olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707492 вiд 2024-11-17 17:30:38Voxa (м. Запоріжжя) № 1707490 --- Натомість на кожен матч кличуть. Бо матч навіть програний висвітлюється в сошіл мідіа. Батьки деякі кидають також фотографу грошей, щоб дитину сфоткав.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707491 вiд 2024-11-17 17:28:49fofonov № 1707489 ---- тренування звісно є, я трохи утрірував. Але головна проблема, що нема тренерських ресурсів працювати по гравцю, працювати з всякими інвентарями. Від цього фотографа знаю, що в Києві є дефіцитна спеціальність як тренер воротарів. І є пару людей котрі спеціалізуються у вишколі воротників. І футбольні школи не можуть в штаті тримати такого тренера, а наймають на певний час, щоб надрочив воротника і передав йому секрети певні цієї прохвесії.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707490 вiд 2024-11-17 17:28:41а я вибачаюсь, а навіщо звати профі фотографа на просте тренування. Шо він там такого повинен сфотати і головне для чого?
fofonov [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707489 вiд 2024-11-17 17:23:51olma № 1707487 навіть у нашому селі малі тренуються регулярно. Просто чувака не кличуть фотати треньки. Ваш кеп.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707488 вiд 2024-11-17 17:19:28Мого приятеля фотографа практично ніколи не запрошують пофотогрувати просте тренування дітей і юнаків, ну може рідко, інколи. Хіба що колективне фото на умовний річний календар. Він знімає 95% турнірні матчі.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707487 вiд 2024-11-17 17:10:46я маю знайомого він заробляє на життя фотографуючи дитячо-юнацький футбол. Чувак взагалі не знає футбола, правил, хто є хто. Так судячи з його реляцій, весь дитячо-юнацький футбол (я не говорю про ДЮСША Динамо Київ чи Шахтар Донецьк) - весь вони ніхуа не тренуються поза матчами, тобто у тренерів дитячих і юнацьких команд, нема грошей, нема полів, нема інвентаря, реманенту для футбольних тренувань, нема також навиків і знань сучасного дитячого тренера. Вся Україна поділила дитячо-юнацький футбол на турніри і грають матчі і турніри. Спонсори і батьки спонсорують ці школи, але поза матчами дуже мало роботи. Таке моє враження, я можу помилятися.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707486 вiд 2024-11-17 16:57:09PEPSI (Merkury) № 1707482 ---- Ти правий в теорії, а не правий в практиці. А Валерій має рацію в тому, що багато з футбольних дитячих тренерів недопрацювують з хлопцями, і не ставлять їм техніку роботи обома ногами, попри те, що зазвичай більшість людей конкретно односторонні. У мене брат він шульга, так коли зламав собі ліву руку, в 2 чи 3 класі школи - він навчився писати правою рукою, досить класно. Рука ліва очухалася, і він цей скіл писання правою закинув, повернувся до лівої основної. Але він зараз вже за 50 пише правою краще ніж я лівою. Практика skill mastering відіграє вирішальну роль. Якщо в тебе слух є, дай мені піаніно і 10 000 годин твого часу, я з тебе за пару років зроблю Ференца Ліста або якогось Моцарта))
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707485 вiд 2024-11-17 16:53:07вью з назаренко повеселило :-))) - Які були настанови тренера до тебе? - Вийти, знайти момент, забити. - І шо? - Вийшов, знайшов момент, не забив.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707484 вiд 2024-11-17 16:14:21Польща може віддати Україні колишнє російське консульство у Познані ----------------------------- там дустом обробляти і обробляти.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707483 вiд 2024-11-17 16:10:18Vichny № 1707481 воно так не працює. От Ахметов бразил у шахту спускав, і шо, сильно допомогло? Рєпу почухали і вилізли назад :-). От з тебе охоронець атб був би непоганий, кросворди, газетка про футбол, на прилавках пиво поряд, чіпси. Картка скидок атб. Пісталєт :-)
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707482 вiд 2024-11-17 16:05:32Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1707479 побиття не допоможе :-). Згоден з Буткевичем і Ашуром - або Макуана виправиться, або допобачення. Проблемний кейс ніхто у клубі тримати не буде, хоча у нього контракт до 2028 року. Fozzey № 1707480 можу помилятись, але здається вже давно пройшли ті часи, коли у профі футболіста 1 нога щоб бігати, а інша - щоб грати. Щодо удару Назаренка, то він просто поспішив, імґо. Там був і простр, і час, щоб прийняти мяч, покласти під зручну ногу і забити, але… Гуцуляк пробив добре і вчасно, хоча і не забив. А от Назарено трохи поспішив. Маладьож :-)
Vichny [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707481 вiд 2024-11-17 16:00:14Буткєвічь міг би йог взагалі охоронцем атб зробити
Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707480 вiд 2024-11-17 15:34:142 PEPSI№ 1707453Ну ні. Особливо, коли йдеться про шульгу.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707479 вiд 2024-11-17 15:31:39буткєвічь мав покликати кількох охоронців із АТБ, і разом із ними від3.143дити цього талановитого афронєгра.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707478 вiд 2024-11-17 15:26:39Jen № 1707474 Макуана йде в оренду в Карпати. Він вже всіх задовбав у Житомирі, треба виховні методи і ссилка до …Ну, куди небудь. Макуана нагадує біженця з африки у Німеччині, якого приютили, пристроїли, дали роботу на фірмі робити табуретки з 08:00 до 17:00, а він зробить 5 табуреток за три години, а потім лягає під стіл і спить, бо так звик у своїй Африці. І не розуміє що від нього дяді взагалі хочуть. От і весь Макуана.
