olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750576 вiд 2026-06-22 11:52:35yagshamash № 1750574 --- Скажи, що пьють у Франції крім вина, пива? Якісь літні дрінки типа Pastis (ганусівка міцно розбавлена газировкою) чи чорносмородиновий кір (якесь ігристе і крем де кассіс). Даруй, що хвалюся ерудицією, Скажи що окрім цього споживають, що зараз в тренді?
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750575 вiд 2026-06-22 11:47:30Давайте згадаємо скільки Прима або Варта коштували. А також які ще папіроси були в продажу крім всюдисущого «Бєломорканала» Для нинішнього покоління молоді Міленіальсів і пізніше не зрозуміти, що товари в Совку продавалися по одній ціни майже скрізь по цілому Совку за винятком градації поясів. Коли береш кабачкову ікру, консерву, там написано в 1 поясі ціна 60 копійок, в другому 65, в третьому (за полярним колом) 70 копійок. Логічно треба доставку оплачувати. Ну про ковбасу 2.10, 2.20, 2.80 крб, ліверну 1.60 крб це відомий факт. Всі ціни друкувалися не на цінниках, а на товарах, наприклад на книжках, на етикетках алкоголя, і консервів, на папіросах і цигарках, Товарного ізобілія не було, але люди намагалися дістати найкращої якості від найкращих виробників. Моє покоління застало цей совок і дефіцити, застало також товарне ізобілії. Нинішні покоління цього фізичного додиджитального світу не бачили, у них попереду якісь нахрін ШІ дистопії, кібер-панк і Джоні Мнємонік. :)
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750574 вiд 2026-06-22 11:16:34OG, Я сам не у Франції зараз, але алкоголь заборони продавати на Святі музики лише на заходах, що їх організатором була держава. А так скрізь був алкоголь. До речі, в неділю до 12 дня алкоголь продається у супермаркетах, а у деяких і пізніше, принаймні у Ліоні. А в невеликих продуктових крамницях увесь день. У Ліоні заборонено продавати у крамницях після 9 вечора, але далеко не всі дотримуються і цієї заборони.
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750573 вiд 2026-06-22 09:08:25хуйло про «напряжону» ситуацію в криму і чорний дим над мск не коментувава його шути? мєдвєдєв, кадиров? щось там вякали?
sk(здалеку…) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750572 вiд 2026-06-22 09:05:35ядєркадо речі ні, видно щось там штати-іран домовились. нафта 80-
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750571 вiд 2026-06-22 07:54:55«Столичні» у твердій пачці - це був рівень, це був клас ;)
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750570 вiд 2026-06-22 07:53:05Тим часом, у Єгипту забивають Зіко і Трезеге, але якісь не такі ;)
LAZY [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750569 вiд 2026-06-22 03:08:04Кабо-Верде - абсолютно безбашенні безстрашні відчайдушні атакувальні пацани. Респектище. Заруба була суперська. 2-2! Карлики продовжують їбашити.
та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750568 вiд 2026-06-22 01:38:52Fozzey № 1750565 в 70-х, початок 80-х я в мяких не памятаю, тільки у твердих по 60 коп. 100%. Це було дорого проти 30 коп. «орбіти», при майже однаковій якості.
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750567 вiд 2026-06-22 01:26:39Кабо Верде так і з групи вийти може :)
Perfect Stranger(http://www.ukrainiansoccer.net) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750566 вiд 2026-06-22 01:25:13PEPSI (Merkury) № 1750543 нa жaль цe нe oднa людинa.
Fozzey [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750565 вiд 2026-06-22 01:05:32№ 1750560Космос в м'яких 60, в твердих 70
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750564 вiд 2026-06-22 00:29:18В першому матчі дня було 4 голи, але не цікаво, тут 0:0 однак цікавіший двобій. Тренер іранці, видно, тямущий. Перекривали гравців суперника грамотно. Вороторі selbstverstaendig феєрили.
sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750563 вiд 2026-06-22 00:25:00отой лукаку нам 2 забив…нафіга? щоб отримати такий «позор»? :)
klirik [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750562 вiд 2026-06-22 00:03:04Цікавий матч попри 0-0. Воротарі пофеєріли
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750561 вiд 2026-06-22 00:01:48Дятли. Могли забивати у меншості. Але Бельгія відверто ніяка.
