🔍 Пошук
⚙ Опції 📱 EZ Reader
Відображення
Фільтрування
Сторінки
(інші зміни зберігаються автоматично, але без перезавантаження)
OBSILF
Нова єретичнаПідаромєтрAI підсумок

Тут є кацапською мовою старе посилання для реєстрації аббатів. Наче працює: http://www.obsilf.kiev.ua/register/
Хто такий :
Моє мило (E-mail) :
Чарiвне слово :
Звiдкiля :
Маю пагу (URL) :
Хочу сказати :
Головна | Нові повідомлення
Загалом месаг : 1751016 на 11071 сторiнках. Поточна сторiнка : 1094.

Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707292 вiд 2024-11-15 16:29:23

Batyj
№ 1707289
ну, знамати фільми про Курскую Дугу, чи якісь блокбастери Міхалкова про війну.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707291 вiд 2024-11-15 16:25:44

о, Шольц вже поговорив з Пу, розмова тривала 1 годину.
Пишуть ЗМІ.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707290 вiд 2024-11-15 16:13:46

Мабуть вони їх фанєркою декорували під тигри та пантери для жопопєй якого-небудь юрія озєрова та інших титанів режисури.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707289 вiд 2024-11-15 16:02:39

уже передали. 26 Т-55. Непонятно тока, нахуя тому мосфильму оне были?

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707288 вiд 2024-11-15 16:01:32

може і у нас на студії О. Довженка арсенал зброї лежить?

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707287 вiд 2024-11-15 16:00:39

Мосфільм передасть армії Росії старі моделі танків з своїх павільйонів.
---------------------------
видно взагалі вже воювати нічим

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707286 вiд 2024-11-15 15:56:38

Лисий та інші уєфашні бляді мабуть всмоктали ніфуйову суму від таракана.

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707285 вiд 2024-11-15 15:49:35

Валлона з днюхою! Бувай здоровий!

А тут цікава новина: Збірна Північної Ірландії прийматиме (я так розумію в Ольстері) зб. Білорусі. І це порушення урядових санкцій Великої Британії.

Northern Ireland will take on Belarus on Friday night in a Uefa Nations League match despite guidance from the UK government that Belarus should not be allowed to compete.

The UK has sanctions in place against Belarus due to the country's support of the Russian invasion of Ukraine.

BBC News NI understands the government is «disappointed» Uefa is allowing the match at Windsor Park in south Belfast to go ahead - however in spite of this it granted visas to Belarusian players and staff.

Uefa told the BBC that Belarus was not permitted to host matches, but it did not comment on its position on the country playing games elsewhere.

Nevropatolog [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707284 вiд 2024-11-15 15:32:27

Batyj
№ 1707274 вiд 2024-11-15 14:14:32

Вони там єбонуті всі, бо скандують «расєя» і «ми за расєю, но протівіхалігархав» … Дебіли.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707283 вiд 2024-11-15 15:19:04

Пу і Шольц сьогодні ввечері планують телефонну розмову.
Сьогодні ввечері бокс Майк Тайсон - Джек Пол.
Совпаденіє? Не думаю :-)

Спільний перегляд боксу з чіпсами і пивом? Шольц піджене пиво?

Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707282 вiд 2024-11-15 15:17:54

Валлоне, з Днем народження!

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707281 вiд 2024-11-15 15:10:12

наразі єдиною розумною країною заходу є Франція, яка не віддала свій ядерний потенціал і бімби НАТО, а керує ними самостійно. І приймати рішення про застосуванння буде самостійно. Єслі шо.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707280 вiд 2024-11-15 15:08:21

Панові Валлону - щирі вітання з нагоди дня народження.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707279 вiд 2024-11-15 15:02:21

Orest Dniprovskiy
№ 1707267
ну, «Суспільства західних країн» і їхні «інтелектуали» - це фікція, деградація і сором.
Наприклад, у Німеччині зібрались інтелектуали і експерти по Україні на форум. Назва форуму знаєш яка?
«Україна - це окраїна. Історично, політично і семантично».
Вступ: «…Україна, що перекладається як» окраїна «…»

ПИтання є? Питань немає. Захід вивчив і знає лише російську версію історії України, і спирається лише на неї. Українська версія історії України там невідома і ніким не вивчалась.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707278 вiд 2024-11-15 14:55:17

Валлоне, happy B. :-)

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707277 вiд 2024-11-15 14:29:26

Валлоне, мої вітання :-)

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707276 вiд 2024-11-15 14:21:44

Валлоне, всіх благ, міцного здоров'я.

