🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1089.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707492 вiд 2024-11-17 17:30:38

Voxa (м. Запоріжжя)
№ 1707490
---
Натомість на кожен матч кличуть. Бо матч навіть програний висвітлюється в сошіл мідіа. Батьки деякі кидають також фотографу грошей, щоб дитину сфоткав.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707491 вiд 2024-11-17 17:28:49

fofonov
№ 1707489
----
тренування звісно є, я трохи утрірував. Але головна проблема, що нема тренерських ресурсів працювати по гравцю, працювати з всякими інвентарями.

Від цього фотографа знаю, що в Києві є дефіцитна спеціальність як тренер воротарів. І є пару людей котрі спеціалізуються у вишколі воротників. І футбольні школи не можуть в штаті тримати такого тренера, а наймають на певний час, щоб надрочив воротника і передав йому секрети певні цієї прохвесії.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707490 вiд 2024-11-17 17:28:41

а я вибачаюсь, а навіщо звати профі фотографа на просте тренування. Шо він там такого повинен сфотати і головне для чого?

fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707489 вiд 2024-11-17 17:23:51

olma
№ 1707487

навіть у нашому селі малі тренуються регулярно. Просто чувака не кличуть фотати треньки. Ваш кеп.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707488 вiд 2024-11-17 17:19:28

Мого приятеля фотографа практично ніколи не запрошують пофотогрувати просте тренування дітей і юнаків, ну може рідко, інколи. Хіба що колективне фото на умовний річний календар.
Він знімає 95% турнірні матчі.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707487 вiд 2024-11-17 17:10:46

я маю знайомого він заробляє на життя фотографуючи дитячо-юнацький футбол. Чувак взагалі не знає футбола, правил, хто є хто.

Так судячи з його реляцій, весь дитячо-юнацький футбол (я не говорю про ДЮСША Динамо Київ чи Шахтар Донецьк) - весь вони ніхуа не тренуються поза матчами, тобто у тренерів дитячих і юнацьких команд, нема грошей, нема полів, нема інвентаря, реманенту для футбольних тренувань, нема також навиків і знань сучасного дитячого тренера.
Вся Україна поділила дитячо-юнацький футбол на турніри і грають матчі і турніри.
Спонсори і батьки спонсорують ці школи, але поза матчами дуже мало роботи. Таке моє враження, я можу помилятися.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707486 вiд 2024-11-17 16:57:09

PEPSI (Merkury)
№ 1707482
----
Ти правий в теорії, а не правий в практиці. А Валерій має рацію в тому, що багато з футбольних дитячих тренерів недопрацювують з хлопцями, і не ставлять їм техніку роботи обома ногами, попри те, що зазвичай більшість людей конкретно односторонні.
У мене брат він шульга, так коли зламав собі ліву руку, в 2 чи 3 класі школи - він навчився писати правою рукою, досить класно. Рука ліва очухалася, і він цей скіл писання правою закинув, повернувся до лівої основної. Але він зараз вже за 50 пише правою краще ніж я лівою.

Практика skill mastering відіграє вирішальну роль. Якщо в тебе слух є, дай мені піаніно і 10 000 годин твого часу, я з тебе за пару років зроблю Ференца Ліста або якогось Моцарта))

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707485 вiд 2024-11-17 16:53:07

вью з назаренко повеселило :-)))

- Які були настанови тренера до тебе?
- Вийти, знайти момент, забити.
- І шо?
- Вийшов, знайшов момент, не забив.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707484 вiд 2024-11-17 16:14:21

Польща може віддати Україні колишнє російське консульство у Познані
-----------------------------
там дустом обробляти і обробляти.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707483 вiд 2024-11-17 16:10:18

Vichny
№ 1707481
воно так не працює. От Ахметов бразил у шахту спускав, і шо, сильно допомогло? Рєпу почухали і вилізли назад :-).
От з тебе охоронець атб був би непоганий, кросворди, газетка про футбол, на прилавках пиво поряд, чіпси. Картка скидок атб. Пісталєт :-)

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707482 вiд 2024-11-17 16:05:32

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1707479
побиття не допоможе :-). Згоден з Буткевичем і Ашуром - або Макуана виправиться, або допобачення. Проблемний кейс ніхто у клубі тримати не буде, хоча у нього контракт до 2028 року.

Fozzey
№ 1707480
можу помилятись, але здається вже давно пройшли ті часи, коли у профі футболіста 1 нога щоб бігати, а інша - щоб грати.
Щодо удару Назаренка, то він просто поспішив, імґо. Там був і простр, і час, щоб прийняти мяч, покласти під зручну ногу і забити, але…
Гуцуляк пробив добре і вчасно, хоча і не забив. А от Назарено трохи поспішив. Маладьож :-)

Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707481 вiд 2024-11-17 16:00:14

Буткєвічь міг би йог взагалі охоронцем атб зробити

Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707480 вiд 2024-11-17 15:34:14

2 PEPSI
№ 1707453
Ну ні. Особливо, коли йдеться про шульгу.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707479 вiд 2024-11-17 15:31:39

буткєвічь мав покликати кількох охоронців із АТБ, і разом із ними від3.143дити цього талановитого афронєгра.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707478 вiд 2024-11-17 15:26:39

Jen
№ 1707474
Макуана йде в оренду в Карпати. Він вже всіх задовбав у Житомирі, треба виховні методи і ссилка до …Ну, куди небудь. Макуана нагадує біженця з африки у Німеччині, якого приютили, пристроїли, дали роботу на фірмі робити табуретки з 08:00 до 17:00, а він зробить 5 табуреток за три години, а потім лягає під стіл і спить, бо так звик у своїй Африці. І не розуміє що від нього дяді взагалі хочуть. От і весь Макуана.

Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707477 вiд 2024-11-17 15:22:37

«Індія провела випробувальний пуск гіперзвукової ракети великої дальності, повідомив міністр оборони країни Раджнатх Сінгх»

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707476 вiд 2024-11-17 15:18:19

hromadske
@HromadskeUA
·
1 год
Під час масованої атаки росіян колишня вихователька Наталія Грабарчук знищила крилату ракету з ПЗРК «Ігла». Це був її перший бойовий пуск.

Про це розказали у Повітряних силах. У цивільному житті жінка була вихователькою у дошкільному навчальному закладі

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707475 вiд 2024-11-17 13:53:58

Панове, а хто в курсі що то за хрєнь під назвою харківська асамблея?

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707474 вiд 2024-11-17 13:53:12

Бені Макуана: із вовків в леви :)

Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707473 вiд 2024-11-17 12:54:46

Попередньо 102 ракети збито зі 120

пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707472 вiд 2024-11-17 12:37:38

2Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1707470
дуже в нас багато тих, хто слухає єрмака і його найвеличнішого протеже, а не каже і робить те, що треба робити

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707471 вiд 2024-11-17 11:30:08

Давно так не було
? si=ogyj9qBPGUwGmpNC

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707470 вiд 2024-11-17 11:27:30

Щодо галущєнги, то по ньому видно, що воно 3.143добол. Але мабуть таки вміє вгадувати побажання першої особи.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707469 вiд 2024-11-17 11:11:34

Почитав - ну так, вивезли те, що можна було демонтувати та використати для ремонту інших ДТЕКівських станцій.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707468 вiд 2024-11-17 11:07:03

Очевидно, можна вивезти певне обладнання, без якого ТЕС не буде працювати. Але від цього вона не запрацює на новому місці.

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707467 вiд 2024-11-17 11:04:12

Ахметов вивіз Курахівську ТЕС

А що так можна було?

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707466 вiд 2024-11-17 10:38:38

Хоча у нас сьогодні вранці вимикали світло десь на півтори години.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707465 вiд 2024-11-17 10:27:33

sk (chromebook acer 14)
№ 1707462
-----
Треба було і зараз відключити світло, але ж Герман Єбалай Галущенко сказав Не виключати! Зеленському не нравиться таке!

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707464 вiд 2024-11-17 10:25:37

Герман Галущенко лояльна прастітутка Єрмака. Пизділа недавно, шо не буде відключень не буде… а тепер прилетіло.

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707463 вiд 2024-11-17 09:42:20

все-таки дтек повідомив що аварійні відключення будуть
ну і глущенко підтвердив що щось прилетіло
-------
Джерело: міністр енергетики Герман Галущенко у Facebook

Пряма мова: "Оператор системи передачі терміново ввів режим екстрених відключень електроенергії.

Де можливо, рятувальники і енергетики вже працюють над ліквідацією наслідків ".

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707462 вiд 2024-11-17 09:39:09

ракети по енерго-інфраструктурі, так
коли в понеділок тільки були повідомлення про можливий пуск, одразу аварійно відключили світло…
сьогодні летять ракети. все ок. ніяких аварійних відключень
наче зе в і-вью сказав що зараз об'єкти інфраструктури захищені краще (типу є додаткове ппо)

sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707461 вiд 2024-11-17 09:37:29

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach)
№ 1707457
точних даних немає, це так
на початку війни наші писали про 100к загиблих там
мирного населення точно загинуло десятки тисяч… і все рівно. половина населення - «ждуни» що там залишились…

пионЭр [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707460 вiд 2024-11-17 09:16:33

Perfect Stranger
№ 1707456
Шольц вже ніхто, збитий німецький льотчик
Дзвінок той був виключно для дойче лохторату.
А от кадри чергового ахматдіту то було зайве для реднеків. Не хотілося вірити що у хуйла з рудим так все чітко узгоджено, але сьогоднішній ранок.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707459 вiд 2024-11-17 08:33:41

Щодо дзвінка шольца - то звичайно так. Поклавши слухавку після розмови з цим відчайдушним німецьким політиком, розгніване Фуйло одразу гаркнуло: «Расчєхліть фугаси із нєпрікосновєнного запаса!» - і всі на цирлах тут же метнулись виконувати.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707458 вiд 2024-11-17 08:30:40

От після сьогоднішньої атаки і побачимо, чи було створено реальний захист енергообʼєктів. Тому що самозакоханого 3.143дежу з боку різних галущенків (та й кудрицьких) було дофуя.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707457 вiд 2024-11-17 08:28:59

sk (chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг]
№ 1707450 вiд 2024-11-17 00:01:43

Пишуть, що це дані якогось волонтера. Звідки в нього такі цифри - невідомо:

https://www.5.ua/regiony/u-mariupoli-zadokumentovano-87-tysiach-zahyblykh-ale-tsyfra-ne-ostatochna-zmi-286225.html

Perfect Stranger(http://www.ukrainiansocccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707456 вiд 2024-11-17 08:01:10

РїРёРѕРЅР­СЂ
№ 1707455

мoжливo прoстo вiдпoвiдь Шoльцу.

пионЭр [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707455 вiд 2024-11-17 07:42:01

Таки пазл більше двох місяців без ракет склався.
Агент вже крокує до білого дому, знов можна їбашити

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707454 вiд 2024-11-17 07:24:57

Пидарасня кацапсська разбушевалась..

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707453 вiд 2024-11-17 01:30:08

Valeriy
№ 1707411
що значить неробочою ногою? Суперники вже забули шо таке неробоча нога, зараз все у всіх робоче. Якщо у команди всі гравці одноногі, то це негарно :-).


Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.