та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750560 вiд 2026-06-21 23:45:47Batyj № 1750541 майже все так, тільки в мяких пачках були ще довгі Ява100, не памятаю точно, але 50 коп здається. Космос 60коп, решта у твердих типу Кишиньов, Флуераш по 40коп.
VVV [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750559 вiд 2026-06-21 23:34:18бельгійця вилучили, хоча іранець домвлював. але спрогнозую, що іран проїбе.
sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750558 вiд 2026-06-21 23:31:10іран тримається у футболпишуть що іранська делегація у швейцарії послала нах венсакажуть що попросили щоб рижий клоун вибачився спочатку. тому що той написав що якщо іран не підпише угоду - будем його бамбіть ги-ги-ги…ну там і на додачу, найбільший термінал зрідження газу в катарі взірвався… а катар обіцяв відновити 80% свого експорту за місяць-два…
та ж не москаль [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750557 вiд 2026-06-21 23:19:01klirik є 1750505 +!!!
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750556 вiд 2026-06-21 23:12:372 olma№ 1750547Дякую!Цікаво, чи є шанси у бельгійців не вийти зі своєї групи «смерті»?
sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750555 вiд 2026-06-21 23:12:112 olma№ 1750551дивлюсь у пів-ока…думав «дідів» вже на пенсію відправлять :)невже бєльгія молодих не має…колись з одним болгарином з приводу футболу спілкувався…жалівся що їх федерація зробила велику помилку. коли покоління стоїчков і ко грали 10 років одним складом. «вбили» приход нового покоління, а покоління що йшло за «втраченим» поколінням було вже не те… не бачили перспектив коли підростали…
Philus [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750554 вiд 2026-06-21 23:11:08Чим більше заважатимуть - тим сильніше будуть наші
sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750553 вiд 2026-06-21 23:09:482 yagshamash№ 1750552так. квітова. сіняковаплішкова, навратіловакрейчиговаале ж це 20% від «загального списку» :)попросив ші нагади хто ще був у фіналахмухова проти ігри на рглюсі шафаржова проти серени…вондрушеву я згадував…--------подивимось. багато молодих у них. як вони будуть «злітати». аби нашим не заважали :)
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750552 вiд 2026-06-21 23:00:14SK, ну Мандлікову, Квітову, Плішкову, Новотну, Крейчикову ти ж пам'ятаєш? Я вже не згадую Навратілову.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750551 вiд 2026-06-21 22:55:01Бельги не можуть пробити іранців. Середе новачків «червоних дияволів» ніхто не вражає. А старички типа ДеБрюйне і Лукаку теж нічого не придумали наразі. Коли іранці забили гол з оффсайду, який не зарахували, то стадіон досить голосно вибухнув, багатенько там в ЛА за іранців топлять. Чи на зло Трампу, хйз (хто-його-зна)?
m1919(Київ - чемпіон!) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750550 вiд 2026-06-21 22:49:472 ProstoVlizPobalakaty№ 1750537Так окремий чемпіонат УССР не був би проблемою. У нас і так всередньому команд 5 лише у вишчій лізі тоді було. І у першій чимало достатньо сильних.Зрозуміло, що московити на таке не погодилися б, тому й написав «теоритично». Все інше можна було вирішити.