Ukrainian Ranger [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707275 вiд 2024-11-15 14:19:00

Валлоне, З Днем!

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707274 вiд 2024-11-15 14:14:32

2 olma
№ 1707272
парашка заставила местное правительство отменить запрет на покупку земли кацапьем..
Ну а публике не понравилось, понятно, что все скупят, а местные будут сосать..

Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707273 вiд 2024-11-15 12:51:01

Валлон - з бьоздеєм!

olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707272 вiд 2024-11-15 12:46:29

В окупованому руснею Сухумі, Абхазія почалися заворушення місцевих.
Великий мітинг протесту проти якоїсь «інвестиційної угоди Москви і Сухумі» переріс в атаку на місцевий парламент. Зламали ворота і атакують будинок.

Ото бачили очі що купували, їжте хоч повилазьте. Абхази.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707271 вiд 2024-11-15 11:55:54

Enot
№ 1707256 вiд 2024-11-15 08:27:46

Низький рівень вакцинації поставить під загрозу і вакцинованих, хіба що вони в своїй бульбашці будуть, куди невакцинованих не пустять.

ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707270 вiд 2024-11-15 11:55:52

Enot
№ 1707256 вiд 2024-11-15 08:27:46

Низький рівень вакцинації поставить під загрозу і вакцинованих, хіба що вони в своїй бульбашці будуть, куди невакцинованих не пустять.

VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707269 вiд 2024-11-15 11:49:50

Orest Dniprovskiy
№ 1707267
на конференції. а от у пересічних такого відчуття немає. то десь там. братні народи пиздяться за территорії чи хз за що. вони ж всі розмовляють однією мовою - руськім язиком. всі тут дружать. це пиздець.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707268 вiд 2024-11-15 11:34:23

Orest Dniprovskiy
№ 1707267 вiд 2024-11-15 11:28:36
Це добре, якщо є зміни. Але це має бути виражено в прийнятті державних рішень. Тобто - збільшення армії, виділення великих коштів на озброєння. Якщо не можна відразу налагодити роботу ВПК, озброєння можна купити наприклад в Індії. Багато є варіантів. Але поки що немає цього.

Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707267 вiд 2024-11-15 11:28:36

Enot № 1707266
Суспільства західних країн не здатні осягнути небезпеку.
-----------
Дружина була на конференції в Бельгії.
Так каже, що в європейців, з якими спілкувалися, є стійке відчуття, що скоро війна прийде до них. Одна учасниця їй сказала, що навіть у вас такого передчуття не було, яке зараз є в них. Але всі люди різні

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707266 вiд 2024-11-15 10:57:36

sk (здалеку)
№ 1707262 вiд 2024-11-15 09:46:06
Створення ядерної зброї це непроста проблема, м'яко кажучи. Але у випадку, якщо вона буде єдиним засобом стримування, вона має бути створена. І це не тільки України стосується. Якщо Штати зливаються, а імовірність цього висока, то за безпеку європейських країн ніхто не дасть і копійки. Під час Холодної війни СРСР мав величезну перевагу в конвенційних озброєннях в Європі, і тому його стримували розміщенням ракет середньої дальності в Німеччині. Зараз ситуація ще гірша. Тому що в США влада фриків буде мінімум чотири роки, европейські армії розвалені, Росія перевела економіку на військові рейки, переорієнтувала експорт в Індію і Китай, і її союзником є Китай з його величезною промисловою базою, та його клієнти. Суспільства західних країн не здатні осягнути небезпеку. В створенні ядерної зброї може бути зацікавлена Польща, тому що є розуміння - у випадку російської агресії Польща скоріше за все буде воювати одна. В будь-якому випадку слід використовувати всі можливі шляхи для порятунку.

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707265 вiд 2024-11-15 09:58:26

2 sk
№ 1707263
область «навколо Киева» - это Славутичь тоже. 250 км от Киева..

Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707264 вiд 2024-11-15 09:56:52

не, ну понятно, что мэр города не должен быть ни архитектором, ни генпланистом.. Ну вот как спортсмен, бывший, он мог себе представить тренировку на вокзале?
Ну показывали же ему генплан привокзальной площади, где нет ни одного места паркинга (?) но зато есть велодорожка по периметру площади. Это чтобы покататься под обьявления о посадке на поезд? Или пассажиров предполагается подвозить с чюмаданами на велосипедах?

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707263 вiд 2024-11-15 09:49:28

цікаві новини зранку. «можливий» пуск ракет
області навколо києва - тривога. в києві немає…

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707262 вiд 2024-11-15 09:46:06

до речі. про ядерну бомбу
я якийсь період слухав самуся. але перестав бо він багато чого описує «в рожевих тонах»
довго не слухав. вчора включив. питання по ядерці. відповідь (приблизно) - та що там думати. ми разом з поляками повинні зробити ядерну зброю і все!
ну бля… прямо як тому анекдоті. про те що «я відповідаю за стратегію», а як ви там будете схещуватись з їжачками - це ваші «тактичні» проблеми…
пригадується що коли хрущов у свій час багато кричав що «у нас така ядерна бомба що всім під-пиздець», йому тихенько натякали що «бомбу» потрібно доставити… а у вас хуйщоє для доставки… підірвати можете тільки у себе в казахстані…

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707261 вiд 2024-11-15 09:06:45

sk (здалеку)
№ 1707257 вiд 2024-11-15 08:44:31
Це завжди так. Важливі дії, а не заяви. Демагогія нічого не вартує. Що стосується зустрічі Трампа і Байдена це американська традиція. Єдиний випадок коли вона не була виконана, це коли Трамп програв Байдену у 2020 році. Тому що Трамп вважав що він не програв, а Байден вкрав у нього перемогу. Але зараз Трамп переміг «в одну калитку», немає жодних заперечень, тому ані у Трампа, ані у Байдена немає жодних причин порушувати заведений порядок передачі влади. І не має значення як вони одне до одного відносяться.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707260 вiд 2024-11-15 08:52:35

Корчинський охуєнний :-)))
? si=ozqVmOLx11fYnwxe

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707259 вiд 2024-11-15 08:49:30

NYT: Маск зустрівся з послом Ірану в ООН
-----
чувак просто «універсальний солдат» … можливо посол теж в дьяболо шпилить, тому у них є спільні теми
наче при минулій каденції син байдена розрулював проблеми на близькому сході…

sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707258 вiд 2024-11-15 08:46:09

про футбол
якщо про сенсації - то парагвай обіграв аргів з мессі 2-1

sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707257 вiд 2024-11-15 08:44:31

Enot
№ 1707256
портніков постійно каже що ми у такому світі зараз живемо, що немає сенсу слідкувати за заявами політиків
потрібно слідкувати тільки за законами які вони приймають
от вчора трамп-байден зустрілись, ледь не на камеру цілувались, все у них гуд. транзішин влади… хоча ще до 5.11 ледь не 321сами один одного обзивали…
не нам звичайно розказувати про «мільярди дерев» і т. п…

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707256 вiд 2024-11-15 08:27:46

ProstoVlizPobalakaty
№ 1707248 вiд 2024-11-14 23:37:51
Це в логіці американської системи охорони здоров'я. Держава нікому нічого не винна. Там Обама соціалістичні реформи проводив і Трамп проти них боровся і за нього голосували ті, які отримали доступ до допомоги завдяки реформі Обами. Тобто їм державна страховка не потрібна. Так само буде і з вакцинами. Вакцинацію проводитимуть людям вищих класів за їх гроші, а нижнім пояснюватимуть що вакцини - зло. Мені здається, що в цьому є сенс. Це і економія бюджету, і зменшення кількості люмпенів, в існуванні яких немає економічного сенсу.

Enot [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707255 вiд 2024-11-15 08:21:14

Трамп мені більше за всіх Льоню-Космоса нагадує.

Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707254 вiд 2024-11-15 07:50:11

Кеннеді - це той, у якого черв'як з'їв мосх? Атлічний, атлічний вибор.

PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет]
№ 1707253 вiд 2024-11-15 01:40:54

подоляк про бімбу




Сторiнки :
[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ]
Archives

🔍 Пошук
Copyright (C)2001 by Star
Idea by Ukrainian Ranger

При использованиии материалов сайта ссылка на ОБСИЛФ(www.obsilf.kiev.ua) обязательна.