PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707052 вiд 2024-11-12 17:50:06Бачив якось вью ТП Спартц якомусь каналу типу Дойче Велле, то присмак був гіркуватий, і думка нащо нам вороги, якшо у нас є такі друзі лобісти. Якась чергова Безугла на максималках. Пробиває допомогу на 1 мільйон баксів, і тут же зупиняє допомогу на 10 мільйонів баксів.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707051 вiд 2024-11-12 17:45:39Вікторія Спартц відома як гіперактивна проукраїнська діячка, від якої стільки ж користі, як і біди. З одного боку топить з надривом за Україну, з іншого боку верещить на всеь світ про корупцію в Україні і розкрадання коштів, що призводить до припинення фінансування України. ТП. Звичайна активна ТП.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707050 вiд 2024-11-12 17:16:34sk (Mob phone) № 1707044 все так, але якщо призначить відвертих підарасів, то вони ще й нашептуватимуть йому хуйню, а не лише виконивати розпорядження.
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707049 вiд 2024-11-12 16:34:11Kari Lake Halperin[1][2] (née Lake; /ˈkɛəri/ KAIR-ee; born August 23, 1969[3]) is an American political figure and former television news anchor. … Що там ще за Гальперин. Де тут наголос? Сподіваюсь, не на «е». А то кацапом бздить.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707048 вiд 2024-11-12 16:08:26А це значить, що в Сенаті США щоб провести закони, доведеться добре попрацювати.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707047 вiд 2024-11-12 16:05:33Карі Лейк - це жінка, республіканка трампістка, колишня телеведуча. програла. Аризона хиткий штат.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707046 вiд 2024-11-12 16:01:52Демократ Рубен Ґаллего переміг республіканця Карі Лейк у їхніх передвиборчих перегонах до Сенату США в Арізоні, за якими уважно спостерігали, – американський партнер ВВС у проектах CBS News. Галлего, 44-річний ветеран війни в Іраку, який служив у Палаті представників США, має перевагу приблизно на два пункти над Лейком, 55 років, колишнім ведучим новин і відвертим союзником Дональда Трампа. Змагання відбулися через два роки після того, як Лейк, який заперечує, що Трамп програв президентські вибори 2020 року, програв гонку губернатора Арізони; результат, який вона також оскаржила. Перемога Ґаллего є певною розрадою для демократів у колишньому штаті, який протистояв їм на президентських виборах, і в загальній боротьбі за контроль над Сенатом.
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707045 вiд 2024-11-12 15:39:39Finance. ua опублікували дані від ПриватБанку на що витрачають люди гроші від «кешбеку». Ви ж памʼятаєте казки від наших урядовців, що гроші підуть на національні товари/ підтримку ЗСУ/ комунальні послуги? Так ось, відповідь реальності цьому ідіотизму: ▪️53% з грошей від «кешбеку» витрачають на поповнення мобільного звʼязку та інтернету? ▪️На комунальні послуги лише 35,5%? ---------- пригадався рефеоендум «від зеленського» типу - ваші відповіді нам до одного місця, але ж… нова влада спілкується з 73%, їм це подобається… ------- Чи підтримуєте ви ідею довічного ув’язнення за корупцію в особливо великих розмірах? Чи підтримуєте ви створення вільної економічної зони на території Донецької та Луганської областей? Чи підтримуєте ви скорочення кількості народних депутатів до 300? Чи підтримуєте ви легалізацію канабісу в медичних цілях – для зменшення болю у важких хворих? Чи підтримуєте ви право України на використання гарантій безпеки, визначених Будапештським меморандумом, для відновлення її державного суверенітету і територіальної цілісності?
sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707044 вiд 2024-11-12 15:24:21О, тут шрайк прози більше про призначення в команду трамп-а … Интересно, что все три потенциальных политических назначенца Трампа голосовали против апрельского бюджета помощи Украине на 61 млрд долларов: • сенатор Марко Рубио (госсекретарь) - против; • конгрессмен Майкл Уолтц (советник по нацбезопасности) - против; • конгрессвумен Элиз Стефаник (посол США в ООН) - против. Причем в 2022 они поддерживали помощь Украине, но потом перестроились в русло политики Трампа. Иначе сейчас не готовились бы к назначению. Во-первых, это уже и самым тупым должно намекнуть о сути политики Трампа. Во-вторых, эти «ястребы» очень твердо и решительно настроены выполнять любые хотелки Трампа. Так что все будет зависеть от Трампа. Остальные «твердые и решительные» просто возьмут под козырек.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707043 вiд 2024-11-12 14:28:33Вчора був чорний день для ворога на Курщині. Знищено 10 одиниць бронетехніки, вцілілі окупанти розбіглися по посадках, - 47 ОМБр Джерело: https://censor.net/ua/n3519540
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707042 вiд 2024-11-12 14:00:22Orest Dniprovskiy № 1707037 є декілька непоганих відодсів на ютьюбі про мазепу і його стосунки з петром… багато цікавого, принаймні для мене. мінімум він був ментором у петра і петро (якби був не свинею), багато у чому повинен бути вдячним мазепі…
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707041 вiд 2024-11-12 13:58:38VVV № 1707038 вiд 2024-11-12 11:14:13 Voxa (м. Запоріжжя) № 1707036 як тільки спарц засвітилась «на радарах» - підписався на її х-уїтер особливо багато там не писала. точно колись писала що не буде знову балотуватись але потім, по-моєму портніков казав що її попросили, так як вона популярна. і вона зараз легко виграла вибори пару раз вона виступала на снн й інших великий майданчиках, кидала посилання на свої і-вью… сука, дослухати було неможливо… ми даємо бабло безконтрольно в країну де корупція. байден зливає бабло наших податків… те що бомби падають на голову щодня і т. п. - по-хуй в принципі всі лом-и кажуть що ті хто не підтримує наративи байдена - вже давно «на пенсії» … я б не радів призначенням рубіо і вольца. вони будуть робити що скаже трамп. а що завтра скаже трамп ніхто не знає…
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707040 вiд 2024-11-12 13:02:43№ 1706919Проблема решена самостоятельно.Как тут и рекомендовали несколько допысувачей, просто подкинул проблемный винт слейвом в рабочую систему. Утилитой винды «Управление дисками» в нераспределенной области создал новый том, отформатировал. Все дела. Неудаленный раздел D: читается, все там в сохранности..Всем откликнувшимся спасибо за участие..
sk(Mob phone ) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707039 вiд 2024-11-12 11:28:34Amnesty International has urged FIFA to halt the process of awarding Saudi Arabia the 2034 World Cup until major human rights reforms are announced. … А де вони були коли жіночий фінал з тенісу там провели? Наче на 3 роки контракт. І бабла відвали більше ніж зараз чоловіки за свій підсумковий турнір отримають… Касаткіна навіть один матч зіграла. Цікаво що вона там в соц мережах пише. Як лесбам живеться у саудитів?
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707038 вiд 2024-11-12 11:14:13Voxa (м. Запоріжжя) № 1707036 Мабуть отримала вказівку так працювати. Трампу конче потрібно було виграти ці вибори. Він все поставив на перемогу. До того ж, може, із Зе якісь тьорки почались, хз.
Orest Dniprovskiy [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707037 вiд 2024-11-12 11:04:41Дізнавшись про перехід Івана Мазепи на бік шведів, російський цар Петро I віддав наказ захопити гетьманську столицю, яка 12 листопада 1708 року була взята штурмом, зруйнована, а більшість захоплених полонених і мешканців міста незалежно від статі і віку — страчена. --- Нічого не змінилося за 300 років
Voxa(м. Запоріжжя) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707036 вiд 2024-11-12 10:44:56Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) № 1707035 Спартц? а з нею якась дивна ситуація вийшла. На початку війни вона досить яро підтримувала нас, навіть в Зп приїздила в осени. Небагато американских сенаторов насправді в ЗП під обстріли приїджало. А потім шось сталось і вона почала звинувачувати в розкраданні грошей допомоги і персонально єрмака. Ну і вже потім проти допомоги голосувала і всьо вот ето вот :(
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707035 вiд 2024-11-12 10:21:18До речі, є ж іще ота колишня українка, якась 3.143да з київського нархозу - затята трампіздка, що знову обралася до Конгресу. Може і їй щось запропонують - хоча нібито писали, що вона йобнута, і з нею ніхто не хоче працювати.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707034 вiд 2024-11-12 10:17:14VVV [Останнi 20 месаг]№ 1707032 вiд 2024-11-12 10:14:27Згадувалися й інші, набагато гірші кандидатури. Але треба почекати офіційної інформації від Трампа - бо поки що все це здогадки.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707033 вiд 2024-11-12 10:15:11Що на момент початку розмови із Трампом Фуйло хоче мати всю територію кацапії під власним контролем - це безсумнівно.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707032 вiд 2024-11-12 10:14:27пишуть, що Трамп держсекретарем поставить Рубіо, а радником з нацбезпеки Волтца. досить неочікувано.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707031 вiд 2024-11-12 09:56:14sk (здалеку) № 1707029 якщо це реальні цифри, то я не розумію як кацапи можуть надалі зберігати тиск. це ж реально пиздець втрати.