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750549 вiд 2026-06-21 22:47:47Аплодую стоячи зб. Кюрасао. Населення Кюрасао налічує близько 185,5 тисяч осіб. Еквадор - Кюрасао 0:0. ЧМ 2026
sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750548 вiд 2026-06-21 22:47:442 yagshamash№ 1750544я трохи «тролю» з тими чешками. їх багато. вони мені всі «однакові» :)тому коли чергова чешка «вистрелює» на якомусь турнірі - то це постійно «нова» …хто з них був у фіналах слемів? зараз без ші і не згадаєш. де та вонружева що вім-н виграла пару років назад? :)на їх місці повинні бути ми (с)
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750547 вiд 2026-06-21 22:45:54OG № 1750542 вiд 2026-06-21 21:58:20 ----- Дякую за інформацію. Тримайтеся там - треба перечекати з найменшими втратами по здоровью.
sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750546 вiд 2026-06-21 22:45:17сорі за довгий копі-паст гауляйтера крима на руськам нарєчійіце потрібно читати під відому пісеньку «єто піздєц, люда» …с 22га іюня, ровна в чітирі утра… в крим прішла … хуй!-------Провел заседание Оперативного штаба. В связи с последними событиями на полуострове и необходимостью оперативной корректировки логистики принят ряд вынужденных временных мер:Топливо: в целях экономии топливо в городе не будет продаваться 22 и 23 июня. Заправка будет производиться только для транспорта специальных служб, обеспечивающих жизнедеятельность города.Транспорт:✔️Общественный транспорт меняет время своей работы: с 05:30 до 21:00.✔️Морское сообщение: паромы курсировать не будут, только пассажирские катера.✔️Работа общественного транспорта во время воздушной тревоги: начиная с 15:00 22 июня. Торговля и общепит:✔️Крупные объекты торговли (торговые центры, супермаркеты и гипермаркеты) будут работать с 07:00 до 20:00. Мелкие магазины, киоски и аптеки устанавливают график по своему усмотрению.✔️Кафе и точки общественного питания — с 08:00 до 20:00.Инфраструктура: уличное освещение включаться не будет. Из-за перегруза электрических сетей за пределами Севастополя возможны графики временного отключения потребления электроэнергии. Поэтому призываю всех уже сейчас по возможности снизить потребление, использовать меньше бытовых приборов одновременно. Массовые мероприятия: все уличные мероприятия отменяются, начиная с 22 июня и до особого распоряжения.Прошу отнестись с пониманием к введенным ограничениям. Они необходимы для обеспечения безопасности и стабильности в текущих условиях. Вместе мы со всеми временными трудностями обязательно справимся.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750545 вiд 2026-06-21 22:25:06Щодо поляків, то їм промили мізки за останні років із 20. Я той народ пам'ятаю ще з середини 80х. Були адекватними антисовєтчиками майже поголовно. А на совкові закиди щодо упа казали, що якщо упа - бандити, як каже сова, то хто такі армія крайова? Міт про Волинь роздмухали десь років 20 тому. Кому цікава ця історія оскаженіння польської нації, прочитайте вчорашню колонку В'ятровича на укрправді. Там усе точно описано. А те, що не всі поляки навроцькі, то скажу таке: є багато дописів польських проти ухвали позбавити Зела ордена. Але всі що проти пишуть: так, безумовно, злочини упа на Волині не викликають сумнівів. 100 тисяч поляків убила упа. Тощо. А це все хуйня, вигадана совєтами у 50х. Не було нічого такого. Пиздьож.
yagshamash [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750544 вiд 2026-06-21 22:13:58SK По-перше, Носкова вже давно не но нейм. Вона ще три роки тому винесла Іґу в соку в Австралії, а потім злила Даяні у чвертьфіналі. Сьогодні вона грала просто супер. Я додивився майже до кінця, коли вона 4 2 у третьому провадила.
PEPSI (Merkury) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750543 вiд 2026-06-21 22:00:00Perfect Stranger (http://www.ukrainiansoccer.net) № 1750511 ти плутаєш. НавРОТцький - це не польша, і не поляки. Це просто одна людина, яка помилилась, і якого швидко поставлять на місце, у т. ч. і самі поляки. sk (acer chromebook) № 1750531 Носкова мала хорошу сітку. Еала розчистила шлях, винесла фаворитів і самоліквідувалась. Сабу вибили інші. Точно як Марта Костюк, свого часу. Носкова винна пів-кубка Еалі. Valeriy () № 1750532 я теж ніколи не палив, але геніально барижив на Родопі, коли вони тільки зявились на ринку. Це десь 1988-1991 рік. У Житомирі у лише двох кафе по 60 коп. Береш на базі по 45 коп. Привозиш у Новоград, чи Баранівку, продаєш за 80 коп - 1 руб. Через пару місяців вже мав відеомагнітофон.