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707477 вiд 2024-11-17 15:22:37«Індія провела випробувальний пуск гіперзвукової ракети великої дальності, повідомив міністр оборони країни Раджнатх Сінгх»
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707476 вiд 2024-11-17 15:18:19hromadske @HromadskeUA · 1 год Під час масованої атаки росіян колишня вихователька Наталія Грабарчук знищила крилату ракету з ПЗРК «Ігла». Це був її перший бойовий пуск. Про це розказали у Повітряних силах. У цивільному житті жінка була вихователькою у дошкільному навчальному закладі
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707475 вiд 2024-11-17 13:53:58Панове, а хто в курсі що то за хрєнь під назвою харківська асамблея?
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707474 вiд 2024-11-17 13:53:12Бені Макуана: із вовків в леви :)
Nycolas [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707473 вiд 2024-11-17 12:54:46Попередньо 102 ракети збито зі 120
пробегавший(пробегавший) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707472 вiд 2024-11-17 12:37:382Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1707470 дуже в нас багато тих, хто слухає єрмака і його найвеличнішого протеже, а не каже і робить те, що треба робити
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707471 вiд 2024-11-17 11:30:08Давно так не було ? si=ogyj9qBPGUwGmpNC
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707470 вiд 2024-11-17 11:27:30Щодо галущєнги, то по ньому видно, що воно 3.143добол. Але мабуть таки вміє вгадувати побажання першої особи.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707469 вiд 2024-11-17 11:11:34Почитав - ну так, вивезли те, що можна було демонтувати та використати для ремонту інших ДТЕКівських станцій.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707468 вiд 2024-11-17 11:07:03Очевидно, можна вивезти певне обладнання, без якого ТЕС не буде працювати. Але від цього вона не запрацює на новому місці.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707467 вiд 2024-11-17 11:04:12Ахметов вивіз Курахівську ТЕС А що так можна було?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707466 вiд 2024-11-17 10:38:38Хоча у нас сьогодні вранці вимикали світло десь на півтори години.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707465 вiд 2024-11-17 10:27:33sk (chromebook acer 14) № 1707462 ----- Треба було і зараз відключити світло, але ж Герман Єбалай Галущенко сказав Не виключати! Зеленському не нравиться таке!
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707464 вiд 2024-11-17 10:25:37Герман Галущенко лояльна прастітутка Єрмака. Пизділа недавно, шо не буде відключень не буде… а тепер прилетіло.
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707463 вiд 2024-11-17 09:42:20все-таки дтек повідомив що аварійні відключення будуть ну і глущенко підтвердив що щось прилетіло ------- Джерело: міністр енергетики Герман Галущенко у Facebook Пряма мова: "Оператор системи передачі терміново ввів режим екстрених відключень електроенергії. Де можливо, рятувальники і енергетики вже працюють над ліквідацією наслідків ".
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707462 вiд 2024-11-17 09:39:09ракети по енерго-інфраструктурі, так коли в понеділок тільки були повідомлення про можливий пуск, одразу аварійно відключили світло… сьогодні летять ракети. все ок. ніяких аварійних відключень наче зе в і-вью сказав що зараз об'єкти інфраструктури захищені краще (типу є додаткове ппо)
sk(chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707461 вiд 2024-11-17 09:37:29Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1707457 точних даних немає, це так на початку війни наші писали про 100к загиблих там мирного населення точно загинуло десятки тисяч… і все рівно. половина населення - «ждуни» що там залишились…
пионЭр [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707460 вiд 2024-11-17 09:16:33Perfect Stranger № 1707456 Шольц вже ніхто, збитий німецький льотчик Дзвінок той був виключно для дойче лохторату. А от кадри чергового ахматдіту то було зайве для реднеків. Не хотілося вірити що у хуйла з рудим так все чітко узгоджено, але сьогоднішній ранок.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707459 вiд 2024-11-17 08:33:41Щодо дзвінка шольца - то звичайно так. Поклавши слухавку після розмови з цим відчайдушним німецьким політиком, розгніване Фуйло одразу гаркнуло: «Расчєхліть фугаси із нєпрікосновєнного запаса!» - і всі на цирлах тут же метнулись виконувати.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707458 вiд 2024-11-17 08:30:40От після сьогоднішньої атаки і побачимо, чи було створено реальний захист енергообʼєктів. Тому що самозакоханого 3.143дежу з боку різних галущенків (та й кудрицьких) було дофуя.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707457 вiд 2024-11-17 08:28:59sk (chromebook acer 14) [Останнi 20 месаг]№ 1707450 вiд 2024-11-17 00:01:43Пишуть, що це дані якогось волонтера. Звідки в нього такі цифри - невідомо:https://www.5.ua/regiony/u-mariupoli-zadokumentovano-87-tysiach-zahyblykh-ale-tsyfra-ne-ostatochna-zmi-286225.html
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansocccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707456 вiд 2024-11-17 08:01:10РїРёРѕРЅРСЂ № 1707455 мoжливo прoстo вiдпoвiдь Шoльцу.
пионЭр [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707455 вiд 2024-11-17 07:42:01Таки пазл більше двох місяців без ракет склався. Агент вже крокує до білого дому, знов можна їбашити
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707454 вiд 2024-11-17 07:24:57Пидарасня кацапсська разбушевалась..
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707453 вiд 2024-11-17 01:30:08Valeriy № 1707411 що значить неробочою ногою? Суперники вже забули шо таке неробоча нога, зараз все у всіх робоче. Якщо у команди всі гравці одноногі, то це негарно :-).