Jen [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707030 вiд 2024-11-12 09:49:59Виглядає що варіант з заморозкою невідворотний. Пуйло це розуміє і намагається відгризти чим більший шмат України :( І похуй йому ті десятки чи сотні тисяч мертвих холопів.
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707029 вiд 2024-11-12 09:44:33ос. склад: 712 610 (+1950)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707028 вiд 2024-11-12 09:21:58Да шо ж такоє… ректор КПІ - мало що соціолух, так ще і плахуятор (причому с3.143див свої «труди» у кацапів):https://glavcom.ua/country/science/zamist-rosiji-napisav-ukrajina-v-disertatsiji-rektora-kpi-zafiksovano-plahiat-1030888.html
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707027 вiд 2024-11-12 08:05:28Тим часом, стара єврожопа 3.143дИть якусь фуйню, і з цієї фуйні видно, що у військовому плані особливих надій на європузанів покладати не можна:------------------------------"…Відповідаючи на запитання, чи гарантує ЄС безпеку, дипломат підкреслив, що Євросоюз уже надав на озброєння України €42 млрд."ЄС не є військовим альянсом, на відміну від НАТО. Але в Європейському союзі є певні положення про солідарність: у нашому договорі є статті, у яких ідеться про те, що якщо один із членів зазнає агресії, то інші повинні надати підтримку. Дехто вважає, що це еквівалент ст. 5 договору НАТО. Інші кажуть, що це не така вже й очевидна схожість. Але ніхто не заперечує, що є стаття, яка вимагає від усіх країн-членів проявляти солідарність, якщо на когось нападають. Тож те, що ми не є військовим альянсом, не означає, що ми не надаємо одне одному гарантії безпеки.…Останні роки свого мандата я витратив на те, щоб побудувати сильнішу Європу, розбудовуючи більший потенціал спільної оборони. Ми не збираємося створювати європейську армію, але ми збираємося зробити наші армії більш оперативно сумісними і посилювати їхню співпрацю, щоб уникнути прогалин і дублювань у розбудові спільного оборонного потенціалу. […] Як далеко ми зайдемо в реформуванні – залежить від волі країн-членів. Але ми на цьому шляху «, – вважає Боррель».
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707026 вiд 2024-11-11 23:44:40Тоді нехай летять кацапською ракетою.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707025 вiд 2024-11-11 21:35:28Треба, щоб маск запросив трампа-середнього, трампа-молодшого, трампа-інфузорію та трампа-сперматозоїда полетіти разом із ним на Марс - ну і якось організувати так, щоб ця подорож була в один кінець.