OG [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750542 вiд 2026-06-21 21:58:202 olma№ 1750502Кондиціонери тут рідкість, в нас теж нема.Вирішили тримати парки відкритими цілодобово, зазвичай зачиняють на ніч У супермаркетах можна жити, в деяких закладах громадського харчування. Думаю, що і в деяких готелях, якщо вмикають та працює.
Batyj [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750541 вiд 2026-06-21 21:58:00курци, емае.. болгарські у м'яких пачках, 20 цигарок, Опал, Ту-134 – 35 коп. Стюардеса, 12 сигарет – 25 коп. БТ у твердій пачці -45 коп. Радянські у м'яких пачках із фільтром, все по 30 коп. У Твердих – усі по 40 коп. Це потім з'явився Космос та Союз-Апполо, по 60 коп. Але олімпіаду з'явилися фінські Кент, марльборо, салем – по рублю, філіп-моріс – по 1,50 руб.
sk(acer chromebook) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750540 вiд 2026-06-21 21:53:45теніс⚡️ Семиразова чемпіонка Вімблдону Серена Вільямс отримала останню wild card в основну сітку турніру-------травяну серію тенісних турнірів дивився на теніс-ченал. так там ледь не третина реклами - із сереною що рекламує свій аналог оземпік…виглядає сенера а-хуйєно, для свого віку і у порівнянні з тим як виглядала в кінці кар'єрив парах грала хуйєвато. в одиночці буде ще більш складно грати…хз для чого воно їй потрібно. вінус інколи приїжджає на турніри. їй видають вайлд-карти. вона програє в перших матчах…можливо організатори очікують що більше квиткі зможуть продати?тиждень до початку… логістика турніру «контрактує» 30 тон полуниці… тому що дрінькать пімс просто так - алкоголізм. а закусуючи полуницею - це вже «еліта» …нагадало старий анекдот про те що, коли бухаєш ром знарку - ти не алкаш, ти пірат!!!звичайно, якщо по країні не вводять заборону бухати, через жару! :)там наче в берліні перед фіналом пройшов супер-шторм. поламало купу обладнання… пегула після виносу бульбадури «не настроїлась». віддала чемпіонство ноу-нейм чешціеліна грає турнір на останньому тижні перед вім-ном в бад-гамбург… видно не награлась на траві, сили є
Nedopysuvach (ale Potsinovuvach) [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750539 вiд 2026-06-21 21:23:20Valeriy№ 1750532Так, Космос був 70 коп., з болгарських БТ у твердій пачці був дорожче, може навіть 90 коп., а Родопі та Стюардеса дешевше - здається 60.
olma [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750538 вiд 2026-06-21 21:15:38m1919(Київ - чемпіон!) № 1750534 ----- Мабуть так. Бо автор того опусу десь щось читав на цю тему раніше, трошки набрав додаткового фактажу.
ProstoVlizPobalakaty [Останнi 20 месаг] [AI портрет] 👍·👎·№ 1750537 вiд 2026-06-21 21:14:34m1919(Київ - чемпіон!) № 1750534 вiд 2026-06-21 21:03:17 Це з жанру альтернативної історії, абсолютно неможливої в реальності. Якби така заявка була подана, то ФІФА запитав би думку радянської федерації, в першу чергу щодо територіального розмежування та вимагав би якогось розмежування між чемпіонатами СРСР і УРСР. Тобто без бажання СРСР мати другого представника це точно не пройшло б, а от при бажанні СРСР міг би спробувати продавити окремі команди українцям та білорусам, але майже 100% довелось би проводити окремі чемпіонати.