів завдають не словами. Такі речі не анонсують. Ракети самі за себе скажуть. Обов’язково», - зазначив Зеленський.

Sauron [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707547 вiд 2024-11-17 22:56:52

Enot
№ 1707542

Ох уж ці разжигатєлі вайни…
Сподіваюсь, ракети є в наявності. :)
Вже 2 роки чекаємо на палаючу маскву.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707546 вiд 2024-11-17 22:39:11

Пардон, то Гуцуляк первый бил, не Крыськив.., а второй Назаренко..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707545 вiд 2024-11-17 22:26:02

Вот зас Камбьясо, с той де позиции, что и Крыськив вчера, такой же пас слева, той же ближней ногой, тока щекой акуратно в левый угол положил, а не вьебал тупо во вратаря..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707544 вiд 2024-11-17 22:22:57

Весело там. 2-1

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707543 вiд 2024-11-17 22:21:21

И со штрафного 2-0.
Нвкуа им Мбапе..

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707542 вiд 2024-11-17 22:11:02

Le Figaro: Франція і Британія дозволили удари углиб РФ ракетами SCALP/Storm Shadow

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707541 вiд 2024-11-17 22:07:18

А можна було спочатку подзвонити Сирському, і сказати їбаш їх. А потім коли шось там вже запалає на болотах подзвонити в НЙТаймс?

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707540 вiд 2024-11-17 21:58:40

Вааще, итальянская каманда какая-то странная, ни одного афронегра..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707539 вiд 2024-11-17 21:56:13

Пардон, франки.. засунули..

LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707538 вiд 2024-11-17 21:52:34

Batyj
№ 1707536 вiд 2024-11-17 21:50:18

Быстро англы итальянам засунули..

Видели бы это сообщение по обе стороны Ла-Манша!

sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707537 вiд 2024-11-17 21:50:20

Русская служба Би-би-си
26 сентября 2024
Россия меняет свою ядерную доктрину, об этом в среду вечером, 25 сентября объявил Владимир Путин. Москва существенно расширяет список оснований для применения ядерного оружия. Эксперты указывают, что это — реакция на дискуссию о возможном разрешении Украине применять западные ракеты для ударов вглубь России. Би-би-си попыталась понять, как изменится подход России к применению ядерного оружия на третий год войны в Украине.

Во время заседания Постоянного совещания российского Совбеза по ядерному сдерживанию Путин предложил внести изменения в документ, который называется «Основы государственной политики в области ядерного сдерживания». Этот документ стал публичным всего четыре года назад, когда была принята его нынешняя редакция.

«Современная военно-политическая обстановка динамично меняется, и мы обязаны это учитывать. В том числе возникновение новых источников военных угроз и рисков для России и наших союзников», — заявил Путин.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707536 вiд 2024-11-17 21:50:18

Быстро англы итальянам засунули..

sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707535 вiд 2024-11-17 21:49:06

Шрайк уточнює

Охрана, отмена!

В статье на Фигаро говорится про то же самое разрешение бить Атакмсами по РФ.

Про Штормы/Скальпы пишут между прочим, мол, Британия и Франция уже разрешили.

Но со Штормами затык не в разрешении Британии или Франции, там проблема, что для их эффективного использования нужна специальная американская карта рельефа. Потому что при активном РЭБе эти ракеты летят по маршруту, сверяясь с этой картой.

Без использования этой карты (для чего, по версии Путина, подойдут только натовские специалисты) бить по территории РФ смысла нет, только ракеты потеряем.

За разрешение на использование этой карты и шла борьба.

Получено ли такое разрешение, все еще неясно.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707534 вiд 2024-11-17 21:46:13

sk (chromebook acer 14)
№ 1707533
такхуйлуша наче казало, що удари вглиб пєдєрації західною буде вважати прямим втручанням НАТО.

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707533 вiд 2024-11-17 21:38:26

до речі. наче коли (місяці три назад?) була купа розмов про дозвіл на далекі ракети, хуйло вилізло в телевізор (свій якийсь там «совєт підірації»?) і сказало що воно змінює хуйло-ядерну доктрину. і тепер атака навіть на заводи що виробляють зброю - буде вважатись як екзестенційна загроза (тобто ядерку дістануть і будуть нею всіх лякати) … якось воно забулось…


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.