sk(Samsung galaxy) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707024 вiд 2024-11-11 20:56:16Поки що не на Марс, але вже літаємо? Supernova Airlines виконала перший рейс власним літаком з Будапешта до Кишинева? Деталі у нашому телеграм-каналі? https://t.me/novapostcorp
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707023 вiд 2024-11-11 20:12:41PEPSI (Merkury) № 1707021 ---- Якось воно буде. не так - як думаємо ми, і не так як думає хтось у трампа чи десь. там. Недавно сам начебто Трамп сказав, що Ілон буде займатися в новій адміністрації рішеннями, щодо скорочення бюджету і там формування програм. Так десь сьогодні пішла інфа, що Ілону і нах не потрібна така посада. У нього багато інших справ.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707022 вiд 2024-11-11 20:06:51PEPSI (Merkury) № 1707021 та не дасть це падло руде ніхуя, або дасть, але трохи.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707021 вiд 2024-11-11 20:05:01olma № 1707020 дилема. При Харріс/Байдені соплежуйство і допомога по краплі продовжилася б ще на 5 років ґарантовано. При йобнутому мачо-дегенераті Трампі буде по іншому і ніхто не знає як. Він здатен на все. Від повної здачі України, до ядерного бомбардування Росії. Всі завмерли у очікуванні.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707020 вiд 2024-11-11 19:41:43Бівіс і Батхед, ще призначити їбанька Вівека (Рамасвамі) на якогось Держсекретаря - і буде повний набір довбойобів, якими як маріонетками всякі ПейПал мафія смикає.
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707019 вiд 2024-11-11 19:30:14sk (здалеку…) № 1707018 яблуко від яблуні. Скоріше за все вони так спілкуються у сімейному колі за чашкою чаю.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707018 вiд 2024-11-11 18:37:13PEPSI (Merkury) № 1707016 з трампом-дж - дуже хуйєвато як так розумію що він ледь не основних консультант у «старшого». і це не преший раз коли він таке викидає в медіа… якби таке прилетіло від б-якого політика - це був би знак низького ай-кью (або просто чувак забухав і «весьолийє картінки» почав постити), але цьому чуваку нічого пред'явити. скоріш за все у сімейному колі це рівень обговорення світових проблем…
sk(здалеку) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707017 вiд 2024-11-11 18:35:14трохи прорекламую одну групу фб у мене кум спів-організатор групи що готує сухі перші страви. в залежності від того скільки і які «інгридієнти» є - придумали рецепти, сушать, пакують. залишається тільки окропом залити і маєш «першу страву» у них знайомі фермери та їх знайомі що постачають інгридієнти, так що якщо у вас є знайомі що можуть інколи постачати продукти які +- зазвичай є - то велкам --------- Борщ для ЗСУ Загальнодоступна група 9,5 тис. учасників https://www.facebook.com/groups/2841913142772907/permalink/3494686027495612/?rdid=5XGM2jvfhEWHSjnN# Наші швидкосупчики. ✓Борщ ✓Зелений борщ ✓Гороховий суп-пюре ✓Гороховий з пластівцями ✓Гороховий з кабаносами ✓ Грибний суп ✓Солянка грибна ✓Гречаний суп ✓Розсольник ✓Нутовий з сухариками ✓Рисовий з овочами ✓Харчо ✓Сочевичний з копченим м'ясом ✓Курячий з локшиною ✓Овочевий ✓Капусняк
PEPSI(Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707016 вiд 2024-11-11 18:20:16Трамп джуніор покепкував з України і назвав Зеленського жебраком і клоуоном, який викачує гроші з США і заходу.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707015 вiд 2024-11-11 18:07:37Артем Довбик нарешті отримав трофей Пічічі Український нападник римської Роми Артем Довбик відвідав церемонію нагородження від видання Marca Український нападник Роми Артем Довбик відвідав церемонію нагородження від видання Marca і отримав нагороду найкращому бомбардирові сезону в Ла Лізі - трофей Пічічі. Нагадаємо, що на рахунку нападаючого збірної України 24 голи у 36 матчах чемпіонату Іспанії 2023/24 за Жирону. "Я б хотів подякувати Жироні за надану мені можливість. Також моїм колишнім товаришам по команді. Це не мій трофей, він належить їм усім. Я пам'ятаю, як Стуані після перших 5 ігор став називати мене «Пічічі». Я запитав, що це таке, і він мені це пояснив. Після цього в кожній грі він говорив мені: «Ти Пічічі!». Це був неймовірний сезон для всіх і все це завдяки нашому тренеру. Він дуже сильний фахівець, і він дав мені багато чого ", - розповів Довбик.
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707014 вiд 2024-11-11 16:51:34Думаєцца, що кацапи чекатимуть на якесь суттєве зниження температури (а його поки що не прогнозується).
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1707013 вiд 2024-11-11 15:51:27olma № 1707011 думаю що не просто так «аварійно» світло відключали…